Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
και 15.000 post :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


πέραν από τις 1000 σελίδες...

η μεγαλύερη οπαδική διαδικτυακή παρέα...

....και συνεχίζουμε όσο ζούμε....
 

Επισκέπτης
αρρώστια μεγάληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

Επισκέπτης
καλημέρα και πάλι αδέλφια αργότερα και πάλι μαζί.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όποιος επιθυμεί το επίσημο μπλουζάκι του ΡΕ ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ σαν κ αυτό που κέρδισε ο αλλόθρησκος Τάλως μπορω να του το φτιάξω κ να του το στείλω.Μπροσά φαίνεται τι γράφει από τις φώτο.Πίσω έχει έναν τεράστιο ΔΙΚΕΦΑΛΟ και γράφει:ΚΥΠΡΟΣ ΜΙΚΡΑ ΑΣΙΑ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ.
Το κόστος τους είναι 20ευρώ.

Παραγγελίες με p.m.

Υπάρχουν κ τα καπελάκια του θρεντ μας ΡΕ ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ.Κόστος 10ευρώ.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καμια μεταγραφη θα κανουμε?
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προσπαθούν να ξεπεράσουν τα δικονομικά προβλήματα του Εντίνιο,ο οποίος προπονείται κανονικά όλη την βδομάδα κ παέι αρκετά καλά.Ελπίζω ότι μέχρι κ αύριο θα έχουμε μεταγραφή έκπληξη στα χαφ.Παίζει ακόμα κ του Σάνι από την Βαλένθια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ξαναανεβάζω την φώτο από το επίσημο μπλουζάκι του συλλόγου μας.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Η ζήλια κ η ανοησία ορισμένων τραγελαφικών γραφικών συνεχίζεται..... :jerking:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Η ζήλια κ η ανοησία ορισμένων τραγελαφικών γραφικών συνεχίζεται..... :jerking:

Καλημέρα και συγχαρητήρια για την εκδήλωση χτες! Είδα και τις φώτο. Τελικά 1-2 από απέναντι είναι ΠΟΛΥ κομπλεξικοί και μοναχικοί καβαλάρηδες..............κρίμα γι'αυτούς.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είναι θεριακλήδες για αυτό... :2funny: :2funny: :2funny:
Ούτε οι δικοί τους δεν τους δίνουν σημασία πια... :2funny: :2funny: :2funny:

Σε περιμένουμε ΑΔΕΡΦΕ ΣΟΝΥ the next time.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Είναι θεριακλήδες για αυτό...
Προφανώς κ δεν ασχολούμαι μαζί σου.Εσύ το κάνεις μονίμως.Και βέβαια δεν είναι του συναφιούμου οι ΄΄πότες΄΄ για να ασχολούμαι.Εσύ κόψε να με πιάνεις στο στόμα σου ή μάλλον στο πληκτρολόγιό σου.
Το θεωρώ προσβολή απέναντί μου να ασχολείται ένας ΄΄πότης΄΄.Ξεπέφτω...καταλαβαίνεις...
ΦΙΛΙΑ.
Ειναι κρίμα που σου απανταω το κάνω ΜΟΝΟ για χάρη της Οικογένειας μου που εχει περάσει πολλά απο το συγκεκριμένο ζήτημα....
Είμαι "καθαρός" 10 ΧΡΟΝΙΑ....
Δεν πίνω και δεν καπνίζω ....
εχω 1 παιδι
Είμαι πολύ υπερήφανος για οτι έχω καταφέρει ...
και αν νομίζεις οτι κάτι "τυπακια" σαν και εσένα θα με κάνουν να αισθανθώ άσχημα ....είσαι πολύ γελασμένος
Έχω πιάσει πάτο και έχω ξαναφτάσει στην κορυφή , λες να με πειράζουν τα λόγια σου?????
είσαι πολύ "μικρούλης" τελικά
και στο μυαλό και στην ψυχή....
κρίμα για την Ηλικία σου.....
 

Επισκέπτης
Προσπαθούν να ξεπεράσουν τα δικονομικά προβλήματα του Εντίνιο,ο οποίος προπονείται κανονικά όλη την βδομάδα κ παέι αρκετά καλά.Ελπίζω ότι μέχρι κ αύριο θα έχουμε μεταγραφή έκπληξη στα χαφ.Παίζει ακόμα κ του Σάνι από την Βαλένθια.
εδώ και πάλι,
από πληροφορίες που έχω αν δεν ξεπεραστεί το πρόβλημα που έχει η ομάδα του Εντίνιο μπορεί η ΑΕΚ να προχωρήσει στην μεταγραφή του και μέχρι να διευθετηθεί το πρόβλημα της ομάδας του με τους μάνατζερ αυτός μπορεί να παίξει με ιδικό δελτίο που εκδίδει η ΟΥΕΦΑ.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και καλά κάνεις κ είσαι καθαρός κ ΕΥΓΕ ΣΟΥ.
Αλλά εξακολουθείς να ασχολέισαι μαζί μου κ μπάινεις κ στο ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΟ ενώ πριν με ξαπόστειλες.

Και πάψε να ασχολείσαι μαζί μου κ με την παρέα μου..για να κόψω κ εγώ.Σε θεωρώ την ντροπή του σάιτ κ το επιβεβαιώνεις καθημερινά.ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΞΕΠΕΣΜΟ να σε πιάνω στο πληκτρολόγιο μου Αλέξανδρε/Χρήστο/ή όπως αλλιώς σε λένε...

...και το αν είμαι μικρούλης το δείχνει ποιος έχει τηξν καθολική αποδοχή εδώ μέσα κ ποιος έχει την αρνητική αποδοχή....


και στο λέω κόψε με μένα κ με την παρέα μου...
δεν έχεις το δικαίωμα.
και πάλι μπράβο σου που ΄΄έκοψες΄΄.Ελπίζω στην πορεία να κόψεις κ άλλα πράγματα...κυρίως με το μυαλό σου.Που θα πάει θα καταλάβεις ότι υπάρχει κ ζωή πέραν από τα ποτηρια που σηκώνει ο ΄΄θεός΄΄ σου.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ειναι κρίμα που σου απανταω το κάνω ΜΟΝΟ για χάρη της Οικογένειας μου που εχει περάσει πολλά απο το συγκεκριμένο ζήτημα....
Είμαι "καθαρός" 10 ΧΡΟΝΙΑ....
Δεν πίνω και δεν καπνίζω ....
εχω 1 παιδι
Είμαι πολύ υπερήφανος για οτι έχω καταφέρει ...
και αν νομίζεις οτι κάτι "τυπακια" σαν και εσένα θα με κάνουν να αισθανθώ άσχημα ....είσαι πολύ γελασμένος
Έχω πιάσει πάτο και έχω ξαναφτάσει στην κορυφή , λες να με πειράζουν τα λόγια σου?????
είσαι πολύ "μικρούλης" τελικά
και στο μυαλό και στην ψυχή....
κρίμα για την Ηλικία σου.....
Σου αξίζουν συγχαρητήρια για τα παραπάνω.Άρα λοιπόν στη ζωή μας δεν υπάρχει μόνο η ομάδα μας έτσι???Και μετά από τον "πάτο" που έπιασες κατάλαβες πόση αξία έχει μια καλή κουβέντα και μια στήριξη στη δύσκολη στιγμή σου.Ε,αυτό κάνουμε εμεις εδώ φίλε ,μαζευόμαστε και λέμε και καμια κουβέντα ΕΚΤΟΣ ομάδων.Δες λοιπόν τώρα με τη σειρά σου πόσο άστοχα μας την είπες με το post σου και όταν το καταλάβεις πες και ένα sorry κι ας πέσει χάμω...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με κάλυψες ΝΑΥΑΡΧΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.Να δεχτώ την κριτική ορισμενων στο πρόσωπό μου,ΟΚ θα την δεχτώ.
Αλλά λόγω του κομπλεξισμού τους να την λένε στην παρέα μου αυτό δεν το δέχομαι.
Και προφανώς τότε δεν θα έπιανα στο στόμα μου το πρόβλημα του άλλου.Αλλά όχι να δεχτώ να την λέει στηξν παρέα μου.
Αλλά είστε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ και βάζελοι οπότε μειωμένες προσωπικότητες για αυτό σχολιαστήκατε.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Σου αξίζουν συγχαρητήρια για τα παραπάνω.Άρα λοιπόν στη ζωή μας δεν υπάρχει μόνο η ομάδα μας έτσι???Και μετά από τον "πάτο" που έπιασες κατάλαβες πόση αξία έχει μια καλή κουβέντα και μια στήριξη στη δύσκολη στιγμή σου.Ε,αυτό κάνουμε εμεις εδώ φίλε ,μαζευόμαστε και λέμε και καμια κουβέντα ΕΚΤΟΣ ομάδων.Δες λοιπόν τώρα με τη σειρά σου πόσο άστοχα μας την είπες με το post σου και όταν το καταλάβεις πες και ένα sorry κι ας πέσει χάμω...
Απανταω σε εσενα Ναυαρχε γιατι φαινεσαι "ανθρωπος"
Αν εσενα η καποιον απο τους συνδαιτημονες σας πειραξε η Πλακα που εκανα
να συγκρινω την κρασοσυναξη που κανατε με τα πρωταθληματα του Ολυμπιακου
ΣΥΓΝΩΜΗ,,,,
ηταν χιουμορ αλλα ειχε και ειρωνια!!
Συγνωμη λοιπον.....
Βεβαια αυτο ΔΕΝ μπορει να συγκριθει ΣΕ ΚΑΜΙΑ περιπτωση με τα λογια του¨"ακατανομαστου" για εμενα πλεον
Βεβαια ο ιδιος υποστηριζει οτι εχει την "καθολικη" αποδοχη....
Αν την εχει  την αποδοχη  για τα λογια του, Αν εισαι και εσυ "παντελονατος" περιμενω να το ακουσω απο εσενα.....
Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! και σου ειπα συγνωμη !!!
Περιμενω ....
 

Επισκέπτης
Με κάλυψες ΝΑΥΑΡΧΕ ΑΠΟΛΥΤΑ.Να δεχτώ την κριτική ορισμενων στο πρόσωπό μου,ΟΚ θα την δεχτώ.
Αλλά λόγω του κομπλεξισμού τους να την λένε στην παρέα μου αυτό δεν το δέχομαι.
Και προφανώς τότε δεν θα έπιανα στο στόμα μου το πρόβλημα του άλλου.Αλλά όχι να δεχτώ να την λέει στηξν παρέα μου.
Αλλά είστε ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ και βάζελοι οπότε μειωμένες προσωπικότητες για αυτό σχολιαστήκατε.
προχωράμε μπροστά κάθε φορά ποιο πολύ ποιο δυνατοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom