Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Οἱ εὔποροι κύριοι ἀς κάνουσι ὅσα δῶρα θέλουσι. ΜΗ τολμήσωσι ὅμως νὰ δώσωσιν ἐπὶ πλέον χρήματα (φιλοδώρημα)  :knuppel:


 Χρήματα bakalhs φίλε μου ποτέ δεν δίνω. Επιπλέον εννοώ. Ούτε σκοπεύω να χαλάσω την πιάτσα.

Αντιθέτως... Προσπαθώ να τη φτιάξω, διότι οι πορνικές υπηρεσίες στην Ελλάδα της κρίσης είναι ακόμα ακριβές.
Το έχουμε υπερεκτιμήσει το μουνί εδώ.
Αυτό δεν έχει όμως καμμία σχέση με ένα φτηνό δωράκι (πάντα κάτι υλικό) που θα της πάρω για να της φτιάξω τη διάθεση.
Εντάξει ... είναι τραβηγμένο σε μία πουτάνα της Φυλής να της δώσεις ένα τριαντάφυλλο... κι όμως το χω κάνει με καλά αποτελέσματα....  δεν ξέρω κιόλας να πω για τώρα.... έχω καιρό να κατέβω κάτω.... τα κωλ γκερλς έρχονται Γλυφάδα πλέον, οπότε δυσκολεύομαι να κατεβαίνω εκεί... μριζ και κατουρλίλα..... χα χα χα
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Αντιθέτως... Προσπαθώ να τη φτιάξω, διότι οι πορνικές υπηρεσίες στην Ελλάδα της κρίσης είναι ακόμα ακριβές.
Το έχουμε υπερεκτιμήσει το μουνί εδώ.
Αυτό δεν έχει όμως καμμία σχέση με ένα φτηνό δωράκι (πάντα κάτι υλικό) που θα της πάρω για να της φτιάξω τη διάθεση.
Εντάξει ... είναι τραβηγμένο σε μία πουτάνα της Φυλής να της δώσεις ένα τριαντάφυλλο... κι όμως το χω κάνει με καλά αποτελέσματα....  δεν ξέρω κιόλας να πω για τώρα.... έχω καιρό να κατέβω κάτω....
να το κοιταξεις φιλε μου αυτο το προβλημα με τα δωρακια οσο ειναι νωρις
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ποδολαγνε οταν λες δωαρακια που κοστιζουν λιγο?  :rolleyes:
και πως τα δινεις?
Καλη ιδεα μου φανηκε αλλα παιζει να σε περασουν και για πυρφορο/αγαπουλη και να πετυχεις το αντιθετο  :sunglasses:

Να σε περάσει ποιος για αγαπούλη; Η κοπέλα που θα πηδήσεις με χρήματα; Αστειευόμαστε;

Κάτω εκεί στην πλατεία Κουμουνδουρου και πέριξ εχει κάτι Κινέζους που πουλάνε ψευτοκοσμήματα φτηνά. Με ένα πενηντάρι θα ψωνίσεις βραχιόλια, σκουλαρίκια, αλυσίδες ποδιού, κολλιέ κι ότι άλλο θες για όλη την πορνική σου ζωή!
Γουστόζικα πράγματα να πάρεις μόνο... και να πεις του Κινέζου πως είναι για χονδρική (και καλά πως έχεις μαγαζί).

Ορίστε μία λύση...

 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Νταξει να κανεις ενα σκατουλακι που κανει 2 ευρω δωρο ετσι για το χαβαλε δεν ειναι δα και εγκλημα... μπορει να αλλαξει προς το θετικοτερο τη διαθεση και των δυο, αναλογως βεβαια ποιος το κανει και πως το κανει. Μερικοι κανουν δωρα- ακριβα κιολας - αλλα με διαθεση " εξαγορας"- αυτο ειναι κατι που η αλλη το καταλαβαινει και αντιδρα αρνητικα
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
δηλαδη σουδωσε καθαρη πετσετα τυπε ας πουμε?


 Όχι αλλά μου κανε ακάποτο τσιμπούκι σε μία εποχή που δεν το έκανε καμμία.... ή μάλλον μόνο μία.... η Νανά στο Φυλής 66...

Ιστορικές εποχές....
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Νταξει να κανεις ενα σκατουλακι που κανει 2 ευρω δωρο ετσι για το χαβαλε δεν ειναι δα και εγκλημα... μπορει να αλλαξει προς το θετικοτερο τη διαθεση και των δυο, αναλογως βεβαια ποιος το κανει και πως το κανει. Μερικοι κανουν δωρα- ακριβα κιολας - αλλα με διαθεση " εξαγορας"- αυτο ειναι κατι που η αλλη το καταλαβαινει και αντιδρα αρνητικα


  BINGO!  Αυτό ακριβώς λέω.... Ένα ψευτοδωράκι που θα της φτιάξει τη διάθεση, χωρίς υπερβολές.

  Όλα είναι να κερδίσεις την ψυχολογία της στιγμής. Να της φτιάξεις τη διάθεση και να περάσεις καλά...

 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
Να σε περάσει ποιος για αγαπούλη; Η κοπέλα που θα πηδήσεις με χρήματα; Αστειευόμαστε;
Συμφωνω,αποκλειεται..η κοπελα θα υποθεσει απλως οτι την συμπαθησες και οτι εισαι καλος ανθρωπος
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Στο σχολείο.... από ορθογραφία σκίζαμε βλέπω....


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εννοειται γιαυτο εισαι εδω για να διορθωνεις τα λαθη μου

 Ο εκνευρισμός σου φίλε μου είναι πασιφανής....

Σου επιστρέφω όλους τους χαρακτηρισμούς... Μάλλον εσύ γουστάρεις λιγάκι να τον παίρνεις... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μα εννοιειται οτι εκνευριστικα δεν φαινεται  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: πεστρεψε γιατι δεν μπορεις να βγαλεις κατι δικο δου παρε κανα δωρο στην πουτανα γιατι τα λεφτα που τις δινεις δεν την κανουν καλα.Αρα αυτο σημαινει τι πισωγλεντης εισαι .

μηπως εισαι ο μπολντ?γιατι καποιανου κονος σιγουρα ειδαι τωρα ποιανου εισαι δεν ξερω αλλα θα μαθουμε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
 Όχι αλλά μου κανε ακάποτο τσιμπούκι σε μία εποχή που δεν το έκανε καμμία.... ή μάλλον μόνο μία.... η Νανά στο Φυλής 66...

ετσι μπραβο τυπε. τα δωρα ειναι για να παιρνονται και να δινονται διαδοχικα
Pual+Woods++Medals.JPG


 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16

  Ας μη μιλήσω άλλο... Όποιος δεν συμφωνεί μαζί σας, είναι κατα τη γνωμη σας αδελφή.


Εντάξει its ok with me.... Γνωρίζω πολύ καλά πως οι περισσότεροι με την συμπεριφορά σας, μόνο καμμιά πουτάνα είστε άξιοι να γαμήσετε κι αυτό παίζεται... μη δεν σας σηκωνεται κιόλας από την πολλή τη μαλακία.


 
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αυτό το γοητευτικά γοητευτικό θρεντάκι και τα σχόλια κάποιων συναγωνιστών

με ενέπνευσαν να μελετήσω διεξοδικά και φοβερή λεπτομέρεια 2 ιατρικές διαταραχές , οι οποίες εικάζω ότι συνδέονται , με κάποιο τρόπο :

τις στυτικές δυσλειτουργίες με την άνοια

πολλές φορές στο μάθημα γεροντολογίας του πανεπιστημίου της μασαχουσέτης

αναρωτιόμουν γιατί οι γηραιοί εύποροι άρρενες , ζητούσαν την βοήθεια των ειδικών νευρολόγων
παραπονούμενοι για απώλεια μνήμης και κρίσης
και στο καπάκι
ζητούσαν την βοήθεια του ουρολόγου , για να τους δώσει φάρμακα για να γαλουχήσουν την ξανθιά ρωσίδα που ερωτεύτηκαν και τους πήρε το μυαλό

περιέργα πράγματα κρύβει η ζωή...
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
 Ας μη μιλήσω άλλο... Όποιος δεν συμφωνεί μαζί σας, είναι κατα τη γνωμη σας αδελφή.


Εντάξει its ok with me.... Γνωρίζω πολύ καλά πως οι περισσότεροι με την συμπεριφορά σας, μόνο καμμιά πουτάνα είστε άξιοι να γαμήσετε κι αυτό παίζεται... μη δεν σας σηκωνεται κιόλας από την πολλή τη μαλακία.


 
ετσι κρατα την σιωπη σου προς απαξιωση μας   :badair: thank you και συνγχωρεσε μας που δεν μπορουμε να βρουμε γκομενα και γαμαμε μονο πουτανες που δεν τους δινουμε δωρα για να τις γαμισουμε γιατι τα δινουμε στις γκομενες μας για να τις γαμισουμε.  :P
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
τι δλδ?

κάθονται πιρφορίζοντας επι μακρόν την γκόμενα
και μπαίνουν στο site και υβρίζουν ποδολάγνους
που ερωτεύονται εκμαυλισμένες ρωσίδες ?

άρα τι διαφορά έχουν τα δύο είδη πιρφορισμού ?

 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ετσι κρατα την σιωπη σου προς απαξιωση μας   :badair: thank you και συνγχωρεσε μας που δεν μπορουμε να βρουμε γκομενα και γαμαμε μονο πουτανες που δεν τους δινουμε δωρα για να τις γαμισουμε γιατι τα δινουμε στις γκομενες μας για να τις γαμισουμε.  :P


Εχεις γκόμενα; Μυστήριο... Θα βαζα στοίχημα πως πηδάς τη χούφτα σου πολύ καιρό.

 Χωρίς δωράκι η γκόμενά σου δεν πηδιέται; ή σου φεύγουν πολλές αλήθειες στα γραπτά σου ή εκτός από την ορθογραφία έχεις και πρόβλημα σύνταξης της ελληνικής γλώσσας.

  Αιντε βρε.... καλά γαμήσια..
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
  Ας μη μιλήσω άλλο... Όποιος δεν συμφωνεί μαζί σας, είναι κατα τη γνωμη σας αδελφή.


Εντάξει its ok with me.... Γνωρίζω πολύ καλά πως οι περισσότεροι με την συμπεριφορά σας, μόνο καμμιά πουτάνα είστε άξιοι να γαμήσετε κι αυτό παίζεται... μη δεν σας σηκωνεται κιόλας από την πολλή τη μαλακία.
 

Θα στο έλεγα από την αρχή, κανε ότι σε γεμίζει και μην ασχολείσαι γιατί θα σου την πουν αλλα εσύ έμπλεξες με δόκτορες γεροντολογίας από την μασαχουσέτη. ας προσεχες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom