Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
και ομως οι περισσοτερες απο  ολες αυτες ( και ιδιως οι πιο μικρες ηλικιες ) ,  ειτε γιατι  δεν  μπορουμε να ξερουμε την προσωπικη τους ζωη ,  ειτε γιατι δεν το παραδεχομαστε  και δεν το πιστευουμε  εχουν καποιον (  ειτε αυτος λεγεται γκομενος, ειτε νταβας, η και οπως αλλιως λεγεται ).  
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Λες rigo να έχουμε 2 νέες περίπτωσεις κοκεροποίησης;  :rolleyes:

νομίζω ότι τα περιστατικά κοκεροποίησης είναι 100/ημέρα
επιδημία δηλαδή

όμως για τα συγκεκριμένα 2 περιστατικά , κωλύομαι να δώσω ασφαλή προγνωστικά

είναι ιδιάζουσες περιπτώσεις , όμως είναι γαμάτοι και οι δύο,

τους αγαπάμε :thumbsup:

:grin:

Εντάξει και αυτές άνθρωποι είναι ρε τύπε.  :)
το ξέρω
αλλά οι άλλοι που παρακαλάνε για σχεσούλα με τις πόρνες δεν ξέρω τι ακριβώς είναι  :2funny:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
και ομως οι περισσοτερες απο  ολες αυτες ( και ιδιως οι πιο μικρες ηλικιες ) ,  ειτε γιατι  δεν  μπορουμε να ξερουμε την προσωπικη τους ζωη ,  ειτε γιατι δεν το παραδεχομαστε , εχουν καποιον (  ειτε αυτος λεγεται γκομενος, ειτε νταβας, η και οπως αλλιως λεγεται ).  


Λογικο ειναι να εχουν,δεν καλογερεψαν,ουτε ειναι ολο γαμησι και υπνο αν το παρουμε λογικα(αν υπαρχει λογικη)
αλλα ειναι μια πολυ ιδιαζουσα κατασταση.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
και ομως οι περισσοτερες απο  ολες αυτες ( και ιδιως οι πιο μικρες ηλικιες ) ,  ειτε γιατι  δεν  μπορουμε να ξερουμε την προσωπικη τους ζωη ,  ειτε γιατι δεν το παραδεχομαστε  και δεν το πιστευουμε   εχουν καποιον (  ειτε αυτος λεγεται γκομενος, ειτε νταβας, η και οπως αλλιως λεγεται ).  

Ε προφανώς θα έχουν και αυτές προσωπική ζωή, αλλά καλό είναι ο κάθε πελάτης να μην έχει ψευδαισθήσεις.  :grin:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
το ξέρω
αλλά οι άλλοι που παρακαλάνε για σχεσούλα με τις πόρνες δεν ξέρω τι ακριβώς είναι  :2funny:


Η επιστημη(οχι εγω)εχει αποφανθει οτι αν σου λειπει κατι σαν την αγαπη στην νεανικη ηλικια
θα συμβουν δυο τεινα.
Ειτε θα καταληξεις μισανθρωπος ειτε θα ενδιδεις με το παραμικρο και θα εθελοτυφλεις.
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
νομίζω ότι τα περιστατικά κοκεροποίησης είναι 100/ημέρα
επιδημία δηλαδή

όμως για τα συγκεκριμένα 2 περιστατικά , κωλύομαι να δώσω ασφαλή προγνωστικά

είναι ιδιάζουσες περιπτώσεις , όμως είναι γαμάτοι και οι δύο,

:rockon:

το ξέρω
αλλά οι άλλοι που παρακαλάνε για σχεσούλα με τις πόρνες δεν ξέρω τι ακριβώς είναι  :2funny:

:dunno:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Η επιστημη(οχι εγω)εχει αποφανθει οτι αν σου λειπει κατι σαν την αγαπη στην νεανικη ηλικια
θα συμβουν δυο τεινα.
Ειτε θα καταληξεις μισανθρωπος ειτε θα ενδιδεις με το παραμικρο και θα εθελοτυφλεις.
πολύ ενδιαφέρον  ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ε προφανώς θα έχουν και αυτές προσωπική ζωή, αλλά καλό είναι ο κάθε πελάτης να μην έχει ψευδαισθήσεις.  :grin:

 δεν μιλησα εγω για πελατες να εχουν τετοιες ψευδαισθησεις , ονειρα  η  σχεδια .   καπου παει στραβα το θεμα  :2funny:      αν και νομιζω οτι αν καποιας,  της κανει αυτο το κλικ,  σε εναν ανδρα και τον γουσταρει δεν υπαρχει  περιπτωση  να μην τον καταφερει, εστω και αν ο αλλος ξερει τι δουλεια κανει (  εχουν τον τροπο τους,  ξερουν παρα πολυ καλα )
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
 δεν μιλησα εγω για πελατες να εχουν τετοιες ψευδαισθησεις , ονειρα  η  σχεδια .   καπου παει στραβα το θεμα  :2funny:      αν και νομιζω οτι αν καποιας,  της κανει αυτο το κλικ,  σε εναν ανδρα και τον γουσταρει δεν υπαρχει  περιπτωση  να μην τον καταφερει, εστω και αν ο αλλος ξερει τι δουλεια κανει (  εχουν τον τροπο τους,  ξερουν παρα πολυ καλα )

Αναφέρεσαι φαντάζομαι για περιπτώσεις πολύ τακτικών πελατών.  :think:

Σου έχει τύχει προσωπικά τέτοια περίπτωση jerry;

Βλέπω μιλάς με σιγουριά.  :rolleyes:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Αναφέρεσαι φαντάζομαι για περιπτώσεις πολύ τακτικών πελατών.  :think:

Σου έχει τύχει προσωπικά τέτοια περίπτωση jerry;

Βλέπω μιλάς με σιγουριά.  :rolleyes:

ο jerry5 ξέρει πολλά αλλά δεν τα αποκαλύπτει όλα.....από εμένα έχει ένα μεγάλο ρισπεκτ :rockon: :rockon:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τις περισσοτερες ρε παιδια, παντα καποιος τις περιμενει (  και δεν τα σκανε οι τυποι.  το αντιθετο ,   μαλλον μπορει να γινεται )  .        δεν μιλαω για τις περιπτωσεις  εκεινες ,  που το παιζουν ερωτευμενες  γιατι ο αλλος μπορει να εχει φουσκωμενο πορτοφολι. απο την δουλεια τους  βγαζουν, απο διαφορους αλλους βγαζουν.  εχουν ομως παντα καποιον, απο τον οποιον δεν βγαζουν μια.     το ξερετε ολοι σας καλα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Αναφέρεσαι φαντάζομαι για περιπτώσεις πολύ τακτικών πελατών.  :think:

Σου έχει τύχει προσωπικά τέτοια περίπτωση jerry;

Βλέπω μιλάς με σιγουριά.  :rolleyes:

παλι το πας στραβα.  παλι μιλας για πελατες. 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το ξέρω
αλλά οι άλλοι που παρακαλάνε για σχεσούλα με τις πόρνες δεν ξέρω τι ακριβώς είναι  :2funny:

Εγω μια φορα ειχα πιασει κουβεντα με εναν νταβατζη πιο παλια.
Και σε καποια φαση τον ρωτησα αμα καποιος παραμυθιαζε μια πουτανιτσα
και τους την επαιρνε μαζι του τι θα παθαινε...και μου ειπε οτι θα ηταν ξοφλημενος.
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
 δεν μιλησα εγω για πελατες να εχουν τετοιες ψευδαισθησεις , ονειρα  η  σχεδια .   καπου παει στραβα το θεμα  :2funny:      αν και νομιζω οτι αν καποιας,  της κανει αυτο το κλικ,  σε εναν ανδρα και τον γουσταρει δεν υπαρχει  περιπτωση  να μην τον καταφερει, εστω και αν ο αλλος ξερει τι δουλεια κανει (  εχουν τον τροπο τους,  ξερουν παρα πολυ καλα )


Ολες οι γυναικες μπορουν να το κανουν αυτο,οχι μονο οι πορνες.
Τουλαχιστον ετσι δειχνει η ιστορια κατα ενα μεγαλο μερος ανεξαρτητου εθνικοτητας.
ΒΕΒΑΙΑ οι δικες μας ειναι λιγο χειροτερες απο τις λοιπες ξενες αλλα τελικα τι ειναι αυτο που τις κανει πιο λαμογια τις δικες μας;
Ειναι η μανα απο πισω που βγαζει τα απωθημενα της πανω στην κορη να την δει με διαμαντια
ετσι ωστε και αυτη να επωφθεληθει εκ του μακρωθεν και να κοκορευεται παραλληλα;
Ειναι το καλομεγαλωμα που εχουν ως πριγκηποπουλες που τις καθιστα κατα 80% σαπιες;
Ειναι οτι ταιζονται με σαμαρι απο τους αμπαλους ερωτολαγνους;
ειναι οτι οτι οι ξενες οταν αντιμιλουν χανουν και απο 6 δοντια και καπου ηρεμησαν;(το κατακρινω αυτο)
Εδω η επιστημη(οχι εγω)σηκωσε τα χερια! :2funny: :2funny: :2funny:

Οποτε δεν τιθεται καν θεμα περαιτερω ερευνας,μεχρις οτου βρουμε την λιγοτερο επωδυνη τις αντιμετωπιζουμε ως οπες.
Αν και ποτε δεν ξερουμε τι γινεται! :grin:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 γιατι οπωσδηποτε πρεπει να ειναι πελατης (  οχι οτι αποκλειεται να παιζει και αυτο )
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
:rolleyes:

Τι έγινε ρε παιδιά, πολύ καψούρα έχει πέσει.  :)

Νυν μπουτολάτρης εσύ; Και από  :tits:;  :grin:  :dancing:

ταξιδιώτη δεν είμαι καψούρης δικέ μου την πλάκα μου κάνω....τον jerry5 τον ξέρω μιλάμε στο τηλ και γενικά έχει βοηθήσει σε αυτά που τον ρώτησα :grin:

ανέκαθεν ήμουν μπουτολάτρης(μέχρι και πουτάνα που μπαίνει στο φόρουμ με ρώτησε γιατί????)είχα πάθει ζημιά με μια Βουλγάρα με μίνι φούστα και ποδάρες εεεεε δεν ήθελα και πολύ το κόλλησα το μικρόβιο :cheesy:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Εγω μια φορα ειχα πιασει κουβεντα με εναν νταβατζη πιο παλια.
Και σε καποια φαση τον ρωτησα αμα καποιος παραμυθιαζε μια πουτανιτσα
και τους την επαιρνε μαζι του τι θα παθαινε...και μου ειπε οτι θα ηταν ξοφλημενος.


Μαλλον με φυλακα θα μιλουσες...........οι νταβαδες δεν φαινονται,ειναι τοσο κρυμμενοι που μας εκαναν
να πιστεψουμε οτι εχουν εκλειψει και δεν μιλαω για την εποχη της Τρουμπας με τα κουτσαβακια.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Παπαριές ρε jerry , οι πόρνες τον έχουν κάψει τον εγκέφαλό τους,

μου χουν τύχει πουτάνες που έχουν γκόμενους αλλά δεν τους έχουν πεί τι δουλειά κάνουν (  :knockinb: ) και τους ζηλεύουν μήπως και τις απατήσουν με καμιά άλλη  :2funny:

μου χουν τύχει κάποιες άλλες με iq μικρότερο απο το ραδίκι
που τις πείσαν οι "γκόμενοι" να κάνουν αυτή τη δουλειά , και κείνες λένε
no problem μια απλή δουλειά είναι όπως όλες οι άλλες είμαι μια απλή εργαζόμενη κοπέλα
με δεσμό

αλλά πολλές είναι συνειδητοποιημένες πόρνες και έχουν δίπλα τους συνειδητοποιημένους νταβατζήδες

normal συναισθηματική σχέση δεν μπορεί να υπάρξει , εκτός και αν είσαι στην κατηγορία του pirforesti ή του Picker , που εκεί αλλάζει το θέμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom