Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
μετά από κάποιες μέρες λόγω πηξίματος στη δουλειά σήμερα έκανα πάλι μια βολτίτσα , 00.30-02.30 Λιοσίων και πέριξ καθώς και Φυλής και πέριξ σε όλα όσα ήταν ανοικτά ,μια κατάθεση ,απο τις χειρότερες μου.........

Χωματιανού 11α Μόνικα καστανή με μαλλί μέχρι τους ώμους , κανονικό σώμα σφιχτό κώλο και πόδια μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Χωματιανού 11β δύο κοπέλες , Τάνια η ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα τσιγγανόφατσα απο Φ61(κυρίως)με πιασηματάκια μεσαίο βυζί κωλάρα και τσιμπουκόχειλα  ,απλό πρόγραμμα και Μόναλίζα πολύ λεπτή ψηλή ξανθοκάστανη άβυζι ,απλό                     πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
Λιοσίων 76 κλασσικά η Ναταλί ξανθιά λεπτή χαμηλοκώλα άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 78(76β) Αλέξια ξανθιά με πιασμένα τα μαλλιά πίσω κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και ερωτικό μασάζ.
Εξηκίου 18β Τζένη το γυφτάκι καστανή κοντή λεπτή με βυζάρες , με κώλο , φεύγοντας μου κάνει να σε ρωτήσω κάτι γιατί δεν περνάς μαζί μου , της απαντάω γελώντας έχω περάσει μαζί σου 6 φορές τουλάχιστον της λέω με πιο πρόσφατη πριν κανα 2 βδομάδες , δεν μπορώ να περνάω συνέχεια μαζί σου της κάνω  γιατί δεν είσαι καλή , έμεινε κάγκελο ....
Εξηκίου 18 Σαμπίνα μελαχρινή λεπτή πολύ ντροπαλή , ωραίο κώλο άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Αλεξάνδρα απο τσεχία έιπε η τσα τσα προσθέτοντας η καλύτερη πίπα της Αθήνας , την έχεις δοκιμάσει της κάνω , όχι όχι απαντάει γράφουν για αυτην στο ίντερνετ...τελικά εμφανίστηκε ένα ξανθό μίλφ που τα πατσοκοίλια της ξεχείλιζαν απο την φούστα και την μπλούζα της , με μεγάλα πολύ πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Παιωνίου 47 Αννα ξανθιά παχουλή με μαλλί μέχρι τους ώμους 3αράκια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2 Ελένη καστανό μιλφογκίλφ με κοιλίτσα , φουλ πρόγραμμα.
Τροφωνίου 11 αριστερά Γιάννα κλασσικά ξανθιά με καρέ μαλλί με τεράστιο κώλο και μπουτάρες με μικρό βυζί , με κώλο.
Τροφωνίου 11 δεξιά Μαριάννα μελαχρινή νταρντάνα με μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Τροφωνίου 13 αριστερά Αλίνα λέει η τσα τσα , μέσα κάνει κάτι σπέσιαλ , αλλά δεν μπορώ να τα πω στο σαλόνι, τα λέει μέσα η ίδια στο πελάτη...ξανθιά μίλφ με πιασηματάκια κ πολύ πεσμένα βυζιά .
Τροφωνίου 13 δεξιά Ολγα ξανθό γκιλφ παντελώς αδιάφορο εμφανισιακά, απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 Μαρίνα μελαχρινή με ίσιο μαλλί κοντή λεπτή με μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.
Φυλής 136 Αντέλα ρουμάνα 19 χρόνων η τσα τσα έλεγε ότι είναι πολύ καλή γιατί δούλευε στην Ρουμανία απο τα 16της...κοντή παχουλή με 3αράκια βυζιά , με ακα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση ,απο τα χειρότερα μου γαμήσια )
Φυλής 109α Βιολέτα ξανθιά αρκετά λεπτή , άκωλη άβυζι ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Σόνια ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β Τζούλια μελαχρινή με μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Ελενα(Ρομπέρτα/Σοφιά)καστανή λεπτή με μεσαίο βυζί και ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Μόνικα η ξανθιά μουνάρα απο την ουκρανιά , κανονικό σώμα μικρό βυζί πολύ ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Καρολίνα η ψηλή ξανθιά μουνάρα απο την Ουκρανία ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Σόνια(η Ιταλίδα) μελαχρινή λεπτή μικρό στήθος ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα,εσένα θέλω να σε γαμήσω μιά μέρα μου κάνει πιάνοντας με από τον πούτσο και δεν με άφηνε να φύγω.....
Φυλής 80 Εμμι ξανθοκάστανη ψηλή κανονικό σώμα μικρο βυζί , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω η Ρωξάνα ξανθιά ψηλή νταρντάνα με μεσαίο βυζί,απλό πρόγραμμα όταν βγήκα ο κυρ.Βασίλης μου είπε κάτσε να κλείσω το φώς για κανα 20λέπτο για να φάει κάτι το κορίτσι...
Φυλής 66α Νικολέτα η ξανθιά μετρίου αναστήματος μουνάρα απο την Ρουμανία , κανονικό σώμα 2αρακια στητά βυζιά ωραίο κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Ιρείνα πολωνέζα ξανθιά μίλφ με μαλλιά μέχρι τους ώμους ωραίο κώλο μεσαίο βυζί χαλαρή κοιλιά , ακα τελειωτικό.  
Φωκαίας 27Β κάτω Ειρήνη καστανή κανονικό σώμα μικρό βύζι τατου στο αριστερό , ακα τελειωτικό στο στήθος.
           
 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι που δωμάτιο του Φυλής 136 όπου πήρα την Αντέλα
0427.jpg


ο νιπτήρας
0430.jpg


και ρομαντικά κάδρα..
0428.jpg
0429.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι που πήρα σήμερα την Τατιάννα στο Φ69α
0432.jpg

και η ρομαντική νότα αφιερωμένη στον billy13
0431.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
τώρα στο μεταξουργείο....

ΙΑΣΩΝΟΣ

1α ξανθιά κοντή με τεράστια βυζιά ,απλό στα 10.
1γ μελαχρινή μίλφ κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό στα 10.
19 κάτω μελαχρινή κοντή λεπτή πολύ ωραίο κορμί στητό μεσαίο βυζί ,απλό στα 10.
20α Λαρίσα ξανθοκάστανη λεπτή(έχει αδυνατήσει αρκετά)μικρό βυζί τατού ,απλό στα 10.
20β μελαχρινή κανονικό σώμα άβυζι ,απλό στα 10.
20γ ξανθιά μπάρμπι παχουλή με βυζάρες , απλό στα 10.
27α Μαρία η γνωστή λεπτη ξανθιά με τα σιλικονάτα βυζια ,απλό 10 κώλο 15.
30α ξανθιά με γυαλία και πολλά τατού ,απλό στα 10.
30β καστανή λεπτή άβυζι με χαλασμένα δόντια...ότι πρέπει για τον απόλυτο χα χα ,απλό στα 10.
31β μίλφ με πλατινέ μαλλί λεπτό άβυζό πολλές φακίδες,απλό στα 10.
33 ξανθοκάστανη καρέ μαλλί πιασμένα με στέκα πολύ λεπτή μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
37α ξανθιά κοντή μεσαίο βυζί , με κώλο στα 10.
37β ξανθιά μίλφ νταρντάνα με 2.5 βυζιά ,από στα 10.
44νέο καστανή με πιασήματα μεσαίο βυζί με μεγάλη ρόγα ,απλό στα 10 κώλο στα 15.
46 Κλάρα μελαχρινή κοντή με ωραίο στητό βυζί ,απλό στα 10.
46α Αλεξία ή Αλεξάνδρα...δεν θυμάμαι...μελαχρινή με ίσιο μαλλί κανονικό σώμα μικρό βυζί απλό στα 10,όταν έφευγα μου λέει γύρνα πίσω θέλω να σε γλύψω ολόκληρο....
46β μελαχρινό μίλφπαχουλό με 3άρια βυζιά ,απλό στα 10 και τελείωμα στα βυζιά.
43 μελαχρινή νταρντάνα με μικρό βυζί , κώλο στα 10.

ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ


38α μελαχρινή χοντρή με πεσμένα 2άρια βυιά ,απλό στα 10 με κώλο στα 15.
38β μελαχρινή ασπρουλίαρα με μεσαίο βυζί ,απλό στα 10 άκα και κώλο στα 15.
63 δεξιά Εμανουέλα μελαχρινή  κανονικών κιλών με φλάτ κώλο πολύ πεσμένα βυζιά , δεν είπαν πρόγραμμα.
63 αριστερά Τζώρτζια ξανθιά χοντρή με πεσμένα βυζιά ,απλό στα 10 με κώλο στα 15.

ΚΟΛΩΝΟΥ

11α δεξιά κοντή γεματούλα με πίρσινγκ στα χείλη με μεσαία βυζιά ,απλό στα 10.
11α αριστερά Αλεξάνδρα ψηλή ξανθοκάστανη παχουλή με 2.5άρια βυζιά πεσμένα ,απλό στα 10.
11β μελαχρινή γεματούλα ,απλό στα 15.
15 ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα παχουλή με μυτερό βυζί στυτό απλό πρόγραμμα.
27α ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό στα 10.
27β υπόγειο Αντρεα μελαχρινή κοντή πολύ χοντρή ,απλό στα 10.
30α καστανή με πολύ ωραίο κορμί και στητό 2αράκι βυζί άψογο κώλο και ξανθιά λεπτή με μικρό στήθος και οι δυο απλό στα 10 και παρτούζα.
30β μελαχρινή μουνάρα κανονικόσώμα στητό στήθος ,απλό στα 10..Ιωάννα???
32β Ελενα ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα μεσαίο στητό βυζί ωραία κωλάρα ,απλό στα 15
32α μελαχρινή μακρή μαλλ΄ψηλή κανονικό σώμα 2αράκια βυζιά ελαφρός πεσμένα ,απλό στα 10.
47 κάτω Γιούλη καστανή μίλφ ελληνίδα χοντρή ,ακα τελειωτικό στα 10.
47 πάνω 2 ξανθιές ίδια κοψιά , μια μικρή μια μεγάλη , χοντρές με μικρό σ΄τηθος  ,απλό στα 10.
48 Ειρήνη ξανθιά με αλογοουρα με πιασηματάκια και μεγάλα βυζιά και Γιάννα μελαχρινό μιλ΄φ χοντρό και οι δυο απλό στα 10.
53 Αντριάννα μελαχρινή χοντρή με 2.5άρια βυζιά και Φωτεινή(Γκμόχ)ξανθια μίλφ με 2.5 γεματούλα και οι δυο απλό στα 10.

λΛΕΩΝΙΔΟΥ

28 πάνω Μαρία ψηλή λεπτή μικρό στηθος , με κώλο στα 10.(τιμηθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
28 κάτω μελαχρινή με 2αράκια βυζιά απλό στα 10.

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

15 Ανίτα ξανθό γκίλφ κοντη , ακα και κώλο.
17 ξανθοκάσατανη λεπτή μίλφ με μικρό στηθος ,απλό στα 10.
20 δεξιά μελαχρινή μικρό βυζί ανοιχτή περιφέρεια ,με κώλο
22α Ελένη μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
22β μελαχρινή τσιγγανόφατσα κοντή λεπτή πεταχτώ κωλαράκι και μεσαίο νερουλιασμένο βυζί , με κώλο στα 10.
28α Βερόνικα μελαχρινή ,έχει γίνει τεράστια σε σχ΄ση με την π΄ρωτη φορά που την είχα πάρει πριν μερικά χρόνια στο Χωματιανού και στο Αδάνων και ακόμα περισσότερο μετα που δούλευε Διδύμου και Αλκιβιάδου , το μόνο που αξίζει τα μεγάλα βυζιά ,ακα τελειωτικό στα 10.

ΠΕΡΔΙΚΑ
3 αριστερά Μιρέλα κοντή μελαχρινή με καμπούρα ασχόφατσα μικρό βυζί , ακα και κώλο στα 10.
3 δεξιά Λαρισα μελαχρινή ωραίο πρόσωπο κοντή μικρό βυζί αρκετά παχουλή ,απλό στα 10.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
τα νέα σπίτια στη διδύμου...

0437.jpg


0436.jpg
 
0438.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
καθρέπτης απο το δωμάτιο στο Λεωνίδου 28 πάνω που πήρα την Μαρία το μεσημέρι...

0433.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Παραθέτω και εδώ το ρομαντικό σκηνικό με το Μπαρμπαράκι-Λαουράκι,Φυλής 71Β! (Το μωρό είχε καύλες και έκατσε μέσα 15 λεπτά,ενώ στο τέλος ξάπλωσε μπρούμυτα και δεν έφευγε επειδή λέει βαριόταν.....και εγώ της έριχνα απαλά χαστουκάκια στο "κωλάκι")...... :bottom:  Και προσθέτω....μου έβαλε το κεφάλι στο στομαχάκι της που "γουργούριζε" (πείναγε?)..... :2funny:  Η κ.Εύα δεν ενόχλησε! Αν δεν είναι αυτός "Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα",τότε τι είναι........... :2funny:
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
Παραθέτω και εδώ το ρομαντικό σκηνικό με το Μπαρμπαράκι-Λαουράκι,Φυλής 71Β! (Το μωρό είχε καύλες και έκατσε μέσα 15 λεπτά,ενώ στο τέλος ξάπλωσε μπρούμυτα και δεν έφευγε επειδή λέει βαριόταν.....και εγώ της έριχνα απαλά χαστουκάκια στο "κωλάκι")...... :bottom:  Και προσθέτω....μου έβαλε το κεφάλι στο στομαχάκι της που "γουργούριζε" (πείναγε?)..... :2funny:  Η κ.Εύα δεν ενόχλησε! Αν δεν είναι αυτός "Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα",τότε τι είναι........... :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Αφου εφτασα με το...
Boλτα στο μεταξι με συνοδοιπορο τον μπιλυ 7,στην 2η βαρδεια,για ακομα μια φορα με επιασε η τασι του...
5l6r5s.jpg

ξεκινημα απο Ιασωνος...
46 Αρ.πλουσιο σε ολα κιλα στηθος κωλο,φοραγε ενα σιθρου για να τα καλυπτει ολα!
46 μεση η Αλεξια απο το ι.27 με μαυρο μαλι σε ισιο λουκ!
43 Χριστινα το αδυνατο κοντο αβυζο με 10 και κωλο!
44 νεο η Αννα με την περουκα απο ι.37 ισ.πηρε μερικα κιλα στην περιφερεια.
44 παλ.το γνωστο κοντο ρουμανακι απο το ι.46 αρ.με κωλο στα 15 και τις γνωστες παπαριες!
37 ισ.η Μαριαννα,μονοπλοκ ευτραφης κοπελλα μονιμα εκει τον τελευταιο καιρο.
37 επανω Αλεξανδρα κοντο αδυνατο ξανθο αβυζο θα ελεγα χανοταν μεσα στο ασπρο δυχτυωτο που φοραγε.
30 αδιαφορο κοντο κανονικου σωματος!
36 η καυλιαρα μιλφ τσιγγανα με τα 2αρια και πιασιματακια.
31β υπογα η γνωστη συμπαθης μιλφ με τα δυαρια στα 10 απλο.
31 χουλστερ μαυρουλα ευτραφης που συστηνετε να την δειχνης σε οποιον δεν τρωει το φαι του  :grin:.σιμποκι καλο μας ειπε οταν φευγαμε στα 10!
33 μιλφ αδιαφορη κανονικου σωματος τιποτα το ιδιαιτερο,παντως δεν την εχω ξαναδει!
19 ισογειο αδυνατη πολυ,1,80,ειπα μηπωε εχει νευρικη ανορεξια!
20 δεξι,ωραιο κορμακι με 1,5 και καλο προσωπακι μια απο τις ...
dblzp.jpg

1Γ ευτραφης νεαρα με 2αρια και υφος βουβολικο.
1Α αλεξια νομιζω αδυνατη ,1,60 με μικρο στηθος.
Απο εκει στην Κολωνου
11 οροφος εδω αρπαχτηκαμε με την τσα,μπαινοντας στον χωρο και αφου τωρα χτυπας κουδουνι για να μπεις.μας λεει ποιος θα περαση,λεμε να δουμε την κοπελα,λεει ολο βολτες κανετε και ξαναρθατε,πας καλα τι λεει ο μπιλυ και αποχωρει,περιμεντε περιμεντε να δειτε την κοπελα μου,κοιτωντας στο βαθος βλεπω να ξεπροβαλει η ...
9ibwxy.jpg

και φευγω τρεχοντας!
Στα ..
2duj7r6.jpg

του μεταξιου προσπαθουσαμε να δουμε φως αλλα...
11 υπογειο η αδυνατη με το ωραιο κωλαρακι το οποιο χτυπαγε και αυτοθαυμαζωταν στον καθρεπτη 15 απλο,απο το κωλ.30 ορ.
11 ισοσειο η γυρολογος ντεζυ νομιζω το ονομα τσιγγανορουμανα κοντο κανονικου σωματος με μικρο στηθος με παρουσια φυλης και μεταξι.
30 Αννα με καυλωτικο σετ εσσωρουχων αλλα χωρις στρινκ,μας ειπε καλα που πατε δεν γαματε?
30 ορ.Τζωρτζιαννα και Ιωαννα κλασικα.
32 υπογειο ξανθο κοντο κανονικου σωματος θα ελεγα μια δευτερη οαση με καλο κωλαρακι στα 10.
32 αριστ,ψηλοκαπουλο με λιγα γεμισματακια και μακρια κοτσιαδα ως λαρα κροφτ εμπαινε στις συμπαθητικες υπαρξεις.
48 δυο κορασιδες η μια ποι ευτραφης αδιαφορη η αλλη με δυαρια και καλυτερο κορμι,συμπαθης θα ελεγα!
47 ισογειο η νταρτανομιλφ απο Μ.Αλεξανδρου 17 και βεργας.
47 οροφος δεν θελω να θυμαμαι!
53 ευτραφης κορασιδα τιποτα το ιδιαιτερο.
Μ.Αλεξανδρου
20 υπογειο,χομπιτ την αποκαλεσε συναγωνιστης και φυγαμε,κοντο αδυνατο αβυζο με κωλο στα 10 αν θυμαμαι καλα!
20 δεξι κλειστο!
22οροφος συμπαθητικο κορμι με 2αρια και καλο κωλο τον οποιο εδινε στα 15.
22 ισογειο πρωην πακοκαφενειο,αδιαφορη ευτραφης!
28 Μαρια αλλα δουκισσα το στυλ μαλλιων, ωραιο κορμι με 2αρι και ωραιο σετ με ζαρτιερικα μια ακομα καλη παρουσια!
15 Ζανα με το βασιλικο τσιμπουκι!
17 μαυρουλα με καλο σωμα και 1,5 στηθος κανονικο προγραμμα στα 10!
Λεωνιδιου 6 κοντο με κυταριτιδα και μεγαλη ουλη στην κοιλια!
Ακομινατου 2 ισογειο κοντη με γεματα μπουτια και μεγαλα βυζια τα οποια χρησιμοποιουσε στο προγραμμα ως ισπανικη και τελειωτικο στα 10!
Φτωχη η συγκομοιδη για ακομα μια φορα με 4-5 κορασιδες να αξιζουν τα λεφτα τους!
Συνεχισα προς το μετρο του μεταξουργειου οπου επαιζε μουσικη ως συνηθως..
Να εχετε ενα ομορφο βραδυ...
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Ρομαντισμός... όχι ακριβώς αλλά σκηνικό που δεν το περίμενα. Καλοκαίρι, σκαστός από παραλία Πράιβετ Βίλλα με Ντανιέλα. Έτοιμος ανοίξω την πόρτα, Ντανιέλα μιλαέι με τη θεία, λέω "γεια", οπότε μου πετάει "πίσω στην παραλία;" -"Ε, ναι, γουστάρεις να έρθεις;" -"Λες να την αφήσουμε εδώ να δουλέψει τη βάρδια;" -"Ανέβα και φύγαμε" της κάνω και σηκώνω τον καρπό και καλά να καβαλήσει, λεω αποκλείεται. Το Ντανιελάκι (απ'ο,τι βλέπω κάνει τώρα αυτή τάυτη τη στιγμή το κέφι του στο Πειραιώς, δώσε κουκλί!!!) κάνει δυο βηματάκια και να'σου η γατούλα σκαρφαλωμένη στο πιτς φιτίλι πάνω στο μπράτσο μου. Μα την πίστη μου αν ερχότανε (ΑΝ) την έπαιρνα στην παραλία να τη γνωρίσω στην οικογένεια. Φιλάκι τρυφερό "την άλλη φορά μωρό μου". Καλά να'ναι το κορίτσι. (Να θυμηθώ να γράψω τις δυο και τελευταίες κριτικές)
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Και συνεχιζω στην 2η βαρδεια για να ξεκουρασω τον χιλνικ  :grin:
Φυλης
40 κοντο με αδυνατο κορμακι και μικρο στηθος,με κατσαρο μαλι,καπου την θυμαμαι απο μεταξι ισως αλλα...με κωλο στα 20.
66 δεξι η Σουζη,φοραγε ενα στριγκακι κουνελακι θα ελεγα με κορδονι που τελειωνε σε ασπρη φουντιτσα και ασπρη καλτσοδετα σαλοναρισε για λιγο βγαινοντας στο παραβαν,μου θυμισε με αυτο το ντυσιμο σωληνοκοριτσο.
66 αρ.Αννα κοντο με λιγα πιασιματακια βυζια 2αρια με πτωτικη ταση και κωλο στα 20.
59 Ρωξανα απο ουγγαρια με καλο κορμι και κωλο και βυζακι στητο 1,5,ο υπηρετης εδωσε ενα μινι σωου καθως ο κοσμος αναχωρησε γρηγορα1
80 η Κατριν ενα μωρο ντουμπανο που σε καυλωνε αμεσως με 2,5 βυζια που ηταν στητα,ωραιο σωμα και κωλο,φοραγε ασημι τακουνια που εδενε με το ολο θεαμα και ροζ στριγκακι φωσφοριζε,καταθεση.
84 Σονια η ιταλιδα που επιανε αιχμαλωτο οποιον εβρισκε μπροστα της.
Ηρθε και αφου μου χαιδεψε τον προεδρο γυρισε με τον κωλο της και τριβοταν επανω μου,το αποτελεσμα ηταν να της χουφτωσω τα βυζια μετα τον κωλο και να φαει και δυο κωλοσκαμπιλα.
84 οροφος κοντο πορνακι με 1-1,5 στηθος με κωλαρα και μαυρα εσσωρουχα γυριζε γυρω απο τον σωληνα και κοιτωντας με στα ματια μου κουναγε την γλωσσα και εβαζε την αλοιφη που κρατουσε μες στα βυζια,το ολο θεαμα συμπληρωνε η πλατφορμα που φοραγε, διαφανη απο επανω!
86 οροφος η Μονικα με ασπρο σετ εσσωρουχων και λευκη καλτσοδετα!
65 επανω ψηλη πολυ αδυνατη ανευ ενδιαφεροντος κατα εμε,Μαριαννα.
65 ισ,Χριστινα 1,70 ντουμπανο με 2+στητο με μεγαλες ρογες και πιασιματακια!
67 Αντινα απο διδυμ.8 οροφος για την ιστορια.
69 η Αλεξια που ανεφερε ο χιλνικ με κωλο στα 20.
69 ισ.η Λαουρα η ψηλοκαπουλη ρουμανα με τα δυαρια.
71 Ελενα αδυνατο πιπινι χαμογελαστο,με στητο μικρο βυζακι.
71 ισ.Μπαρπαρα η ιιχχχαα!!
Συνεχεια στην πλατεια για μια σταση καθοσον αρκετα εκλεισαν για αλλαγη βαρδειας!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Και συνεχιζω στην 2η βαρδεια για να ξεκουρασω τον χιλνικ  :grin:
Φυλης

86 οροφος η Μονικα με ασπρο σετ εσσωρουχων και λευκη καλτσοδετα!

Συνεχεια στην πλατεια για μια σταση καθοσον αρκετα εκλεισαν για αλλαγη βαρδειας!!
Συνεχώς αυτά φοράει.......δεν έχει άλλα??? :2funny: :2funny: :2funny: :crazy: :crazy: :crazy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
της πάνε όμως.....
μάλλον έχει σαν πρότυπο τον Αιστάιν ,που για να μην χαλάει φαιά ουσία κάθε μέρα με το να σκέφτεται τι θα φορέσει , είχε στην γκαρνταρόμπα του τα ίδια ρούχα..........
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Φυλης 2η βαρδεια...
40 λουβα- Τατιανα εκ μολδαβιας,1,70 αδυνατο κορμι,μικρο στηθος αλλα ζεστο χαμογελο!
54 Χριστινα  ψηλοκαπουλη με 1,5 στηθος η γνωστη απο φ.59 ισογειο.
66 δεξι Σουζη με καυλωτικο σετ εσσωρουχων!
66 αρ.η κοπελα που ηταν εχθες στο φ.40 κοντη αδυνατη με μικρο στηθος και μπουκλε μαλακι.
71 δεξι,ξαναλειτουργησε μετα απο καιρο,Στελλα,φοβισμενη κορασιδα με γιαλια καθηγητριας κανονικου σωματος μικρου στηθους με κωλο στα 20!
59 Ρωξανα η ουγγαρεζα με στητο βυζακι καλο κορμι και τουρλωτο κωλο,με δυχτιωτο συνολο.
65 οροφοςΕμμανουελα η κοντη ρουμανα με κωλο απο το φ.92.
65 ισ,κλειστο!
84 ισογ.η Τζουλια επιστροφη απο φωκ.25.
84 ορ.δεν ανεβηκα αλλα ειδα την κοπελλα στο παραθυρο,νομιζω μαργαριτα!
86 ορ.η Μονικα στα λευκα οπως παντα!
67 Αντινα απο διδ.8.
69 αλεξια με κωλο στα 20!
71 οροφος 2 κορασιδες η μια μιγαδα συμφωνα με την τσα,αδυνατη τσιγγανορουμανοβουλγαρα θα ελεγα,μου θυμισε την χριστινα απο το Ιασ.43 και ενα κοντο παχουλουτσικο με 1,5!!
71 κλειστο,αν και αναβε η λαμπα λογω οτι απεξω ηταν αστυνομια και εκανε ελενχο σε ενα αμαξι πακιδων!!
Αγκυρας το γωνιακο,Σαρρα με ζαρτιερες και μπειμπυ ντολ,1,60 με πορνοδες τακουνι,κανονικου σωματος μικρου στηθους,ποιος δεν φοβαται να περασει, ειπε βγαινοντας απο το δωματιο στο σαλονι!
Αυτα απο φυλης γυρω στις 22,00!!
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
396
Τωρα το βραδυ απο μεταξι
Κολωνου30α Αννα απλο
Κολωνου 30β τζωρτζιαννα(πηγα 23,00/00.00/00.30 και τις 3 φορες ολα τα δωματια γεματα και επρεπε να περιμενεις να αδειασει για να μπεις :idiot:)τι να πω ρε φιλε παλια οκ αξιζε αλλα τωρα εχει γινει πολυ τυπικη για να εχει τοσο κοσμο... :think:
Κολωνου47 μια προγκιλφ απλο
Κολωνου48 ψηλη καστανα μαλλια ακα
Μεγαλου αλεξανδρου 20 ισογειο ενα μπαζο απλο
Μεγαλου αλεξανδρου 20 υπογειο μια λεπτοκαμωμενη μελαχρινη με ωραιο προσωπακι φουλ
Μεγαλου αλεξανδρου 22 ισογειο μια μιλφ κανονικο σωμα μαυρα μαλλια φουλ
Μεγαλου αλεξανδρου 22 οροφος μια κουκλαρα με 2.5αρια φυσικα βυζια ωραιο προσωπο φουλ
Περδικα 3β μια ξανθια απλο
περδικα 3α μια ψηλη μελαχρινη απλο και εμιλυ η ασχημη με φουλ
Κολωκυνθους 38α γκιλφ με 15
κολωκυνθους 38β μια βλαχα με την παντοφλα φουλ
ιασωνος 20γ βρομουσε πραγματικα με το που εμπαινες μεσα..μια μελαχρινη με ωραιο στηθος απλο..
ιασωνος19 μελαχρινη ωραιο σωμα απλο στα 10
ιασωνος37 οροφος αυτη η ξανθια με το διχτυοτο απλο'
ιασωνος36 μια προγκιλφ με φουλ(πριν κανα δυο βδομαδες ενας συναγωνιστης την ειχε παρει στο κουζινακι :rolleyes:)
λεωνιδου28 ισογειο νικολ ξανθο μαλλι ωραιο στηθος γλυκο προσωπακι απλο
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
της πάνε όμως.....
μάλλον έχει σαν πρότυπο τον Αιστάιν ,που για να μην χαλάει φαιά ουσία κάθε μέρα με το να σκέφτεται τι θα φορέσει , είχε στην γκαρνταρόμπα του τα ίδια ρούχα..........
Ναι σίγουρα................. :2funny: :thumbsup: :crazy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom