Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
ταξιδιώτη δεν είμαι καψούρης δικέ μου την πλάκα μου κάνω....τον jerry5 τον ξέρω μιλάμε στο τηλ και γενικά έχει βοηθήσει σε αυτά που τον ρώτησα :grin:

ανέκαθεν ήμουν μπουτολάτρης(μέχρι και πουτάνα που μπαίνει στο φόρουμ με ρώτησε γιατί????)είχα πάθει ζημιά με μια Βουλγάρα με μίνι φούστα και ποδάρες εεεεε δεν ήθελα και πολύ το κόλλησα το μικρόβιο :cheesy:

Εμένα άλλο είναι το αγαπημένο μου "μικρόβιο". :tits: :tits2:   :smitten:
 

Μύστης

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2012
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
μου χουν τύχει κάποιες άλλες με iq μικρότερο απο το ραδίκι
που τις πείσαν οι "γκόμενοι" να κάνουν αυτή τη δουλειά , και κείνες λένε
no problem μια απλή δουλειά είναι όπως όλες οι άλλες είμαι μια απλή εργαζόμενη κοπέλα
με δεσμό
Επάγγελμα είναι και αυτό ρε φίλε,απ'τα αρχαιότερα μάλιστα...
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
 γιατι οπωσδηποτε πρεπει να ειναι πελατης (  οχι οτι αποκλειεται να παιζει και αυτο )

Πελάτης ή όχι ..... σου έχει συμβεί εσένα να σε καψουρευτεί επαγγελματίας;  :think:

Η γενικά μιλάμε θεωρητικά εδώ;  :huh:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
ολοι  ξερουμε  να ξεχωριζουμε    οταν μια γυναικα,   ερωτευεται,   καψουρευεται  ,  αγαπαει.       τι κανει,   πως ειναι,    πως νιωθει.      σας  εχει τυχει   αυτο με καποια ,  σε   οποιοδηποτε  χωρο  και  αν εργαζεται (  cg -  στουντια- κωλομπαρα- μασαζ κλπ. ) .      δεν χρειαζονται  ονοματα και διευθυνσεις  :grin:  .    απλα  πως ηταν ,  εντυπωσεις (  δυσαρεστες - ευχαριστες ),   αν θα το ξαναζουσατε   κλπ.    
ενα πραγμα θα πω
και οποιος καταλαβε καταλαβε
μακρια απο ρουμανες
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Παπαριές ρε jerry , οι πόρνες τον έχουν κάψει τον εγκέφαλό τους,
μου χουν τύχει πουτάνες που έχουν γκόμενους αλλά δεν τους έχουν πεί τι δουλειά κάνουν (  :knockinb: ) και τους ζηλεύουν μήπως και τις απατήσουν με καμιά άλλη  :2funny:

μου χουν τύχει κάποιες άλλες με iq μικρότερο απο το ραδίκι
που τις πείσαν οι "γκόμενοι" να κάνουν αυτή τη δουλειά , και κείνες λένε
no problem μια απλή δουλειά είναι όπως όλες οι άλλες είμαι μια απλή εργαζόμενη κοπέλα
με δεσμό

αλλά πολλές είναι συνειδητοποιημένες πόρνες και έχουν δίπλα τους συνειδητοποιημένους νταβατζήδες

normal συναισθηματική σχέση δεν μπορεί να υπάρξει , εκτός και αν είσαι στην κατηγορία του pirforesti ή του Picker , που εκεί αλλάζει το θέμα

 ολα αυτα που λες,  σωστα ειναι.  γινονται.     παντως ολοι μας λεμε, αμπελοσοφιες ,θεωριες και γνωμες.         μαλλον   κανενας  δεν  θα  βγει  και θα πει,   ναι ,με  ειχε καψουρευτει καποια.    ισως γιατι δεν θελει(  για διαφορους λογους )          
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
ολα αυτα που λες,  σωστα ειναι.  γινονται.    παντως ολοι μας λεμε, αμπελοσοφιες ,θεωριες και γνωμες.        μαλλον  κανενας  δεν  θα  βγει  και θα πει,  ναι ,με  ειχε καψουρευτει καποια.   ισως γιατι δεν θελει(  για διαφορους λογους )         

τυπε οι ρουμανες ειναι αγαπισιαρες :grin:
ειμαι και εγω ομορφοπαιδο πως να αντισταθει :grin:

Πάλι θα ξεκινήσει ένας ένας να το παραδέχεται.  :2funny:

Πώς το καταφέρνεις ρε τύπε;  :grin:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
που να αντισταθουν στην γοητεια σας τα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μαλλον με φυλακα θα μιλουσες...........οι νταβαδες δεν φαινονται,ειναι τοσο κρυμμενοι που μας εκαναν
να πιστεψουμε οτι εχουν εκλειψει και δεν μιλαω για την εποχη της Τρουμπας με τα κουτσαβακια.

  ολες αυτες οι μικρουλες (  απο αλβανια , ρουμανια )  ξαφνικα ξυπνησαν μια μερα και αποφασισαν να ερθουν μονες τους, σε μια αλλη χωρα και να ξεκινησουν αυτην την δουλεια ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom