Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Συμφωνω. Αλλα η ζημια υφισταται.
αραξε τυπε δεν συμβαινει τπτ ,το πολυ πολυ να χασεις κανα 5χιλιαρο μεχρι να σου φυγει η καψουρα.Δεν παιζεται και η ζωη σου (εκτος αν γαμας ακαποτα)
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
ακαποτα ποτε και με καμια, οσο για τα αφεντικα της εκφραστικε μια ανησυχια.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
αμα σου κατσει χωρις χρεωση τοτε σε γουσταρει.και οχι μια φορα και μετα να σου λεει για την αρρωστη μανα της και τα 5 παιδια της στο ιρκουτσκ .αμα γινει αυτο τοτε να γραψεις  :2funny:

τωρα θεωρεισαι θυμα ακομη  :2funny:

Καλύτερα να ΜΗΝ του κάτσει τζάμπα.
Το πιο ακριβό γαμήσι από πουτάνες το "τζάμπα" είναι!

Μετά αρχίζουν τα "Και που έχω ανάγκες, και αν είχα κάποια λεφτά δεν θα χρειαζόταν να με πηδάει ο ένας και ο άλλος!", κλπ

Και καλά αν δεν έχεις. Αν έχεις...
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
τα λεμε μετα παιδες, παω βολτα για ξελαμπικαρισμα
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Καλύτερα να ΜΗΝ του κάτσει τζάμπα.
Το πιο ακριβό γαμήσι από πουτάνες το "τζάμπα" είναι!

Μετά αρχίζουν τα "Και που έχω ανάγκες, και αν είχα κάποια λεφτά δεν θα χρειαζόταν να με πηδάει ο ένας και ο άλλος!", κλπ

Και καλά αν δεν έχεις. Αν έχεις...
το ειπα ηδη πιο πανω  :) καλη η καψουρα αλλα και λιγο μυαλο δε βλαπτει  :2funny:

ο τυπος βεβαια ειναι 30ρης οποτε δε δικαιολογειται να μη τα ξερει αυτα.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Ρε παιδια ελεος! Βρες πουτανιτσα απ'εξω  να την πληρωνεις και να χαιρεται καλυτερα. Μπορει στο τελος να σε αγαπησει. Η πουτανα σχεδον απιθανο.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Δεν ειπα οτι θα με αγαπησει. Το προβλημα μου ειναι το κωλημα.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ειπα οτι θα με αγαπησει. Το προβλημα μου ειναι το κωλημα.
το προβλημα σου ειναι το ΚΟΛΛΗΜΑ οχι το κωλημα.εκτος κι αν εννοεις τον κωλο της

επι του θεματος,περνα καλα και θα φυγει η καψουρα.απλως θα εισαι κανα 1000ρικο μειον  :2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
Καλύτερα να ΜΗΝ του κάτσει τζάμπα.
Το πιο ακριβό γαμήσι από πουτάνες το "τζάμπα" είναι!

Μετά αρχίζουν τα "Και που έχω ανάγκες, και αν είχα κάποια λεφτά δεν θα χρειαζόταν να με πηδάει ο ένας και ο άλλος!", κλπ

Και καλά αν δεν έχεις. Αν έχεις...
γιατρε ακριβως εδω ημουν και εγω πριν λιγο καιρο οπως το περιγραφεις αλλα το διαχειριστικα και το διαχειριζομαι καταλληλα ακομη εισαι στον παλμο μου :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
γιατρε ακριβως εδω ημουν και εγω πριν λιγο καιρο οπως το περιγραφεις αλλα το διαχειριστικα και το διαχειριζομαι καταλληλα ακομη εισαι στον παλμο μου :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Κοουτς αν εχεις εμπειρια, τα φωτα σου, παρακαλω. Ειμαι απο κινητο και δε βολευει η μλκια.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
επι του θεματος,περνα καλα και θα φυγει η καψουρα.απλως θα εισαι κανα 1000ρικο μειον  :2funny:

Πολύ σωστή προσσέγγιση!

Το να τα τρως στις γυναίκες έχει ένα τεράστιο πλεονέκτημα από το να τα τρως στη ρουλέτα.

Με τις γυναίκες θα φας κάμποσα, αλλά σίγουρα κάποια μέρα θα ξυπνήσεις και θα πεις. "Τί κάνω ο μαλάκας, αυτή μου έχει φάει ένα σωρό λεφτά, με τον έναν ή τον άλλον τρόπο" και θα σου φύγει η καψούρα χωρίς να το καταλάβεις πως, όπως έμαθες ποδήλατο.

Αν τα τρως όμως στη ρουλέτα (γενικά στον τζόγο) όσα περισσότερα σου έχουν φάει τόσο περισσότρο πορώνεσαι! Και καλά για να "ρεφάρεις"...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
Κοουτς αν εχεις εμπειρια, τα φωτα σου, παρακαλω. Ειμαι απο κινητο και δε βολευει η μλκια.
τπτ γιατρε σ αυτες τις περιπτωσεις ειτε ξερει οτι εχεις λεφτα ειτε δεν τον ξερει σαν θυμα θα σε βλεπει
τσαμπα δεν προκειται να γαμησεις ποτε νομος και το μονο που βλεπει ειναι πως θα σε μαδυσει
και θα βγειτε εξω και θα τα πειτε και θα τρως μεγαλυτερη καψουρα και θα τρελενεσαι αλλα κοκο τπτ
και θα αρχισει μετα να σου ζηταει κουφια λεφτα και αν την πατησεις χοντρα θα σε ξεζουμησει κανονικα
σ αυτες ολες ενα πραγμα ισχυει και ειναι το πρωτο πραγμα που μαθαινουν καλα μολις βγουν στη βιζιτα no pain
δεν εχουν αισθηματα αν εξηγησεις τον πονο σου σε μια κολονα της ΔΕΗ ποιο πολλα θα καταλαβει παρα μια βιζιτα
για αυτο βρες τροπο να ξεφυγεις το συντομοτερο γιατι τσαμπα τα αιματα και τα δακρυα
βεβαια σε καταλαβαινω αλλο να το βλεπει ενας απ εξω απο το χορο και να μιλαει και αλλο να ειναι πανω στα καρβουνα καποιος και να ξερωψηνεται
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
Καλύτερα να ΜΗΝ του κάτσει τζάμπα.
Το πιο ακριβό γαμήσι από πουτάνες το "τζάμπα" είναι!

Μετά αρχίζουν τα "Και που έχω ανάγκες, και αν είχα κάποια λεφτά δεν θα χρειαζόταν να με πηδάει ο ένας και ο άλλος!", κλπ

Και καλά αν δεν έχεις. Αν έχεις...
γιγαντας σωστος ο γιατρος εγραψε ατακα μεγαλη
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
...πουτανιαρηδες...οι πουτανες ειναι πουτανες. τελος. τιποτα λιγοτερο τιποτα περισοτερο, πας πληρωνεις, γαμας, φευγεις.....μην τα μπλεκεται.....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
τπτ γιατρε σ αυτες τις περιπτωσεις ειτε ξερει οτι εχεις λεφτα ειτε δεν τον ξερει σαν θυμα θα σε βλεπει
τσαμπα δεν προκειται να γαμησεις ποτε νομος και το μονο που βλεπει ειναι πως θα σε μαδυσει
και θα βγειτε εξω και θα τα πειτε και θα τρως μεγαλυτερη καψουρα και θα τρελενεσαι αλλα κοκο τπτ
και θα αρχισει μετα να σου ζηταει κουφια λεφτα και αν την πατησεις χοντρα θα σε ξεζουμησει κανονικα
σ αυτες ολες ενα πραγμα ισχυει και ειναι το πρωτο πραγμα που μαθαινουν καλα μολις βγουν στη βιζιτα no pain
δεν εχουν αισθηματα αν εξηγησεις τον πονο σου σε μια κολονα της ΔΕΗ ποιο πολλα θα καταλαβει παρα μια βιζιτα
για αυτο βρες τροπο να ξεφυγεις το συντομοτερο γιατι τσαμπα τα αιματα και τα δακρυα
βεβαια σε καταλαβαινω αλλο να το βλεπει ενας απ εξω απο το χορο και να μιλαει και αλλο να ειναι πανω στα καρβουνα καποιος και να ξερωψηνεται

Έλα, μην τον αγχώνεις τώρα!
Δεν θα πεθάνει κι όλας! Θα "πληρώσει" (ίσως βέβαια όχι μόνο χρήματα), θα μάθει και θα βγει σοφότερος!

Από τα λάθη μας μαθαίνουμε, ακόμα και στη δουλειά μας.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.976
Κριτικές
2
Like
337
Πόντοι
36
...πουτανιαρηδες...οι πουτανες ειναι πουτανες. τελος. τιποτα λιγοτερο τιποτα περισοτερο, πας πληρωνεις, γαμας, φευγεις.....μην τα μπλεκεται.....
γιατρε μ αυτες ειναι μην την πατησεις και βγεις εξω εστω για εναν καφε
εισαι τελειωμενος μετα εχεις φαει καψουρα 100 βαθμους της κλιμακας ριχτερ
βγηκες και δευτερη τοτε εισαι τελειωμενος απο χερι δευτε τευταιον σπασμον :2funny: :2funny:που ελεγε σε μια ταινια ο λεζες
ως συνηθως θα ειναι και κανενα διαστημικο μουνι και θα νιωθεις και εσυ 2.20 διπλα της τελειωσες μετα
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Πολύ σωστή προσσέγγιση!

Το να τα τρως στις γυναίκες έχει ένα τεράστιο πλεονέκτημα από το να τα τρως στη ρουλέτα.

Με τις γυναίκες θα φας κάμποσα, αλλά σίγουρα κάποια μέρα θα ξυπνήσεις και θα πεις. "Τί κάνω ο μαλάκας, αυτή μου έχει φάει ένα σωρό λεφτά, με τον έναν ή τον άλλον τρόπο" και θα σου φύγει η καψούρα χωρίς να το καταλάβεις πως, όπως έμαθες ποδήλατο.

Αν τα τρως όμως στη ρουλέτα (γενικά στον τζόγο) όσα περισσότερα σου έχουν φάει τόσο περισσότρο πορώνεσαι! Και καλά για να "ρεφάρεις"...
Βρε εισαι ωραιος σου λεωωωωω!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom