Νέα

Red Mods...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 382
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σε όλα τα εκλεκτά μέλη, που  εμπλέκονται σε αυτό το thread, απευθύνω το ακόλουθο μήνυμα:


:bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
ZeroTolerance δν μας απαντησες για το θεμα το θρεντ....

Ηρθες....μας ειπες/ενημερωσες οτι ξεκινησαν τα ban-ia (χωρις να ξερεις μαλλον οτι ο καιρος ξαναχαλασε)....την ψιλο-ειπες στον studian αρχικα...και τωρα ξανα-εξαφανιστηκες οπως ολες τις μερες που ψαχνουμε οι μ@λ@κες τι εχει συμβει στο σαιτ...κ μια πεφτει...κ μια ανεβαινει..μια με μοντς...μια χωρις...μια με κοκκινους...μια με μπλε....

Μπας κ τελικα καταλαβαμε εμεις περισσοτερα απ'οσα καταλαβες εσυ με το 1ο κ 2ο σου ποστ εδω ?????

Περιμενω εν'αγωνιως την ενημερωση σου περι του θεματος RED_MODS...

για το θέμα red mods λογικά θα ενημερώσει ο Alexx κάποια στιγμή που είναι και ο admin. Κάποια πράγμτα πρέπει να ξεκαθαριστούν πριν γίνει σωστή ενημέρωση.

εσυ κατάλαβε οτι νομίζεις. Πραγματικά δεν με ενδιαφέρει τι έχεις καταλάβει.

τα ban ια γίνονται όλο το χρόνο, απλά το καλοκαίράκι δεν κάνει τόσο κρύο...

άλλη αγωνία έχεις απο το αν οι μοντς είναι μπλε ΄η κόκκινοι.
ελπίζω πάντα να έχεις μόνο τέτοια αγχη, θα ζήσεις πολλά χρόνια!
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ας δουμε λοιπον καποιους κανονες του site που τοσος λογος γινεται γι αυτους.



5. Μη χρησιμοποιείτε εκφράσεις που προσβάλλουν:
-Την προσωπικότη τα, τιμή, ή υπόληψη προσώπων.
-ʼλλους χρήστες του site.
15. Λόγω αντιπαραθέσεων μεταξύ μελών που δημιουργήθηκαν στο παλιό forum, θα παρακαλέσουμε να τηρείτε επίπεδο στις συζητήσεις του forum. Μέλη που τείνουν να προκαλούν και να έχουν μη-κόσμια συμπεριφορά, θα προειδοποιούνται και εντέλει θα διαγράφονται από το site.



Τωρα αν εκφρασεις του στυλ ''To rouli'' δεν πιστευεις οτι ειναι προσβλητικες, πολυ ευχαριστως απο δω και περα να σου απευθηνομασατε σαν  '' H Studian''.

Προφανώς αναφέρεσαι στον 1ο κανόνα. Το αντίστοιχο του "το ρουλί" είναι "το στούντιαν". Εμπρός λοιπόν, άρχισε να το εφαρμόζεις! Κανένα πρόβλημα!

Όσον αφορά τον 2ο κανόνα θα ήθελα να με ενημερώσεις που έπεσε το επίπεδο συζητήσεων του φόρουμ; Όσον με αφορά, ούτε υβριστικούς χαρακτηρισμούς χρησιμοποίησα, ούτε προσέβαλλα κανέναν. Η μόνη προσβολή (κατά την γνώμη σου) ήταν το Ρουλί. Ονομασία που χρησιμοποιώ μήνες τώρα χωρίς κανένας ανοιχτά ή με πμ να μου πει ότι η ονομασία αυτή θεωρείται προσβλητική από τους θεματοφύλακες του φόρουμ.

Περιμένω λοιπόν μια σαφή απάντηση. Πρέπει να σταματήσω να απαυθύνομαι στην κυρία μοντ με αυτή την ονομασία; Ναι ή όχι;
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πρεπει να ανοίξω κανέναν καυγά με τους γαύρους μου φαίνεται,γιατί καιρό έχετε να δείτε μανούρες κ σας έλειψαν.Λοιπόν πάω να ανοίξω μανούρες με την γαυρίλα,για να αποσυμφορηθεί εδώ μέσα η κατάσταση κ να αποσωβηθούν τα ''μπάνια'' του λαού. :cussing:
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Το είπα από την αρχή, εννοείται ότι αν ποτέ κάνω "κατάχρηση εξουσίας" αναλαμβάνω και την ευθύνη. Είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τα "γαλόνια" σε 500τόσα ποστ, όμως κατά τη ταπεινή μου άποψη κάποιοι το παράκαναν.
Και επειδή ακριβώς είναι και έξυπνοι-έμπειροι άνθρωποι δεν έχουν πέσει στη παγίδα των ύβρεων κλπ. Τί σημαίνει αυτό? Ότι θα αλωνίζουμε ανεξέλεγκτα? Ή ότι θα πρέπει κάθε φορά να βγάζουμε adhoc κανόνες?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Πρεπει να ανοίξω κανέναν καυγά με τους γαύρους μου φαίνεται,γιατί καιρό έχετε να δείτε μανούρες κ σας έλειψαν.Λοιπόν πάω να ανοίξω μανούρες με την γαυρίλα,για να αποσυμφορηθεί εδώ μέσα η κατάσταση κ να αποσωβηθούν τα ''μπάνια'' του λαού. :cussing:

Οοοοοοοοοχχχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • pitsi.jpg
    pitsi.jpg
    19,1 KB · Εμφανίσεις: 21
  • pitsi.jpg
    pitsi.jpg
    19,1 KB · Εμφανίσεις: 25
  • pitsi.jpg
    pitsi.jpg
    19,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
για το θέμα red mods λογικά θα ενημερώσει ο Alexx κάποια στιγμή που είναι και ο admin. Κάποια πράγμτα πρέπει να ξεκαθαριστούν πριν γίνει σωστή ενημέρωση.

εσυ κατάλαβε οτι νομίζεις. Πραγματικά δεν με ενδιαφέρει τι έχεις καταλάβει.

τα ban ια γίνονται όλο το χρόνο, απλά το καλοκαίράκι δεν κάνει τόσο κρύο...

άλλη αγωνία έχεις απο το αν οι μοντς είναι μπλε ΄η κόκκινοι.
ελπίζω πάντα να έχεις μόνο τέτοια αγχη, θα ζήσεις πολλά χρόνια!

1.τοσες μερες δν βγηκες να μας το πεις ανοιχτα οτι θα μας ενημερωσει ο αλεξ...τεσπα..δεκτη η απαντηση.
2.σιγουρα...το καλοκαιρι απλα εχει ζεστη κ εξω...η θαλασσα δν αλλαζει δραματικα θερμοκρασια...μιλαμε για τα παραλια παντα...
3.καμια αγωνια...ισως μια ακομη...αν η Λιβερπουλ σηκωσει την κουπα....
κατα τα αλλα...ευχη κ καταρα μου δινεις με το οτι θα ζησω πολλα χρονια...φανταζεσαι οι εχθροι μου να διαβαζουν εδω...??? Θα σκυλιασουν αν μαθουν οτι θα τους σπρωχνω για χρονια ακομα....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
βρε παιδιά φτάνει,όσο και να το συνεχίζετε άκρη δεν θα βγάλετε,ποιός έχει δίκιο και ποιός έχει άδικο το κρίνουμε από τα γραφόμενά σας...αφήστε το να πάει στο διάολο...να αρχίσει κόντρα μεταξύ μελών και μόντς είναι τρέλλα,και καλό δεν είναι για κανένα,και πουθενά δεν θα βγάλει,'ισως στην διαγράφή ορισμένων ή σε μόνιμη κόντρα μεταξύ σας σε όλα τα θέματα.πάμε παρακάτω στο θέμα μας για τα πρασινοκιτρινομπλέ και τι έγινε...
 

Επισκέπτης
Λοιπόν συναγωνιστές έχει προκύψει κάτι σοβαρό, δώστε βάση .

Αγνοείτε ο ΥORGOS και ο SIN CITY δυο αγαπημένοι συνφορουμιστές .

Παρακαλείτε όποιος γωνρίζει κάτι να στείλει mail στην παρακάτω

Ι.P 146.124.243.2 (ώρες λειτουργίας ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ)

.-


 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οοοοοοοοοχχχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Ω ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.Μπας κ σταματήσετε.Καιρό κρατιέμαι αλλά τώρα βρήκα ευκαιρία.Να σας αποσυμφορήσω κ σας τους mods,ότι χρώμα κα να είστε-μπλε-κίτρινο-κόκκινο-ροζουλί ή σκατουλί,δεν με νοιάζει.Λοιπόν πάω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κοίταξε να δεις φίλε, δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει αλλά εδώ δεν μιλάς με κάτι παιδάκια που μπαίνουν από cafe και χασκογελάνε. Αν και έχω διαφορετική άποψη, ο studian και εγώ κι άλλοι  είμαστε κάποιας ηλικίας άνθρωποι, με επαγγέλματα που απαιτούν τουλάχιστον αυξημένη λογική κριτική ικανότητα.

αυτο που λες παληκαρι μου κανει λιγο ελιτιστικο. ο σεβασμος (στην κυριολεξια του) δεν κερδιζεται επειδη καποιος δηλωσε καποιας ηλικιας ή ενος μοδατου (α-λα ravenm) επαγγελματος..
δηλαδη ο πιτσιρικας που δουλευει ως σκουπιδιαρης (και το εχει δηλωσει) και τα βραδυα μπαινει στο σαιτ δεν αξιζει το σεβασμο μας επειδη καποια μονο επαγγελματα απαιτουν αυξημενη λογικη κριτικη ικανοτητα ??????
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Πρεπει να ανοίξω κανέναν καυγά με τους γαύρους μου φαίνεται,γιατί καιρό έχετε να δείτε μανούρες κ σας έλειψαν.Λοιπόν πάω να ανοίξω μανούρες με την γαυρίλα,για να αποσυμφορηθεί εδώ μέσα η κατάσταση κ να αποσωβηθούν τα ''μπάνια'' του λαού. :cussing:
και εγώ μαζί σου dark να τους πάρουμε παραμάζωμα και αφού τους φάμε ψητούς να πλακωθούμε μεταξύ μας...γουστάρωωωω... :hammer:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
1.τοσες μερες δν βγηκες να μας το πεις ανοιχτα οτι θα μας ενημερωσει ο αλεξ...τεσπα..δεκτη η απαντηση.

είπα οτι λογικά θα ενημερώσει γιατι είναι ο admin και ιδιοκτητης του site....μην το δέσεις όμως...αν θέλει και το κρίνει σκόπιμο θα ενημερώσει. Δικο του είναι το site, οτι θέλει το κάνει.
οι μοντς είναι απλά κάτι σαν διαχειριστές.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Λοιπόν συναγωνιστές έχει προκύψει κάτι σοβαρό, δώστε βάση .

Αγνοείτε ο ΥORGOS και ο SIN CITY δυο αγαπημένοι συνφορουμιστές .

Παρακαλείτε όποιος γωνρίζει κάτι να στείλει mail στην παρακάτω

Ι.P 146.124.243.2 (ώρες λειτουργίας ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ)

.-

ΑΘΑΝΑΤΟΙ...κριμα...
 

juckis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν συναγωνιστές έχει προκύψει κάτι σοβαρό, δώστε βάση .

Αγνοείτε ο ΥORGOS και ο SIN CITY δυο αγαπημένοι συνφορουμιστές .

Παρακαλείτε όποιος γωνρίζει κάτι να στείλει mail στην παρακάτω

Ι.P 146.124.243.2 (ώρες λειτουργίας ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ)

.-


Μην δινεις την ip σου nio θα φροντισουν αλλοι γι αυτο
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Το είπα από την αρχή, εννοείται ότι αν ποτέ κάνω "κατάχρηση εξουσίας" αναλαμβάνω και την ευθύνη. Είναι η πρώτη φορά που χρησιμοποιώ τα "γαλόνια" σε 500τόσα ποστ, όμως κατά τη ταπεινή μου άποψη κάποιοι το παράκαναν.
Και επειδή ακριβώς είναι και έξυπνοι-έμπειροι άνθρωποι δεν έχουν πέσει στη παγίδα των ύβρεων κλπ. Τί σημαίνει αυτό? Ότι θα αλωνίζουμε ανεξέλεγκτα? Ή ότι θα πρέπει κάθε φορά να βγάζουμε adhoc κανόνες?

Μπορείς να μου πεις με πμ που το παράκανα! Γιατί εγώ πλάκα έκανα με την κυρία μοντ. Πλάκα που την έχω αρχίσει από τα Χριστούγεννα αν δεν κάνω λάθος.

Θέλω να γίνει ένα πράγμα κατανοητό. Όταν λέω ότι κάποιος δεν έχει θέση στο φόρουμ δεν σημαίνει ότι θα κάνω κάτι (στο μέτρο της δύναμης μου) για να τον διώξω, ούτε θα συνωμοτήσω εναντίον του, ούτε ψηφοφορία θα κάνω ούτε τίποτα. Εγώ θα το λέω κι ας μην με ακούει κανένας!!

Πέραν τώρα της πνευματικής σου οξύνοιας που την αναγνωρίζω (και σε ανύποπτο χρόνο άλλωστε), είναι πολύ επικίνδυνη η καταδίκη κάποιου για κάτι που θεωρούμε ότι υπονοεί. Έστω κι αν είμαστε 100% βέβαιοι ότι έχουμε καταλάβει σωστά. Με άλλα λόγια για την επιβολή ποινής χρειάζονται αποδείξεις. Βασική αρχή της δίκαιης δίκης!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
βρε παιδιά φτάνει,όσο και να το συνεχίζετε άκρη δεν θα βγάλετε,ποιός έχει δίκιο και ποιός έχει άδικο το κρίνουμε από τα γραφόμενά σας...αφήστε το να πάει στο διάολο...να αρχίσει κόντρα μεταξύ μελών και μόντς είναι τρέλλα,και καλό δεν είναι για κανένα,και πουθενά δεν θα βγάλει,'ισως στην διαγράφή ορισμένων ή σε μόνιμη κόντρα μεταξύ σας σε όλα τα θέματα.πάμε παρακάτω στο θέμα μας για τα πρασινοκιτρινομπλέ και τι έγινε...

Όπως τα λέει ο Τάλος είναι...Είναι κρίμα να βλέπει κανείς μέλη, των οποίων την ευφυία και τις εμπειρίες δε δύναμαι να αμφισβητήσω, να στίβουν το μυαλό τους για να επιχειρηματολογήσουν σε μία αντιπαράθεση που μόνο αυξάνει την ένταση στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα...δεν έφτανε ο άλλος που όταν το site ήταν ανοχύρωτο, μπούκαρε και έβριζε όποιον είχε απωθημένο, προκαλώντας, τουλάχιστο σε μένα, αλγεινή εντύπωση, έχουμε τώρα τόσες σελίδες κόντρα...πάμε σε κανά άλλο thread να γουστάρουμε...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο.

[move]Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο,Ρίμπο.[/move]


[move]:crazy: :crazy: :crazy:[/move]
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Όπως τα λέει ο Τάλος είναι...Είναι κρίμα να βλέπει κανείς μέλη, των οποίων την ευφυία και τις εμπειρίες δε δύναμαι να αμφισβητήσω, να στίβουν το μυαλό τους για να επιχειρηματολογήσουν σε μία αντιπαράθεση που μόνο αυξάνει την ένταση στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα...δεν έφτανε ο άλλος που όταν το site ήταν ανοχύρωτο, μπούκαρε και έβριζε όποιον είχε απωθημένο, προκαλώντας, τουλάχιστο σε μένα, αλγεινή εντύπωση, έχουμε τώρα τόσες σελίδες κόντρα...πάμε σε κανά άλλο thread να γουστάρουμε...

μαζι σου μυθικε flesh!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom