Νέα

Ρομαντισμός Και Μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι μας ελκει?

  • Αναγκη?

    Ψήφοι: 129 18,7%
  • Συνηθεια?

    Ψήφοι: 52 7,5%
  • Δεν μπορω διαφορετικα?

    Ψήφοι: 40 5,8%
  • Βαρεθηκα την γυναικα μου!

    Ψήφοι: 45 6,5%
  • δεν ξερω !

    Ψήφοι: 62 9,0%
  • Η γυναικα μου δεν τα κανη ολα!

    Ψήφοι: 56 8,1%
  • Γουσταρω κατουρλιλα?

    Ψήφοι: 22 3,2%
  • Μεταξι και ξερο ψωμι?

    Ψήφοι: 28 4,1%
  • Μπουδελα για παντα?

    Ψήφοι: 51 7,4%
  • Αλλο?

    Ψήφοι: 31 4,5%
  • Γαμαμε σε μπουρδελα αλλα δεν θελουμε να το πουμε?

    Ψήφοι: 48 7,0%
  • Διασκεδαση?

    Ψήφοι: 126 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    690

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
μπράβο τελικά το "γαμήσατε"και αυτό το θέμα...........

Εντος θεματος ειναι... ρομαντισμος και μπουρδελα. δεν ειναι για ενημερωσεις, αλλα γενικα περι ανεμων και υδατων γυρω απο τα μπουρδελα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Είσαι moderator και βγάζεις συνεχεια πλακάτ "off topic" η προπονείσαι για μέλος του ΠΑΜΕ;
Αν ήμουν,θα είχες πάρει δρόμο μαζί με τον "ποδολάγνο"....... Κάνε προσευχές να μην γίνω.............. :knuppel: :police: :badair: :priest:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
....Υπόψιν πως με τη συγκεκριμένη εκδιδόμενη βγαίνω και για καφέ.
Κι έχει πολύ περισσότερα να πει σαν άνθρωπος από πολλούς εδώ μέσα...

:o :o
Ρε μη τους ερεθίζεις με τέτοιες επαναστατικές κουβέντες. Τα θέλει ο κώλος σου και σένα μου φαίνεται!

:2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
3. Θα της αφήσω ένα μόνο όνειρο. Να περιμένει την επόμενη φορά που θα καβλώσω για να την πάρω τηλέφωνο και να της τα στάξω.
 Υπόψιν πως με τη συγκεκριμένη εκδιδόμενη βγαίνω και για καφέ.
Κι έχει πολύ περισσότερα να πει σαν άνθρωπος από πολλούς εδώ μέσα.
Παντοτε μου διεγειρε την περιεργεια αυτη η σκηνη που περιγραφεις.Να βγω με τη κοπελα-ιεροδουλο που γουσταρω και να της ρωτησω πως πηγε σημερα στη δουλεια
Α ξεχασα,μονο για πηδημα την εχεις,απλα ο καφες ειναι για μια πιο ανθρωπινη επαφη
Υ.Γ  jaygatsby κανε παραπερα αγορι μου,πρωτα απαντησε στην ερωτηση και μετα το ξανασυζηταμε.Ελπιζω να ξερεις τι σημαινει διαλογος,ρωτω και απαντω συγκεκριμενα..
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
χαχα τι μου θυμισες τωρα τυπε, το θρεντ που λεγανε ολοι οι πιρφοροι πως κανουνε τις πουτανες να σκουιρταρουν  :2funny:
τυχαιο οτι και αυτοι πηγαιναν με το δωρακι τους παραμασχαλα παντα  :2funny:
:2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

:dancing:
URL]]
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν τραβάω κανένα ζόρι φίλε μου...

Την πλάκα μου κάνω... Είναι στιγμές χαλάρωσης αυτές... Σε λίγο θα πάω να γλείψω ένα ωραιότατο μουνί κι αφού το "φάω" καλά θα το γαμήσω κιόλας...

Και θα χει και δωράκι!  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Τράβα μια φωτό να τον παίξουμε λίγο  :bigdick: και εμείς που είμαστε φτωχοί και δεν κάνουμε δωράκια.....................
Sorry που πάμε σε ρομαντικά μπουρδελάκια των 10-20€ και όχι σε Citytours!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
χμμμ ενδιαφέρον!

και τι συζητάτε με την αγαπημένη σου ?
σε ποιά πεδία της ανθρώπινης δραστηριότητας επικοινωνείτε ?
ποιά χαρακτητιστικά της προσωπικότητάς σου νομίζεις ότι εκτίμησε ?
Μάλλον συζητούν για: "ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΗΤΑ ΤΗΣ ΟΔΥΣΣΕΪΚΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΩΣ ΑΕΝΑΟ ΜΕΣΟΝ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ"............... :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
χμμμ ενδιαφέρον!

και τι συζητάτε με την αγαπημένη σου ?
σε ποιά πεδία της ανθρώπινης δραστηριότητας επικοινωνείτε ?
ποιά χαρακτητιστικά της προσωπικότητάς σου νομίζεις ότι εκτίμησε ?

1. Δεν είναι αγαπημένη μου. Είναι ένα πανέξυπνο χαρισματικό πλάσμα, με ευρύτητα πνεύματος και εκπληκτικό χιούμορ. Συζητάμε για οικονομικά, τέχνες, επιστήμες, ταξίδια κι ότι άλλο μπορείς να φανταστείς.
2. Επικοινωνούμε σε όλα τα πεδία.
3. Πιστεύω πως με θεώρησε έναν ενδιαφέρων άνθρωπο. Όπως κι εγώ αυτήν. Εκείνη πρώτη με ρώτησε αν ήθελα να βγούμε βόλτα για καφέ και δέχτηκα με χαρά.

Είναι ένα πολυ καλό παιδί και μια πραγματική φίλη. 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.541
Πόντοι
46.232
Κυριακή απόγευμα τιμήθηκε τιμήθηκε η Κατρίν απο Φυλής 80...........(θα ακολουθήσει κριτική)
η κοπέλα είναι μουνάρα καλή μέσα  αλλά το πιο σημαντικό είναι πεντακάθαρη(εννοώ απο οσμές)....πάντως είναι
κρίμα που δουλεύει σε αυτό το σπίτι γιατί τα δωμάτια χρήζουν ανακαίνισης , πάλι καλά που έχουν κλείσει τις τρύπες
στις πόρτες γιατί λίγο πιο παλιά έπαιρνες και σε έπερναν μάτι από τις τρύπες στην ενδιάμεση πόρτα...
ακόμα ο φωτισμός στα δωμάτια είναι πολύ χαμηλός  , για φωτισμό έχει κάτι πολύχρωμο αυτό ή τουλάχιστον
ότι φαίνεται στην φωτογραφία.....  

0442.jpg
0443.jpg
0444.jpg
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.541
Πόντοι
46.232
Κυριακή βραδάκι κατά τις  21.οο Λιοσίων και πέριξ.

Χωματιανού 11α Χριστίνα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί και πολύ ενδιαφέρων κώλο ,απλό πρόγραμμα.
Χωματιανού 11β Σιλβάνα η μελαχρινή τούμπανο βραζηλίανα με τα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 78(76β) Αλεξία ξανθιά κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό πρόγραμμα και ερωτικό μασάζ.
Λιοσίων 79α Αλεξάνδρα η ξανθιά Τσέχα χοντρή μίλφ με τα μεγάλα πεσμένα βυζιά που η τσα τσα την διαφημίζει σαν το καλύτερο τσιμπούκι στην Αθήνα....απλό πρόγραμμα.
Λιοσίων 79β μια μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί και μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18β Τζούλια μελαχρινή πολύ χοντρή κωλάρα 3 τετραγωνικά και μεγάλα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Εξηκίου 18 Μόνικα ξανθό μιλφ κανονικό σώμα 2.5 άρια βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Βέργας 2 Αναστασία καστανή γκίλφ με υπέροχα πράσινα μάτια παραπανίσια κιλά μικρά βυζιά και τατου στον δεξί ώμο το παρακάτω τατού...
0445.jpg

Βέργας 6α και 6β και στα δυο είχε ξανθιές γκίλφ , δεν θυμάμαι ονόματα ,απλά προγράμματα.
Παιωνίου 47 Νάντια ξανθιά χοντρή με τετραγωνισμένο κορμί με μεσαία πεσμένα βυζιά ,απλό πρόγραμμα.
Αδάνων 2 Μπάρμπορα μελαχρινή με πιασίματα , ακα τελειωτικό κα κώλο , σήμερα φορούσε στρατιωτικά εσώρουχα και αντίστοιχο δίκοχο στο κεφάλι....
Λιοσίων 91 Κάτια(ενδιαφέρουσα παρουσία) καστανή λεπτή με μάλλον 2αράκι σιλικονάτο βυζί ωραίο μικρό κωλαράκι , με κώλο.
Παρασίου 36 Αλίκη κοκκινομάλλα γκίλφ παχουλή με πεσμένα μεσαία βυζιά ,απλό πρόγραμμα

   
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Κυριακή απόγευμα τιμήθηκε τιμήθηκε η Κατρίν απο Φυλής 80...........(θα ακολουθήσει κριτική)
η κοπέλα είναι μουνάρα καλή μέσα  αλλά το πιο σημαντικό είναι πεντακάθαρη(εννοώ απο οσμές)....πάντως είναι
κρίμα που δουλεύει σε αυτό το σπίτι γιατί τα δωμάτια χρήζουν ανακαίνισης , πάλι καλά που έχουν κλείσει τις τρύπες
στις πόρτες γιατί λίγο πιο παλιά έπαιρνες και σε έπερναν μάτι από τις τρύπες στην ενδιάμεση πόρτα...
ακόμα ο φωτισμός στα δωμάτια είναι πολύ χαμηλός  , για φωτισμό έχει κάτι πολύχρωμο αυτό ή τουλάχιστον
ότι φαίνεται στην φωτογραφία.....  

0442.jpg
Μπράβο ρε,αυτός είναι ρομαντισμός.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom