Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Είναι παραδοσιακό ρουμάνικο μπιφτέκι με χειρινό και μοσχαρίσιο κρέας.
Που τα ξέρεις πουλάκι μου αυτά??? :dancing:
στην πλατεία Αττικής έχει ανοίξει ένα σουβλατζίδικο που το έχει ένα παλικάρι Ρουμάνος είναι μάλιστα παντρεμένος με Ελληνίδα και κάνει χρυσές δουλειές ώρες ώρες όμως το χαλάει λίγο το μπιφτέκι μάλλον βάζει πολύ λίπος αλλά έχω ανακαλύψει ένα σούπερ μάρκετ πού κάνει έτοιμο κιμά για μιτιτέι και ψωνίζεις με το κιλό και πάω και αγοράζω. 
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
αλλά έχω ανακαλύψει ένα σούπερ μάρκετ πού κάνει έτοιμο κιμά για μιτιτέι και ψωνίζεις με το κιλό και πάω και αγοράζω. 
Ποιο σούπερ μάρκετ είναι αυτό? Μήπως ένα καινούριο στην Πλ. αττικής που έχει ανοίξει? Δεν θυμάμαι το όνομά του...
 

Επισκέπτης
Ποιο σούπερ μάρκετ είναι αυτό? Μήπως ένα καινούριο στην Πλ. αττικής που έχει ανοίξει? Δεν θυμάμαι το όνομά του...
όχι στην Αχαρνών είναι ποιο πάνω από τον Άγιο Παντελεήμονα το MOLDOVA δουλεύουν και ρουμανάκια μέσα Έλληνας το έχει γνωστός στο εμπόριο με μαγαζιά τροφίμων στην Αθηνάς, νομίζω ότι έχει ανοίξει και στο Μενίδι ίδιο σούπερ μάρκετ ο τύπος.
θύμισε μου το βράδυ να σου δώσω γενικές πληροφορίες.
εσύ ποια η σχέση σου με τα μιτιτει?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Γεια σου ρε Γκαγκάτση τιμωρέ! Τα υπόλοιπα εγκλήματα που να τα δεις  :jerking: :jerking: :jerking:

Ένας μήνας αποκλεισμός για Κασναφέρη
Βαρύς ο πέλεκυς για τον Γιώργο Κασναφέρη. Ο διαιτητής από τον σύνδεσμο Αθήνας τιμωρήθηκε με ποινή αποκλεισμού ενός μήνα από την Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Ο από κάθε είδους ποδοσφαιρικής δραστηριότητας.

Θυμίζουμε πως ο έμπειρος ρέφερι είχε να σφυρίξει αγώνα από τα τέλη Δεκεμβρίου και συγκεκριμένα από το ΠΑΟΚ- Λεβαδειακός (1-0). Στο συγκεκριμένο παιχνίδι, ο κ. Κασναφέρης προτίμησε να αποχωρήσει πέντε λεπτά πριν τη λήξη της αναμέτρησης δίνοντας τη θέση του στον 4ο διαιτητή. Λόγος, τα υβριστικά συνθήματα από τους οπαδούς του «Δικέφαλου του Βορρά» στο πρόσωπο του, ενώ την ώρα που έβγαινε τους χειροκρότησε ειρωνικά. Αυτό προκάλεσε την οργή του Βασίλη Γκαγκάτση που τον παρέπεμψε με την κατηγορία της δυσφήμησης του αθλήματος. Η έκτιση της ποινής του συγκεκριμένου διαιτητή άρχισε από τις 11/1/2008.

 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Toν τιμωρουν ακομα για το αεκ - λαρισα
 

Επισκέπτης
:dancing:
filephpje1.jpg
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
που το θυμηθηκες τωρα? μακαρι να επαιζε ακομα
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ξεκόλλα...Σήμερα βγαίνουμε για χαβαλέ,για κρασάκι και παρέα,όχι για να φάμε τα μουστάκια μας.Και ειλικρινά με πιάσαν χοντρά γέλια για το ποστ που διάβασα περί συναντήσεων με "πράματα και θάματα".Φίλε pleasure,σε αποκαλώ φίλο κι ας μην σε ξέρω γιατί από τα posts σου καταλαβαίνω πολλά,σου μιλάω εν τιμή ότι με τα παιδια που συναντιόμαστε-Arion,Altec,Dark,Nick30,Teras,Dfwk,Pitsilistis,skidoo,requiem,σόρρυ αν ξέχασα κάποιον-ΕΥΚΟΛΑ κάνεις παρέα και δεν είναι όλοι Αεκτζήδες.Τον άλλo, pleasure,τον καταλαβαίνεις κοιτώντας τον στα μάτια και σε διαβεβαιώ είναι όλοι τους διαμάντια.Τέλος πάντων, να'σαι καλά και κάποια άλλη φορά σε περιμένουμε όταν θα ξεπεράσεις τις οπαδικές αναστολές..
ναύαρχε..το βράδυ θα σε θ :2funny:αψω ρε μπιπμπιπ που δεν με έγραψες...πουλημένε στους γαύρους......
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΠΕΙΝΑΩ ΡΕΕΕΕΕΕ...με ένα τόστ είμαι απο το πρωί.....για να κρατήσω την σιλουέττα μου... :2funny:

ΕΠΙΣΗΜΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΠΡΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΣΑΙΤ......δεν μπορεί κύριοι να υπάρχει μόντ ΑΕΚΤΖΗΣ και κρητικός μάλιστα και να μην υπάρχει ΒΑΖΕΛΟΣ..προτείνω να με κάνετε μοντ εις ένδειξη ισότιμης αντιμετώπισης των μελών.....αλλιώς θα φάω και την μερίδα του αρίωνα..... :cheesy:...και επειδή είμαι λάρτζ τύπος κάντε και τον podolagno τον αυγούστη να υπάρχει και ένας κωλόγαυρος..... :P ....απαιτώ δικαιοσύνηηηηηηηη............. :uglystupid:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
ναύαρχε..το βράδυ θα σε θ :2funny:αψω ρε μπιπμπιπ που δεν με έγραψες...πουλημένε στους γαύρους......
Συγνώμη αδερφέ θα επανορθώσω στις φωτό που θα βγάλω στο site.Πρώτη μούρη θα σ'έχω!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
για σου φίλε αλλόθρησκε νωρίς σήμερα γιατί υπάρχουν άγριες διαθέσεις.
Από τις 9.15 θα είμαι εκεί και θα πλακώσω τα τσίπουρα που είναι ένα κι ένα για το κρύωμα....
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Άντε να ετοιμαζόμαστε σιγά-σιγά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom