Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μαυρακια απο Σωκρατους και απο πατησσιων εχουνε καψουρευτει φιλους μου.. εμενα ακομα οχι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Σχέση τι εννοείτε ρε, δεσμό ή να την πηδάτε εκτός ΔΩΡΕΑΝ;
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Μαγκες εχω παθει ζημια με ενα 25αρικο απο στουντιο εχω παει μαζι της 5-6 φορες. Δεν εχει δωσει τηλ προσωπικο, γτ μαλλον φοβαται. Φευγει σε μερικες μερες για την πατριδα της.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μαγκες εχω παθει ζημια με ενα 25αρικο απο στουντιο εχω παει μαζι της 5-6 φορες. Δεν εχει δωσει τηλ προσωπικο, γτ μαλλον φοβαται. Φευγει σε μερικες μερες για την πατριδα της.
ειμαι περηφανος προσωπικα  που υπηρξα αγαπολης και πιρφορος στα 19 και τα 20... και οχι στα 30

βγες ρε φιλε βρες καμια γκομενα εξω... αμετρητες ειναι, μην ακους της μαλακιες που λενε εδω περι ελεινιδων...

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Μαγκες εχω παθει ζημια με ενα 25αρικο απο στουντιο εχω παει μαζι της 5-6 φορες. Δεν εχει δωσει τηλ προσωπικο, γτ μαλλον φοβαται. Φευγει σε μερικες μερες για την πατριδα της.
ρουμανα τυπε?
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Η κοπελα ει ναι βουλγαρα, απολυτε.

Τωρα οσο για τις ελληνιδες εχω προσωπικη αποψη που δεν ταυτιζεται με το θεμα ελλεινιδες.

Απλα στη 14ετη μπουρδελο ζωη μου, πρωτη φορα συμβαινει κατι τετοιο.

Η κοπελα ανεξαρτητα απο το αντιτιμο μου εχει προσφερει παραπανω υπηρεσιες (οχι ακα, δε θα το δεχομουν).  Αντι απλο, με 69. Και παντα μενει παραπανω στο δωματιο, για να τα πουμε αγγαλια.
Στο δε φουλ εκατσε μια ωρα σχεδον.
Που απο οσο γνωριζω ειναι μιση ωρα.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
απο τις πιο πετυχημένες περιγραφές αυτού του φαινομένου είναι αυτή του slang.gr ,στο λήμμα αγαπούλης (χωρίς παρεξήγηση στο φίλο anonuser), αλλά μιλάμε για επιστημονική ανάλυση όχι αστεία :

Ο αγαπούλης είναι αυτός που θέλει να συνδυάσει την εξασφάλιση του εκτονωτικού πληρωμένου σεξ (αναγκαιότητα) με ερωτικό αίσθημα (ενδεχομενικότητα). Αποτελεί την ζώσα απόδειξη μεταεγελιανών θεωρήσεων όπως λ.χ. του Slavoj Zizek ότι η επιθυμία συνίσταται από το μάταιο κυνήγι της σύμπτωσης των αντιθέτων (coincidentia oppositorum στην δυτική μεταφυσική) που πυροδοτεί μια ατέρμονη όσο και μάταιη (πλέον στον μεταμοντέρνο κόσμο μας) διαλεκτική, εν προκειμένω εννοώ την σύνθεση ανάμεσα στο ότι ο αγαπούλης πλερώ για να μπορέσει να ρίξει έναν κρύο χωρίς περιπλοκές, αλλά επιμένει να θέλει να παρεισφρήσει και τη ζεστασιά ενός αισθήματος.

τι είπε πάλι ο επιστήμονικός καλλιτέχνης ;  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
απο τις πιο πετυχημένες περιγραφές αυτού του φαινομένου είναι αυτή του slang.gr ,στο λήμμα αγαπούλης (χωρίς παρεξήγηση στο φίλο anonuser), αλλά μιλάμε για επιστημονική ανάλυση όχι αστεία :

τι είπε πάλι ο επιστήμονικός καλλιτέχνης ;  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Δε θιχτηκα διολου, φιλτατε. Το γνωριζω τι σημαινει το  «αγαπουλης».

Για εναν κρυο πηγα, οπως παω σε καθε περιπτωση, περασα καλα την πρωτη φορα και τη σημειωσα ως στανταρακι. Τη δευτερη φορα που πηγα, ειχα κεφια και ζητησα φουλ προγραμμα. Εκει ξεφυγε η κατασταση και απο τους δυο μας. Οι υπολοιπες συνεδριες ηταν ακομα, πιο διαχυτικες εκατερωθεν.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δε θιχτηκα διολου, φιλτατε. Το γνωριζω τι σημαινει το  «αγαπουλης».

Για εναν κρυο πηγα, οπως παω σε καθε περιπτωση, περασα καλα την πρωτη φορα και τη σημειωσα ως στανταρακι. Τη δευτερη φορα που πηγα, ειχα κεφια και ζητησα φουλ προγραμμα. Εκει ξεφυγε η κατασταση και απο τους δυο μας. Οι υπολοιπες συνεδριες ηταν ακομα, πιο διαχυτικες εκατερωθεν.
...φίλε για έναν παράξενο και περίεργο λόγο , οι πόρνες δεν μπορούν να ξεκόψουν απο το πορνικό επάγγελμα ώστε να κάνουν μια συναισθηματική
& κατ'αποκλειστικότητα σχέση πχ με κάποιον πελάτη ή άλλον

όπως με μια άλλη γυναίκα δεν μπορεί να λειτουργήσει η πολυγαμία
με μια πόρνη δεν μπορεί να λειτουργήσει το αντίθετο δλδ η μονογαμία


δεν ξέρω ακριβώς του λόγους που ισχύει αυτό το φαινόμενο, μάλλον η πορνικότητα-πολυγαμία είναι εκδιαμέτρου αντίθετη με την συναισθηματικότητα-μονογαμία , κάτι σαν άσπρο-μάυρο
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Δς γνωριζω επ' αυτου.
Το θεμα ειναι οτι ειμαι υπερ ενθουσιασμενος μαζι της.
Στα 30 μου κανω πραμματα που δεν εκανα στα 20.
Και να πεις οτι δεν ξερω και ειμαι αδαης, δεν ειναι ετσι.  Εχω κανει τα χιλιομετρα μου, αλλα να που κολησα και θελω ρεκτιφιε...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δς γνωριζω επ' αυτου.
Το θεμα ειναι οτι ειμαι υπερ ενθουσιασμενος μαζι της.
Στα 30 μου κανω πραμματα που δεν εκανα στα 20.
Και να πεις οτι δεν ξερω και ειμαι αδαης, δεν ειναι ετσι.  Εχω κανει τα χιλιομετρα μου, αλλα να που κολησα και θελω ρεκτιφιε...

καλή επιτυχία εύχομαι στην πορνο-συναισθηματική σου σχέση  ;)
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.951
Like
4.291
Πόντοι
506
ναι αλλα θεωρω οτι οι ρουμανες ειναι οι πιο υπουλες και πονηρες σε σχεση παντα με τις υπολοιπες που εχουμε στην πατριδα μας.συν οτι  οι περισοτερες ειναι τσιγγανες απο δαυτες....
+1000
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Σκεφτομαι πριν αποχωρισει, να της ζητησω, να κρατησουμε επαφη πιο προσωπικη και βλεπω αντιδρασεις.
Δεν εχω καποια αλλη ιδεα.

Σιγουρα ειναι γελοιο και καποιοι σπανε την πλακα τους. Αλλα περναω τη φαση μου.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Θα επιθυμουσα μια κοπελα, συναδελφος της να μου πει και μενα τη γνωμη της.Η εδω η εστω με πμ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Θα επιθυμουσα μια κοπελα, συναδελφος της να μου πει και μενα τη γνωμη της.Η εδω η εστω με πμ.
Σοβαρεψου λιγο ρε αρχοντα,30 εισαι δεν εισαι 18.Η γκομενα οτι κανει το κανει για να σε κρατησει πελατη,λογικο ειναι με τετοια κριση.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Σοβαρεψου λιγο ρε αρχοντα,30 εισαι δεν εισαι 18.Η γκομενα οτι κανει το κανει για να σε κρατησει πελατη,λογικο ειναι με τετοια κριση.
Τι να σου πω ρε μαν. Δεν εχω παθει ξανα τετοια μαλακια. Δλδ και η συμπεριφορα της, ειναι πολυ διαφορετικη, απο το να με πεισει για μονιμο πελατη. Εξ ου και το κωλυμα.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
αμα σου κατσει χωρις χρεωση τοτε σε γουσταρει.και οχι μια φορα και μετα να σου λεει για την αρρωστη μανα της και τα 5 παιδια της στο ιρκουτσκ .αμα γινει αυτο τοτε να γραψεις  :2funny:

τωρα θεωρεισαι θυμα ακομη  :2funny:
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
αμα σου κατσει χωρις χρεωση τοτε σε γουσταρει.και οχι μια φορα και μετα να σου λεει για την αρρωστη μανα της και τα 5 παιδια της στο ιρκουτσκ .αμα γινει αυτο τοτε να γραψεις  :2funny:

τωρα θεωρεισαι θυμα ακομη  :2funny:

Συμφωνω. Αλλα η ζημια υφισταται.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Συμφωνω. Αλλα η ζημια υφισταται.
φιλε με τη λογικη να το πας αυτες σε βλεπουν σαν πορτοφολι.τωρα αμα σε γουσταρει (πραγμα σχεδον απιθανο) θα σου πει να βρεθειτε εξω,χωρις λεφτα να περασετε καλα.πραγμα επισης απιθανο γιατι θα την πλακωσει ο νταβας της στις μαπες επειδη δε θα του φερνει λεφτα  :grin:

τωρα εσυ προφανως εχεις ηδη χαλασει καμμια 300ρια ευρω για παρτη της οποτε αμεσως αμεσως εισαι στην κατηγορια θυμα.αν περνας καλα ειναι δικαιωμα σου εννοειται να κανεις ο,τι γουσταρεις.

αλλα το ξαναλεω,αν δε σου κατσει χωρις λεφτα απλως σε δουλευει.  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom