Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ολη η ταινια γιατρε ειναι μια μεγαλη ατακα ακομη και κομματι των τιτλων ειναι μοναδικο ΄΄σαπια βιδα΄΄ ο απολυτος ξερει απο αυτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρχες του '80 ολες αυτες οι κοινωνικες τανιες που δεν μπορουσα να δω λογω ηλικιας στο σινεμα,δηλαδη οι καταλληλες απο 13 ή απο 18, τελικα ειχαν πιο πολυ γελιο με τις ατακες τους, απο αυτες που μπορουσα να δω, σαν "ροδα τσαντα και κοπανα", ψαλτηδες, γαρδεληδες κ.τ.λ., μετα απο παρα πολα χρονια οταν τις ειδα στο ιντερνετ το καταλαβα... :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ρε απολυτε ολοκληρη ταινια μου εβαλες να δω......να σου πω εχεις κανα κονε αθηνα να σπρωξουμε κατι σιδερικα που μου ξεμειναν?
τυπε στειλε στον λακη
ετοιμαζει επανασταση :rockon:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
Αρχες του '80 ολες αυτες οι κοινωνικες τανιες που δεν μπορουσα να δω λογω ηλικιας στο σινεμα,δηλαδη οι καταλληλες απο 13 ή απο 18, τελικα ειχαν πιο πολυ γελιο με τις ατακες τους, απο αυτες που μπορουσα να δω, σαν "ροδα τσαντα και κοπανα", ψαλτηδες, γαρδεληδες κ.τ.λ., μετα απο παρα πολα χρονια οταν τις ειδα στο ιντερνετ το καταλαβα... :grin:
τα τσακαλια,η στροφη,οι χουλιγκαν εχουν τρομερες ατακες με πολυ γελιο γιατρε
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Στο βιντεακι ειναι και ενα "νταμαρι" με μουστακι, σαν και αυτον εισαι τυπε(annonuser)?

λιγο πιο παχυς μαν. 135 κιλα και 1,83. μαλλι σα του συμπατριωτη, μιχαλοπουλου και αναλογο ντυσιμο εχω.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
ναι οι φιλοι με παρομοιαζουν με τους πρωταγωενιστες των ταινιων αυτων και δε ξερω το λογο :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom