Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 127K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
λιγο πιο παχυς μαν. 135 κιλα και 1,83. μαλλι σα του συμπατριωτη, μιχαλοπουλου και αναλογο ντυσιμο εχω.
images

Τυπε ντυσου ετσι δεν θα σου αντιστεκεται καμια.
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
μαλιστα.

αλλα εγω αν και απο καλαματα, αν και ειχα γνωριμιες απο γυναικες που δουλευαν σε μπαρ εκει και στους συνοδους για τα ραντεβου τους, την πατησα!!!!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
γιαυτο ολες οι μαυρες στις πιατσες λενε οτι ειναι απο καλαματα τυπε? :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:Οντως!!!Σε στριπτιζαδικα που πηγαινα παλια αυτο ελεγαν, για αυτες του δρομου δεν ξερω, αλλα και οι μαυροι με τα CD ρε Απολυτε, το ιδιο λενε!!!
Πραγματικα φοβερο!!!
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Με την περιοχη εννοειται, γιατι αν ειχα με γκομενα, θα ειχα κανει την τυχη μου, εννοειται... :grin:

η πρωην ειναι απο μεσσηνιακη μανη μαν, μετα το χωρισμο επεστρεψε στους γονεις της στην καλαματα.

μαλλον ξερω και την πλευρα αυτη!!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
η πρωην ειναι απο μεσσηνιακη μανη μαν, μετα το χωρισμο επεστρεψε στους γονεις της στην καλαματα.

μαλλον ξερω και την πλευρα αυτη!!
Η μανη κατα τη γνωμη μου ειναι καπως καλυτερη σε σχεση με την υπολοιπη Μεσσηνια, που ειναι γεματη χωριατιλα και κουτοπονηρια, οποτε αναλογα κινουνται και οι γκομενες...Τις βαζω στην ιδια κατηγορια με τις χανιολες...
 

anonuser

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
896
Κριτικές
4
Like
768
Πόντοι
86
Η μανη κατα τη γνωμη μου ειναι καπως καλυτερη σε σχεση με την υπολοιπη Μεσσηνια, που ειναι γεματη χωριατιλα και κουτοπονηρια, οποτε αναλογα κινουνται και οι γκομενες...Τις βαζω στην ιδια κατηγορια με τις χανιολες...

δεν εχεις ιδεα μαλλον, καλητερα με καλαματιανη αυτη θα στα φορεσει. Η μανιατα οχι αλλα  θα σε καταστρεψει οπως μπορει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
μαλιστα.

αλλα εγω αν και απο καλαματα, αν και ειχα γνωριμιες απο γυναικες που δουλευαν σε μπαρ εκει και στους συνοδους για τα ραντεβου τους, την πατησα!!!!
με νορμαλ γυναικες δεν ειχες γνωριμιες ποτε;Απο μπαροβιες τι περιμενες δηλαδη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom