Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επειδή ίσως ξέφυγα λίγο,ζητάω ΣΥΓΝΩΜΗ αν προσέλαβα κάποιον προσωπικά αλλά ήταν πάνω σε μια στιγμή έκρηξης όταν έχει να κάνει με φίλους μου.

Και βέβαια είναι αξιέπαινοι όσοι ξεφεύγουν από τον σκοτεινό(οχι έμένα) κόσμο των ναρκωτικών για την δύναμη που δείχνουν...και για μαλακά και για σκληρά.
 

Επισκέπτης
Επειδή ίσως ξέφυγα λίγο,ζητάω ΣΥΓΝΩΜΗ αν προσέλαβα κάποιον προσωπικά αλλά ήταν πάνω σε μια στιγμή έκρηξης όταν έχει να κάνει με φίλους μου.

Και βέβαια είναι αξιέπαινοι όσοι ξεφεύγουν από τον σκοτεινό(οχι έμένα) κόσμο των ναρκωτικών για την δύναμη που δείχνουν...και για μαλακά και για σκληρά.
αδελφέ ένα θα σου πω απλά μην δίνεις σημασία όσο ασχολούμαστε με μερικούς ανεγκέφαλους τους δίνουμε και αξία.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
αδελφέ ένα θα σου πω απλά μην δίνεις σημασία όσο ασχολούμαστε με μερικούς ανεγκέφαλους τους δίνουμε και αξία.
αδελφέ ένα θα σου πω απλά μην δίνεις σημασία όσο ασχολούμαστε με μερικούς ανεγκέφαλους τους δίνουμε και αξία.


Το ότι δεν ασχολούμαι με ανεγκεφαλιές είναι γνωστό.Το ότι ασχολήθηκα με το προσωπικό πρόβλημα κάποιου τρίτου άγνωστου σε μένα,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για την ψυχοσύνθεσή μου,άσχετα αν όπως λέει ήταν παλιό το πρόβλημά του.Απλά ήθελα να ζητήσω μια συγνώμη για ένα ΚΑΚΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ,που δεν με αντιπροσωπεύει.
Ειδικά όταν για τα ναρκωτικά έχω γράψει σε θρεντ για το πώς πρέπει να βοηθάμε τους χρήστες.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ και θα ήθελα να μείνει εδώ το θέμα.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Το ότι δεν ασχολούμαι με ανεγκεφαλιές είναι γνωστό.Το ότι ασχολήθηκα με το προσωπικό πρόβλημα κάποιου τρίτου άγνωστου σε μένα,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για την ψυχοσύνθεσή μου,άσχετα αν όπως λέει ήταν παλιό το πρόβλημά του.Απλά ήθελα να ζητήσω μια συγνώμη για ένα ΚΑΚΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ,που δεν με αντιπροσωπεύει.
Ειδικά όταν για τα ναρκωτικά έχω γράψει σε θρεντ για το πώς πρέπει να βοηθάμε τους χρήστες.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ και θα ήθελα να μείνει εδώ το θέμα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Το ότι δεν ασχολούμαι με ανεγκεφαλιές είναι γνωστό.Το ότι ασχολήθηκα με το προσωπικό πρόβλημα κάποιου τρίτου άγνωστου σε μένα,ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για την ψυχοσύνθεσή μου,άσχετα αν όπως λέει ήταν παλιό το πρόβλημά του.Απλά ήθελα να ζητήσω μια συγνώμη για ένα ΚΑΚΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ,που δεν με αντιπροσωπεύει.
Ειδικά όταν για τα ναρκωτικά έχω γράψει σε θρεντ για το πώς πρέπει να βοηθάμε τους χρήστες.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΝΩΜΗ και θα ήθελα να μείνει εδώ το θέμα.
ακόμα μερικές φορές να ασχοληθείς με θέματα σαν αυτό τόσο σοβαρά πάλι μερικοί μπορεί να το κάνουν μπουρδέλο.
έχω ασχοληθεί στο παρελθόν και ξέρω, κάποτε διετέλεσα πρόεδρος σε σύλλογο της πατρίδας μου που ήταν μέλος του ΕΣΥΝ  ( εθνικό συμβούλιο κατα των ναρκωτικών) της μόνης οργάνωσης εδώ στην Ελλάδα που είναι υπό την απόλυτη συνεργασία με την UNESCO και ξέρω ότι μερικές φορές κάποιοι δεν αξίζουν να ασχολείσαι μαζί τους. 
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδια τι ασχολειστε με τους γαυρους.εδω το ποστ ειναι για την αεκαρα μας και μονο..κανα παιχτη θα παρουμε?δεν μπορω να καταλαβω ακομη γιατι εδιωξε τσιριλο,μορα...ειναι καλυτεροι οι αλβες,ασκαρατε ρε παιδια?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Kαλησπερα αδερφια. Βλεπω οτι οι πιο πολλοι ειναι πρωινοι τυποι αλλα ο πιο < αρρωστος> ειναι ο kalis. Απο το βραδυ ανεβασε τις φωτο.
 

Επισκέπτης
Kαλησπερα αδερφια. Βλεπω οτι οι πιο πολλοι ειναι πρωινοι τυποι αλλα ο πιο < αρρωστος> ειναι ο kalis. Απο το βραδυ ανεβασε τις φωτο.
έτυχε έκλαιγαν τα μωρά του και δεν τον άφηναν να κοιμηθεί και για να περάσει η ώρα πόσταρε της φωτογραφίες.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
επισης θελω να διαμαρτυρηθω για τις θεσεις στο τραπεζι. Αλλη φορα το τερας και ο Αριων πρεπει να καθονται μακρια απο τους σεβιτορους για να προλαβαινουν οι δισκοι να φτανουν σε ολους. σκοτεινε περιμενω να επιληφθεις του θεματος :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ΠΑΟ, ΑΕΚ στον ΑΝΤ1, περιγραφές της Super League και το αφιέρωμα στον Μπελούσι


Διπλό χτύπημα από τον ΑΝΤ1!

Το κόλπο γκρόσο έκανε ο ΑΝΤ1. Το κανάλι του Αμαρουσίου, κατάφερε και εξασφάλισε τα δικαιώματα των αναμετρήσεων Ρέιντζερς-Παναθηναϊκός, στις 13/2 και Χετάφε-ΑΕΚ, στις 27/2. Μάλιστα, ο ΑΝΤ1 ετοιμάζει ποδοσφαιρική πανδαισία και για τις δύο ημέρες. Στις 13/2, πριν την αναμέτρηση Ρέιντζερς-Παναθηναϊκός θα υπάρχει pre-game show ενώ την περιγραφή θα κάνει ο Σίμων Χωραφόπουλος και το ρεπορτάζ ο Γιώργος Τριανταφυλλίδης. Επίσης, πριν την αναμέτρηση Χετάφε-ΑΕΚ όσο και μετά το τέλος της, θα υπάρχει pre-game και post-game show, ενώ την περιγραφή θα κάνει ο Σίμων Χωραφόπουλος και το ρεπορτάζ ο Αποστόλης Νταλούκας...

Περιγραφές Super League...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο Γιάννης Καραλής θα περιγράψει την αναμέτρηση Ατρόμητος-Σκόντα Ξάνθημ το Σάββατο (2/2), στις 16:45, στο Supersport 1. Tην ίδια ώρα, ο Alpha θα μεταδώσει την αναμέτρηση Λεβαδειακός-Λάρισα, σε περιγραφή του Γιώργου Λιώρη. Την Κυριακή, στις 16:45, την αναμέτρηση Απόλλων Καλαμαριάς-Ολυμπιακός θα περιγράψει για λογαριασμό του Supersport 1, ο Δημήτρης Κανελλάκης. Την ίδια ώρα, το Supersport 2 θα δείξει το ματς ΟΦΗ-ΠΑΟΚ, σε περιγραφή του Μανώλη Δράκου και η ΝΕΤ, θα μεταδώσει το ματς Άρης-Εργοτέλης, σε περιγραφή του Γιώργου Τραπεζανίδη.Τέλος, στις 19:00, το Supersport 1 θα δείξει το ματς ΑΕΚ-Πανιώνιος σε περιγραφή του Γιώργου Λυκουρόπουλου και την ίδια ώρα, η ΝΕΤ θα δείξει το ματς Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης, σε περιγραφή του Γιώργου Χαϊκάλη και Σωτήρη Κωσταβάρα...


 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.boobomastora αναλαβαμε εμεις οι απογευματινοι βαρδια στο θρεντ.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
γεια σας παιδια. οι πρωινοι την εχουν κοπανησει εδω και ωρα
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
δε πειραζει requiem, η ωρα περναει γρηγορα εδω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom