Νέα

Red Mods...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 382
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
είπα οτι λογικά θα ενημερώσει γιατι είναι ο admin και ιδιοκτητης του site....μην το δέσεις όμως...αν θέλει και το κρίνει σκόπιμο θα ενημερώσει. Δικο του είναι το site, οτι θέλει το κάνει.
οι μοντς είναι απλά κάτι σαν διαχειριστές.
το καταλαβα...αλλα ξερεις τι γινεται...ενημερωθω δν ενημερωθω....

απλα δν καταλαβα το στυλ της υπερασπισης...κ της ξαφνικης εμφανισης στο θρεντ...που φαντοζομαι ουτε το ανοιγατε ολοι εσεις οι μοντ....γιατι αν το ανοιγατε...θα γραφατε εστω...μια κουβεντα....εστω...ουδεμια ευθυνη φερουμε....κατι βρε αδερφε....

Ενω τωρα που εγινε η μανουρα με τη/το ρουλι αμεσως μπηκατε φουριοζοι...κ καλα να μας δροσισετε με μπανια....

Για να εχουμε επιγνωση της καταστασης....παρακαλω....

Να μιλαμε για ιση αντιμετωπιση....αλλα οταν εχουμε ισες καταστασεις...

Χαλαραααααααααααααααααααα.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχουμε δεί συζητήσεις και συζητήσεις που με το ζόρι και αν banαρίστηκε κάποιος. Θυμίζω χαρακτηριστικά Gamaomanoules - LeonKnight7, 3-4 σελίδες ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ προσβολών. Τώρα φίλε savalas αν "το rouli", αν και όχι ευχάριστο, αποτελεί λόγο banαρίσματος, θα πρέπει να γράφουμε με autocomplete όπως στα κινητά.

αυτο που λες παληκαρι μου κανει λιγο ελιτιστικο. ο σεβασμος (στην κυριολεξια του) δεν κερδιζεται επειδη καποιος δηλωσε καποιας ηλικιας ή ενος μοδατου (α-λα ravenm) επαγγελματος..
δηλαδη ο πιτσιρικας που δουλευει ως σκουπιδιαρης (και το εχει δηλωσει) και τα βραδυα μπαινει στο σαιτ δεν αξιζει το σεβασμο μας επειδη καποια μονο επαγγελματα απαιτουν αυξημενη λογικη κριτικη ικανοτητα ??????

Καμία σχέση. Εννοώ ότι χρειάζεται κάτι παραπάνω από τη γκρι εφαρμογή μιας δυνατότητας για να πείσει. Σεβασμό στη λογική. Και φυσικά θεωρώ ότι το θέμα δεν άξιζε τόσης φασαρίας
 

Επισκέπτης
Ηρθαμε στην αγαπημενη μου σελιδα ...Νο 16
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1.τοσες μερες δν βγηκες να μας το πεις ανοιχτα οτι θα μας ενημερωσει ο αλεξ...τεσπα..δεκτη η απαντηση.

εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει στην επιχειρηση μου, οταν και αν παψω καποιον ή οταν και αν θα αλλαξω κατι σε αυτην, αυτοματα να πρεπει να δινω και αναφορα στους πελατες μου..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Λοιπόν συναγωνιστές έχει προκύψει κάτι σοβαρό, δώστε βάση .

Αγνοείτε ο ΥORGOS και ο SIN CITY δυο αγαπημένοι συνφορουμιστές .

Παρακαλείτε όποιος γωνρίζει κάτι να στείλει mail στην παρακάτω

Ι.P 146.124.243.2 (ώρες λειτουργίας ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ)

.-

επειδή έλειπα 4 μέρες στην πηγή των πορνιδίων (Μόσχα) και δεν πήρα χαμπάρι. Οι Yorgos, Sincity, μπανιαρίστηκαν ή αυτομπαναιαρίστηκαν;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει στην επιχειρηση μου, οταν και αν παψω καποιον ή οταν και αν θα αλλαξω κατι σε αυτην, αυτοματα να πρεπει να δινω και αναφορα στους πελατες μου..

οι οποιοι μπαίνουν τζάμπα και δεν πληρώνουν μία!
 

Επισκέπτης
1)Να διαβάσεις μια σελίδα που λέει για ΜΕΤΟΧΟΥΣ.

2)Μην συμμετέχεις καλύτερα φίλε μου . Δεν είναι όλοι περίεργοι σαν και εμένα .




 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είπα ρε παιδιά να αποσυμφορήσω την κατάσταση ,αλλά μπααααααα.
Να στε όλοι καλά κ ελπίζω να τα βρείτε.
Καληνύχτα σε όλους.


ΟΛΟΙ ΡΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Επισκέπτης
εγω παλι δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει στην επιχειρηση μου, οταν και αν παψω καποιον ή οταν και αν θα αλλαξω κατι σε αυτην, αυτοματα να πρεπει να δινω και αναφορα στους πελατες μου..
για να καταλαβουν το ποιον σου (λεμε τωρα..)....γιατι οταν παυει το αφεντικο εναν υπαλληλο...λεει κ τους λογους της παυσης....ωστε οι πελατες να καταλαβουν αν εχουν να κανουν με μαλακα...τρελο...συνετο...κλπ χαρακτηριστικα...Κρινουμε κ κρινομαστε...απλα πραγματα...

Το ιδιο ισχυει κ για τα δεδομενα της επιχειρησης...αν αλαξουν...μπορει ο πελατης να μην γουσταρει να εχει παρτιδες (οποιες)....με την επιχειρηση πλεον....οποτε καλο ειναι να ενημερωνεται...

Διαφωνεις ??
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο.

[move]Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο.[/move]


[move]:crazy: :crazy: :crazy:[/move]
σιγά το πτώμα που θα πάρετε...έχετε την κάσα έτοιμη άμα πεθάνει?..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
1)Να διαβάσεις μια σελίδα που λέει για ΜΕΤΟΧΟΥΣ.

2)Μην συμμετέχεις καλύτερα φίλε μου . Δεν είναι όλοι περίεργοι σαν και εμένα .
οι μέτοχοι αγαπητέ Νιο βάζουν τα λεφτά τους στην επιχειριση.
και δικαιως περιμένουν απόδοση και να δίνει λόγο σε αυτους το ΔΣ
εσύ και εγω βάζουμε την κάλη μας διαθεση και το κέφι μας..
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πάντως είναι η πρώτη φορά που αναφέρεται ένα δημόσιο internetικό forum ως επιχείρηση.
Ειλικρινά, νομίζω οτί το όλο θέμα δεν χρήζει αντιπαραθέσεως.
studian δε ανοίγεις κανένα thread Από τη Ρωσσία με Αγάπη;
 

Επισκέπτης
και τις πουτανες πως τις πληρωνουμε με στραγαλια ???

Αγαπητε επι του θεματος ???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για να καταλαβουν το ποιον σου (λεμε τωρα..)....γιατι οταν παυει το αφεντικο εναν υπαλληλο...λεει κ τους λογους της παυσης....ωστε οι πελατες να καταλαβουν αν εχουν να κανουν με μαλακα...τρελο...συνετο...κλπ χαρακτηριστικα...Κρινουμε κ κρινομαστε...απλα πραγματα...

Το ιδιο ισχυει κ για τα δεδομενα της επιχειρησης...αν αλαξουν...μπορει ο πελατης να μην γουσταρει να εχει παρτιδες (οποιες)....με την επιχειρηση πλεον....οποτε καλο ειναι να ενημερωνεται...

Διαφωνεις ??

θελει και ερωτημα ?????? και βεβαια ΔΙΑΦΩΝΩ !!!!!

δηλαδη οι πελατες μου προτιμουν την επιχειρηση μου για τους υπαλληλους μου ??????  :idiot: :idiot:
αν ειναι ετσι να την κανω εγω με ελαφρα και να τους τη γραψω και στο ονομα τους.. :P :P
τα εννοεις αυτα που λες, ή σε βολευουν στο εν λογω θρεντ ?????
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom