Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Καλά ρε μπουρδελιάρηδες κόψατε κομμάτι σε βάζελο???Με την κωλοφαρδία που τους δέρνει στις κληρώσεις ήταν δεδομένο ότι θα κερδίσει το φλουρί... :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εσύ δεν πήγες γατούλη...???
 

Επισκέπτης
:dancing:
 

Συνημμένα

  • enwsh_m.jpg
    enwsh_m.jpg
    56,4 KB · Εμφανίσεις: 39

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εσενα και τον ποδολαγνο σας περιμενω!!!!

οποτε μπορειτε ειστε ευπροσδεκτοι!!
να σαι καλα Νικολα...Με την πρωτη ευκαιρια που θα μπωρεσω θα ειναι χαρα μου να βρεθω στην ομορφη παρεα σας!!!
 

Επισκέπτης
ελπίζουμε στην επόμενη συνάντηση να ήμαστε ακόμα περισσότεροι.
απουσία από την συνάντηση από τους φίλους του ΟΣΦΠ  αλλά τα κομμάτια της πίτας του πιάσανε τόπο τα τιμήσαμε εγώ με τον φίλο τέρας ο οποίος ήταν και αυτός που έκοψε την πίτα αλλά και επέλεξε το μενού από πολίτικες και ανατολίτικες γεύσεις.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μην με κάνεις να σου απαντήσω όπως απάντησα σε έναν "επιστήμονα"! ;)
Δεν ενθυμούμε το περιστατικό :think:αλλά αν έχει σχέση με τη μπανάνα,καλύτερα μη μου απαντήσεις...μακριά από μας :grin: ;)
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
αδελφέ Γκάτο ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να δώσεις και εσύ το παρόν.
Η δουλειά μου είναι κυρίως απογευματινή και είναι δύσκολο να βρεθώ τέτοια ώρα προς τα μέρη σου...δεν πιστεύω να μην ήπιες ούζο?
 

Επισκέπτης
Η δουλειά μου είναι κυρίως απογευματινή και είναι δύσκολο να βρεθώ τέτοια ώρα προς τα μέρη σου...δεν πιστεύω να μην ήπιες ούζο?
το ποτό μας εχθές ήταν το κρασί, ίσως σήμερα να τιμήσω και την πατρίδα μας με μια επίσκεψη στα μυτιληνιά ουζερί του κέντρου και το πιθανότερο εντός των ημερών να περιμένω την ανακοίνωση της σύναξης Μυτιληνιών για την κοπή της πίτας εντός ενός εκ των μεγάλων καραβιών της ΝΕΛ με την συνοδεία βιολιού και σαντουριού.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χαιρετώ τον φίλο μου τον πάνθηρα τον Bodo κ τον ταύρο εξ Ιωαννίνων.

Πραγματικά χαίρομαι που η παρέα μας έχει την καθολική υποστήριξη αλλόθρησκων κ θα χαρώ την επόμενη φορά να είναι περισσότεροι από τους ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλημέρα φίλε DARK,πάντα τέτοια... :thumbsup:πιστεύω κάποια στιγμή να τα καταφέρω να κατέβω... :headbang:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα φίλε DARK,πάντα τέτοια... :thumbsup:πιστεύω κάποια στιγμή να τα καταφέρω να κατέβω... :headbang:
Καλημέρα φίλε DARK,πάντα τέτοια... :thumbsup:πιστεύω κάποια στιγμή να τα καταφέρω να κατέβω... :headbang:


Άσε μάλλον θα έχω ανέβει εγώ μέχρι τότε.Παίζεται να έρθω το Μάρτη οπότε θα τα πούμε εκεί.Μου χει λείψει το ΘΡΥΛΙΚΟ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ ΤΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ,εκείνου στην πλατεία που τα σερβίρει στην λαδόκολλα.
 

Επισκέπτης
Άσε μάλλον θα έχω ανέβει εγώ μέχρι τότε.Παίζεται να έρθω το Μάρτη οπότε θα τα πούμε εκεί.Μου χει λείψει το ΘΡΥΛΙΚΟ ΚΟΝΤΟΣΟΥΒΛΙ ΤΟΥ ΜΕΤΣΟΒΟΥ,εκείνου στην πλατεία που τα σερβίρει στην λαδόκολλα.
η επόμενη συνάντηση στο Μέτσοβο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom