Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα αδέλφια...Με 38 πυρετό θα έρθω σήμερα ,νομίζει κανείς πως θέλω να κάνω μανούρα σε αλλόθρησκους??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αν ήταν κανά μπουκαλάκι ρακί δεν θα σε πείραζε όμως
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οχι φιλε με στενευει το καλτσον γιατι εγω ειδα πεναλτυ την κυριακη στην ανατροπη του νταρκογκολ & ως εκ τουτου φοραω φουστα κατα τον φιλο σου τον σκοτεινο..
οχι φιλε με στενευει το καλτσον γιατι εγω ειδα πεναλτυ την κυριακη στην ανατροπη του νταρκογκολ & ως εκ τουτου φοραω φουστα κατα τον φιλο σου τον σκοτεινο..


Άσχετο με την συνάντηση.Αλλά σε δικαιολογώ γιατί έχεις πρόβλημα κρίσεως.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.362
Κριτικές
3
Like
7.011
Πόντοι
1.486
Ξεκόλλα...Σήμερα βγαίνουμε για χαβαλέ,για κρασάκι και παρέα,όχι για να φάμε τα μουστάκια μας.Και ειλικρινά με πιάσαν χοντρά γέλια για το ποστ που διάβασα περί συναντήσεων με "πράματα και θάματα".Φίλε pleasure,σε αποκαλώ φίλο κι ας μην σε ξέρω γιατί από τα posts σου καταλαβαίνω πολλά,σου μιλάω εν τιμή ότι με τα παιδια που συναντιόμαστε-Arion,Altec,Dark,Nick30,Teras,Dfwk,Pitsilistis,skidoo,requiem,σόρρυ αν ξέχασα κάποιον-ΕΥΚΟΛΑ κάνεις παρέα και δεν είναι όλοι Αεκτζήδες.Τον άλλo, pleasure,τον καταλαβαίνεις κοιτώντας τον στα μάτια και σε διαβεβαιώ είναι όλοι τους διαμάντια.Τέλος πάντων, να'σαι καλά και κάποια άλλη φορά σε περιμένουμε όταν θα ξεπεράσεις τις οπαδικές αναστολές..
 

Επισκέπτης
Ξεκόλλα...Σήμερα βγαίνουμε για χαβαλέ,για κρασάκι και παρέα,όχι για να φάμε τα μουστάκια μας.Και ειλικρινά με πιάσαν χοντρά γέλια για το ποστ που διάβασα περί συναντήσεων με "πράματα και θάματα".Φίλε pleasure,σε αποκαλώ φίλο κι ας μην σε ξέρω γιατί από τα posts σου καταλαβαίνω πολλά,σου μιλάω εν τιμή ότι με τα παιδια που συναντιόμαστε-Arion,Altec,Dark,Nick30,Teras,Dfwk,Pitsilistis,skidoo,requiem,σόρρυ αν ξέχασα κάποιον-ΕΥΚΟΛΑ κάνεις παρέα και δεν είναι όλοι Αεκτζήδες.Τον άλλo, pleasure,τον καταλαβαίνεις κοιτώντας τον στα μάτια και σε διαβεβαιώ είναι όλοι τους διαμάντια.Τέλος πάντων, να'σαι καλά και κάποια άλλη φορά σε περιμένουμε όταν θα ξεπεράσεις τις οπαδικές αναστολές..
θα έχεις μαζί και το μωρό του Αραμπατζή η είναι ακόμα θλιμμένο?
 

Επισκέπτης
Ξεκόλλα...Σήμερα βγαίνουμε για χαβαλέ,για κρασάκι και παρέα,όχι για να φάμε τα μουστάκια μας.Και ειλικρινά με πιάσαν χοντρά γέλια για το ποστ που διάβασα περί συναντήσεων με "πράματα και θάματα".Φίλε pleasure,σε αποκαλώ φίλο κι ας μην σε ξέρω γιατί από τα posts σου καταλαβαίνω πολλά,σου μιλάω εν τιμή ότι με τα παιδια που συναντιόμαστε-Arion,Altec,Dark,Nick30,Teras,Dfwk,Pitsilistis,skidoo,requiem,σόρρυ αν ξέχασα κάποιον-ΕΥΚΟΛΑ κάνεις παρέα και δεν είναι όλοι Αεκτζήδες.Τον άλλo, pleasure,τον καταλαβαίνεις κοιτώντας τον στα μάτια και σε διαβεβαιώ είναι όλοι τους διαμάντια.Τέλος πάντων, να'σαι καλά και κάποια άλλη φορά σε περιμένουμε όταν θα ξεπεράσεις τις οπαδικές αναστολές..
δεν αμφισβητω τιποτε απο οσα γραφεις..ΕΓΩ εχω το προβλημα..καλα να περασετε..
 

Επισκέπτης
Aυτό το είδατε?
URL]]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οι συναντήσεις είναι ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.Απλά η ΑΕΚ ήταν το έναυσμα προκείμένου να συναντιώμαστε κ μετά η παρέα ΄΄άνοιξε΄΄.
Τώρα αν ο αλλόθρησκος πλίζουρ επιθυμεί να ρθει,καλοδεχούμενος,και θα είχε μεγάλη πλάκα γιατί έχω απορία το που βρίσκει όλες αυτές τις φώτο.Αν θέλει ας ρωτήσει τον KALI το που θα συναντηθούμε γιατί εγώ σε λίγο φεύγω κ δεν μπορώ να του πω.

Καλό απόγευμα.

Εσύ Κρητικέ πάλι θα αφησεις τον ξάδερφο TERAS να φάει τα παϊδάκια μόνος του.
 

Επισκέπτης
Οι συναντήσεις είναι ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.Απλά η ΑΕΚ ήταν το έναυσμα προκείμένου να συναντιώμαστε κ μετά η παρέα ΄΄άνοιξε΄΄.
Τώρα αν ο αλλόθρησκος πλίζουρ επιθυμεί να ρθει,καλοδεχούμενος,και θα είχε μεγάλη πλάκα γιατί έχω απορία το που βρίσκει όλες αυτές τις φώτο.Αν θέλει ας ρωτήσει τον KALI το που θα συναντηθούμε γιατί εγώ σε λίγο φεύγω κ δεν μπορώ να του πω.

Καλό απόγευμα.

Εσύ Κρητικέ πάλι θα αφησεις τον ξάδερφο TERAS να φάει τα παϊδάκια μόνος του.
ο Κρητικός θα έχει καμιά κλεμμένη προβατίνα και θα την κάνει φλούδα μόνος του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom