Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η ειρωνεία έγινε πλάκα.ΜΑΛΙΣΤΑ.
αδελφέ προσπέρασε το ας μην ασχολούμαστε πολύ με άτομα που με τον τρόπο που σκέφτονται το μόνο που κάνουν είναι κακό σε αυτό που υποτίθεται αγαπάνε.
εμείς προχωράμε και αυτό που κάναμε εχθές και της άλλες φορές να το κάνουμε ποιο συχνά.
ελπίζω μέσα από αυτές της συναντήσεις μας αυτή η όμορφη παρέα να μεγαλώσει να γίνει ποιο δυνατή και ίσως τον επόμενο χρόνο να ήμαστε και σε θέση όσοι μπορούμε να βγάλουμε και τα διαρκείας μας και να ήμαστε μια παρέα δίπλα στην αρρώστια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επειδή ξεφύγαμε κ πάλι με τους γνωστούς-άγνωστους ας δούμε τα τελευταία μας  νέα:Μάχη με το χρόνο δίνει η ΑΕΚ για να ολοκληρώσει τη μεταγραφή του Εντίνιο, αλλά και ενός κεντρικού χαφ, πριν την ολοκλήρωση της σχετικής προθεσμίας. Προσπάθειες για να διευθετηθεί η διαμάχη της Σετούμπαλ με τους μάνατζερ καταβάλλει η «Ένωση», ώστε να αποκτήσει τον 26χρονο Πορτογάλο επιθετικό, που αφήνει εξαιρετικές εντυπώσεις στους Θρακομακεδόνες. «Θα γίνει η μεταγραφή», γράφουν οι Πορτογάλοι. Το παλεύουν οι «κιτρινόμαυροι» και για τον Γιάννη Παπαδόπουλο του Ηρακλή. Χωρίς βάση σενάρια εξ Ιταλίας για τον Ντάλα Μπόνα.

Το παλεύει για Εντίνιο

Πέρα από τις προσπάθειες για απόκτηση χαφ, η ΑΕΚ δίνει μάχη με το χρόνο και για την ολοκλήρωση της μεταγραφής του Εντίνιο. Η λήξη της μεταγραφικής περιόδου πλησιάζει και η διαμάχη ανάμεσα στη Σετούμπαλ και την εταιρεία μάνατζερ που έχει κάνει ασφαλιστικά μέτρα κατά του πορτογαλικού συλλόγου καλά κρατεί, με αποτέλεσμα να μην είναι δυνατό να ολοκληρωθεί η μεταγραφή. Η «Ένωση», που χωρίς να φέρει ευθύνη έχει βρεθεί στη μέση αυτής της κόντρας, καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για να βρεθεί η χρυσή τομή. Άνθρωπος της ομάδας είναι πολύ πιθανό να μεταβεί στην Πορτογαλία για να βρει κάποια λύση στο πρόβλημα, πριν λήξει η μεταγραφική περίοδος και ο παίκτης επιστρέψει στην Πορτογαλία. Όλα αυτά την ώρα που ο 26χρονος επιθετικός αφήνει εξαιρετικές εντυπώσεις στους Θρακομακεδόνες και δείχνει ικανός να προσφέρει αμέσως (σε αντίθεση με τον Μοχάμεντ Καλόν, που προερχόμενος από τετράμηνη απραξία υπολείπεται σε φυσική κατάσταση και αγωνιστική ετοιμότητα).

Ελπίζει ακόμη για Παπαδόπουλο

Μία ημέρα πριν από την ολοκλήρωση της μεταγραφικής περιόδου και το σίριαλ του Γιάννη Παπαδόπουλου καλά κρατεί. Στην ΑΕΚ δεν έχουν πάψει να ελπίζουν για την απόκτηση του 18χρονου μέσου από τον Ηρακλή. Μάλιστα, φήμες αναφέρουν πως η πρόταση της «Ένωσης» είναι καλύτερη από την αντίστοιχη του Ολυμπιακού (στις τάξεις του οποίου μιλούν για τελειωμένη μεταγραφή), ωστόσο ο διακανονισμός για την καταβολή των χρημάτων που έχει προτείνει, δεν ικανοποιεί τους «κυανόλευκους». Αντίθετα, η περίπτωση του Νάτσο Γκαρσία φαίνεται πως έχει εγκαταλειφθεί μετά τις δύο αρνητικές απαντήσεις από πλευράς Άρη για την απόκτηση του Βολιβιανού μέσου, ο οποίος θα υπογράψει νέο συμβόλαιο με την ομάδα της Θεσσαλονίκης.

Όσο για τον Σάνι, τελικά παραμένει στο ρόστερ της Βαλένθια, αφού οι «νυχτερίδες» δεν απέκτησαν άλλο παίκτη και δεν υπήρχε λόγος να αδειάσει θέση στο ρόστερ τους. Στο μεταξύ, δεν υπάρχει καμία βάση σε ιταλικό δημοσίευμα, που έκανε λόγο για νέο ενδιαφέρον της ΑΕΚ για τον Σαμουέλε Ντάλα Μπόνα. Ο 27χρονος Ιταλός μέσος ανήκει στη Νάπολι, όπου δεν έχει καταφέρει να καθιερωθεί (μόλις δύο συμμετοχές φέτος) και θέλει να φύγει.

Ουδέν θέμα Μέντες

Διαψεύδεται από πλευράς ΑΕΚ η φημολογία για επαφές με τη Σαν Λορέντζο για την απόκτηση του Σεμπαστιάν Αριέλ Μέντες. Ο 30χρονος Αργεντινός αμυντικός δεν απασχολεί την «Ένωση» και το πιθανότερο είναι πως δεν θα αποκτηθεί στόπερ στην τρέχουσα μεταγραφική περίοδο.

Χειρουργήθηκε ο Καπετάνος

Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε η χειρουργική επέμβαση στην οποία υπεβλήθη ο Παντελής Καπετάνος. Στον επιθετικό της ΑΕΚ, που βρίσκεται στο Μόναχο, έγινε τοπική ενίσχυση στην περιοχή της δεξιάς βουβωνοκήλης όπου το πλέγμα – από προηγούμενη επέμβαση – είχε μετακινηθεί. Ταυτόχρονα έγινε απονεύρωση της περιοχής. Ο άσος της «Ένωσης» πήρε εξιτήριο και την Πέμπτη θα επιστρέψει στη βάση του. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει αποθεραπεία με σκοπό να αρχίσει σιγά- σιγά να επανέρχεται σε κανονικούς ρυθμούς και να επιστρέψει στην ομάδα.



Από ότι φαίνεται θα ολοκληρωθεί η μεταγραφή του Εντίνιο που αφήνει εξαιρετικά δείγματα.


 

Επισκέπτης
Θα κατέβω Αθήνα εκείνη την περίοδο για κάποιες δουλειές και θα το συνδυάσω με το παιχνίδι, ελπίζω να μην αλλάξει ημερομηνία τώρα που αναβλήθηκε η εμβόλιμη!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το πιο πιθανό είναι να μετατοπιστούν οι ημερομηνίες οπότε με τον γαύρο μάλλον το βλέπω για 30/3.οπότε μην πιάνεστε με το 23/3
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Σκοτεινέ το ξαναλέω. Ότι κείμενο μπαίνει εδώ από άλλα site ΠΡΕΠΕΙ να αναφέρεται η πηγή στην αρχή ή το τέλος.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Απανταω σε εσενα Ναυαρχε γιατι φαινεσαι "ανθρωπος"
Αν εσενα η καποιον απο τους συνδαιτημονες σας πειραξε η Πλακα που εκανα
να συγκρινω την κρασοσυναξη που κανατε με τα πρωταθληματα του Ολυμπιακου
ΣΥΓΝΩΜΗ,,,,
ηταν χιουμορ αλλα ειχε και ειρωνια!!
Συγνωμη λοιπον.....
Βεβαια αυτο ΔΕΝ μπορει να συγκριθει ΣΕ ΚΑΜΙΑ περιπτωση με τα λογια του¨"ακατανομαστου" για εμενα πλεον
Βεβαια ο ιδιος υποστηριζει οτι εχει την "καθολικη" αποδοχη....
Αν την εχει  την αποδοχη  για τα λογια του, Αν εισαι και εσυ "παντελονατος" περιμενω να το ακουσω απο εσενα.....
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! και σου ειπα συγνωμη !!!
Περιμενω ....
Με το παλικάρι τα είπαμε με pm όπου ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ αποδεικνύεται ότι αν εγώ δεν είμαι το καλό παιδί που τα πάω καλά με όλους-που ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ-τότε υπάρχουν περιθώρια για μαζική παρέα εκτός οπαδικών προτιμήσεων.Chris σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,αντεύχομαι ότι καλύτερο και να ξέρεις ότι σε ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΦΑΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ,εκτός από το δικό μας ;) ;) ;)
Υ.Γ.Μήπως να γίνω ΜΟD?? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
αποψε τελειωνουν οι μεταγραφες?
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Παραταση λογω θανατου χριστοδουλου.Αν κλεισει ο εντινιο και ενα καλο αμυντικο χαφ,μια χαρα ειμαστε.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Απανταω σε εσενα Ναυαρχε γιατι φαινεσαι "ανθρωπος"
Αν εσενα η καποιον απο τους συνδαιτημονες σας πειραξε η Πλακα που εκανα
να συγκρινω την κρασοσυναξη που κανατε με τα πρωταθληματα του Ολυμπιακου
ΣΥΓΝΩΜΗ,,,,
ηταν χιουμορ αλλα ειχε και ειρωνια!!
Συγνωμη λοιπον.....
Βεβαια αυτο ΔΕΝ μπορει να συγκριθει ΣΕ ΚΑΜΙΑ περιπτωση με τα λογια του¨"ακατανομαστου" για εμενα πλεον
Βεβαια ο ιδιος υποστηριζει οτι εχει την "καθολικη" αποδοχη....
Αν την εχει  την αποδοχη  για τα λογια του, Αν εισαι και εσυ "παντελονατος" περιμενω να το ακουσω απο εσενα.....
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! και σου ειπα συγνωμη !!!
Περιμενω ....

Ρε σεις θα σταματήσετε να τρώγεστε σαν τα σκυλιά? Αντε μην τα πάρω στο κρανίο.. να με προσέχετα γιατί είμαι και σε κρίσιμη ηλικία.. ΣΚΟΤΕΙΝΕ θα σε πλακώσω πάλι.. εσύ παλικάρι είσαι προσκεκλημένος από εμένα στην επόμενη εκδήλωση.. αμα πιά με τα οπαδικά σας... είπαμε να ξεδίνουμε αλλά εσείς καταντάτε ώρες ώρες μακάκες..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Εγώ λέω ότι αν δεν πάρουμε έναν αμυντικό (έστω δευτεράτζα στύλ Μόρα) είναι πολύ πιθανό να :headbang: πριν από τα ντέρμπι και όχι μόνο...
 

Επισκέπτης
Ρε σεις θα σταματήσετε να τρώγεστε σαν τα σκυλιά? Αντε μην τα πάρω στο κρανίο.. να με προσέχετα γιατί είμαι και σε κρίσιμη ηλικία.. ΣΚΟΤΕΙΝΕ θα σε πλακώσω πάλι.. εσύ παλικάρι είσαι προσκεκλημένος από εμένα στην επόμενη εκδήλωση.. αμα πιά με τα οπαδικά σας... είπαμε να ξεδίνουμε αλλά εσείς καταντάτε ώρες ώρες μακάκες..
πέστα εγώ μαζί σου δικαίωμα να πλακώνομαι μόνο εγώ έχω μα τον λαλάκη αλλά τώρα τελευταία  μόλις με δει και αυτός την κάνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom