Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ακαποτα με τπτ μαν. πρεπει να υπαρξει αλλο δεσιμο, το οποιο δεν θα υπαρξει.
τυπε δοκιμασε να την δεσεις με τιποτα βουντου
th_smiley-voodoo.gif
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Κωλυμα εχω δεν ειμαι ερωτευμενος. Αλλιως σιγουρα καποια μαλακια θα ειχα κανει.
τυπε μαλλον θες να της πουλησεις ερωτα για να γαμας τζαμπα :S
αν δεν σε χαρακωσει ο νταβας της παντως δεν θα σε αγαπησει :grin:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
τυπε μαλλον θες να της πουλησεις ερωτα για να γαμας τζαμπα :S
αν δεν σε χαρακωσει ο νταβας της παντως δεν θα σε αγαπησει :grin:

Λεσ εεε??? Μαγκα και γω κουβαλαω φαλτσετα μην αγχωνεσαι.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
τυπε μαλλον θες να της πουλησεις ερωτα για να γαμας τζαμπα :S
αν δεν σε χαρακωσει ο νταβας της παντως δεν θα σε αγαπησει :grin:
ρε απολυτε ποσες ωρες εισαι αυπνος ρε δικε μου?? :think: :think:
στις 3 το βραδυ εγραφες στις 7 το μεσημερι το ιδιο τωρα τι κανεις ρε συ εισαι φενομενο ρε γιατρε
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εννοω μια συνεδρια, ακομα, μαζι της.
Τυπε, μαλλον απειρος εισαι σε αυτον τον σκληρο χωρο...
Προσωπικα με 4 διαφορετικες κοπελες απο ο,τι μπορω να θυμηθω, εχω κατσει και μια ωρα καποιες φορες με το απλοτατο προγραμμα των 50 ευρω, οταν δεν εχει κοσμο...
Αλλες φορες και 20 λεπτα, με τις ιδιες εννοω, οτυαν ειχε κοσμο να περιμενει, δε θελω να εκμεταλλευομαι και την τανα και τον συναγωνιστη που περιμενει απ'εξω...
Αλλα οταν ειχα την ευκαιρια, γιατι να μην το εκανα?
Στο δωματιο, καναμε πολλα πραγματα παραπανω, σαν να πηγαινεις με την γκομενα σου...
Κουβεντα για πολλα προσωπικα(δεν εξεταζω αν ειναι παραμυθια ή οχι), τηλεφωνακια εχουμε ανταλλαξει και μιλαμε με μηνυματα ή και καμμια φορα κανονικα, αλλα μεχρι εκει...
Το ενα βημα εμπρος, απο την πειρα μου και μονο, με τον τροπο μου δεν το αφησα ποτε να γινει και δεν ξερω αν η αλλη πλευρα ηθελε πραγματικα να γινει και αν θα θελησει να γινει κατι στο μελλον και δεν με πολυενδιαφερει και φυσικα εξαρταται απο εμενα και φυσικα ξερω οτι δε θελω γιατι ξερω οτι εγω θα χασω...
Σιγουρα δε χρειαζεται να ειναι καποια επαγγελματιας για να σε "τσακισει" και να χασεις απο μια σχεση μαζι της, ολα ειναι σχετικα, παντως η οποιαδηποτε για να γινει επαγγελματιας, σιγουρα εχει κοτσια και ειναι αδιοστακτη και δε θα κολλησει σε κανεναν και με τιποτα να ξερεις...
Τους περισσοτερους, μας εχουν για ξερολουκουμο...
Αυτη η 25χρονη, δεν ξερεις τι κουβαλαει πισω της...
Μπορει να εχει και παιδι απο τα 18 στην πατριδα της με κανα μπατιρι μεθυστακα και να ψαχνει κανα νεο "μπαμπα" για το παιδι της...
Θες και εσυ να γινεις τετοιος "μπαμπας"???
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Τυπε, μαλλον απειρος εισαι σε αυτον τον σκληρο χωρο...
Προσωπικα με 4 διαφορετικες κοπελες απο ο,τι μπορω να θυμηθω, εχω κατσει και μια ωρα καποιες φορες με το απλοτατο προγραμμα των 50 ευρω, οταν δεν εχει κοσμο...
Αλλες φορες και 20 λεπτα, με τις ιδιες εννοω, οτυαν ειχε κοσμο να περιμενει, δε θελω να εκμεταλλευομαι και την τανα και τον συναγωνιστη που περιμενει απ'εξω...
Αλλα οταν ειχα την ευκαιρια, γιατι να μην το εκανα?
Στο δωματιο, καναμε πολλα πραγματα παραπανω, σαν να πηγαινεις με την γκομενα σου...
Κουβεντα για πολλα προσωπικα(δεν εξεταζω αν ειναι παραμυθια ή οχι), τηλεφωνακια εχουμε ανταλλαξει και μιλαμε με μηνυματα ή και καμμια φορα κανονικα, αλλα μεχρι εκει...
Το ενα βημα εμπρος, απο την πειρα μου και μονο, με τον τροπο μου δεν το αφησα ποτε να γινει και δεν ξερω αν η αλλη πλευρα ηθελε πραγματικα να γινει και αν θα θελησει να γινει κατι στο μελλον και δεν με πολυενδιαφερει και φυσικα εξαρταται απο εμενα και φυσικα ξερω οτι δε θελω γιατι ξερω οτι εγω θα χασω...
Σιγουρα δε χρειαζεται να ειναι καποια επαγγελματιας για να σε "τσακισει" και να χασεις απο μια σχεση μαζι της, ολα ειναι σχετικα, παντως η οποιαδηποτε για να γινει επαγγελματιας, σιγουρα εχει κοτσια και ειναι αδιοστακτη και δε θα κολλησει σε κανεναν και με τιποτα να ξερεις...
Τους περισσοτερους, μας εχουν για ξερολουκουμο...
Αυτη η 25χρονη, δεν ξερεις τι κουβαλαει πισω της...
Μπορει να εχει και παιδι απο τα 18 στην πατριδα της με κανα μπατιρι μεθυστακα και να ψαχνει κανα νεο "μπαμπα" για το παιδι της...
Θες και εσυ να γινεις τετοιος "μπαμπας"???

Δεν ψαχνω να γινψω πατερας. Δε ξερω τι κουβαλαει. Πολλες οι παραμετροι.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
Τυπε, μαλλον απειρος εισαι σε αυτον τον σκληρο χωρο...
Προσωπικα με 4 διαφορετικες κοπελες απο ο,τι μπορω να θυμηθω, εχω κατσει και μια ωρα καποιες φορες με το απλοτατο προγραμμα των 50 ευρω, οταν δεν εχει κοσμο...
Αλλες φορες και 20 λεπτα, με τις ιδιες εννοω, οτυαν ειχε κοσμο να περιμενει, δε θελω να εκμεταλλευομαι και την τανα και τον συναγωνιστη που περιμενει απ'εξω...
Αλλα οταν ειχα την ευκαιρια, γιατι να μην το εκανα?
Στο δωματιο, καναμε πολλα πραγματα παραπανω, σαν να πηγαινεις με την γκομενα σου...
Κουβεντα για πολλα προσωπικα(δεν εξεταζω αν ειναι παραμυθια ή οχι), τηλεφωνακια εχουμε ανταλλαξει και μιλαμε με μηνυματα ή και καμμια φορα κανονικα, αλλα μεχρι εκει...
Το ενα βημα εμπρος, απο την πειρα μου και μονο, με τον τροπο μου δεν το αφησα ποτε να γινει και δεν ξερω αν η αλλη πλευρα ηθελε πραγματικα να γινει και αν θα θελησει να γινει κατι στο μελλον και δεν με πολυενδιαφερει και φυσικα εξαρταται απο εμενα και φυσικα ξερω οτι δε θελω γιατι ξερω οτι εγω θα χασω...
Σιγουρα δε χρειαζεται να ειναι καποια επαγγελματιας για να σε "τσακισει" και να χασεις απο μια σχεση μαζι της, ολα ειναι σχετικα, παντως
η οποιαδηποτε για να γινει επαγγελματιας, σιγουρα εχει κοτσια και ειναι αδιοστακτη και δε θα κολλησει σε κανεναν και με τιποτα να ξερεις...
Τους περισσοτερους, μας εχουν για ξερολουκουμο...
Αυτη η 25χρονη, δεν ξερεις τι κουβαλαει πισω της...
Μπορει να εχει και παιδι απο τα 18 στην πατριδα της με κανα μπατιρι μεθυστακα και να ψαχνει κανα νεο "μπαμπα" για το παιδι της...
Θες και εσυ να γινεις τετοιος "μπαμπας"???
αυτές οι γραμμές είναι ΟΛΗ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom