Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
live ενημέρωση απο το internet cafe της πλατείας Βικτόριας...της βόλτας που έκανα πρίν απο λίγο πεζός 13.00-14.40 με δυο καταθέσεις....

Αλκαμένους 113 Βαλέρια ξανθιά στο πρόσωπο μοιάζει με την χολαρι σουάνγκ κανονιικό σώμα 2.5 βυζια ,ακα τελειωτικό
Έτσι μοιάζει...???
tumblr_l9nws4E9xJ1qaxfozo1_500.png
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
στο πρόσωπο μόνο .....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
στην τηλεόραση τσόντα
0409.jpg


και μετά στο κρεβάτι τσόντα ήταν :grin: :grin: :grin: με την Βικτωρία στο Αλκιβιάδου 16γ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
ο καναπές όπου έχυσα την Βικτωρία
0410.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι και ρομαντικό ανθοδοχείο και πίνακας
0405.jpg
0407.jpg


0406.jpg
 
0408.jpg



Υ.Γ ο όρος ρομαντικό...κάτι είναι copyright του προέδρου  :grin: :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
μεσημεριανή βολτίτσα στην 1η βάρδια φυλής και πέριξ 13.30-14.50 μιά κατάθεση...........

Φωκαίας 27Β πάνω Μπάρμπορα μελαχρινή με πιασηματακια , ακα τελειωτικό και κώλο.
Φωκαίας 27Β κάτω Βικτόρια ξανθιά λεπτή με 2,5 βυζιά , ακα και Ειρήνη καστανή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27α Γκαμπριέλα η μελαχρινή κατσαρομάλλα τούμπανο με την κωλάρα κα τα 2,5άρια σιλικονάτα βυζιά , απλό πρόγραμμα και ερωτικό μασάζ όπως είπε η υπηρεσία, η μπόχα για άλλη μια φορά ανυπόφορη όσο και αν η τσα τσα ρίχνει συνέχεια αποσμητικό χώρου σπρει
Φωκαίας 25β Αννα η Πολωνέζα , ξανθιά μαλλιά μέχρι τους ώμους , λεπτή με ωραίο κώλο και μικρά στητά βυζιά , με ακα.
Φωκαίας 25α Τερέζα σταθερά μελαχρινή λεπτή μικρό στητό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Σούζι η "one night stand" πορνοστάρ μελαχρινή κατσαρομάλλα μετά την επιστροφή της κανονικό σώμα κωλάρα και 2,5αρια σιλικονάτα βυζιά πια..,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 74 αριστερά Αννα η Ρουμάνα(απο Φωκαίας 22) κοντή στρογγυλοπρόσωπη ασχημούλα κανονικό σώμα μεσαίο βυζί , με κώλο.
Φυλής 80 Ανναμαριά ξανθιά με πιασηματακια στον κώλο άβυζι , με κώλο.
Φυλής 84α Ειρήνη η μελαχρινή χοντρή με τα μικρά βυζιά , με κώλο.
Φυλής 84β Αννα(Σεμέλα)η γνωστή...ξανθιά λεπτή πολύ ωραίο κορμί  ωραίο κώλο και σιλικονάτα 2αράκια βυζιά , απλό ανακοινώνεται............
Φυλής 86β Λάουρα ξανθοκάστανη παχουλή με αφράτη κώλαρα και 2,5άρια βυζιά , με κώλο.
Φυλής 65β Αλεξάνδρα το ξανθό πολύ λεπτό πιπίνι απο την Αλβανία άβυζι ,απλό ανακοινώθηκε και Αννα ξανθιά κοντή κανονικό σώμα επίσης άβυζι ,απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
Φυλής 67 Τζούλι(α)καστανοκκόκινο μαλλί(δεν βοηθούσε ο φωτισμός)είναι η λεπτή ψηλή άβυζι κοπελίτσα που πρίν απο λίγο καιρό ήταν μελαχρινή , με κώλο.
Φυλής 69α Αννα η καστανή κοντή "βετεράνος" πια της Φυλής κανονικό σώμα ωραίο σφιχτό κωλαράκι και μικρά στητά βυζιά με μεγάλη ρόγα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 69β Τάνια η ξανθιά ψηλή μίλφ με το μικρό στήθος και την ωραία κωλάρα , με ακα.
Φυλής 71α Έλενα ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο στητό βυζί , ωραίο κορμί ωραίος κώλος , με ακα.
Φυλής 71β Χριστίνα μελαχρινή κοντή λεπτή με μεσαίο στητό στήθος , ακα και κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Μαγνησίας 11 Στεφανία μιλφ απο την Βενεζουέλα(σύμφωνα με τα λεγόμενα της τσα τσας)με μεγάλο αφράτο κώλο και μεσαία πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109α Μαρίνα ξανθό μίλφ κανονικό σώμα 2,5άρια βυζιά και πολύ ωραίο κώλο , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Αννα μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί , απλό ανακοινώνεται.............
Φυλής 134β η μελαχρινή λεπτή με μεσαίο βυζί κοπέλα που κάνει απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.
Φυλής 136 καστανή ψηλή λεπτή μικρό στήθος , με ακα.
Πιπίνου 65β Ευα καστανή κοντή πολύ λεπτή άβυζι ,απλό πρόγραμμα.

το Φυλής 86α ήταν κλειστό και σήμερα όπως και χθες μετά τις 00.00.
ο τσάτσος του Φ67 μου έπιασε την κουβέντα μιάς και δεν κυκλοφορούσε και ψυχή... από που είμαι κλπ....αφου τα είπαμε μου κάνει , εδώ στην περιοχή να περνάς πάντα με προφυλακτικό για να γαμάς.
του λέω εννοείται...γιατί γαμάνε χωρίς προφυλακτικό τον ρωτάω.
όχι απαντάει διστακτικά , αλλά να κάνει η άλλη ακάποτο τσιμπούκι , ξέρεις τι κουβαλάει ο καθένας , οι κοπέλες είναι ελεγμένες μου κάνει αλλά ο πελάτης?
του κάνω και η δικιά σου εδώ κάνει ελεύθερο στοματικό όμως...
ναι η δικιά μου εδώ όταν βγει πλακώνεται στις γαργάρες...αλλού να προσέχεις...         
 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
σήμερα είχε όλη την μέρα πόρνιασμα μέχρι αργά...............
αν και πήγα νωρίς το μεσημέρι, μετά από επικοινωνία με τον bmwpower και μιάς την Τρίτη μπαίνει να υπηρετήσει την μαμά πατρίδα δεν μπορούσα να του αρνηθώ την τσάρκα(έχει υποσχεθεί ότι θα κάνει και ενημέρωση για την 2η βάρδια...)19.00 παρά το ραντεβού όπου ο μπέμπας είχε ήδη συναντηθεί με lustforlife σμήναρχο Μάθιου  και αναμέναμε ακόμα χολοβερ , πιτσιλιστή και χλεχλέκια ,
επιγραμματικά λοιπόν και ελπίζω ο  μπέμπας να γράψει πιο αναλυτικά.

Φυλής 59 Ρωξάνα
Φυλής 65β Αλεξάνδρα και Μαρία όπως έγραψα και το μεσημέρι.
Φυλής 67 Αλίσια (Αντριάννα)
Φυλής 69β Λάουρα(η μελαχρινή)
Φυλής 71α Έλενα όπως και το μεσημέρι.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα
έξω από το 71 μιλάγαμε για πυρφόρους και αυτό ήταν η αφορμή να μας πλησιάσει ο kerveras και να γνωριστούμε λέγοντας μας , έσεις είσαστε σίγουρα απο το σαιτ....
Φυλής 86β Ελενα(Ρομπέρτα/Σοφία)
Φυλής 86α Μόνικα(η ξανθιά)
Φυλής 84β Καρολίνα
Φυλής 99 Δέσποινος..........
Φυλής 109β Αννα πίτσος
Φυλής 134 η Βίκυ/¨Ολγα
Φυλής 134α Τζέσικα
Φυλής 134β και Φυλής 136 οι ίδιες κοπέλες που ανέφερα και στην μεσημεριανή μου ενημέρωση...
Πιπίνου 65β Πάολα
Φωκαίας 19 Μαρία(απο Φ80)
Φωκαίας 25α Αλεξάνδρα
Φωκαίας 25β Μαριά καστανή
Φωκαίας 27α Μαριά με την διχρωμία στα μαλλιά
Φωκαίας 27Β κάτω Βικτορία και Γιάννα
Φωκαίας 27Β πάνω Ελενα η facebook...
Ελλής 3 Αντριάννα(απο Διδύμου 18β)
Διδύμου 18α Φωτεινή
Διδύμου 18β Αλιόνα
Διδύμου 20 Βικτορία όπως και το πρωί
συνεχίσαμε Λιοσίων
Λιοσίων 78 Αντζελα(τιμήθηκε θα ακολουθήσει ενημέρωση)
εγώ γάμαγα και δεν ξέρω τι άλλο έπαιζε...η αλήθεια είναι και ότι δεν θυμάμαι  :grin: :grin: :grin:
επιστροφή και πάμε για ανάκτηση δυνάμεων σε σουβλακερί της Πλατείας Βικτορίας όπου στην παρέα μας προστέθηκαν μιλεπετρόζα και  Gastrenteriasi.......
μετά για καμμία ώρα την αράξαμε στα τοιχάκια του σταθμού τρώγοντας παγωτό και στην παρέα μας προστέθηκε και ο πιστός ιππότης της ηδονής....
φεύγουμε και πάμε σε ένα καλτ καφέ στην Πλατεία Βαθύς δίπλα απο τον πόρνο που έχει το μαγαζί με τα φαλάφελ....χλεχλέκια βοήθεια με την ονομασία για να μην κάνω καμιά γκάφα όπως άλλοι....
γύρω στις 01.30 την κάναμε.....εγω με τον μπέμπα μιας και το είχε πολύ ανάγκη συνεχίσαμε μια πολύ γρήγορη στο μετάξι...
Κολωνού 27β υπόγειο Βίκυ
Κολωνού 30 Αννα το μιλφ
Κολωνού 30β Τζωρτζίαννα
Κολωνού 32β ψάχναμε την Αντριάννα για να την δεί ο μπέμπας και τελικά δούλευε η Αννα απο Κολωνού 15...
Κολωνού 32γ Μιρέλα
Ιάσωνος 20α Ουάννα
Λεωνίδου 28 δεξιά Νικόλ
Λεωνίδου 28 αριστερά Τζέσικα
κατεβήκαμε Μεγάλου Αλεξάνδρου για να δει ο μπέμπας την Βικτωρία που πήρα πρόσφατα αλλά δεν την βρήκαμε ....
το περιπολικό ήταν κλασσικά σταθμευμένο στη θέση του με τον συνοδηγό πάλι γυναίκα...
ανεβαίνοντας την Ιάσωνος για να πάρουμε το αμάξι στο ύψος του 27 ένας τύπος μας ζήτησε τσιγάρο του είπαμε δεν έχουμε , μας ζήτησε ένα ευρώ για να γμήσει...τον γράψαμε...τότε έγινε επιθετικός και πλησίασε πολύ
κοντά μας και απαιτούσε να του δώσουμε λεφτά , ο τυπος είχε παντού σπυριά και σημάδια και σίγουρα έιναι ο ίδιος που αναφέρθηκε από συναγωνιστή πρίν απο 2-3 μέρες....δεν ξεκόλλαγε με τίποτα και πριν τα πάρω στο
κρανίο μιας και τον είχα μισή μπουνιά αλλά από την άλλη δεν ήξερα τι κουβαλούσε πάνω του ο μπέμπας έβγαλε το πορτοφόλι του και του έδωσε ότι ψιλά είχε(κοντά στα 3,5 ευρώ)

Υ.Γ στην βόλτα μας στην Φυλής αλλά και στις συζητήσεις μας στην πλατεία έκανε gest εμφανίσεις και ο  "γιατρός"   
     
 
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ανεβαίνοντας την Ιάσωνος για να πάρουμε το αμάξι στο ύψος του 27 ένας τύπος μας ζήτησε τσιγάρο του είπαμε δεν έχουμε , μας ζήτησε ένα ευρώ για να γμήσει...τον γράψαμε...τότε έγινε επιθετικός και πλησίασε πολύ
κοντά μας και απαιτούσε να του δώσουμε λεφτά , ο τυπος είχε παντού σπυριά και σημάδια και σίγουρα έιναι ο ίδιος που αναφέρθηκε από συναγωνιστή πρίν απο 2-3 μέρες....δεν ξεκόλλαγε με τίποτα και πριν τα πάρω στο
κρανίο μιας και τον είχα μισή μπουνιά αλλά από την άλλη δεν ήξερα τι κουβαλούσε πάνω του ο μπέμπας έβγαλε το πορτοφόλι του και του έδωσε ότι ψιλά είχε(κοντά στα 3,5 ευρώ)


 
Τι είναι αυτά ρε..... Πάλι καλά που δεν έτυχε να είμαι μαζί σας,γιατί θα είχαμε "άλλα"..... Καθόλου ρομαντικό σκηνικό!!! :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι που πήρα την Άντζελα την Κυριακή το απόγευμα στο Λιοσίων 78 , υπερσύγχρονο σύστημα κλιματισμού και μωρομάντηλα μιας και στο δωμάτιο δεν έχει χαρτί υγείας 

0418.jpg
0419.jpg
0416.jpg
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δόξα και τιμή στον τρισμέγιστο Ορέστη που απο πιρφόρος αγαπούλης έγινε μπουρδελάκιας και σε λίγο σκληρός μιλφ/gilfάκιας!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Να γράψω και εγώ 1 ρομαντικό σκηνικό.... Στην σημερινή μου βόλτα,6:30 Φυλής συνάντησα ρομαντικό πρεζάκια που και καλά ζήταγε 1€,να φάει ρομαντικό κρουασάν! Που να'ξερε τι τον περίμένε..... :2funny:

Ζάκις- "Φίλε 1€,να φάω κρουασάν.
billy13-"Φίλε να σου δώσω μια συμβουλή? Κόψε την πρέζα......
Ζάκις- "Φίλε,στον λόγο μου την έχω κόψει την "ζα"....... :2funny:
billy13- "Φίλε,άστα αυτά...τι πίνεις? "πνοστεντό"?....."μπούμπλέ"....???
Ζάκις-"Ναι....μόνο "μπούμπλε".........
billy13- "Ψηλέ κάτσε και σκέψου τι κάνεις και κόψε"......
Ζάκις- "Να αυτό το "κέρατο" πίνω...βγάζοντας ένα "γιούφι (το καλαμάκι που ρουφάνε την πρέζα)"....
billy13-"Τώρα μου τα λες ωράια......άκου την συμβουλή μου και "κόψε"........ :rockon:
Ζάκις-"Σε ευχαριστώ και συγνώμη (παίρνοντας τον πούλο).....

Μιλάμε δεν κατάλαβε τι τον χτύπησε.....έκανα την καλή μου πράξη,δεν νομίζω να έγινε πιο ρομαντικό σκηνικό σήμερα! :zombie:
 

Sfirihti klania

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
400
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
1
Να γράψω και εγώ 1 ρομαντικό σκηνικό....


Μιλάμε δεν κατάλαβε τι τον χτύπησε.....έκανα την καλή μου πράξη,δεν νομίζω να έγινε πιο ρομαντικό σκηνικό σήμερα! :zombie:


Γαματη διαλεκτο.... :2funny: ακου πνοστεντο........ :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom