Νέα

Red Mods...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 382
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι να απαντησουμε βρε παληκαρι ??
το γιατι σε ενα θρεντ με τιτλο ''red mods'' φαγαμε τα μουστακια μας χθες βραδυ, επειδη καποιοι εχουμε εμμονες και κωλυματα ειτε με την επιλογη ενος admin να κανει μια γυναικα mod, ειτε με την εμμονη καποιων με πρωτη ευκαιρια να κανουν φιγουρα για το ποιοι ειναι, ποσο μεγαλη την εχουν  :jerking: :jerking: και τι ''ζημια''  :jerking: :jerking: μπορουν να κανουν σε καποιους αλλους ????

αστο καλλιτερα, το παρακαναμε και μερικοι χθες βραδυ, παει τελειωσε.. παμε παρακατω..
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σε όσα sites έχω υπάρξει μέλος στο παρελθόν και έχω αναπτύξει σχέση με ανθρώπους που είναι ιδιοκτήτες, εργαζόμενοι, ή διαχειριστές, έχω διαπιστώσει ότι...
- Οι παραπάνω κάνουν ότι τους έρθει στο κεφάλι, ανά πάσα στιγμή, χωρίς να νιώθουν πώς έχουν ανοιχτές υποχρεώσεις έναντι των μελών, όπως για παράδειγμα, να δίνουν λογαριασμό για τη δική τους συμπεριφορά.
- Οι κανόνες και οι αρχές είναι στην αρχή "στιβαρές", αλλά στην πορεία καταλήγουν υποτυπώδεις, καθώς ο καθένας που 'χει ισχύ τις ερμηνεύει και τις εφαρμόζει όταν και όπως τον/την συμφέρει.
- Η ιδιωτικότητα των επαφών και ανταλλαγών, μέσω μηνυμάτων κυρίως, είναι ανά πάσα στιγμή υπό αναίρεση, όχι μόνο αν υπάρχει βάσιμη υποψία για πράξεις ή ενέργειες ενάντια στο νόμο, ή ενάντια στη λειτουργία του site, αλλά ακόμη αν κάτι έχει απλά κινήσει την περιέργεια κάποιου ιδιοκτήτη, εργαζόμενου, ή διαχειριστή.

Παρ' όλο που είμαι μέλος εδώ, δεν έχω δεί έμπρακτα ή πειστικά κάτι που θα μου έδειχνε ότι το bourdela.com δεν είναι δυνατό να έχει σχέση με τέτοιου είδους φαινόμενα.

Για να δώσω και τις δύο εκδοχές από την άλλη πλευρά, δεν έχει υπάρξει κάτι έμπρακτο ή πειστικό να με οδηγήσει σε κάτι αντίθετο.

Υ.Γ.: Βέβαια, σε μία κουβέντα διευκρινίσεων γύρω από μία παρεξήγηση που παραλίγο θα προέκυπτε με ένα διαχειριστή, σε κάποια στροφή της κουβέντας, κατάλαβα να του ξεφεύγει πάνω στον εκνευρισμό του πώς έχει έλεγχο και γνώση των προσωπικών μηνυμάτων που έχω ανταλλάξει με άλλο χρήστη.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
τι να απαντησουμε βρε παληκαρι ??
το γιατι σε ενα θρεντ με τιτλο ''red mods'' φαγαμε τα μουστακια μας χθες βραδυ, επειδη καποιοι εχουμε εμμονες και κωλυματα ειτε με την επιλογη ενος admin να κανει μια γυναικα mod, ειτε με την εμμονη καποιων με πρωτη ευκαιρια να κανουν φιγουρα για το ποιοι ειναι, ποσο μεγαλη την εχουν  :jerking: :jerking: και τι ''ζημια''  :jerking: :jerking: μπορουν να κανουν σε καποιους αλλους ????

αστο καλλιτερα, το παρακαναμε και μερικοι χθες βραδυ, παει τελειωσε.. παμε παρακατω..

Ναι ρε παπαγιώργη, σεβαστό.
Όμως : Δεν καταλαβαίνω γιατί καταπίνουμε την κάμηλο, ενώ ταυτόχρονα διυλίζουμε τον κόνωπα....
Την πέσατε όλοι χτες στον studian, για ασήμαντη αφορμή, ενώ άλλοι βρίζουν και απειλούν, και δεν μιλάει κανείς...
Αυτό είναι που με έχει πειράξει.
Και στέλνει και στην έξοδο πολλά καλά μέλη....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Όπως έγραψα και πιο πάνω, θα εκτιμούσα κάποια ειλικρινή απάντηση.
Μου κάνει εντύπωση γιατί κανείς δεν απαντάει τόση ώρα.

Με αφορμή το προηγούμενο από αυτό post του Johny, ας του απαντήσω βλέποντας το από τη δικιά μου σκοπιά.
Σε πιο κωλομάγαζο από αυτό που ασχολούμαστε(στριπ, στούντιο, μπουρδέλα, τουρνέ κλπ) υπάρχει αυτό για το οποίο συζητάμε εδώ(διαφανείς κανόνες και επιβολή τους, καλή διάθεση, σεβασμός και λοιπά γραφικά)? Παντού κοιτάνε να σε φάνε ή κάνω λάθος? Ε δεν είναι απολύτως λογικό σε ένα φόρουμ που κινείται πάνω σε πολύ λεπτό σκοινί να υπάρχουν τα ίδια φαινόμενα? Εδώ σε φόρουμ του φλωροπαθφάιντερ πέσανε μηνύσεις, απειλές, βιαιοπραγίες, στα μπουρδέλα θα σταμάταγε?
Ένα άλλο που διαπιστώνω είναι ότι οι εν ελλάδει φορουμίστες είναι άκρως ανταγωνιστικοί... Why?
Εν τέλει, όπως έχω ξαναπεί και επειδή δεν είμαστε μόνοι, be aware.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ναι ρε παπαγιώργη, σεβαστό.
Όμως : Δεν καταλαβαίνω γιατί καταπίνουμε την κάμηλο, ενώ ταυτόχρονα διυλίζουμε τον κόνωπα....
Την πέσατε όλοι χτες στον studian, για ασήμαντη αφορμή, ενώ άλλοι βρίζουν και απειλούν, και δεν μιλάει κανείς...
Αυτό είναι που με έχει πειράξει.
Και στέλνει και στην έξοδο πολλά καλά μέλη....

αν αρχισεις και μου την λες, για παραδειγμα σημερα, και εγω κανω το μαλακα, και μετα απο λιγες μερες αρχισεις και με ειρωνευεσαι και εξεκολουθησω να κανω το μαλακα, και συνεχισεις ετσι για μερικους μηνες, κι εγω δεν λεω τιποτα, τι σημαινει ??
οτι εχεις ''νομιμοποιηθει'' δια της σιωπης μου ??????
εχω την εντυπωση, οτι αυτο ακριβως αντιμετωπισε χθες ο studian..
και νομιζω πως φανηκε σε παραπανω απο μια απαντηση του, απορωντας ο ιδιος πανω απο μια φορα, πως ''τι το κακο εκανα ???? τοσο καιρο λεω τη ρουλι, 'το ρουλι', γιατι ενοχλειστε ??''
νομιζω τελικα πως δεν ειναι ετσι..

και τελος παντων, θεωρω και επιμενω να ληξει εδω βρε παληκαρια το χθεσινο.. δεν προσφερει τιποτα η αναθερμανση του..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αν αρχισεις και μου την λες, για παραδειγμα σημερα, και εγω κανω το μαλακα, και μετα απο λιγες μερες αρχισεις και με ειρωνευεσαι και εξεκολουθησω να κανω το μαλακα, και συνεχισεις ετσι για μερικους μηνες, κι εγω δεν λεω τιποτα, τι σημαινει ??
οτι εχεις ''νομιμοποιηθει'' δια της σιωπης μου ??????
εχω την εντυπωση, οτι αυτο ακριβως αντιμετωπισε χθες ο studian..
και νομιζω πως φανηκε σε παραπανω απο μια απαντηση του, απορωντας ο ιδιος πανω απο μια φορα, πως ''τι το κακο εκανα ???? τοσο καιρο λεω τη ρουλι, 'το ρουλι', γιατι ενοχλειστε ??''
νομιζω τελικα πως δεν ειναι ετσι..

και τελος παντων, θεωρω και επιμενω να ληξει εδω βρε παληκαρια το χθεσινο.. δεν προσφερει τιποτα η αναθερμανση του..

Σου είπα και χθες το βράδυ σύντροφε ότι δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, αλλά προφανώς έκανα λάθος. Εσύ με ξέρεις και διαβάζεις τα ποστς μου με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Ξέρεις πχ για τις αντιπαραθέσεις μου με την κυρία μοντ, από πότε κρατάνε κλπ. (Αν και αμφιβάλλω περί αυτού, γιατί έχω αναφέρει βαρύτερο χαρακτηρισμό στην αρχή της αντιπαράθεσης μας, που κανένας δεν ανέφερε χθες. ʼρα δεν παρακολουθείτε ή δεν σας πληροφορούν επισταμένα). Αναφέρεις δε παραπάνω ότι σε ενοχλεί ο τρόπος που αναφέρομαι στην εν λόγω κυρία. Λυπάμαι γιατί εγώ δεν σε ξέρω με την παραπάνω έννοια και άρα δεν ξέρω πως αναφέρεσαι εσύ συνήθως σε μέλη του φόρουμ. Έτσι δεν μπορώ να γνωρίζω και να κρίνω τους δικούς σου κώδικες.

Η ερώτηση μου όμως ισχύει. ΕΣΥ γιατί προσβάλεσσαι επειδή εγώ λέω το Ρουλί και όχι η Ρουλί; Γιατί αυτό μόνο μπορέσατε να μου επιρρίψετε το βράδυ.

Λοιπόν, γιατί;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
αν αρχισεις και μου την λες, για παραδειγμα σημερα, και εγω κανω το μαλακα, και μετα απο λιγες μερες αρχισεις και με ειρωνευεσαι και εξεκολουθησω να κανω το μαλακα, και συνεχισεις ετσι για μερικους μηνες, κι εγω δεν λεω τιποτα, τι σημαινει ??
οτι εχεις ''νομιμοποιηθει'' δια της σιωπης μου ??????
εχω την εντυπωση, οτι αυτο ακριβως αντιμετωπισε χθες ο studian..
και νομιζω πως φανηκε σε παραπανω απο μια απαντηση του, απορωντας ο ιδιος πανω απο μια φορα, πως ''τι το κακο εκανα ???? τοσο καιρο λεω τη ρουλι, 'το ρουλι', γιατι ενοχλειστε ??''
νομιζω τελικα πως δεν ειναι ετσι..

και τελος παντων, θεωρω και επιμενω να ληξει εδω βρε παληκαρια το χθεσινο.. δεν προσφερει τιποτα η αναθερμανση του..

Δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα στο χθεσινό ρε Γιώργο...
Ο studian ήταν απλά η αφορμή να θυμηθώ πως σε ΑΛΛΑ ΘΡΕΝΤ άλλοι βρίζουν και απειλούν, αλλά δεν αντιδρά κανείς...
Και πόσταρα εδώ, ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ...ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...
Τεςπα, μήπως έπρεπε να ποστάρω στο θρεντ "Δυστυχώς το σάιτ φθίνει" για να είμαι πιο σαφής ότι δεν αναφέρομαι μόνο στην εν λόγω περίπτωση ;
Αναφερόμουν γενικά σε διαφορετικές στάσεις που βλέπω , και οι οποίες δυσαρεστούν πολλά μέλη....
Αυτό είναι το πρόβλημα μου, όχι συγκεκριμένα το θέμα του studian...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σου είπα και χθες το βράδυ σύντροφε ότι δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, αλλά προφανώς έκανα λάθος. Εσύ με ξέρεις και διαβάζεις τα ποστς μου με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Ξέρεις πχ για τις αντιπαραθέσεις μου με την κυρία μοντ, από πότε κρατάνε κλπ. (Αν και αμφιβάλλω περί αυτού, γιατί έχω αναφέρει βαρύτερο χαρακτηρισμό στην αρχή της αντιπαράθεσης μας, που κανένας δεν ανέφερε χθες. ʼρα δεν παρακολουθείτε ή δεν σας πληροφορούν επισταμένα). Αναφέρεις δε παραπάνω ότι σε ενοχλεί ο τρόπος που αναφέρομαι στην εν λόγω κυρία. Λυπάμαι γιατί εγώ δεν σε ξέρω με την παραπάνω έννοια και άρα δεν ξέρω πως αναφέρεσαι εσύ συνήθως σε μέλη του φόρουμ. Έτσι δεν μπορώ να γνωρίζω και να κρίνω τους δικούς σου κώδικες.

Η ερώτηση μου όμως ισχύει. ΕΣΥ γιατί προσβάλεσσαι επειδή εγώ λέω το Ρουλί και όχι η Ρουλί; Γιατί αυτό μόνο μπορέσατε να μου επιρρίψετε το βράδυ.

Λοιπόν, γιατί;

ειλικρινα λυπαμαι που βλεπεις φαντασματα και ζεις σ εναν δικο σου κοσμο που περιλαμβανει μεγαλες δοσεις συνομωσιολογιας και νομιζεις πως κοπτομαστε επι προσωπικου για την ρουλι ή για την καθε ρουλι..
ομως οφειλεις, πρωτος εσυ, να αιτιολογησεις προς τι η εμμονη που εχεις και δεν την αρνεισαι με καποιον απ την παρεα μας, που παρεπιπτοντως ειναι γυναικα και ειναι η ρουλι και που ο ιδιος λες πως της εχεις χαρισει και βαρυτερους χαρακτηρισμους..

οσο για το οτι δεν με γνωριζεις, ειναι ετσι οπως το λες..
αυτο συμβαινει, γιατι εγω ειμαι εδω για να μοιραζομαι πληροφοριες για τον αγοραιο ερωτα και οχι για να περιαυτολογω και να αυτοεπιδικνυομαι..
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Αυτοί που πουλάνε χάρη και προστασία στο rouli πάντως, δεν κάνουν τίποτα άλλο παρά να το εκθέτουν. Αν δεν το καταλαβαίνουν ούτε και 'κείνοι, ούτε κι αυτό, τότε είναι αλλού γι' αλλού...
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Λοιπόν :
Για να κλείσει το θέμα εδώ.

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΘΕΡΜΑΝΩ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΑΤΥΧΕΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.
Ειλικρινά δεν έχω τέτοια πρόθεση.

Και καταλαβαίνω πως και ο υπερβάλλων ζήλος υπέρ της rouli ίσως απλά να ΄τυχε σε κακή χρονική συγκυρία, σε στιγμή που ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

Ειλικρινά το καταλαβαίνω.
ʼσε που προσωπικά ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ η rouli.
Και δεν υπάρχει πρόβλημα.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ όταν άλλοι μπορούν ανεξέλεγκτα να βρίζουν και να απειλούν, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Αν όταν διάφορα ακραία στοιχεία (που δυστυχώς υπάρχουν κι εδώ μέσα), βρίζουν και απειλούν, δω τους Mods να μπαίνουν με αυστηρότητα και να τους κλείνουν....το βόθρο τους, τότε δεν θα με πειράξει σίγουρα και μια περίπτωση σαν του studian με τη rouli.

Με ενοχλεί αυτή η διαφορά στάσης...εκ μέρους των υπευθύνων.
Aν ήταν αυστηροι και αδέκαστοι ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, τότε ειλικρινά δεν θα παραπονιόμουν.
Αλλά δυστυχώς δε συμβαίνει αυτό.
Και με ενοχλεί γιατί βλέπω πως αυτό οδηγεί πολλά καλά μέλη, που είχαν αποδείξει το ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ, ΣΕ ΑΥΤΟΔΙΑΓΡΑΦΗ.

Μπορεί να μην τους γνωρίζω προσωπικά, αλλά είχα φτάσει να τους θεωρώ φίλους μου.

Τέλος.
Αν θέλει κάποιος ας απαντήσει.
Δεν θα πω τίποτα παραπέρα, για να μην κατηγορηθώ πως ανάβω φωτιές.

Φιλικά προς ΟΛΑ τα παιδιά , και τους υπευθύνους.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Ρε συ Studian γιατι το κουραζεις το θεμα?
Zητησες χθες μετα την παρεμβαση του tipos να μαθεις που ειπες κατι εκτος των κανονων του φορουμ.
Σου γραψα ενα μικρο παραδειγμα χθεσινο σου μαλιστα.
Τι θες τωρα να κατσω να ψαξω ολα τα post σου να σου φερω 100 παραδειγματα αρνητικών σχολιον σου για τη Ρούλι?
Tωρα δε μπορω λογω δουλειας, το απογευμα ευχαριστως.
Ακομα και οι πετρες γνωριζουν οτι χωνεσαι στη Ρουλι και το κανεις και με <<νομιμο>> τροπο αλλα η συνεχης επαναληψη καπου προκαλεί.
Σταμάτα το γιατι καλως ή κακος μας(με) εχει ενοχλήσει, το φορουμ ειναι γεματο απο τοσα thread να γραψεις, και εσυ εχεις και αρκετους φιλους απο δω για να κανεις μαζι τους το χαβαλέ σου.



α, ρε savalas...οταν κι εσυ αποκαλεσες "μπαζοπουτανα" καποιο μελος με αντιθετη αποψη κανεις δεν σε διεγραψε...οταν παλι καταφερθηκες με μενος εναντιον καποιου κακομοιρη στο ιδιο thread και παλι κανεις δεν σε ανακαλεσε στην ταξη, τουναντιον βρηκες αξιους συμπαραστατες στις υβρεις τους κκ. zerotolerance και sony...  το κακο με μενα ειναι οτι εχω καλη μνημη...

οποτε... βασιλη βαζελα, βγαλε τη φανελα! ποτε δεν ειναι αργα!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ειλικρινα λυπαμαι που βλεπεις φαντασματα και ζεις σ εναν δικο σου κοσμο που περιλαμβανει μεγαλες δοσεις συνομωσιολογιας και νομιζεις πως κοπτομαστε επι προσωπικου για την ρουλι ή για την καθε ρουλι..
ομως οφειλεις, πρωτος εσυ, να αιτιολογησεις προς τι η εμμονη που εχεις και δεν την αρνεισαι με καποιον απ την παρεα μας, που παρεπιπτοντως ειναι γυναικα και ειναι η ρουλι και που ο ιδιος λες πως της εχεις χαρισει και βαρυτερους χαρακτηρισμους..

οσο για το οτι δεν με γνωριζεις, ειναι ετσι οπως το λες..
αυτο συμβαινει, γιατι εγω ειμαι εδω για να μοιραζομαι πληροφοριες για τον αγοραιο ερωτα και οχι για να περιαυτολογω και να αυτοεπιδικνυομαι..

Αν δεν μπορείς να απαντήσεις σε μια απλή ερώτηση μην το κουράζεις!

Αν εγώ έχω μια αντιπαράθεση με την κυρία μοντ, την έχω με την κυρία μοντ και με κανέναν άλλο. Συγγνώμη αν προσβάλλω την αισθητική σου πάντως, αλλά σε ένα ανοιχτό φόρουμ συμβαίνουν αυτά!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157


α, ρε savalas...οταν κι εσυ αποκαλεσες "μπαζοπουτανα" καποιο μελος με αντιθετη αποψη κανεις δεν σε διεγραψε...οταν παλι καταφερθηκες με μενος εναντιον καποιου κακομοιρη στο ιδιο thread και παλι κανεις δεν σε ανακαλεσε στην ταξη, τουναντιον βρηκες αξιους συμπαραστατες στις υβρεις τους κκ. zerotolerance και sony...  το κακο με μενα ειναι οτι εχω καλη μνημη...

οποτε... βασιλη βαζελα, βγαλε τη φανελα! ποτε δεν ειναι αργα!

θελω να πιστευω φιλε stunt πως αυτο το ποστ εντυπωσιασμου, μαλλον κατα λαθος σου ΄΄βγηκε΄΄.
διοτι ο σαβαλας αποκαλεσε στο συγκεκριμενο ποσταρισμα ''μπαζοπουτανα'' γνωστο μελος το οποιο εχει μπαναριστει μερικες εκατονταδες, αν οχι μερικες χιλιαδες φορες, ακριβως διοτι κατεβαζε συστηματικα χριστοπαναγιες σε οποιον δεν συμφωνουσε μαζι του..
ελπιζω να καταλαβαινεις πως δεν υπαρχει μετρο συγκρισης..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ρε συ Studian γιατι το κουραζεις το θεμα?
Zητησες χθες μετα την παρεμβαση του tipos να μαθεις που ειπες κατι εκτος των κανονων του φορουμ.
Σου γραψα ενα μικρο παραδειγμα χθεσινο σου μαλιστα.
Τι θες τωρα να κατσω να ψαξω ολα τα post σου να σου φερω 100 παραδειγματα αρνητικών σχολιον σου για τη Ρούλι?
Tωρα δε μπορω λογω δουλειας, το απογευμα ευχαριστως.
Ακομα και οι πετρες γνωριζουν οτι χωνεσαι στη Ρουλι και το κανεις και με <<νομιμο>> τροπο αλλα η συνεχης επαναληψη καπου προκαλεί.
Σταμάτα το γιατι καλως ή κακος μας(με) εχει ενοχλήσει, το φορουμ ειναι γεματο απο τοσα thread να γραψεις, και εσυ εχεις και αρκετους φιλους απο δω για να κανεις μαζι τους το χαβαλέ σου.

Δεν το κουράζω καθόλου. Απαντάω σε ποστς που με αφορούν! Είναι όπως τα είπες. Ότι κάνω το κάνω με "νόμιμο" ή νόμιμο τρόπο. Αυτό πρέπει να τα λέει όλα και να μην χρειάζεται άλλη συζήτηση. Προφανώς, φίλε και συνβάζελε Σαβάλα, σε σένα δεν τα λέει όλα.

Τώρα ποιός είναι φίλος με ποιόν δεν με αφορά στο ανοιχτό φόρουμ. Εδώ βλέπω μόνο άτομα με ένα νικ. Όπως ξέρεις, αν θέλω να μιλήσω για φιλίες και κολλητούς το κάνω με πμ.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Παπαγιώργο, ελπίζω τώρα να είναι ξεκάθαρη η ουσία των γραφομένων μου....
Γιατί πάλι δεν βλέπω  καμιά συγκεκριμένη απάντηση.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αν δεν μπορείς να απαντήσεις σε μια απλή ερώτηση μην το κουράζεις!

Αν εγώ έχω μια αντιπαράθεση με την κυρία μοντ, την έχω με την κυρία μοντ και με κανέναν άλλο. Συγγνώμη αν προσβάλλω την αισθητική σου πάντως, αλλά σε ένα ανοιχτό φόρουμ συμβαίνουν αυτά!

κοιταξε, το γνωστο παλιο κολπο, λεμε τωρα, του να αντιστρεφεις την ερωτηση, οπως καταλαβαινεις δεν εχει ισχυ εδω..

εσυ καλεισαι να απαντησεις γιατι εχεις αντιπαραθεση με καποιο μελος και επειδη υποστηριζεις πως σε ενα ανοιχτο φορουμ συμβαινουν αυτα, θα επρεπε ηδη να το εχεις κανει..
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
θελω να πιστευω φιλε stunt πως αυτο το ποστ εντυπωσιασμου, μαλλον κατα λαθος σου ΄΄βγηκε΄΄.
διοτι ο σαβαλας αποκαλεσε στο συγκεκριμενο ποσταρισμα ''μπαζοπουτανα'' γνωστο μελος το οποιο εχει μπαναριστει μερικες εκατονταδες, αν οχι μερικες χιλιαδες φορες, ακριβως διοτι κατεβαζε συστηματικα χριστοπαναγιες σε οποιον δεν συμφωνουσε μαζι του..
ελπιζω να καταλαβαινεις πως δεν υπαρχει μετρο συγκρισης..

παπαγιωργη αν προαλειφεσαι κι εσυ για mod, ok! αν οχι, αυτο το...ιερο μενος σου εναντιον οσων καταθετουν στοιχεια φανταζει εκ του πονηρου και σε εκθετει...οταν ξαναμπω στο site ελπιζω να εισαι μπλε για να μην παει χαμενος κι ο κοπος σου 2 μερες τωρα...

καλους αγιασμους στα δαιμονια του site :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
savalas και stunt :
Μη φαγωθείτε τώρα μεταξύ σας ρε παιδιά, άλλο είναι το θέμα της συζήτησης.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
κοιταξε, το γνωστο παλιο κολπο, λεμε τωρα, του να αντιστρεφεις την ερωτηση, οπως καταλαβαινεις δεν εχει ισχυ εδω..

εσυ καλεισαι να απαντησεις γιατι εχεις αντιπαραθεση με καποιο μελος και επειδη υποστηριζεις πως σε ενα ανοιχτο φορουμ συμβαινουν αυτα, θα επρεπε ηδη να το εχεις κανει..

Τι να απαντήσω ρε φίλε περισσότερο; Το έχω πει σε όλους τους τόνους της ειρωνείας που η φαντασία μου δίνει. Η κυρία μοντ αδυνατεί να συντάξει δύο δομημένες προτάσεις χωρίς να καταφύγει σε κοινοτοπίες και παρόλα αυτά πετάγεται παντού με ύφος χιλίων καρδιναλίων. Το πρώτο δεν θα με πείραζε αν δεν συνοδευόταν από το δεύτερο. Το λέω 6 μήνες ο κακομοίρης. Τι άλλο να εξηγήσω;

Ούτε την ξέρω, ούτε με ξέρει. 2-3 φορές μου έστειλε πμ και της μίλησα με τον ίδιο τρόπο που μιλάω και στο ανοιχτό φόρουμ. Ξεκάθαρα πράγματα!!!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Oντος εχεις καλη μνημη, ομολογω τα ειχα ξεχασει τι μου θυμισες? Ωραιες εποχές.
Πρωτα πρωτα εκεινη την εποχη δεν ειμουν mod, που σημαινει οτι τα εχωνα και λιγο παραπάνω οπως κανετε λιγο πολυ ολοι σας, δυστηχως απο τοτε που εγινα mod αναγκαστικα κραταω μια πιο ουδετερη και αξιοπρεπη σταση.
Ξερεις ποσες φορες θελω να μπινελικώσω κόσμο και με κρατανε τα γαμημένα μπλέ αστέρια?
Μαρτυριο σκετο.
Αν προσεξα καλά απάντησα σε ποστ του xevrakwtos (που στη πορεια τα βρηκα μαζι του και μιλάγαμε με πμ) που σε παραθεση ποστ μου στο εν λόγω thread χρησιμοποίησε τα πολυ τιμητικα για το προσωπο μου emoticons  :jerking: :jerking: :jerking:
Μηπως επρεπε να του πω και ευχαριστώ?
Kαι στη τελικη δεν τον ειπα μπαζοπουτανα, εγραψα και ρώτησα,
μηπως εισαι καμια μπαζοπουτάνα? :grin:
Και επειδη φιλαρακι στο μπινελικι και στη κοντρα μεσα στο site εισαι χιλιομετρα μπροστα μου, στο σπιτι του κρεμασμένου δε μιλάνε για σχοινι.
Φιλικα παντα.


δυστυχως πριν γινεις mod, αν και προαπαιτουμενο, δεν διαβασες καλα το manual ωστε να δεις πως ποτε δεν καταφερθηκα με υβρεις εναντιον καποιου απο εδω...

η σταση σου βεβαια σε εκεινο το thread αποτελεσε και το διαβατηριο για να γινεις mod, ο διακαης σου ποθος αλλωστε! το μονο στο οποιο με ξεπερνας δυστυχως η ευτυχως ειναι τα νουμερα που κανεις ημερησιως στους οικους ανοχης! εκει υποκλινομαι!

φιλικα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom