Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Η γενικά μιλάμε θεωρητικά εδώ;  :huh:
 

  παντως αορατε,  απο οτι διαβασα  ολοι θεωρητικα μιλησαν, (  ο καθενας καποια γνωμη , κατι ειχαν μαθει απο καποιον αλλον, κατι ειχαν ακουσει απο εναν αλλον κλπ )    και ισως καποιοι  μπορει να εζησαν κατι ,     κατω  απο την οπτικη γωνια του πελατη.        
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ειδικα  αυτες  απο  τα μπαρακια ,    στην  περιπτωση  που  την  πατησουν με καποιον,  την πατανε   παρα  πολυ ασχημα.   ειναι τετοια η ψυχολογια τους.(  τα ξενυχτια,   τα ποτα που πινουν  ,  τα καψουροτραγουδα  που ακουν  ολο το βραδυ )  .   μπορει να κοροιδευουν τον εναν , τον αλλον , να υποσχονται ,  να θελουν θυματα ,  πελατες για κερασματα κλπ.  αλλα γουσταρουν πολυ,  ειναι μεσα στο αιμα  τους   να καψουρευονται  παντα  καποιον . το ζηταει  ο  οργανισμος τους ( τωρα ποιος θα ειναι  αυτος ,  ειναι αλλο ζητημα ).       

jerry5 δεν νομίζω ότι είναι τόσο εύκολο όσο το παρουσιάζεις.....δεν το έχω συναντήσει στην καριέρα μου(δεν εννοώ να με καψουρευτεί κωλομπαρού,με φοβίζουν αυτές οι σχέσεις :grin:)οι γκόμενες να έχουν αυτή την προδιάθεση.

πάντα βέβαια υπάρχουν οι εξαιρέσεις αλλά μήπως είναι σπάνιες???????
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
εχω φιλο που δουλευε στα μπουρδελα την χρηση εποχη της ανθυσης του αγοραιου ερωτα στην ελλαδα ! δουλευε σαν τσατσος πολλα χρονια ! και μου ειχε πει οτι 3-4 ιεροδουλες ειχαν παντρευτει με πελατες ! επισης ο αδελφος μια φιλης μου παντρευτηκε ρουμανα μπαροβια !! μετα απο αρκετα ομως χρονια,χωρισανε(προσφατα πριν λιγους μηνες) επειδη την επιασε στο κρεβατι με αλλον  :o
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
εχω φιλο που δουλευε στα μπουρδελα την χρηση εποχη της ανθυσης του αγοραιου ερωτα στην ελλαδα ! δουλευε σαν τσατσος πολλα χρονια ! και μου ειχε πει οτι 3-4 ιεροδουλες ειχαν παντρευτει με πελατες ! επισης ο αδελφος μια φιλης μου παντρευτηκε ρουμανα μπαροβια !! μετα απο αρκετα ομως χρονια,χωρισανε(προσφατα πριν λιγους μηνες) επειδη την επιασε στο κρεβατι με αλλον  :o

καλα αυτο μπορει να συμβει με οποιαδηποτε γυναικα.εδω γαμιεται το συμπαν,τι ψαχνουμε τωρα;τις πουτανες στο σωμα δεν τις φοβαμαι,για τις πουτανες στην ψυχη ανησυχω :fuck2:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
καλα αυτο μπορει να συμβει με οποιαδηποτε γυναικα.εδω γαμιεται το συμπαν,τι ψαχνουμε τωρα;τις πουτανες στο σωμα δεν τις φοβαμαι,για τις πουτανες στην ψυχη ανησυχω :fuck2:
ναι αλλα θεωρω οτι οι ρουμανες ειναι οι πιο υπουλες και πονηρες σε σχεση παντα με τις υπολοιπες που εχουμε στην πατριδα μας.συν οτι  οι περισοτερες ειναι τσιγγανες απο δαυτες....
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εχω φιλο που δουλευε στα μπουρδελα την χρηση εποχη της ανθυσης του αγοραιου ερωτα στην ελλαδα ! δουλευε σαν τσατσος πολλα χρονια ! και μου ειχε πει οτι 3-4 ιεροδουλες ειχαν παντρευτει με πελατες ! επισης ο αδελφος μια φιλης μου παντρευτηκε ρουμανα μπαροβια !! μετα απο αρκετα ομως χρονια,χωρισανε(προσφατα πριν λιγους μηνες) επειδη την επιασε στο κρεβατι με αλλον  :o

πω ρε θα σοκαριστηκε

πουτανα κ να γαμηθει με αλλον ειναι περα απο καθε φαντασια
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.991
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
κι εγω εβγαλα <γκομενα > απο μπαρακι , περασα πολυ καλα μαζι της αλλα ξοδευα και λεφτα. πιο λιγα θα φευγαν σε ντελα και πιο λιγο τρεξιμο.
μετα βρηκε εναν γερο πλουσιο και μου ειπε θα του φαει τα λεφτα και θα ειμαστε μαζι.τελικα του εφαγε 10000-12000 ευρω σε ενα μηνα και ξαναφυγε βουλγαρια.
:grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
πω ρε θα σοκαριστηκε

πουτανα κ να γαμηθει με αλλον ειναι περα απο καθε φαντασια
υποτηθετε οτι την ειχε στρωσει τοσα χρονια !!!!  :2funny:
και ελεγα στην αδελφη του που ειναι φιλη μου,μα καλα ο αδελφος σου ειναι μ@λ@κ@ς και πηγε να παντρευτει ρουμανα-μπαροβια??? και αυτη μου ελεγε οτι ειναι καλο κοριτσι και αλλα τετοια.αποδειχθηκε ομως οτι τον κερατωνε.ισως και λογο οικονομικης κρισης...  :2funny:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
κι εγω εβγαλα <γκομενα > απο μπαρακι , περασα πολυ καλα μαζι της αλλα ξοδευα και λεφτα. πιο λιγα θα φευγαν σε ντελα και πιο λιγο τρεξιμο.
μετα βρηκε εναν γερο πλουσιο και μου ειπε θα του φαει τα λεφτα και θα ειμαστε μαζι.τελικα του εφαγε 10000-12000 ευρω σε ενα μηνα και ξαναφυγε βουλγαρια.
καθε ημερα αστακο θα την ταιζε και βραδυ μπουζουκια και σαμπανιες !!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ναι αλλα θεωρω οτι οι ρουμανες ειναι οι πιο υπουλες και πονηρες σε σχεση παντα με τις υπολοιπες που εχουμε στην πατριδα μας.

  και  εγω ετσι νομιζω.  θυμοσαστε πως επαιζαν οι ρουμανικες ομαδες η η εθνικη ρουμανιας ?  ξεκινουσαν με  πολυ αργες  και παρα  πολλες  πασες ο ενας με τον αλλον, σε κοιμιζαν ( κατα καποιο τροπο )  και μετα ξαφνικα με 2-3 πασες γρηγορες ,  πονηρες και εξυπνες, προσπαθουσαν να βγουν και να σκοραρουν  :grin: .  ειναι ομως και  πιο  ζεστες , πιο  αγαπησιαρες.  δεν εχουν την ψυχροτητα αλλων  αλλοδαπων.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
   και  εγω ετσι νομιζω.   θυμοσαστε πως επαιζαν οι ρουμανικες ομαδες η η εθνικη ρουμανιας ?   ξεκινουσαν με  πολυ αργες  και παρα  πολλες  πασες ο ενας με τον αλλον, σε κοιμιζαν ( κατα καποιο τροπο )   και μετα ξαφνικα με 2-3 πασες γρηγορες ,  πονηρες και εξυπνες, προσπαθουσαν να βγουν και να σκοραρουν  :grin: .   ειναι ομως και   πιο  ζεστες , πιο  αγαπησιαρες.  δεν εχουν την ψυχροτητα αλλων  αλλοδαπων.

έτσι δικέ μου έχω γνωρίσει Ρουμάνα πιπίνι πάντα που είχε φάει σκάλωμα αλλά την είχα το φτύσιμο αθελά μου βέβαια :grin:

χαλαρή δεν επέμενε για κάτι αλλά μόλις την προσέγγισα άλλαξε η τακτική της απεναντί μου :)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  αλλα  ειναι  και  εργατικες  στο  :fuck1:  και γουσταρουν  να  ικανοποιουν  τον αντρα  στο  κρεβατι και να αποδειξουν οτι ειναι ρουμανες.      την ιδρωνουν την φανελα.        αλλα  νομιζουν οτι αυτες ειναι μονο  και καμμια αλλη.  και εχουν ενα  βλεμμα ,  ενα χαμογελο  ενα υφακι καπως κοροιδευτικο  (  σαν να  λεει να ο μαλακας  η κατι αλλο  παρομοιο ,  παρεμφερες.)   
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
καθε ημερα αστακο θα την ταιζε και βραδυ μπουζουκια και σαμπανιες !!!
 

για τοσα  λεφτα,  καμια ιστορια θα του πουλησε, οτι  εχει καποια αναγκη ,  οτι  χρειαζεται χρηματα , μετρητα.  τι να τους κανουν τους αστακους ?  και τα μπουζουκια και τις σαμπανιες.  καθε βραδυ και μουσικη ακουνε και πινουν. 
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
137
Πόντοι
396
ναι αλλα δεν εξελιχθηκε οπως το περιμενα... :rolleyes:
 

Επισκέπτης
εχω φιλο που δουλευε στα μπουρδελα την χρηση εποχη της ανθυσης του αγοραιου ερωτα στην ελλαδα ! δουλευε σαν τσατσος πολλα χρονια ! και μου ειχε πει οτι 3-4 ιεροδουλες ειχαν παντρευτει με πελατες ! επισης ο αδελφος μια φιλης μου παντρευτηκε ρουμανα μπαροβια !! μετα απο αρκετα ομως χρονια,χωρισανε(προσφατα πριν λιγους μηνες) επειδη την επιασε στο κρεβατι με αλλον  :o

και κωλομπαρου , και ρουμανα , και την παντρευτηκεεεε ψωνησε απο σβερκο σαν να λεμε.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Οι πιρφοροι κατεστρεψαν την ελλαδα...
th_smiley_handshake.gif
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Eμενα μου εχει συμβει 2 φορες μια στην Αγγλια (Manchester οπου σπουδαζα) και μια στην Ελλαδα! και στις 2 περιπτωσεις "υποτιθεται" πως δεν γνωριζα τι δουλεια κανουν τα κοριτσια, βεβαια εγω ειχα τις πληροφοριες μου και απλα δεν μιλουσα.... ηταν και οι 2 τους πολυ γλυκες και περιποιητικες και με καναν να αισθνομαι πρηγκηπα, εγω απλα τις εκανα να περναν και να νοιωθουν ευτυχισμενες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom