Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
requiem ειδα οτι με εβαλες στοπερ στην ενδεκαδα ενω η θεση μου ειναι αμυντικο χαφ. περναει ή η πιατελα ή ο σερβιτορος . και τα δυο οχι :2funny: :2funny:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
requiem ειδα οτι με εβαλες στοπερ στην ενδεκαδα ενω η θεση μου ειναι αμυντικο χαφ. περναει ή η πιατελα ή ο σερβιτορος . και τα δυο οχι :2funny: :2funny:
την εντεκαδα την εστησε ο KALIS.παντως με τερμα το τερας που εχει βαλει αντε να φας  γκολ μετα. :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
την εντεκαδα την εστησε ο KALIS.παντως με τερμα το τερας που εχει βαλει αντε να φας  γκολ μετα. :2funny:
Δεν περνάει τίποτα πίσω,μπροστά με τη χιλιάρα του Altec εξαφανιζόμαστε,στη μέση ήρεμη δύναμη,τι άλλο θέλετε βρεεεεε???
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Kαλησπέρα αδέρφια. Δύσκολη μέρα η σημερινή.

Χαιρετώ το θρεντ του σκοτεινού μου που έφτασε τις 1000 σελίδες κ εύχομαι να αποφασίσει τελικά να κάνουμε τρίο με την πρών του την Φρόσω...
μου χει το αγοράκι μου ηθικές αναστολές.. :jerking:
Συνέχισε να ονειρεύεσαι.....Άντε μην βγάλω στον αέρα τις μαλακίες που έκανες με την φρόσω... :tickedoff: :tickedoff:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ελα να μαζευεται η χθεσινη εντεκαδα.  :rockon:
 

Επισκέπτης
έλα πάμε για άλλη μια περατζάδα με πολίτικους μεζέδες.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο τυπος με τη μουστακα χθες στο μαγαζι εκανε μπαμ οτι ηταν απτην πολη.κλασικη φιγουρα.
 

Επισκέπτης
ο Κρητικός που είναι το χώνεψε το κλεμμένο κουράδι που κατασπάραξε εχθές?
 

Επισκέπτης
χάθηκαν όλοι φάγανε το καταπέτασμα εχθές και είναι ναρκωμένοι.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλησπέρα κουφάλες αεκτζήδες........ΧΩΝΕΨΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....επιτέλους.....ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σκοτεινό[μεγάλη κουφάλα αυτός] που οργάνωσε την κρασοκατάνυξη και...σε όλα τα παιδιά που παρευρέθησαν  και έφαγαν και τον...σερβιτόρο......αποδείχθηκε άλλη μια φορά οτι ο πολιτισμός και η λογική υπερτερούν του άκρατου φανατισμού...μπορεί να ξαναπλακωθούμε όταν πλησιάζει ο αγώνας ΑΕΚ-ΠΑΟ αλλά σε πλαίσια....΄τοτε θα κάψω τη φανέλλα που κέρδισα... :grin: .

τέλος εύχομαι ταχείαν επανάληψη του ακραίου αυτού φαινομένου με συμμετοχή και άλλων και περισσότερη σύσφιξη των δεσμών...μετά τα πολιτισμένα αυτά λόγια.....ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΧΑΝΟΥΜΙΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ.... :2funny:

άντε ρε παιδιά..καλά νάμαστε.... :dancing:
 

Επισκέπτης
καλησπέρα κουφάλες αεκτζήδες........ΧΩΝΕΨΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ....επιτέλους.....ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σκοτεινό[μεγάλη κουφάλα αυτός] που οργάνωσε την κρασοκατάνυξη και...σε όλα τα παιδιά που παρευρέθησαν  και έφαγαν και τον...σερβιτόρο......αποδείχθηκε άλλη μια φορά οτι ο πολιτισμός και η λογική υπερτερούν του άκρατου φανατισμού...μπορεί να ξαναπλακωθούμε όταν πλησιάζει ο αγώνας ΑΕΚ-ΠΑΟ αλλά σε πλαίσια....΄τοτε θα κάψω τη φανέλλα που κέρδισα... :grin: .

τέλος εύχομαι ταχείαν επανάληψη του ακραίου αυτού φαινομένου με συμμετοχή και άλλων και περισσότερη σύσφιξη των δεσμών...μετά τα πολιτισμένα αυτά λόγια.....ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΧΑΝΟΥΜΙΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΤΕ.... :2funny:

άντε ρε παιδιά..καλά νάμαστε.... :dancing:
δεν πιστεύω να έφαγες και το φλουρί.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
αι γσμήσου...μου τόκοψε και ποιός το ξαναγράφει....τασπα..ευχαριστώ όλη την παρέα...νάμαστε καλά να το ξανακάνουμε σύντομα...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Νομίζω πως άνετα τρώγαμε κι άλλο αν θέλαμε.  :sunglasses:

Αλλά πρέπει να δείχνουμε και χαρακτήρα.  ;)

Ευχαριστώ για την παρέα, Repeat!  :dancing: :dancing: :dancing:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε alfa μπες και λιγο στο θρεντ γυμναστηριο να πουμε κανενα προγραμμα.  :2funny:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.231
Like
450
Πόντοι
36
Α, σήμερα πόδια και δικέφαλους, νέο πρόγραμμα. ΤΑΚΑΨΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΛΕΜΕ!!!!!!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγω στηθος μονο σημερα.αυριο ποδια.και οσο το σκεφτομαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom