Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Και για να μην φευγουμε απο το θεμα μας αγαπητε Καλαματιανε, τα περισσοτερα κολληματα που εχω δει να τρωνε αντρες, ειναι περισσοτερο απο Βουλγαρες, ετσι τουλαχιστον μου εχει τυχει εμενα απο φιλους και απο γνωστους, μιλαμε για μεγαλο καψιμο...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
δεν εχεις ιδεα μαλλον, καλητερα με καλαματιανη αυτη θα στα φορεσει. Η μανιατα οχι αλλα  θα σε καταστρεψει οπως μπορει.
Ευτυχως, με φυλαξε ο θεος και δεν εμπλεξα ποτε με τετοια...
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
με νορμαλ γυναικες δεν ειχες γνωριμιες ποτε;Απο μπαροβιες τι περιμενες δηλαδη;

αυτες τις γνωρισα λογω της δουλιας μου.αν και μου δωθηκε η ευκαιρια να εμπλακω μαζι τους, δεν ενεπλακησα, λογω τη ς σχεσης μου με τη μανιατισα (η οποια ηταν και παρθενα).
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Και για να μην φευγουμε απο το θεμα μας αγαπητε Καλαματιανε, τα περισσοτερα κολληματα που εχω δει να τρωνε αντρες, ειναι περισσοτερο απο Βουλγαρες, ετσι τουλαχιστον μου εχει τυχει εμενα απο φιλους και απο γνωστους, μιλαμε για μεγαλο καψιμο...

βουλγαρα ειναι μαν.

Ευτυχως, με φυλαξε ο θεος και δεν εμπλεξα ποτε με τετοια...

τυχερος μαν, αλλα ΑΝ σου τυχει καλητερα κερατας απο καλαματιανη, παπα ερηπιο απο μανιατα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
η πρωην ειναι απο μεσσηνιακη μανη μαν, μετα το χωρισμο επεστρεψε στους γονεις της στην καλαματα.

μαλλον ξερω και την πλευρα αυτη!!
τυπε για τις σπαρτιατισσες τι γνωμη εχεις?
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
τυπε για τις σπαρτιατισσες τι γνωμη εχεις?
Οι Σπαρτιατες, γενικως ειναι μυστηριοι και σκληροι τυποι, οι δε γκομενες επισης απο ενα δειγμα που εχω, πηγαν να με μπλεξουν με μια με καταγωγη απο εκει και εστριψα στην τελευταια στροφη, δεν ξερω αν την γλυτωσα ή εκανα μαλακια...
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Οι Σπαρτιατες, γενικως ειναι μυστηριοι και σκληροι τυποι, οι δε γκομενες επισης απο ενα δειγμα που εχω, πηγαν να με μπλεξουν με μια με καταγωγη απο εκει και εστριψα στην τελευταια στροφη, δεν ξερω αν την γλυτωσα ή εκανα μαλακια...
αγνωστο ασ δοκιμαζες την τυχη σου  και εσυ...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
τυπε για τις σπαρτιατισσες τι γνωμη εχεις?
πολυ σκληρες τυπε
0001-cf72d77a-5061fe20-1363-57ade56f.jpg
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Οι Σπαρτιατες, γενικως ειναι μυστηριοι και σκληροι τυποι, οι δε γκομενες επισης απο ενα δειγμα που εχω, πηγαν να με μπλεξουν με μια με καταγωγη απο εκει και εστριψα στην τελευταια στροφη, δεν ξερω αν την γλυτωσα ή εκανα μαλακια...
Απο φιλο δικαστικο λειτουργο, με καταγωγη απο εντελως ασχετη σε αυτες τις περιοχες, που εχει θητευσει και στις δυο περιοχες, εχει δει διαφορά και απο ποινικης αποψεως σε αυτες τις περιοχες, οποτε με εχει βοηθησει στο να βγαλω και αυτο το συμπερασμα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Γιατι εχεις πικροτατη εμπειρια απο μανιατισσα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Τυπε εισαι 1,83 οπως ειπες πρεπει να φτασεις στα 90 κιλα και μετα δεν θα σταματας να μετρας μουνακια που θα σε γουσταρουν.Αντι να χαλας τα λεφτα σου στις πουτανες και σε ψευτικα ειδηλια,αφιερωσε λιγο χρονο και χρημα για τον εαυτο σου.Θελει θεληση και δυναμη αλλα τα αποτελεσματα θα δεις οτι θα σε δικαιωσουν.Οι πρωτες 2 εβδομαδες ειναι δυσκολες μονο.
Τωρα πρεπει να ξεκινησεις που εισαι στα 30.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom