Νέα

Red Mods...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 382
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Λοιπόν και μιλώντας σαν mod για να μην υπάρχει παρεξήγηση, το θέμα τελειώνει εδώ. Όποιος το συνεχίσει θα αποκλειστεί. Κρίμα να χαθούν τόσα αστεράκια ε?
You have been warned.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δεν κατάλαβα που έγκειται η έκθεση μου; Μήπως θα μπορούσες να με διαφωτίσεις; Υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον τρόπο που εκφράζομαι; Αν ναι σε παρακαλώ να με διαφωτίσεις επίσης επ' αυτού!

Και το σχόλιο σου είναι ως μοντ ή ως απλό μέλος;

Ο studian εκφράζει την άποψή του, με την οποία διαφωνώ γιατί οι γυναίκες όταν δεν είναι φορτικές χρωματίζουν :2funny: :2funny: :2funny: το site, αλλά δε νομίζω ότι βγαίνει τόσο εκτός ορίων
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Tipe με πρόλαβες...
ξεκινάνε και τα ban-ια λόγω καλοκαιρίου.... :knuppel:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Ο studian εκφράζει την άποψή του, με την οποία διαφωνώ γιατί οι γυναίκες όταν δεν είναι φορτικές χρωματίζουν :2funny: :2funny: :2funny: το site, αλλά δε νομίζω ότι βγαίνει τόσο εκτός ορίων

άποψη σου, επέτρεψε μου να έχω και εγω την δική μου...
 

Επισκέπτης
Λοιπόν και μιλώντας σαν mod για να μην υπάρχει παρεξήγηση, το θέμα τελειώνει εδώ. Όποιος το συνεχίσει θα αποκλειστεί. Κρίμα να χαθούν τόσα αστεράκια ε?
You have been warned.
Για το αλλο θεμα θα μας πεις ???? (το κυριο...αυτο για το οποιο ξεκινησε το θρεντ ο ΝΙΟ) Η θα κανεις κανενα warn ή κατι ευκολοτερο,δλδ να σιωπησεις...οπως κ οι αλλοι που ξυπνησαν τωρα για το ρουλι που λεει κ ο αλλος....?????

 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αυτο ειναι το προβλημα, ειλικρινα....
το οτι δεν καταλαβαινεις πού εγκειται η εκθεση σου..  ;) ;)

Ένας!

ξερεις.. αν θεωρεις πως στριμωχνεσαι.. υπαρχει και η αλλη επιλογη: αυτη του να φυγεις εσυ

Δύο!!

δεν λέω τίποτα παραπάνω , οτι κατάλαβες κατάλαβες (που κατάλαβες), όπως 'εχουμε καταλάβαμε και όλοι...

Τρεις!!!

Ο σκληρός πυρήνας βγαίνει σιγά-σιγά!!! Για να πει τι; Μην ενοχλείτε τις γυναίκες του σάιτ!!! Δεν είναι σωστό!!

Πιθανόν να μην είναι! Αλλά χρειάζεται πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια από σπασμένες λέξεις από κοινότοπες διατυπώσεις για να με πείσετε.

Προσπαθείστε λίγο ακόμα ή ......
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
τωρα κυανερυθρα παιδια το χαλασατε! κριμα!
η μεταβαση: μπλε-κοκκινο-μπλε προκαλεσε ιλιγγους....

αφου λοιπον εμφανιζεστε για να στειλετε για μπανια το λαο,
τουλαχιστον πειτε μας αν ισχυει αυτο που λεγεται για σας
απο μελος σε μελος...τι λετε;
 

Επισκέπτης
Tipe με πρόλαβες...
ξεκινάνε και τα ban-ια λόγω καλοκαιρίου.... :knuppel:
άποψη σου, επέτρεψε μου να έχω και εγω την δική μου...
Τι γινεται παιδια....επεσε παντοφλα απ'τον αρχοντα του site κ θυμηθηκαμε το ρολου του μοντ ?????

Υ/Γ---? Φαινεται ο studian να κυνηγαει αστερια ???? (επειδη αναφερθηκε πριν)!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
''κι εκει που καθοταν αμεριμνος, τι περναει απ το μυαλο του ????? ενα βλημα ΝΑ !!!!''

με το συμπαθειο..  ;)
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
To θεμα ειναι απλο οποιος δεν γουσταρει τη ρουλι σαν μοντ ας κανει μια ψηφοφορια να τελειωνουμε!!!!!!!!!!
ουφ πια!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Δεν υπάρχουν και πολλά να πω mclein. Έλειπα 4 μέρες και προσπαθώ από το απόγευμα να καταλάβω τί έγινε. Μπλε έφυγα και μπλε ξαναγύρισα...
Βγάλε άκρη...
Μόλις υπάρχει κάτι υποθέτω θα ανακοινωθεί.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Tipe με πρόλαβες...
ξεκινάνε και τα ban-ια λόγω καλοκαιρίου.... :knuppel:

Αυτό να το εκλάβω ως απειλή; Μπορώ να μάθω ποιό κανόνα του φόρουμ παραβίασα;

Λοιπόν και μιλώντας σαν mod για να μην υπάρχει παρεξήγηση, το θέμα τελειώνει εδώ. Όποιος το συνεχίσει θα αποκλειστεί. Κρίμα να χαθούν τόσα αστεράκια ε?
You have been warned.

Η ίδια ερώτηση ισχύει και για σένα!
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχουν και πολλά να πω mclein. Έλειπα 4 μέρες και προσπαθώ από το απόγευμα να καταλάβω τί έγινε. Μπλε έφυγα και μπλε ξαναγύρισα...
Βγάλε άκρη...
Μόλις υπάρχει κάτι υποθέτω θα ανακοινωθεί.
οκ...αμα βρεις την ακρη περιμενω να μας ενημερωσεις...γιατι κ εμεις (3-4 ατομα)...ακομα υποθετουμε οτι ειναι σωστο να μας ενημερωσει καποιος....

Εξαιρεισαι λοιπον της επιθεσης....γραψε ακυρον...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ένας!

Δύο!!

Τρεις!!!

Ο σκληρός πυρήνας βγαίνει σιγά-σιγά!!! Για να πει τι; Μην ενοχλείτε τις γυναίκες του σάιτ!!! Δεν είναι σωστό!!

Πιθανόν να μην είναι! Αλλά χρειάζεται πολύ μεγαλύτερη προσπάθεια από σπασμένες λέξεις από κοινότοπες διατυπώσεις για να με πείσετε.

Προσπαθείστε λίγο ακόμα ή ......

άποψη σου, επέτρεψε μου να έχω και εγω την δική μου...

Σαφώς και πιστεύω ότι αυτό και μόνον αυτό εκφράζεις. Δεν γίνεται κυνήγι μαγισών
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για οσους δεν καταλαβαν, εκτος αν δεν καταλαβα εγω, το θρεντ λεει ''red mods'' και βλεπουμε ειρωνιες και μαλακιουλες απο μελη προς μελη..
αν ψαχνουμε αιμα να κανουμε αλλο θρεντ.. αλλα προφανως σ αυτο στο σαιτ ψαχνουμε σπερμα..
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
για οσους δεν καταλαβαν, εκτος αν δεν καταλαβα εγω, το θρεντ λεει ''red mods'' και βλεπουμε ειρωνιες και μαλακιουλες απο μελη προς μελη..
αν ψαχνουμε αιμα να κανουμε αλλο θρεντ.. αλλα προφανως σ αυτο στο σαιτ ψαχνουμε σπερμα..

Παπαγιωργη και απο τετοιο εχει η υποθεση!
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Δεν χρειάζεται να έχουμε "παραβεί" συγκεκριμένο κανόνα, στη περίπτωσή μας κρίνω ότι περάσαμε τα όρια. Από την άλλη ο καθένας κρίνεται και θα αναλάβω την ευθύνη ενός (ή και περισσότερων αν χρειαστεί) "άδικων" ban.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom