Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
you εισαι πυρφορος  και το κραζεις     :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  Χ 1000000000   σαν τρομπονι .Οσο για τις γκομενες που θα συνευρεθουν μαζι αστο καλυτερα να το αποφασισουν αυτες και οχι εσυ Η μηπως γουσταρεις και ζηλευεις?  ;)  νατα τα πισωγλεντια


  Ο εκνευρισμός σου φίλε μου είναι πασιφανής....

Σου επιστρέφω όλους τους χαρακτηρισμούς... Μάλλον εσύ γουστάρεις λιγάκι να τον παίρνεις... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
 Μείνε ζώον και ανορθόγραφος... Ειλικρινά λυπάμαι τα κορίτσια που θα συνευρεθούν μαζί σου.


 Όσο για την ένδειξη  :jerking: σου την επιστρέφω.

 Από τα γραφόμενά σου επιβεβαιώνεις το ρητό " ...όταν η εξεύρεση γυναικός τείνει στο μηδέν, η μαλακία τείνει στο άπειρο"
Φίλε έκανες το νήμα,άνω-κάτω..... Κόψε τώρα,γιατί είσαι για BAN................... :d-spam: :offtopic:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Θέλω να ελπίζω πως δεν μου λείπει τίποτα. Από την άλλη, όταν αντιμετωπίζεις τις κοπέλες σαν ενα ηλίθιο σεξουαλικό αντικειμενο, δεν νομιζω πως εχουμε πολλά να πουμε.

Ειμαι αλλης οπτικης. Σέβομαι αυτά τα κορίτσια όσο σέβομαι και έναν συνεργατη στη δουλειά μου.
και γώ αυτής της οπτικής είμαι , πάνω απ'όλα η ευγένεια σε όλους τους ανθρώπους

απλά με φόβισες ότι είχες κάποιο μυστικό όπλο και περίεργες ιδιότητες
ζήλεψα , και γι'αυτό σε ρώτησα να το τις μεταδώσεις και σε μένα αν θα το ήθελες

 Δεν διατηρώ ψευδαισθήσεις φίλε μου... Τι ποθώ να κατακτήσω; πολύ απλή η απάντηση... Θέλω να είναι μαζί μου παθιάρα και ερωτική. Πράγμα πολύ βασικό για μένα. Πιο πολύ με καυλώνει μια παθιάρα γυναίκα, κι ας είναι λίγο ασχημη, από ένα πανέμορφο "κομοδίνο"

Αυτό επιθυμώ σε μια σεξουαλική συνεύρεση, είτε επί πληρωμή, είτε όχι.
Αυτό το κάτι παραπάνω που το παίρνεις με την ευγένεια κι ένα μικρό ασήμαντο δωράκι, που δείχνει όμως ότι την αντιμετωπίζεις σαν άνθρωπο με αισθήματα κι όχι σαν ένα απλό σκεύος ηδονής.

 Αν δεν μπορείς να πιάσεις την τελευταία μου φράση.... δυστυχώς δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα.
για τις μη επαγγελματίες διαφόρων κοινωνικών στρωμάτων το αναγνωρίζω ότι απαιτείται μεγάλη δεξιοτεχνία απο τον ερωτικό παίχτη και του βγάζω το καπέλο

αλλά τι ερωτικός παίχτης είναι κάποιος που χαροποιείται χαροποιώντας επαγγελματίες?

άραγε δεν αντιλαμβάνεται ότι το αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο που θα φύγει απο κοντά της,
η επαγγελματίας θα πεί : "καλά με τι χαντρομαλάκα ματσωμένο ανίκανο μαλάκα έμπλεξα , ελπίζω ο επόμενος να τελειώσει γρηγορότερα !"

γενικά απευθύνομαι και εκφράζω τους θεωρητικους προβληματισμούς και σε καμία περίπτωση προσωπικούς (το τονίζω αυτό ) ,

ελπίζω όλοι να αντιλαμβάνεστε τι θέλω να πώ και να συμφωνείτε μαζί μου
αν όχι θέλω να ακούσω τους προβήματισμούς σας
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
και γώ αυτής της οπτικής είμαι , πάνω απ'όλα η ευγένεια σε όλους τους ανθρώπους

απλά με φόβισες ότι είχες κάποιο μυστικό όπλο και περίεργες ιδιότητες
ζήλεψα , και γι'αυτό σε ρώτησα να το τις μεταδώσεις και σε μένα αν θα το ήθελες
για τις μη επαγγελματίες διαφόρων κοινωνικών στρωμάτων το αναγνωρίζω ότι απαιτείται μεγάλη δεξιοτεχνία απο τον ερωτικό παίχτη και του βγάζω το καπέλο

αλλά τι ερωτικός παίχτης είναι κάποιος που χαροποιείται χαροποιώντας επαγγελματίες?

άραγε δεν αντιλαμβάνεται ότι το αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο που θα φύγει απο κοντά της,
η επαγγελματίας θα πεί : "καλά με τι χαντρομαλάκα ματσωμένο ανίκανο μαλάκα έμπλεξα , ελπίζω ο επόμενος να τελειώσει γρηγορότερα
!"

γενικά απευθύνομαι και εκφράζω τους θεωρητικους προβληματισμούς και σε καμία περίπτωση προσωπικούς (το τονίζω αυτό ) ,

ελπίζω όλοι να αντιλαμβάνεστε τι θέλω να πώ και να συμφωνείτε μαζί μου
αν όχι θέλω να ακούσω τους προβήματισμούς σας


Σου ορκίζομαι πως καμμία δεν θα πει μία τέτοια κουβέντα. Στο Υπογράφω. ΠΟΔΟΛΑΓΝΟΣ.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Σου ορκίζομαι πως καμμία δεν θα πει μία τέτοια κουβέντα. Στο Υπογράφω. ΠΟΔΟΛΑΓΝΟΣ.

ένα τόσο νοητικά και σεξουαλικά εύφλεκτο και βαθιά καλλιεργημένο άρρεν όπως εσύ

θα έβαζε τόσο επιπόλαια την υπογραφή του σε τέτοια  ψέμματα που δεν θα  πίστευαν ούτε ανοϊκοί παίδες?

προφανώς και όχι, είμαι βέβαιος πως όχι 

οπότε σ'αευχαριστώ για τις συμβουλές και ζητώ συγνώμη για την διατάραξη του θρέντ

Καλή σας μέρα  ;)
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Λόγοι αντικειμενικότητας με υποχρεώνουν να τοποθετηθώ υπέρ του podolagnos  στην διαμάχη.

Ενίοτε μπορεί κάποιος πελάτης να επιδιώκει μια περαιτέρω επικοινωνία στο αγοραίο sex, να θέλει να ανταλλάξει μια κουβέντα παραπάνω, να προσφέρει κάποιο δωράκι η να  κουβεντιάσει με την πουτάνα για κάποιο πρόβλημα του. Θέλει να δώσει κάποια φιλικά χαρακτηριστικά στην συνάντηση. Αυτό δεν τον κάνει ούτε μαλακα ούτε pirforo ( αγνοώ το νόημα τις λέξης) τον κάνει ένα normal άνθρωπο.

Ενίοτε θεωρώ ότι το χτίσιμο εμπιστοσύνης μεταξύ πόρνης και πελάτη οδηγεί σε καλύτερες υπηρεσίες. Βεβαια αυτό και πάλι εξαρτάται από το τι αναζητεί ο καθένας σε αυτή την συνάντηση.
Τώρα βεβαια το τριαντάφυλλο το θεωρώ λίγο τραβηγμένο, εγώ στην Alexa πήγαινα DVD με αγαπημένες μου ταινίες. Ο ρε πυρφόρος που είμαι!

:2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Αυτό δεν τον κάνει ούτε μαλακα ούτε pirforo ( αγνοώ το νόημα τις λέξης) τον κάνει ένα normal άνθρωπο.
δεν υπάρχει καμία διαμάχη (τουλάχιστον απο το μέρος μου)

η άγνοια είναι ο χειρότερος εχθρός μας
μόνο μια μικρή και ελάχιστη λεπτομέρεια να αγνοήσουμε
είναι ικανή να καταρρίψει τα επιχειρήματά μας , όπως
το αεράκι έναν μαγαλοπρεπή φουσκωμένο επηρμένο...αλλά χάρτινο πύργο!

άντε να πάω στο...καλό τώρα γιατί έχω δουλειά  ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
 Τι μπορεί να κερδίσει κανείς από μια ευγενική συμπεριφορά, ένα μικρό φτηνό δωράκι;

Απίστευτα πράγματα!....   Να σας πω λοιπόν ένα ακραίο κέρδος μου....
Συναντιέμαι για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ με ένα κωλ γκερλ. Πάει καιρός που χει γίνει  αυτή η συνάντηση... Δίνουμε ραντεβού στο λόμπυ του ξενοδοχείου και έρχεται το κορίτσι... Της δίνω το δωράκι μέσα σε μία τσαντούλα από ένα μαγαζί με είδη δώρων...
Έκανε σαν μικρό παιδί από τη χαρά της... Το είδα στα μάτια της... Μέσα στο λόμπυ του ξενοδοχείου, αδιαφορώντας για τους πάντες γυρω μας.... με αγκαλιάζει και μου δίνει ένα τρελό γλωσσόφιλο
 Ανεβήκαμε πάνω στο δωμάτιο... Η συμφωνία ήταν για μία ώρα. Είχε άλλο ένα ραντεβού μετά από μένα,  με  έναν πολύ καλό της πελάτη. Τον κάλεσε αμέσως και του το ακύρωσε προφασιζόμενη πως της ήρθε περιοδος.
Όταν τελείωσε η ώρα  που είχα πληρώσει γυρνάει και μου λέει..." Μέχρι αυτήν την ώρα πλήρωσες. Από δω και στο εξής θέλω να μου κάνεις έρωτα όπως θα έκανες  στην γκόμενά σου για όση ώρα θες!
Στα τριάντα μου (τότε που εγινε η φάση), ήμουν και πιο αθλητικός και νομίζω πως γενικά ανήκω στην κατηγορία των αντρών που ονομάζονται καλοφτιαγμένοι. Όσο να ναι όμως τονώθηκε πολύ και ο ανδρισμός μου με την κουβέντα της.
Κρατησα το δωμάτιο από day use για όλη την νύχτα και πηδιόμασταν σαν τα σκυλιά μέχρι τις 6 το πρωί. Κάθε φορά που τελείωνα, έβρισκε τον τρόπο, μα με πίπα, μα με σεξυ στησίματα να με ξανακαβλώνει και πάλι. Τελείωσα 4 φορές και είναι μια συνάντηση που δεν θα ξεχάσω ποτέ.
Σημειώνω και πάλι πως ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού με τη συγκεκριμένη κοπέλα κι ούτε μου χρωστούσε τίποτα για να κάτσει μαζί μου όλη την νύχτα.

Να τι μπορείς να κερδίσεις με την ευγένεια και ένα μικρό φτηνό δωράκι. Δεν λέω πως θα τύχει και πάντα,.... αλλά ήταν το πιο ακραίο που μου έχει τύχει με την συμπεριφορά μου.

Καθήστε και σκεφτείτε τώρα αν αξίζει αυτό που λέω πιο πάνω. Αν νομίζετε πως δεν άξίζει συνεχίστε να φέρεστε στα εκδιδόμενα κορίτσια σαν να είναι κρέατα.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Λόγοι αντικειμενικότητας με υποχρεώνουν να τοποθετηθώ υπέρ του podolagnos  στην διαμάχη.

Ενίοτε μπορεί κάποιος πελάτης να επιδιώκει μια περαιτέρω επικοινωνία στο αγοραίο sex, να θέλει να ανταλλάξει μια κουβέντα παραπάνω, να προσφέρει κάποιο δωράκι η να   κουβεντιάσει με την πουτάνα για κάποιο πρόβλημα του. Θέλει να δώσει κάποια φιλικά χαρακτηριστικά στην συνάντηση. Αυτό δεν τον κάνει ούτε μαλακα ούτε pirforo ( αγνοώ το νόημα τις λέξης) τον κάνει ένα normal άνθρωπο.

Ενίοτε θεωρώ ότι το χτίσιμο εμπιστοσύνης μεταξύ πόρνης και πελάτη οδηγεί σε καλύτερες υπηρεσίες. Βεβαια αυτό και πάλι εξαρτάται από το τι αναζητεί ο καθένας σε αυτή την συνάντηση.
Τώρα βεβαια το τριαντάφυλλο το θεωρώ λίγο τραβηγμένο, εγώ στην Alexa πήγαινα DVD με αγαπημένες μου ταινίες. Ο ρε πυρφόρος που είμαι!

:2funny:
Ένιωσες ενοχές και ήθελες να τα πεις κάπου ψηλέ,μου............. Φεύγω και εγώ....... :offtopic: :offtopic: :offtopic:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...
η άγνοια είναι ο χειρότερος εχθρός μας
μόνο μια μικρή και ελάχιστη λεπτομέρεια να αγνοήσουμε
είναι ικανή να καταρρίψει τα επιχειρήματά μας , όπως
το αεράκι έναν μαγαλοπρεπή φουσκωμένο επηρμένο...αλλά χάρτινο πύργο!...

Βαρύγδουπες κενολογίες στις οποιες μας έχεις συνηθίσει.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Tυπε καλο το κολπο με τα δωρακια. Ωστοσο το καλυτερο δωρο που θα μπορουσες να προσφερεις, γιατι να μην ειναι ο ιδιος σου ο εαυτος? :grin:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
 Τι μπορεί να κερδίσει κανείς από μια ευγενική συμπεριφορά, ένα μικρό φτηνό δωράκι;

Απίστευτα πράγματα!....   Να σας πω λοιπόν ένα ακραίο κέρδος μου....
Συναντιέμαι για ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ με ένα κωλ γκερλ. Πάει καιρός που χει γίνει  αυτή η συνάντηση... Δίνουμε ραντεβού στο λόμπυ του ξενοδοχείου και έρχεται το κορίτσι... Της δίνω το δωράκι μέσα σε μία τσαντούλα από ένα μαγαζί με είδη δώρων...
Έκανε σαν μικρό παιδί από τη χαρά της... Το είδα στα μάτια της... Μέσα στο λόμπυ του ξενοδοχείου, αδιαφορώντας για τους πάντες γυρω μας.... με αγκαλιάζει και μου δίνει ένα τρελό γλωσσόφιλο
 Ανεβήκαμε πάνω στο δωμάτιο... Η συμφωνία ήταν για μία ώρα. Είχε άλλο ένα ραντεβού μετά από μένα,  με  έναν πολύ καλό της πελάτη. Τον κάλεσε αμέσως και του το ακύρωσε προφασιζόμενη πως της ήρθε περιοδος.
Όταν τελείωσε η ώρα  που είχα πληρώσει γυρνάει και μου λέει..." Μέχρι αυτήν την ώρα πλήρωσες. Από δω και στο εξής θέλω να μου κάνεις έρωτα όπως θα έκανες  στην γκόμενά σου για όση ώρα θες!
Στα τριάντα μου (τότε που εγινε η φάση), ήμουν και πιο αθλητικός και νομίζω πως γενικά ανήκω στην κατηγορία των αντρών που ονομάζονται καλοφτιαγμένοι. Όσο να ναι όμως τονώθηκε πολύ και ο ανδρισμός μου με την κουβέντα της.
Κρατησα το δωμάτιο από day use για όλη την νύχτα και πηδιόμασταν σαν τα σκυλιά μέχρι τις 6 το πρωί. Κάθε φορά που τελείωνα, έβρισκε τον τρόπο, μα με πίπα, μα με σεξυ στησίματα να με ξανακαβλώνει και πάλι. Τελείωσα 4 φορές και είναι μια συνάντηση που δεν θα ξεχάσω ποτέ.
Σημειώνω και πάλι πως ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού με τη συγκεκριμένη κοπέλα κι ούτε μου χρωστούσε τίποτα για να κάτσει μαζί μου όλη την νύχτα.

Να τι μπορείς να κερδίσεις με την ευγένεια και ένα μικρό φτηνό δωράκι. Δεν λέω πως θα τύχει και πάντα,.... αλλά ήταν το πιο ακραίο που μου έχει τύχει με την συμπεριφορά μου.

Καθήστε και σκεφτείτε τώρα αν αξίζει αυτό που λέω πιο πάνω. Αν νομίζετε πως δεν άξίζει συνεχίστε να φέρεστε στα εκδιδόμενα κορίτσια σαν να είναι κρέατα.

Τυπε εσυ καλα τα λες, οι αλλοι οι μαλακες ομως δεν ακουνε. Σε λιγο θα σου πω και ενα δικο μου σκηνικο απο τοτε που πηρα παρτουζα τις Τζει Λο, Αντζελινα Τζολι και Σαλμα Χαγεκ.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Τυπε εσυ καλα τα λες, οι αλλοι οι μαλακες ομως δεν ακουνε. Σε λιγο θα σου πω και ενα δικο μου σκηνικο απο τοτε που πηρα παρτουζα τις Τζει Λο, Αντζελινα Τζολι και Σαλμα Χαγεκ.

  Ναι; για πες μου λεπτομέρειες γιατί την Τζέι Λο την έχω πάρει κι εγώ...


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
  Ναι; για πες μου λεπτομέρειες γιατί την Τζέι Λο την έχω πάρει κι εγώ...


   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δυνατη στο ροντεο τυπε αλλα πολυ ζηλιαρα, ειχε μονοπωλησει τον πουτσο μου και δεν αφηνε τις αλλες να πλησιασουν. Ευτυχως που τον εχω και 2 μετρα κι ετσι μπορεσαν να βρουν και οι αλλες καποιο κομματι να παρκαρουν το μουνι τους.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Tυπε καλο το κολπο με τα δωρακια. Ωστοσο το καλυτερο δωρο που θα μπορουσες να προσφερεις, γιατι να μην ειναι ο ιδιος σου ο εαυτος? :grin:


Αγαπητε μου Φιντέλ.... το είπα πρώτο πρώτο...! Αλλά για μένα δεν φτάνει. Πάντα κάνω κάτι παραπάνω. Το χω δει να λειτουργεί στους πελάτες και συνεργάτες μου, γιατί να μην λειτουργεί και στις γυναίκες;

Πάντα το παιγνιον το κερδίζει αυτός που κάνει κάτι παραπάνω. Το "κάτι" που θα σε κάνει να ξεχωρίσεις σαν προσωπικότητα και θα σε βάλει πιο μπροστά από έναν ομορφότερο και  αθλητικότερο άντρα.
Η δική μου ηδονή είναι μεγαλύτερη αν της "γαμήσω" το μυαλό. Το σώμα το γαμάνε όλοι.
Εγώ θέλω κάτι παραπάνω. Προσπαθώ να το πάρω κι αν τα καταφέρω, θεωρώ τον εαυτό μου νικητή.
 

Επισκέπτης
Οἱ εὔποροι κύριοι ἀς κάνουσι ὅσα δῶρα θέλουσι. ΜΗ τολμήσωσι ὅμως νὰ δώσωσιν ἐπὶ πλέον χρήματα (φιλοδώρημα)  :knuppel:
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
396
ποδολαγνε οταν λες δωαρακια που κοστιζουν λιγο?  :rolleyes:
και πως τα δινεις?
Καλη ιδεα μου φανηκε αλλα παιζει να σε περασουν και για πυρφορο/αγαπουλη και να πετυχεις το αντιθετο  :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom