Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
  ολες αυτες οι μικρουλες (  απο αλβανια , ρουμανια )  ξαφνικα ξυπνησαν μια μερα και αποφασισαν να ερθουν μονες τους, σε μια αλλη χωρα και να ξεκινησουν αυτην την δουλεια ?

ισως οχι ολες,και πολλες παιζει να ειναι θυματα τραφικινγκ.αλλα η πορνεια εχει γινει μια δουλεια πολυ διαδεδομενη.πχ φοιτητριες στην ρωσια,για να βγαλουν λεφτα κανουν αυτη τη δουλεια.και φυσικα δεν ειναι τοσο μαλακισμενες που να το κανουν στην χωρα τους.το λεει η μια στην αλλη και ερχονται ελλαδα.το ιδιο γινεται με τις τσοντες.αντι η κοπελιτσα 18-19 χρονων να πηγαινει να σερβιρει,παει και γαμιεται σε τσοντες για να μαζεψει λεφτα για την σχολη της.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
καμένος είσαι φίλε??
όχι τίποτα άλλο αλλά βλέπω να συμφωνείς....
 

 δεν πας  να κοιμηθεις τετοια ωρα ?  θα εισαι και κουρασμενος.     θα βγει και ο δικος σου.  και θα μπλεξουμε παλι.  
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οποτε παω σε ρουμανες μιας και ειναι αγαπησιαρες με καψουρευονται... :rolleyes:


αφου εχω τοσα χαρισματα :2on1:


αλλα μια μονο μια ερεθισε την λιπιντο της σε μεγαλη διαρκεια για παρτυ μου :sunglasses:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.604
Κριτικές
1.275
Like
232.218
Πόντοι
46.232
ααααααααααααααα όσα ξέρει ο νοικοκύρης δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος  ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.604
Κριτικές
1.275
Like
232.218
Πόντοι
46.232
 

 δεν πας  να κοιμηθεις τετοια ωρα ?  θα εισαι και κουρασμενος.     θα βγει και ο δικος σου.  και θα μπλεξουμε παλι.  
νωρίς είναι ακόμα.........
αν είσαι ήρεμος δεν θα μπλέξουμε......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.604
Κριτικές
1.275
Like
232.218
Πόντοι
46.232
λοιπόν να πώ και γώ την γνώμη μου γιατί γνωρίζω μια δυο περιπτώσεις από πρώτο χέρι.
ερωτεύονται και μάλιστα τόσο παράφορα που μπορεί να καταλήξει σε αρρωστημένη κατάσταση.....
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
τωρα που το σκεφτομαι κάθε φόρα που πάω στα στριπ όλο και κάποια θα μου ανοίξει την καρδία της για την ζώη και για οτι με εχει ξαναδει και οτι θέλει να με ξαναδει
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τωρα που το σκεφτομαι κάθε φόρα που πάω στα στριπ όλο και κάποια θα μου ανοίξει την καρδία της για την ζώη και για οτι με εχει ξαναδει και οτι θέλει να με ξαναδει
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τα πιο αγνα συναισθηματα εχουν αυτες φιλε...
μαζι με τις μπαργουμαν και τις σερβιτορες
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
  ολες αυτες οι μικρουλες (  απο αλβανια , ρουμανια )  ξαφνικα ξυπνησαν μια μερα και αποφασισαν να ερθουν μονες τους, σε μια αλλη χωρα και να ξεκινησουν αυτην την δουλεια ?


Εγω ειπα οτι υπαρχουν νταβαδες αλλα οχι οπως παλια με τα διπλοσταυρωκουμπωτα,οποτε τι με ρωτας;
Απλα δεν πιστευω οτι ολες ηρθαν με το ζορι και δεν προκειται να καθησω να ψαξω για το ποσοστο γιατι δεν με ενδιαφερει.
Σημασια εχει οτι αν καποια θελει να ερθει θα ερθει,τωρα το φουμαρο με το τραφικ οπου διαφοροι παρουσιαζουν οτι ολες
οι μπολικες χιλιαδες απο την Ευρωπη ερχονται δεμενες και διασπειρονται πισθαγκωνα(μεταφορικα μιλαω)εμενα δεν με καλυπτει.
Δηλαδη απλα ετσι χωρις μυαλο και τελειως ηλιθια εχω μια ερωτηση,δεν τηλεφωνησε καμια ποτε στην αλλη να της πει "μην ερθεις γιατι θα σε κανουν πουτανα";
Μαλλον τους λενε "ελα",επισης γιατι να κατσουν εκει;να κανουν τι;
Εαν ετυχε κανεις να παει τωρα στο ευρωπαικο ας βγει να πει για ενα δρομολογιο τραινου οπου οι επιβατες αντικρυσαν σε μια κοιλαδα πουτανες.
ΣΕ ΚΟΙΛΑΔΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!

Ολες το ξερουν!Η τουλαχιστον η πλειοψηφια για να μην ειμαι απολυτος.
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
λοιπόν να πώ και γώ την γνώμη μου γιατί γνωρίζω μια δυο περιπτώσεις από πρώτο χέρι.
ερωτεύονται και μάλιστα τόσο παράφορα που μπορεί να καταλήξει σε αρρωστημένη κατάσταση.....

Ι dont think so..Τούς φέυγουν τα συναισθήματα λόγω επαγγέλματος...
Άσε που άμα το μάθουν οι νταβάδες, μπορεί να σε σπάσουν στο ξύλο, γιατί προφανώς χάνουν χρήματα... :knuppel: :knuppel: :uzi: :uzi:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Τωρα  αν εννοεις Jerry οτι καποιος τις κουβαλαει ερωτευμενες αλλο καπελο,αλλα παλι θελουν ετσι δεν ειναι;
Θελουν να του τα ακουμπανε η να τον εχουν γκομενο η να πιστευουν στον συγκεκριμενο ερωτα......γιατι;για χιλια δυο!
Αποτυχια λοιπον ο συναισθηματισμος σε τετοια θεματα!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω ειπα οτι υπαρχουν νταβαδες αλλα οχι οπως παλια με τα διπλοσταυρωκουμπωτα,οποτε τι με ρωτας;
Απλα δεν πιστευω οτι ολες ηρθαν με το ζορι και δεν προκειται να καθησω να ψαξω για το ποσοστο γιατι δεν με ενδιαφερει.
Σημασια εχει οτι αν καποια θελει να ερθει θα ερθει,τωρα το φουμαρο με το τραφικ οπου διαφοροι παρουσιαζουν οτι ολες
οι μπολικες χιλιαδες απο την Ευρωπη ερχονται δεμενες και διασπειρονται πισθαγκωνα(μεταφορικα μιλαω)εμενα δεν με καλυπτει.
Δηλαδη απλα ετσι χωρις μυαλο και τελειως ηλιθια εχω μια ερωτηση,δεν τηλεφωνησε καμια ποτε στην αλλη να της πει "μην ερθεις γιατι θα σε κανουν πουτανα";
Μαλλον τους λενε "ελα",επισης γιατι να κατσουν εκει;να κανουν τι;
Εαν ετυχε κανεις να παει τωρα στο ευρωπαικο ας βγει να πει για ενα δρομολογιο τραινου οπου οι επιβατες αντικρυσαν σε μια κοιλαδα πουτανες.
ΣΕ ΚΟΙΛΑΔΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!

Ολες το ξερουν!Η τουλαχιστον η πλειοψηφια για να μην ειμαι απολυτος.

λες να τους έχει αφησει και κανα i-phone ο νταβας που τις φερνει
με το ζορι φιλε? και με συνδεση στο ιντερνετ????  :grin:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom