Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bardaris1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2010
Μηνύματα
459
Κριτικές
36
Like
953
Πόντοι
991
κραταω το μακρια απο ρουμανες του συναγωνιστη....εχουν αλλο ταπεραμεντο...απο pse σε gfe και αναποδα κουδουνιζεις :headbang: :smitten:...εγω δει..μαγκες να γινονται γατακια...για παρτυ τους...παλικαρια μια τυπισσα..αν σε παει θα παρει αυτο που θελει απο σενα για λιγο και θα φυγει παλι...τωρα αυτο συνηθως ειναι λεφτα...αντε αν την γαμας καλα να σου δωσει καμμια μερα για παρτυ σου...αα και μην ξεχασω αυτες που εχουν κανει τα χιλιομετρα τους..και ψαχνουν τον καψουρη να τις παντρευτει....πολυ χειροτερο....και παντα μια παντα εχουν μια ιστορια
:smitten:ειτε πισω τους(συνηθως) ειτε...παραλληλα πολυ δυνατη.....αυτην η ιστορια...σιγουρα δεν ειμαστε εμεις....γι αυτο απλα γαματε....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.604
Κριτικές
1.275
Like
232.218
Πόντοι
46.232
Ι dont think so..Τούς φέυγουν τα συναισθήματα λόγω επαγγέλματος...
Άσε που άμα το μάθουν οι νταβάδες, μπορεί να σε σπάσουν στο ξύλο, γιατί προφανώς χάνουν χρήματα... :knuppel: :knuppel: :uzi: :uzi:
καλά κάνεις και έχεις την γνώμη σου...απλά να σε πληροφορήσω ότι είναι πάρα πολλές οι κοπέλες που δεν έχουν νταβά....
σου είπα ότι είναι περιπτώσεις που της ξέρω από πρώτο χέρι......
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Τωρα  αν εννοεις Jerry οτι καποιος τις κουβαλαει ερωτευμενες αλλο καπελο,αλλα παλι θελουν ετσι δεν ειναι;
Θελουν να του τα ακουμπανε η να τον εχουν γκομενο η να πιστευουν στον συγκεκριμενο ερωτα......γιατι;για χιλια δυο!

ετσι ακριβως.   θελουν.  τωρα το γιατι ?   μονο η καθε μια ξερει για ποιον λογο .  αναλογα με τις αναγκες της.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.604
Κριτικές
1.275
Like
232.218
Πόντοι
46.232
κραταω το μακρια απο ρουμανες του συναγωνιστη....εχουν αλλο ταπεραμεντο...
δεν έχει σημασία αν είναι ρουμάνες , γιατί όπως είναι γνωστό........
484057_344728905601949_1634588494_n.jpg
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
λες να τους έχει αφησει και κανα i-phone ο νταβας που τις φερνει
με το ζορι φιλε? και με συνδεση στο ιντερνετ????  :grin:


Παντως ΑΝ πας θα δεις οτι καποιες φορες μιλανε στο τηλεφωνο χαμογελαστες και η υπηρεσια λεει ετσι ακριβως:

"Αντε ρε ταδε,εχουμε και πελατες".Αρα εχουν τηλεφωνο.
Καλα αυτα μονο εγω τα βλεπω; :2funny:
 

Επισκέπτης
για εμενα η επαφη με την επαγκελματια τελειωνει εκει που εξπερματωνεις. το να γαμας μια απο δαυτες στο τσαμπα ειναι ευκολο.. το να σε "ερωτευτει" μια τετοια ειναι επισεις ευκολο οσο την συντιρεις και να την κανεις να κλοπερναει.. μολις τελειωσει το καυσιμο τελειωσανε και οι αγαπες.. αλημονο σε αυτον που πυστευει οτι θα κανει την πουτανα κανονικη γυναικα και θα την συμορφωσει..  καποια στιγμη διαβσα για καποιο πυρφορο που ειχε γραψει οτι τον καψουρευτηκε μια πουτανα απο ενα μπουρδελο στην αχαρνων και την ειχε παει και διακοπες σε νησι και κανανε και spa με πολυτελειες... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  αλλα τι να κανουμε τον ειχε καψουρετηκε η κοπελα και των επερνε μετα τηλεφωνα πολλα... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  LOL....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.443
Κριτικές
514
Like
70.331
Πόντοι
41.129
απο απλες γυναικες συνηθως με καψουρευονται οι χοντρες και οι ασχημες, απο επαγγελματιες με μια αρκετα πιο παλια επαιζε φαση του τυπου να βγαινουμε εξω κλπ,αλλα οταν κοπηκε η καλοπεραση με σουταρε..
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
κι εγω εβγαλα <γκομενα > απο μπαρακι , περασα πολυ καλα μαζι της αλλα ξοδευα και λεφτα. πιο λιγα θα φευγαν σε ντελα και πιο λιγο τρεξιμο.
μετα βρηκε εναν γερο πλουσιο και μου ειπε θα του φαει τα λεφτα και θα ειμαστε μαζι.τελικα του εφαγε 10000-12000 ευρω σε ενα μηνα και ξαναφυγε βουλγαρια.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
απο απλες γυναικες συνηθως με καψουρευονται οι χοντρες και οι ασχημες, απο επαγγελματιες με μια αρκετα πιο παλια επαιζε φαση του τυπου να βγαινουμε εξω κλπ,αλλα οταν κοπηκε η καλοπεραση με σουταρε..

τυπε μην χαλιεσαι,και οι 9 στις 10 ελλεηνιδες θα σουταρουν καποιον μολις τελειωσουν τα λεφτα,με την μονη διαφορα οτι με την επαγγελματια θα περασεις καλα οσο διαρκει η "σχεση",ενω η ελλεηνιδα θα σου βγαλει το αιμα απο τα ματια,και θα παρακαλας να τελειωσει το μαρτυριο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.443
Κριτικές
514
Like
70.331
Πόντοι
41.129
τυπε μην χαλιεσαι,και οι 9 στις 10 ελλεηνιδες θα σουταρουν καποιον μολις τελειωσουν τα λεφτα,με την μονη διαφορα οτι με την επαγγελματια θα περασεις καλα οσο διαρκει η "σχεση",ενω η ελλεηνιδα θα σου βγαλει το αιμα απο τα ματια,και θα παρακαλας να τελειωσει το μαρτυριο.

δε βγηκε τυχαια το ολες πουτανες ειναι !
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.554
Κριτικές
11
Like
3.510
Πόντοι
4.615
τυπε μην χαλιεσαι,και οι 9 στις 10 ελλεηνιδες θα σουταρουν καποιον μολις τελειωσουν τα λεφτα,με την μονη διαφορα οτι με την επαγγελματια θα περασεις καλα οσο διαρκει η "σχεση",ενω η ελλεηνιδα θα σου βγαλει το αιμα απο τα ματια,και θα παρακαλας να τελειωσει το μαρτυριο.
Γιατί 9 στις 10 και δε λες 10 στις 10 φίλτατε; όσον αφορά τη διαφορά επαγγελματία και ελλεηνίδας πάντως, έχεις απόλυτο δίκιο.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Γιατί 9 στις 10 και δε λες 10 στις 10 φίλτατε; όσον αφορά τη διαφορά επαγγελματία και ελλεηνίδας πάντως, έχεις απόλυτο δίκιο.

:thumbsup:

μωρε θα ελεγα και 11 στις 10,αλλα τυχαινει ορισμενοι να περνανε οντως καλα με ελλεηνιδες,οποτε παιζει να υπαρχουν και μερικες καλες.εγω παντως οτι εχω γνωρισει ηταν ολες για σκοτωμα,εκτος απο μερικες που ηταν για πνιξιμο η τουφεκι :tickedoff:
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.554
Κριτικές
11
Like
3.510
Πόντοι
4.615
:thumbsup:

μωρε θα ελεγα και 11 στις 10,αλλα τυχαινει ορισμενοι να περνανε οντως καλα με ελλεηνιδες,οποτε παιζει να υπαρχουν και μερικες καλες.εγω παντως οτι εχω γνωρισει ηταν ολες για σκοτωμα,εκτος απο μερικες που ηταν για πνιξιμο η τουφεκι :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny:
Το κακό ξέρεις ποιο είναι; πως καμία φορά παρασύρεσαι θεωρώντας κάποια καλή, και στην πορεία με τα χρόνια μεταμορφώνεται κυριολεκτικά...... Και το χειρότερο ξέρεις ποιο είναι; πως εκείνα τα οποία στην αρχή έβλεπε ως προτερήματά σου και της άρεσες για αυτά, κάποια στιγμή γίνονται ελαττώματα που στα ''κοπανάει''...... Γι' αυτό θεωρώ πως 9/10 είναι στην αρχή, στην πορεία η 1 που περισσεύει πάει να βρει τις άλλες 9....
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Η επιστημη(οχι εγω)εχει αποφανθει οτι αν σου λειπει κατι σαν την αγαπη στην νεανικη ηλικια
θα συμβουν δυο τεινα.
Ειτε θα καταληξεις μισανθρωπος ειτε θα ενδιδεις με το παραμικρο και θα εθελοτυφλεις.

Aν ο Μορφεας σου εδινε το χαπι, θα το επαιρνες?? 
Μαλλον οχι  ;)

Εγω θα το επαιρνα ΣΙΓΟΥΡΑ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
λοιπόν να πώ και γώ την γνώμη μου γιατί γνωρίζω μια δυο περιπτώσεις από πρώτο χέρι.
ερωτεύονται και μάλιστα τόσο παράφορα που μπορεί να καταλήξει σε αρρωστημένη κατάσταση.....
για πές για πές ( ο κουτσομπόλης εγώ  :grin: )

να υποθέσω ότι η καψούρα για τη "δουλειά" τους, δεν σβήνει όταν καψουρεύονται έναν πελάτη ε ?

πολύ γουστάρω τέτοια σκηνικά , ξεφτιλίκια και αρρωστημένα πράγματα  :2funny: :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.188
Like
2
Πόντοι
16
τυπε μην χαλιεσαι,και οι 9 στις 10 ελλεηνιδες θα σουταρουν καποιον μολις τελειωσουν τα λεφτα,με την μονη διαφορα οτι με την επαγγελματια θα περασεις καλα οσο διαρκει η "σχεση", ενω η ελλεηνιδα θα σου βγαλει το αιμα απο τα ματια,και θα παρακαλας να τελειωσει το μαρτυριο.

:2funny:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
κι εγω εβγαλα <γκομενα > απο μπαρακι , περασα πολυ καλα μαζι της αλλα ξοδευα και λεφτα. πιο λιγα θα φευγαν σε ντελα και πιο λιγο τρεξιμο.
μετα βρηκε εναν γερο πλουσιο και μου ειπε θα του φαει τα λεφτα και θα ειμαστε μαζι.τελικα του εφαγε 10000-12000 ευρω σε ενα μηνα και ξαναφυγε βουλγαρια.

ειδικα  αυτες  απο  τα μπαρακια ,    στην  περιπτωση  που  την  πατησουν με καποιον,  την πατανε  παρα  πολυ ασχημα.  ειναι τετοια η ψυχολογια τους.(  τα ξενυχτια,  τα ποτα που πινουν  ,  τα καψουροτραγουδα  που ακουν  ολο το βραδυ )  .  μπορει να κοροιδευουν τον εναν , τον αλλον , να υποσχονται ,  να θελουν θυματα ,  πελατες για κερασματα κλπ.  αλλα γουσταρουν πολυ,  ειναι μεσα στο αιμα  τους  να καψουρευονται  παντα  καποιον . το ζηταει  ο  οργανισμος τους ( τωρα ποιος θα ειναι  αυτος ,  ειναι αλλο ζητημα ).     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom