Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
βολτίτσα 3η βάρδια Φυλής 00.00-02.00 με διπλή κατάθεση σε μια επανεμφάνιση και σε ένα καινούργιο.....

Φωκαίας 27Β πάνω Μαρία(δεν είμαι σίγουρος) κοκκινομάλλα κατσαρομάλλα με καρέ , λεπτή με μικρό στητό στήθος , με ακα.
Φωκαίας 27Β κάτω Βικτορία ξανθιά κανονικό σώμα 2,5 βυζιά , με ακα.
Φωκαίας 27α Αγάπη μιλφ με ξανθό καρέ κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,με ακα.
Φωκαίας 25β Μαρία χοντρούλα μελαχρινή με 3αράκια βυζιά και ωραία μάτια ,απλό.
Φωκαίας 25α Αλεξάνδρα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 19 Μαρίνα(επέστρεψε μετά από καιρό)καστανή με μακριά μαλλιά μέχρι τον κώλο ψηλή κανονικό σώμα πολύ ωραίο κωλάρα και μεσαία βυζιά τατού χαμηλά στην μέση ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική) 
Φυλής 74 δεξιά Στέλλα καστανή με γυαλάκια γλυμμένο καρέ μαλλί κανονικό σώμα μεσαίο πεσμένο βυζί , με κώλο.
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα ξανθιά νταρντάνα με κωλάρα και μεσαίο στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 πάνω Αλεξία(επέστρεψε και αυτή , από Φ66δ και Φ67)ξανθιά νταρντάνα με κωλάρα και βυζάρες , με κώλο(έχει σώμα για πολλά γαμήσια αλλά είναι με τις μέρες της)
Φυλής 61 Αννα μελαχρινή λεπτή ψηλή άβυζι(απο Φ66δ)με κώλο και μια ξανθιά κοντή κανονικό σώμα ωραίο κώλο άβυζι και κοιλίτσα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμυ ξανθοκάστανη κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο και Μαρία μελαχρινή κανονικό σώμα κωλάρα(ανορθωμένη)2αράκια σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84α Ντιαννα μιλφ με καστανόξανθο καρέ και πράσινα μάτια κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Ελενα(Ρομπέρτα/Σοφιά η ξεπέτα)καστανή λεπτή με ωραίο κορμί ωραίο κώλο και μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Μόνικα η ξανθιά μουνάρα απο την Ουκρανία κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Μαργαρίτα(κι άλλη επιστροφή)μελαχρινή λεπτή άβυζι με πολύ ωραίο κώλο , τατου το λαγουδάκι του playboy χαμηλά στην κοιλιά , με κώλο και κακές κριτικές(κρίμα το κορμί και αυτή)
Φυλής 65α Εμμανουέλα μελαχρινή λεπτή μικρό βυζί και πολύ ωραίο κωλαράκι(επέστρεψε και αυτή απο Ρουμανία), με ακα.
Φυλής 67 Σώνια ξανθιά ψηλή κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Μάγια μελαχρινή με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους μετρίου αναστήματος κανονικό γυμνασμένο σφιχτό κορμί μεσαίο βυζί κωλάρα ,απλό πρόγραμμα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική)
Φυλής 71β Μπάρμπαρα μελαχρινή πολύ λεπτή με τουρλωτό κωλαράκι και 2αράκια στητά βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Ευα ξανθοκάστανη κατσαρομάλλα με κοντό μαλλί κοντή λεπτή άβυζι , με κώλο.
Φυλής 134 Αννα(απο Φ69α) ξανθοκάστανη κοντή με κανονικό ωραίο σώμα ωραίο κώλο και στητό μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα(το μαγαζί έκλεισε στις 01.00)
Φυλής 134α Τζέσικα(χωρίς τα γυαλάκια της) ξανθιά λεπτή ωραίο κορμί σιλικονάτα 2αρακια βυζιά ,απλό πρόγραμμα
Πιπίνου 65β μελαχρινή(τα πρωινά δουλεύει συνήθος Φ134β)με καρέ μαλλί λεπτή άβυζι ,απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Υ.Γ 1 πάλι δεν είχε κόσμο.
Υ.Γ 2 τις επιστροφές τον κοριτσιών τις έχουν γράψει και άλλοι συναγωνιστές.
Υ.Γ 3 Όταν στην τρίτη βάρδια δεν δουλεύουν όπως σήμερα Καρολίνα , Ντενίσα και Νικολέτα η Φυλής χάνει σε κορμιά , βέβαια ακόμα και έτσι απέχει έτη φωτός απο το Μετάξι......     
 

gambit(1)

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2006
Μηνύματα
129
Like
68
Πόντοι
1
απο τη Φωκαιας πανω εφυγαν οι κοπελες απο Τζαμαικα?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
βολτίτσα 3η βάρδια Φυλής 00.00-02.00 με διπλή κατάθεση σε μια επανεμφάνιση και σε ένα καινούργιο.....


Υ.Γ 1 πάλι δεν είχε κόσμο.
   
Δεν "παίζουν ρομαντικά" χρήματα................. :sperm:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Το πιο ρομαντικό που θα μπορούσα να φανταστώ σε μπουρδέλο είναι να μπεις να γαμήσεις και να δώσεις στην κοπέλα ένα κόκκινο τριαντάφυλλο, να της φτιάξεις τη διάθεση.
Κάνει μόλις 2 ευρώ και σε όσες το χα κάνει με είχαν περιποιηθεί ιδιαιτέρως. Έχω σταματήσει να πηγαίνω πλέον στα μπουρδέλα διότι δεν τα θεωρώ vfm πια.
Αντί της ξεπέτας των 20 ευρώ και των 5 λεπτών, προτιμώ την ηρεμία ενός κωλ γκερλ των 100 ευρώ και μιάμισης ώρας μέσα στο καθαρό χοτέλι με ντουζάκι.
Είναι όμως πράγματι εντυπωσιακό πόσο αλλάζει η συμπεριφορά μιας έκδιδόμενης κοπέλας, αν της φερθείς σαν άνθρωπο κι όχι σαν ένα κομμάτι κρέας.
Είτε σε πουτάνα του εικοσάρικου, είτε σε  σε κωλ γκερλ, η ευγενική συμπεριφορά μπορεί να σε κάνει να κερδίσεις πολλά.
Εγω βέβαια μιλάω κι από θέση ισχύος γιατι κάνω κι άλλα πράγματα για την κοπέλα.... κι από ό,τι έχει αποδειχτεί .... έχω κερδίσει πολλά περισσότερα σε ανταπόδοση...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
  Το πιο ρομαντικό που θα μπορούσα να φανταστώ σε μπουρδέλο είναι να μπεις να γαμήσεις και να δώσεις στην κοπέλα ένα κόκκινο τριαντάφυλλο, να της φτιάξεις τη διάθεση.
Κάνει μόλις 2 ευρώ και σε όσες το χα κάνει με είχαν περιποιηθεί ιδιαιτέρως. Έχω σταματήσει να πηγαίνω πλέον στα μπουρδέλα διότι δεν τα θεωρώ vfm πια.
Αντί της ξεπέτας των 20 ευρώ και των 5 λεπτών, προτιμώ την ηρεμία ενός κωλ γκερλ των 100 ευρώ και μιάμισης ώρας μέσα στο καθαρό χοτέλι με ντουζάκι.
Είναι όμως πράγματι εντυπωσιακό πόσο αλλάζει η συμπεριφορά μιας έκδιδόμενης κοπέλας, αν της φερθείς σαν άνθρωπο κι όχι σαν ένα κομμάτι κρέας.
Είτε σε πουτάνα του εικοσάρικου, είτε σε  σε κωλ γκερλ, η ευγενική συμπεριφορά μπορεί να σε κάνει να κερδίσεις πολλά.
Εγω βέβαια μιλάω κι από θέση ισχύος γιατι κάνω κι άλλα πράγματα για την κοπέλα.... κι από ό,τι έχει αποδειχτεί .... έχω κερδίσει πολλά περισσότερα σε ανταπόδοση...
:jerking: με την ιδια λογικη και οι γυναικα που θα παντρευτεις θα ηταν τελειο να ειναι απο ερωτα και οχι συμβιβασμο  οπως κανει το 99% στην ελλαδα και το κερατο παερι συννεφο.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
  Το πιο ρομαντικό που θα μπορούσα να φανταστώ σε μπουρδέλο είναι να μπεις να γαμήσεις και να δώσεις στην κοπέλα ένα κόκκινο τριαντάφυλλο, να της φτιάξεις τη διάθεση.
Κάνει μόλις 2 ευρώ και σε όσες το χα κάνει με είχαν περιποιηθεί ιδιαιτέρως. Έχω σταματήσει να πηγαίνω πλέον στα μπουρδέλα διότι δεν τα θεωρώ vfm πια.
Αντί της ξεπέτας των 20 ευρώ και των 5 λεπτών, προτιμώ την ηρεμία ενός κωλ γκερλ των 100 ευρώ και μιάμισης ώρας μέσα στο καθαρό χοτέλι με ντουζάκι.
Είναι όμως πράγματι εντυπωσιακό πόσο αλλάζει η συμπεριφορά μιας έκδιδόμενης κοπέλας, αν της φερθείς σαν άνθρωπο κι όχι σαν ένα κομμάτι κρέας.
Είτε σε πουτάνα του εικοσάρικου, είτε σε  σε κωλ γκερλ, η ευγενική συμπεριφορά μπορεί να σε κάνει να κερδίσεις πολλά.
Εγω βέβαια μιλάω κι από θέση ισχύος γιατι κάνω κι άλλα πράγματα για την κοπέλα.... κι από ό,τι έχει αποδειχτεί .... έχω κερδίσει πολλά περισσότερα σε ανταπόδοση...
Δεν έχουμε "ρομαντικά φράγκα" ρε φίλε,δεν καταλαβαίνεις???  :zombie:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Εγω βέβαια μιλάω κι από θέση ισχύος γιατι κάνω κι άλλα πράγματα για την κοπέλα.... κι από ό,τι έχει αποδειχτεί .... έχω κερδίσει πολλά περισσότερα σε ανταπόδοση...

δηλαδή απο ποιά θέση ισχύος μιλάς και τι άλλα πράγματα κάνεις για την κοπέλα ?

σε ρωτάω για να μαθαίνω, είμαι μικρός ακόμα...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
:jerking: με την ιδια λογικη και οι γυναικα που θα παντρευτεις θα ηταν τελειο να ειναι απο ερωτα και οχι συμβιβασμο  οπως κανει το 99% στην ελλαδα και το κερατο παερι συννεφο.


 Μείνε ζώον και ανορθόγραφος... Ειλικρινά λυπάμαι τα κορίτσια που θα συνευρεθούν μαζί σου.


 Όσο για την ένδειξη  :jerking: σου την επιστρέφω.

 Από τα γραφόμενά σου επιβεβαιώνεις το ρητό " ...όταν η εξεύρεση γυναικός τείνει στο μηδέν, η μαλακία τείνει στο άπειρο"
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
δηλαδή απο ποιά θέση ισχύος μιλάς και τι άλλα πράγματα κάνεις για την κοπέλα ?

σε ρωτάω για να μαθαίνω, είμαι μικρός ακόμα...


Ο καθένας αδερφέ μου έχει τα "κρυφά" του όπλα.

Είτε πρόκειται για εκδιδόμενη, είτε για φλερτ με κοπέλες, η ευγένεια δεν κοστίζει. Από την άλλη εγώ έχω κι ένα ταλέντο το οποίο χρησιμοποιώ για να τις κερδίζω.
Τις κάνω μικρά φτηνά δωράκια. Σε μένα δεν κοστίζουν τίποτα ή κάτι λίγο. Το αντάλλαγμα που παίρνω όμως είναι πολύ μεγαλύτερο.

Όποιος βάλει το μυαλό του να δουλέψει μπορεί να καταλάβει τι εννοώ.

 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
όταν η εξεύρεση γυναικός τείνει στο μηδέν, η μαλακία τείνει στο άπειρο"
ε καλά αυτό το γεγονός , δεν αποτελεί και το μονοπώλιο της μαλακίας

όλοι συμφωνούμε σ'αυτό θέλω να ελπίζω

Ο καθένας αδερφέ μου έχει τα "κρυφά" του όπλα.

Είτε πρόκειται για εκδιδόμενη, είτε για φλερτ με κοπέλες, η ευγένεια δεν κοστίζει. Από την άλλη εγώ έχω κι ένα ταλέντο το οποίο χρησιμοποιώ για να τις κερδίζω.
Τις κάνω μικρά φτηνά δωράκια. Σε μένα δεν κοστίζουν τίποτα ή κάτι λίγο. Το αντάλλαγμα που παίρνω όμως είναι πολύ μεγαλύτερο.

Όποιος βάλει το μυαλό του να δουλέψει μπορεί να καταλάβει τι εννοώ.
δηλαδή τι ακριβώς σου λείπει για να έχεις ανάγκη να κάνεις μικρά δωράκια σε πανηλίθια αλλά πανέμορφα σεξουαλικά αντικείμενα ?

ένα άρρεν που πιστεύει στην ευγένεια και το ευγενές φλέρτ ,εικάζω ότι μπορεί να σαγηνεύσει οποιοδήποτε θήλυ και όχι μόνο τα τελευταία σεξουαλικά αντικείμενα...

δε νομίζω να πέφτω έξω ,έτσι δεν είναι ?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
και επίσης εκφράζω ένα ανοιχτό ερώτημα σ'όλους τους ερωτιάρηδες:

δλδ τι ποθείτε να κατακτήσετε απο μια επαγγελματία ιερόδουλη
κάνοντας μικρά τρυφερά και ερωτικά δωράκια ?



πάντα το είχα φιλοσοφική απορία αυτό και δεν έχω δώσει ικανοποιητική απάντηση
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ε καλά αυτό το γεγονός , δεν αποτελεί και το μονοπώλιο της μαλακίας

όλοι συμφωνούμε σ'αυτό θέλω να ελπίζω
δηλαδή τι ακριβώς σου λείπει για να έχεις ανάγκη να κάνεις μικρά δωράκια σε πανηλίθια αλλά πανέμορφα σεξουαλικά αντικείμενα ?

ένα άρρεν που πιστεύει στην ευγένεια και το ευγενές φλέρτ ,εικάζω ότι μπορεί να σαγηνεύσει οποιοδήποτε θήλυ και όχι μόνο τα τελευταία σεξουαλικά αντικείμενα...

δε νομίζω να πέφτω έξω ,έτσι δεν είναι ?

Θέλω να ελπίζω πως δεν μου λείπει τίποτα. Από την άλλη, όταν αντιμετωπίζεις τις κοπέλες σαν ενα ηλίθιο σεξουαλικό αντικειμενο, δεν νομιζω πως εχουμε πολλά να πουμε.

Ειμαι αλλης οπτικης. Σέβομαι αυτά τα κορίτσια όσο σέβομαι και έναν συνεργατη στη δουλειά μου.
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Αἱ πλεῖσται τῶν ἐργαζομένων ἐκτιμῶσι τὴν ἀξίαν ἑνὸς ἀντικειμένου μετὰ μεγάλης ἀκριβείας, ἰδίᾳ ἄν πρόκειται περὶ μύρου, ἐνδύματος, ψιμυθίου καὶ λοιπῶν συναφῶν.
κ.Μπακάλη το ψιμύθιο είναι κάτι σε κόσμημα?
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
 Μείνε ζώον και ανορθόγραφος... Ειλικρινά λυπάμαι τα κορίτσια που θα συνευρεθούν μαζί σου.


 Όσο για την ένδειξη  :jerking: σου την επιστρέφω.

 Από τα γραφόμενά σου επιβεβαιώνεις το ρητό " ...όταν η εξεύρεση γυναικός τείνει στο μηδέν, η μαλακία τείνει στο άπειρο"
γκουντ μορνιγ  μπεεεεεεεεεεεεεεεε    μουυυυυυυυυυ    μιστερ  or  σερ  κομη
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
 Μείνε ζώον και ανορθόγραφος... Ειλικρινά λυπάμαι τα κορίτσια που θα συνευρεθούν μαζί σου.


 Όσο για την ένδειξη  :jerking: σου την επιστρέφω.

 Από τα γραφόμενά σου επιβεβαιώνεις το ρητό " ...όταν η εξεύρεση γυναικός τείνει στο μηδέν, η μαλακία τείνει στο άπειρο"
you εισαι πυρφορος  και το κραζεις    :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  Χ 1000000000  σαν τρομπονι .Οσο για τις γκομενες που θα συνευρεθουν μαζι αστο καλυτερα να το αποφασισουν αυτες και οχι εσυ Η μηπως γουσταρεις και ζηλευεις?  ;)  νατα τα πισωγλεντια
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
και επίσης εκφράζω ένα ανοιχτό ερώτημα σ'όλους τους ερωτιάρηδες:

δλδ τι ποθείτε να κατακτήσετε απο μια επαγγελματία ιερόδουλη
κάνοντας μικρά τρυφερά και ερωτικά δωράκια ?



πάντα το είχα φιλοσοφική απορία αυτό και δεν έχω δώσει ικανοποιητική απάντηση

 Δεν διατηρώ ψευδαισθήσεις φίλε μου... Τι ποθώ να κατακτήσω; πολύ απλή η απάντηση... Θέλω να είναι μαζί μου παθιάρα και ερωτική. Πράγμα πολύ βασικό για μένα. Πιο πολύ με καυλώνει μια παθιάρα γυναίκα, κι ας είναι λίγο ασχημη, από ένα πανέμορφο "κομοδίνο"

Αυτό επιθυμώ σε μια σεξουαλική συνεύρεση, είτε επί πληρωμή, είτε όχι.
Αυτό το κάτι παραπάνω που το παίρνεις με την ευγένεια κι ένα μικρό ασήμαντο δωράκι, που δείχνει όμως ότι την αντιμετωπίζεις σαν άνθρωπο με αισθήματα κι όχι σαν ένα απλό σκεύος ηδονής.

 Αν δεν μπορείς να πιάσεις την τελευταία μου φράση.... δυστυχώς δεν μπορώ να το εξηγήσω καλύτερα.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
και επίσης εκφράζω ένα ανοιχτό ερώτημα σ'όλους τους ερωτιάρηδες:

δλδ τι ποθείτε να κατακτήσετε απο μια επαγγελματία ιερόδουλη
κάνοντας μικρά τρυφερά και ερωτικά δωράκια ?



πάντα το είχα φιλοσοφική απορία αυτό και δεν έχω δώσει ικανοποιητική απάντηση
πολλη απλα θελει να ειναι  :jerking:  η μαλλον  ειναι  :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom