Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Δυστυχως το μεταξι ηταν κλειστο γυρω στις 20.00 οπου οι υπερεσιες επιναν καφε σε γνωστο καφενειο της περιοχης,οπου κατα τις 22,00 αποχωρησαν ολοι!!
Η ιδια κατασταση ομως και φυλης,οπου ολα ηταν κλειστα,ακομα και Διδυμου,το φωκαιας 25 ηταν ανοιχτο που εκλεισε και αυτο στις 23,00 και ο υπηρετης μας ειπε οτι θα ανοιξουν μερικα στις 24,00.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Συναντηση με φλοριαν στην αλλαγη της 2ης με 3η βαρδεια  :hi:.
2η βαρδεια Φυλης..
40 Πιθανως σουζη,το ακουσα απο συναγωνιστη.
66 δεξι κλειστο.
66 αριστ.η λιχνη ψηλη,αβυζι με βραχνη φωνη απο μεταξι.
59 Ρωξανη η ουγγαρεζα με το στητο βυζακι 2αρι και το ωραιο κορμι,το κορδονι σημερα εκανε ο κωλος της να δειχνη κωλαρα.
80 η Εμυ με κωλο.
84 Τζουλια απο φωκ.25.
84 οποφος Χριστινα με κανονικο σωμα και βυζαρες απο φ.65.
86 οροφος η ξανθια ομορφη Μονικα με ασπρη καλτσοδετα στο μπουτι.
86 ισογειο,Ελενα,Σοφια,Ρομπερτα,κουβερτα.
67 Τζουλια αδυνατο πιπινι με κωλο,ηταν στο δωματιο και κραυγαζε,ο υπηρετης δυναμωνε την μουσικη για να καλυψη τους ηχους αλλα ματαια.
69 ισογειο Αννα με λεπτο σωμα και 1,5 βυζακι 1,60.
71 οροφος Ελενα με αδυνατο σωμα και στηθος λεμονακι.
71 ισογειο Μπαρπαρα ιχα και Ευα να δινη ενα ακομα σοου,παιδια δεν κανει απλως πιπα,γλυφει νευρο,το καλυτερο τσιμπουκι και πηδημα.
Αυτα απο την φυλης που ηταν αδεια για ακομα μια φορα με συναγωνιστες να μπαινουν στα σπιτακια αλλα μονο να κοιτουν!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
γύρω στις 00.20 και μετά , σόρρυ για σήμερα δεν έχω πολύ διάθεση και θα είμαι επιγραμματικός....

Φυλής 71β Μπάρμπαρα.
Φυλής 67 Τζούλι(α) η μελαχρινή που τώρα δίνει και κώλο.
Φυλής 65β κλειστό , αλλά η τσα τσα που περίμενε στην πόρτα είπε ότι θα έρθει η Τζούλια.
Φυλής 86β Ελενα(Ρομπέρτα ,Σοφία)
Φυλής 86α Μόνικα (η ξανθιά)
Φυλής 84β Αλιόνα.
Φυλής 84α μια λεπτή κοπέλα , δεν θυμάμαι καλά , πρέπει να δούλευε πιο παλιά Φωκαίας.
Φυλής 80 Μαρία
Φυλής 59κάτω  Ρωξάνα
Φωκαίας 27α Αγάπη
Φωκαίας 27Β κάτω Ερικα
Φωκαίας 27Β πάνω Τζόι
Λιοσίων 76 Ναταλία και μια χοντρή ψηλή.
Λιοσίων 78 Αλεξία
Βέργας 3 Εμμα
Κωνσταντινουπόλεως 166α Κατερίνα πάιζει να είναι και 120 κιλα.
Κωνσταντινουπόλεως 166β Αννα(η Πολωνέζα)όχι η άλλη λεπτη άβυζι...
Ιάσωνος 20α Ιωάννα.
Ιάσωνος 30β Ελβίρα.
Ιάσωνος 31α Μαυρούλα
Ιάσωνος 31β Μαυρούλα
Κολωνού 32β Βανέσα και μια στο δωμάτιο.
Κολωνού 32γ Μιρέλα.
Λεωνίδου 28 πάνω Τζέσικα
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ , να πώ ότι έιναι μελαχρινή πια...βέβαια εμένα μου μοιάζει σαν να φορά περούκα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 Τάνια
απέξω απο αυτό πάρκαρα το αμάξι , απέναντι μου παράλληλα ήταν το γνωστό περιπολικό ,ο συνοδηγός ήταν γυναίκα...όταν κατέβηκα απο το αμάξι με πέρασε σκάνιγκ.....
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α Αννα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
απέξω απο αυτό πάρκαρα το αμάξι , απέναντι μου παράλληλα ήταν το γνωστό περιπολικό ,ο συνοδηγός ήταν γυναίκα...όταν κατέβηκα απο το αμάξι με πέρασε σκάνιγκ.....
Έχω γνωστούς,αστυνομικούς και μου λένε ότι και οι "μπατσίνες"....ψάχνονται άγρια για SEX..... Μερικές πάνε στην υπηρεσία με στρινγκάκια............. :kissass:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Έχω γνωστούς,αστυνομικούς και μου λένε ότι και οι "μπατσίνες"....ψάχνονται άγρια για SEX..... Μερικές πάνε στην υπηρεσία με στρινγκάκια............. :kissass:
ρε συ  στην εποχή μας πολλές πάνε στις δουλειές τους με τα στριγκάκια ...
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Έχω γνωστούς,αστυνομικούς και μου λένε ότι και οι "μπατσίνες"....ψάχνονται άγρια για SEX..... Μερικές πάνε στην υπηρεσία με στρινγκάκια............. :kissass:
Με τι να πανε ρε τυπε,με σωβρακοφανελα? :2funny:
 

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Επιστροφη στην Αθηνα και μολις βρηκα λιγο χρονο εκανα μια γρηγορη μεσημεριανη βολτα, ξεκινωντας απο την Καλυμνου 36Α μηπως πετυχω την Νανα(δεν την εχω πετυχει ποτέ ουτε εδω ουτε στο Μαγνησιας 1Α  :think: οπως εχω διαβασει και φυσικα δεν την εχω δοκιμασει) που εμφανιζεται εκει οπως ανεφερε προσφατα ο testdrive,αλλα τελικα βρηκα την Λαρισα ενα ψηλο προ-μιλφ ξανθο και αδυνατη με μικρο στηθος και αδυνατα αλλα ψηλα μεν ποδια,και αν και η υπηρεσια ηταν πολυ ευγενικη και ο χωρος εδειχνε περιποιημενος, δεν μου εκανε κου-κου :rolleyes: οποτε....
και λογω ελειψης χρονου...ετρεξα γρηγορα στα γνωστα λημερια της Πιπινου και συγκεκριμενα στο 32Β και την τρυφερη γιαγια της περιοχης Συλβια η οποια και τιμηθηκε!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
βολτίτσα  σε γνώριμους δρόμους 00.10-01.50 και διπλή κατάθεση σε μια παλιά γνώριμη........και σε μια που την πήρα πρώτη φορά....

Κωνσταντινουπόλεως 166α Κατερίνα ξανθιά Πολωνέζα χόντρη με κοιλιά και 3αρια βυζιά , ακα και κώλο.
Κωνσταντινουπόλεως 166β Αννα η Πολωνέζα καστανή λεπτή με 2,5 βυζιά , με κώλο.
Χωματιανού 11β μια λεπτή ψηλή μετρίου αναστήματος κοπελίτσα  καστανή με τα μαλλιά πιασμένα πίσω και έντονα βαμμένα μάτια μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 κάτω Τζένη το γυφτάκι κοτνή λεπτή με 3αρια βυζιά ,η τσα τσα ανακοίνωσε απλό όταν έκανα να φύγω είπε κάνει και έξτρα μέσα , συνεννοήθηκα με την Τζένη πρίν περάσω.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Πιπίνου 65 Πάολα απο "Τσεχία" ξανθιά ωραίο πρόσωπο κανονικό σώμα 2.5 βυζιά τατού χαμηλά στη μέση
0394.jpg
αυτό δηλαδή  :grin: :grin:(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Φυλής 136 καστανή λεπτή με μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 134α Κατερίνα μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα μικρό στήθος , με κώλο.
Φυλής 134 Βίκη/Ολγα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι κάτω στην μέση της , μικρά σιλικονάτα βυζιά κανονικό σώμα και κώλο ποίημα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 109β Λίλι κοκκινομάλλα κανονικό σώμα μικρό βυζί με ακα και μια κοντή χοντρή μελαχρινή με 2.5 βυζιά , απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71β Μπάρμπαρα ίχα...μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρακια πολύ ωραία στητά βυζιά και πετίν κωλαράκι κουνιστό ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 67 Σόνια ξανθιά ψηλή μεσαίο βυζί κανονικό σώμα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 65β(άνοιξε μετά τις 01.00) Τζούλια μελαχρινή ψηλή κανονικό σώμα μικρο βυζί και κωλάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86β Καρολίνα ψηλή ξανθιά μουνάρα ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 86α Μόνικα ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ωραίο κορμί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 84β Αλιόνα το ξανθό μίλφ με τα σιλικονάτα βυζία κανονικό σώμα ,ακα τελειωτικό.
Φυλής 84α Ελενα(Ρομπέρτα/Σοφία)καστανή λεπτή ωραίο κορμί και κώλο μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 80 Εμμυ ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 59 κάτω Ρωξάνα η 19χρονη Ουγγαρέζα αλόγα , ξανθιά ψηλή μεσαιο στητό στήθος κωλάρα , τατού χαμηλά στη μέση ,απλό πρόγραμμα.
Φυλής 66α Ντενίσα ψηλόλιγνη με μικρό βυζί και ωραίο σώμα μουνάρα , απλό πρόγραμμα και Νικόλέτα ξανθιά κανονικό σώμα μεσαίο βυζί , απλό πρόγραμμα , κάνουν και παρτούζα.
Φωκαίας 19 Αννα(το άλλο  μισό της Ρωξάνας)καστανή κανονικό σώμα και βυζιά τορπίλες πια(έχει πέσει νυστέρι),απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25α Αλεξάνδρα(απο Φωκ22 και Φ74 και πιο πρόσφατα Δ8)μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 25β Μαίρη μελαχρινή χοντρή με ωραίο πρόσωπο και 2,5 βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Φωκαίας 27α Αγάπη το ξανθό/πλατινέ μίλφ κανονικό σώμα μεσαίο βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27Β κάτω Ειρήνη με το τατού στο αριστερό στήθος καστανή πια , κανονικό σώμα μεσαίο βυζί , με ακα.
Φωκαίας 27Β πάνω Τζόι μαυρούλα κανονικό σώμα μικρό βυζί κωλάρα απλό πρόγραμμα.
Όταν έφευγα στρίβοντας στην Αχαρνών πέτυχα την Μίκη να πηγαίνει να ψωνίσει στο Ρώσικο σούπερ μάρκετ που έχει στη γωνιά , με ρούχα είναι πιο μουνάρα , φορούσε μπεζ μπότες μέχρι πάνω από τα γόνατα μπέζ σορτσάκι και
απο πάνω ροζ κολλητή μπλούζα...πρέπει να έχει βάλει και εξτένσιον... της φώναξα γεια σου Μικη μάους και γέλασε....  
   
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
το κρεβάτι απο Πιπίνου 65
0393.jpg


ρομαντικός  :grin: :grin: :grin: πολυέλεος
0395.jpg


αρχοντική κουρτίνα
0396.jpg


και καθρέπτες όπου απο πίσω βρίσκεται και ο νιπτήρας
0397.jpg


και ρομαντικά πλακάκια  :2funny: :2funny:
0394.jpg
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
131
Πόντοι
396
Έχω γνωστούς,αστυνομικούς και μου λένε ότι και οι "μπατσίνες"....ψάχνονται άγρια για SEX..... Μερικές πάνε στην υπηρεσία με στρινγκάκια............. :kissass:

Που ζεις? :grin: Το περιεργο θα ηταν αμα μερικες ΔΕΝ φορουσαν στρινγκακια.. :sunglasses:
 

Mixanodigos

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2012
Μηνύματα
366
Κριτικές
9
Like
114
Πόντοι
1
το κρεβάτι απο Πιπίνου 65
0393.jpg


ρομαντικός  :grin: :grin: :grin: πολυέλεος
0395.jpg


αρχοντική κουρτίνα
0396.jpg


και καθρέπτες όπου απο πίσω βρίσκεται και ο νιπτήρας
0397.jpg


και ρομαντικά πλακάκια  :2funny: :2funny:
0394.jpg
Το σπίτι του Δράκουλα >:cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
βόλτα στην ντίσνειλαντ(μεταξουργείο) 00.30-02.50 με δυο καταθέσεις..............

Ιάσωνος 1α κοντή παχουλή καστανή μίλφ με μεσαία βυζιά ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 20α Τζοάνα καστανή λεπτή με μεσαία στητά βυζιά θεικά ,απλό στα 10, κατά πάσα πιθανότητα είναι η Ουάννα από Φυλής , δεν είμαι 100% σίγουρος γιατί την είδα φευγαλέα μιάς και την ώρα που
            μπήκα στο σπιτάκι μπήκε η αστυνομία για έλεγχο στον τσάτσο , ήταν ο γνωστός γυρολόγος ευγενικός τσάτσος Αλέξανδρος , τους έδειξε τα χαρτιά του και έφυγαν.
Ιάσωνος 30α ξανθιά χοντρή μίλφ ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 30β Ελβίρα η γυρολόγος μελαχρινή λεπτή , με κώλο στα 10.
Ιάσωνος 31 Σοφία παχουλή μαυρούλα άβυζι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 31β Ειρήνη μαυρούλα με ωραίο κορμί κοντή με λεπτά πόδια κανονικό σώμα κωλάρα και μεσαίο βυζί , απλό στα 10.
Ιάσωνος 33 Άντζελα ξανθό ψηλό μιλφ κανονικό σώμα πεσμένα μεσαία βυζιά ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37α Αλεξάνδρα πολύ κοντή και λεπτή ξανθιά κατσαρομάλλα ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37β καστανή με μπουτάρες και κωλάρες έτοιμη για σούμο ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 43 Χριστίνα τσιγγανάκι κοντό πολύ λεπτό άβυζο , με κώλο στα 10.
Κεραμικού 13 μελαχρινή με τα μαλλιά αλογοουρά κανονικό σώμα λίγο ανοιχτή περιφέρεια μεσαίο στήθος απλό πρόγραμμα.
Κεραμικού 13α μελαχρινή μετρίου αναστήματος με πιασηματάκια μεσαίο βυζί απλό στα 10 , πιο παλιά δούλευε στο Πέρδικα 3 δεξιά στρογγυλοπρόσωπη και σχεδόν πάντα μουτρωμένη .
Κολωνού 11β Μαρία η μελαχρινή μαυρισμένη μίλφ με το πίρσινγκ στη μύτη 2.5 πεσμένα βυζιά με τεράστιες ρόγες και κωλάρα ,απλό στα 15.
Κολωνού 15 Αννα καστανή τα μαλλιά πιασμένα πάνω , κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Κολωνού 27β υπόγειο Βίκυ μελαχρινή λεπτή με μικρό στητό στήθος ωραίο σώμα και κώλο ,απλό στα 10.
Κολωνού 30α Αννα μελαχρινή μίλφ με κοντό μαλλί ψηλή μικρό στήθος φορούσε άσπρα εσώρουχα ψηλή κ΄΄αλτσα μόνο στο δεξί πόδι , έχει και τατού στο αριστερό μπράτσο ,απλό στα 10. κάποιοι είχαν γράψει ότι
            την είχαν πιάσει και την απέλασαν  :jerking: :jerking: :jerking: 
Κολωνού 30β Τζωρτζιάννα  καστανή κοντή κανονικό σώμα μικρό στητό στήθος και κωλάρα ωραία ,απλό στα 10.
Κολωνού 32β Αντριάννα καστανόξανθη κοντή λεπτή ζύμη άβυζι με απίστευτο κωλαράκι τατου πεταλούδα στον αριστερό αστράγαλο ,απλό στα 15(τιμήθηκε φόλα , θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση)
Κολωνού 32γ(υπόγειο) μελαχρινή πολύ λεπτή κοντή άβυζι με τατού ,απλό στα 10.
Κολωνού 47 κάτω Ευα μαυρούλα κοντόχοντρη με μεσαία πεσμένα βυζιά ,απλό στα 10.
Κολωνού 47 πάνω  η Βραζιλιανά τεράτωδης τρομακτικό ξανθό γκίλφ που μοιάζει με τραβέλι , είχε και μιά άλλη στο δωμάτιό άλλά έιχα γίνει ήδη Λούης...................
Κολωνού 48 Άντζελα καστανή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
Κολωνού 53 Κατερίνα ξανθή κοντή λεπτή μίλφ και Αιμιλία(ενδιαφέρουσα περίπτωση) ψηλόλιγνη μελαχρινή με τα μαλλιά καρέ μικρό στήθος και τατού ,απλό και οι δυο στα 10.
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ ξανθιά(επιβεβαιώθηκα όταν είπα ότι την προηγούμενη βδομάδα φορούσε μελαχρινή περούκα)κοντή με κανονικό σώμα πολύ ωραίο κώλο μικρό στητό βυζάκι , απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 μελαχρινή παχουλή μίλφ ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 Τάνια καστανό μίλφ κανονικό σώμα μικρό βυζί και απίστευτη΄κωλάρα ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά ξανθιά κανονικό σώμα μικρό στητό βυζί ,απλό στα10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά Βικτωρία κοκκινομάλλα Βουλγάρα πολύ λεπτή μικρό στήθος , με κώλο στα 10.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική/ενημέρωση καθώς και φώτος στον ρομαντισμό)
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α ξανθιά χοντρή ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β μελαχρινή κοντή με μπουτάρες και κοιλιά ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28β Μαρία ξανθιά λεπτή με πολύ ωραίο κώλο άβυζι τατού δεξιά στην κοιλιά ,απλό στα 10.
Περδίκα 3 δεξιά Αντελίνα ξανθιά μούναρος για τα στάνταρ του Μεταξουργείου κανονικό σώμα μικρό στητό στήθος ωραίο κώλο πίρσινγκ στη μύτη ,απλό πρόγραμμα.           
     
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Βικτωρία απο Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά

0399.jpg
 
0400.jpg


0401.jpg
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Εγώ πηγαίνω στα στούντιο, για να κάνω γυαλόχαρτο τα τρικ-τρικ της εκάστοτε τσατσάς. Κουλό ε;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
live ενημέρωση απο το internet cafe της πλατείας Βικτόριας...της βόλτας που έκανα πρίν απο λίγο πεζός 13.00-14.40 με δυο καταθέσεις....

Αλκαμένους 113 Βαλέρια ξανθιά στο πρόσωπο μοιάζει με την χολαρι σουάνγκ κανονιικό σώμα 2.5 βυζια ,ακα τελειωτικό(τιμήθηκε θα ακολουθήσεικριτική ενημέρωση)έξω απο τον οίκο πέτυχα
και τον μέγιστο ρεπόρτερ xilik , πήγαινε να πάρει την "δόση"του Βαλέριας  :grin: :grin: :grin:
Αλκαμένους 117 Ελενα ξανθιά μετρίου αναστήματος κανονικό σώμα 2,5αρια σιλικονάτα βυζια και λίγο πατηκομενο κώλο , με ακα.
Περγάμου 27α Ευα ξανθιά γκίλφ παχουλη νταρντάνα με 3άρια πεσμένα βυζια και Ναταλι ξανθιά χοντρή με 3άρια πολύ πεσμένα βυζιά , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Ρεμούνδου 20 Ναταλί ξανθό μίλφ με μεγάλα μπούτια κ νικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα.
Περγάμου 1 Μαρία μια μελαχρινή λεπτή με κακριά ίσια μαλλιά κα 2αρακι βυζί πιθανότατα σιλικονάτο ,απλό πρόγραμμα.
Αγίου Πέτρου 7 Ελενα με τα τατού ,απλό πρόγραμμα.
Πιπίνου 65β Λίλι κοκκινομάλλα τηντρίτη το βράδυ την είχα πετύχει φυλής 109β κανονικό σώμα μεσαίο βυζί απλό πρόγραμμα.
Αγκυρας 12β μια μελαχρινή παχουλή με μικρό στήθος , δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα
όταν βγήκα πέτυχα έχω τον λαστφορλαιφ με τον καπελάκια και πιάσαμε την κουβέντα και βγήκε η τσα τσα απο το 12α να δεί τι γίνεται....
Αγκύρας 12α Σοφιά κοκκινομαλλά μιλφ με ανοιχτόχρωμα μάτια κοντό μαλλί και 3άρια βυζια , δεν με άφηνε να φύγω μου ξεκούμπωσε το φετμουάρ απο την βερμούδα και άρχισε να μου τον παίζει
ενω κοιτούσε αν έρχεται κανείς μιάς και το σκηνικό γινόταν στην πόρτα , έσκυψε και 'αρχισε να με γλύφει επι τοπου...τελικά δεν πέρασα....
Διδύμου 20 Βικτοριά ξανθό μίλφ με την κωλάρα και τα 3,5άρια σιλικονάτα βυζια , με ακα.
Αλκιβιάδου 16γ Βικτωρία ξανθοκάστανη ουκρανέζα κοντή λεπτη με μικρά βυζια , τα πάντα όλα cim , cif , cib , ακα και κώλο(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
αυτά πάω για μπανιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom