Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ΡΕ ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ!!!!!
20ooo post
200ooo αναγνωσεις ....
και μετα μου λετε οτι δεν ειναι το κορυφαιο θρεντ!!!!!

ΡΕ ΜΟΝΟ Η ΧΑΝΟΥΜΑ

λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε γαύροι που ήρθατε να κάνετε κ υποδείξεις,ΕΣΕΙΣ,δεν πα΄τε στο θρεντ σς να γράψετε για το γονατάκι του ράσταμαν κ να δείτε τι θα γίνει για αυτό γιατί εξαρτάται όλη σας η ύπαρξη από αυτό;
Αντέ κ αφήστε μας να βρίζουμε εμείς εδώ μέσα νεκρούς,μάνες κ.λ.π. κ για φλόκια στην μάπα,γαμήσια σε μάνες,απόγονους κ.λ.π. που κάνουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Σιγά ρε που τιμωρήθηκε.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΆ είναι ως elvis.Είναι πασίγνωστο.Σχεδόν το παραδέχτηκε κ ο ίδιος.Και καλά έκαναν κ τον σούταραν ως mclein γιατί είπε πούστη τον Φιλόπουλο κ ότι καλά έπαθε.Απορώ πώς είσαι ευαίσθητος σε τέτοια μπουμπούκια;
a ξέχασα μας είπε κ όλους Τούρκους τους Αεκτζήδες
και σήκωνε την φανελλα της ΑΕΚ με την σημαία της Τουρκία ς πάνω.
Και μην το παίζεις στενοχωρημένος κ καλά κ αδικημένος.Το ξέρεις καλά ότι είναι εδώ μέσα ως elvis7.Αλλού αυτά.

Τώρα έλεγε ότι όσοι παίρνουν ναρκωτικά καλά κάνουν κ τα παίρνουν.Τετοια μπουμπούκια κρατάμε :jerking:
βεβαια δεν εχεις δειξει ΠΟΤΕ την ιδια ευαισθησια για τον orca η τον alfa η τον laplace !!!!
που αποκαλουν ΟΛΟΥΣ τους Ολυμπιακους "απογονους του Στολου"
αλλα ξεχασα ρε!!!! αυτοι ειναι φιλοι σου
και τους ΠΡΟΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!!!!
κοψε την υποκρισια επιτελους!!!!!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
βεβαια δεν εχεις δειξει ΠΟΤΕ την ιδια ευαισθησια για τον orca η τον alfa η τον laplace !!!!
που αποκαλουν ΟΛΟΥΣ τους Ολυμπιακους "απογονους του Στολου"
αλλα ξεχασα ρε!!!! αυτοι ειναι φιλοι σου
και τους ΠΡΟΤΡΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ!!!!!!!!!!!
κοψε την υποκρισια επιτελους!!!!!!!!!!


Γιατί Αεκτζήδες είναι;το τι γράφουν στο δικό τους ή στο δικό σας με νοιάζει ή είμαι ο δικηγόρος σου;ρε συ έχεις νιο-νιο στην κρακάλα σου ή κα΄νεις ότι δεν έχεις;Και για την προτροπή συνέχειας του αγώνα εγώ δεν κάνω.Ο Αρίων μπορεί .Εγώ δεν είμια κουμμουνιστής.Άσε μας ρε παιδάκι μου που θα μου την πεις κ για τους βάζελους.Δεν παίζεσαι....πραγματικά.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Και το ποιοι είναι φίλοι μου δεν σε αφορά.Όπως κ εμένα οι δικοί σου δεν μου πέφτει λόγος.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Σιγά ρε που τιμωρήθηκε.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΆ είναι ως elvis.Είναι πασίγνωστο.Σχεδόν το παραδέχτηκε κ ο ίδιος.Και καλά έκαναν κ τον σούταραν ως mclein γιατί είπε πούστη τον Φιλόπουλο κ ότι καλά έπαθε.Απορώ πώς είσαι ευαίσθητος σε τέτοια μπουμπούκια;
a ξέχασα μας είπε κ όλους Τούρκους τους Αεκτζήδες
και σήκωνε την φανελλα της ΑΕΚ με την σημαία της Τουρκία ς πάνω.

Και μην το παίζεις στενοχωρημένος κ καλά κ αδικημένος.Το ξέρεις καλά ότι είναι εδώ μέσα ως elvis7.Αλλού αυτά.

Τώρα έλεγε ότι όσοι παίρνουν ναρκωτικά καλά κάνουν κ τα παίρνουν.Τετοια μπουμπούκια κρατάμε :jerking:
προσωπικα δεν με πειραξε το συνθημα για τον πατσα,το κατατασω στα γηπεδικα και δεν τα παιρνω τοις μετρητοις.τωρα οσον αφορα για τους τουρκους,δεχομαι οτι μπορει να σε πειραξε,αλλα ρε φιλε καποτε που παιζατε με τους κυπριους,τους φωναζε ολη η σκεπαστη οι τουρκοι γαμανε τις μανες σας.μην τα βλεπετε ολα επιλεκτικα και μην τα παιρνετε επι προσωπικου,αν ηταν ετσι καθε φορα που βριζοντε μανες ,νεκροι,οικογενειες(δεν συμφωνω καθολου)θα επρεπε να εχουν ολοι οι οπαδοι ενα οπλο και να αλληλοσκοτωνοντε.οποτε η δεχομαστε πλακιτσα και κανουμε ειτε δεν κανουμε και δεν δεχομαστε,δεν υπαρχει αλλη λυση νομιζω
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Ρε pleasure γιατί δε μιλάς απευθείας σε εμένα αν έχεις κάποιο πρόβλημα και ρωτάς άλλους; Αλήθεια το λες ότι δε κατάλαβες τη χιουμοριστική διάθεση που είχε το ποστ μου; Γιατί απομόνωσες αυτή τη φράση που απομόνωσες και δεν κοίταξες και αυτά που έγραψα και παραπάνω; Εκτός και αν τα θεωρείς και αυτα σοβαρά...και όχι αστεία! Πήγα μέχρι το σουπερ-μαρκετ, γύρισα και το thread έχει γεμίσει 2 σελίδες με αναλύσεις για ένα αστείο....Έλεος ρεεεε....Ρε μόνο η χανούμα ρεεεε!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
προσωπικα δεν με πειραξε το συνθημα για τον πατσα,το κατατασω στα γηπεδικα και δεν τα παιρνω τοις μετρητοις.τωρα οσον αφορα για τους τουρκους,δεχομαι οτι μπορει να σε πειραξε,αλλα ρε φιλε καποτε που παιζατε με τους κυπριους,τους φωναζε ολη η σκεπαστη οι τουρκοι γαμανε τις μανες σας.μην τα βλεπετε ολα επιλεκτικα και μην τα παιρνετε επι προσωπικου,αν ηταν ετσι καθε φορα που βριζοντε μανες ,νεκροι,οικογενειες(δεν συμφωνω καθολου)θα επρεπε να εχουν ολοι οι οπαδοι ενα οπλο και να αλληλοσκοτωνοντε.οποτε η δεχομαστε πλακιτσα και κανουμε ειτε δεν κανουμε και δεν δεχομαστε,δεν υπαρχει αλλη λυση νομιζω
φιλε μου διαφωνω!!!
απο την στιγμη που πειραζει καποιον πρεπει να το σεβαστουμε αυτο!!
και πιστευω οτι δεν εχει προβλημα ο ρομφ να παραδεχτει οτι ειπε κατι για αστειο αλλα παρερμηνευτικε....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
doriti spermatos μίλησες σωστά.Ρε μάγκες δεν είναι δυνατόν να παίρνουμε στα σοβαρά τα γηπεδικά συνθήματα.Ασχημο είναι να βρίσει ένα μέλος κάποιο άλλο συγκεκριμένα, χρησιμοποιόντας ένα σύνθημα.Δεν είναι δυνατόν να είμαστε τόσα ευθικτοι με γενικόλογα συνθήματα.
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μου διαφωνω!!!
απο την στιγμη που πειραζει καποιον πρεπει να το σεβαστουμε αυτο!!
και πιστευω οτι δεν εχει προβλημα ο ρομφ να παραδεχτει οτι ειπε κατι για αστειο αλλα παρερμηνευτικε....

Νίκο μου κάνει εντύπωση αδερφέ που κι εσύ δε κατάλαβες το αστείο και θεωρείς το ποστ απαράδεκτο όπως είπες! Αν έστω και ένας εδώ μέσα δε το θεωρεί αστείο ή θεωρεί ότι τον θίγει ή τον ενοχλεί ζητώ εγώ προσωπικά από τους mods να το διαγράψουνε και του ζητάω προσωπικά συγγνώμη!Τέλος!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ρε γαύροι που ήρθατε να κάνετε κ υποδείξεις,ΕΣΕΙΣ,δεν πα΄τε στο θρεντ σς να γράψετε για το γονατάκι του ράσταμαν κ να δείτε τι θα γίνει για αυτό γιατί εξαρτάται όλη σας η ύπαρξη από αυτό;
Αντέ κ αφήστε μας να βρίζουμε εμείς εδώ μέσα νεκρούς,μάνες κ.λ.π. κ για φλόκια στην μάπα,γαμήσια σε μάνες,απόγονους κ.λ.π. που κάνουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Γιατί Αεκτζήδες είναι;το τι γράφουν στο δικό τους ή στο δικό σας με νοιάζει ή είμαι ο δικηγόρος σου;ρε συ έχεις νιο-νιο στην κρακάλα σου ή κα΄νεις ότι δεν έχεις;Και για την προτροπή συνέχειας του αγώνα εγώ δεν κάνω.Ο Αρίων μπορεί .[size=30pt]Εγώ δεν είμια κουμμουνιστής[/size].Άσε μας ρε παιδάκι μου που θα μου την πεις κ για τους βάζελους.Δεν παίζεσαι....πραγματικά.
ελα ελα μην νευριαζεις γιατι κοντα εισαι να βγαλεις τον Πραγματικο σου εαυτο.....
οσο για τον αν τους προτρεπεις η οχι μην με αναγκασεις να ψαξω τα ποσταρισματα γιατι θα τα βρω και θα εκτεθεις ΠΑΛΙ!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
φιλε μου διαφωνω!!!
απο την στιγμη που πειραζει καποιον πρεπει να το σεβαστουμε αυτο!!
και πιστευω οτι δεν εχει προβλημα ο ρομφ να παραδεχτει οτι ειπε κατι για αστειο αλλα παρερμηνευτικε....
δεν λεμε κατι διαφορετικο απλα καποια πραγματα δεν πρεπει να τα παιρνουμε και τοσο σοβαρα,στην τελικη δεν υπαρχει καν σκεπαστη :2funny: και το τουρκοι το χρησιμοποιητε ακομα και εσεις στα συνθηματα σας η κανω λαθος?μην γινετε και μπαοκια που ειχαν βουλγαρικες σημαιες και φωναζουν ετσι γαμαει η βουλγαρια και μολις τους πουν βουλγαρους τρελαινοντε.ειναι υποκριτικο τουλαχιστον
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είπαμε ότι δεν μπορούν να μας πιάσουν σε κα΄τι εδώ μέσα δυιλίζουν τον κώνωπα.Αλλά μας δίνουν και αξία έτσι.Τώρα όσον αφορά τα συνθήματα που λένε οι Αεκτζήδες προφανώς κ δεν με βρίσκουν σύμφωνο όλα κ ειδικά τα εμετικά γιατί έχω δικιά μου κρίση κ αυτή ακολουθώ.Όσον αφορά το ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΟ θρεντ που ας πούμε έχω κάποια δικαιοδοσία αν μου επιτρέπεται ,δεν αφήνω να γίνεται κώλος με βρισιές κ προκλήσεις όσο ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ.
Το τι έχει ακουστεί στο γήπεδο της ΑΕΚ ποσώς με νοιάζει.Με νοιάζει τι κάνω εγώ εδώ όση δικαιοδοσία κ αν έχω.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Νίκο μου κάνει εντύπωση αδερφέ που κι εσύ δε κατάλαβες το αστείο και θεωρείς το ποστ απαράδεκτο όπως είπες! Αν έστω και ένας εδώ μέσα δε το θεωρεί αστείο ή θεωρεί ότι τον θίγει ή τον ενοχλεί ζητώ εγώ προσωπικά από τους mods να το διαγράψουνε και του ζητάω προσωπικά συγγνώμη!Τέλος!
τα ειπες ολα  :thumbsup:και μετα απο τετοια εξηγηση νομιζω οτι δεν πρεπει να συνεχιστει το θεμα αλλο
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Οταν μπαινουμε σε τετοιες συζητησεις ρε παιδια μα την Παναγια νιωθω οτι ειμαστε ολοι μας  παρα μα παρα πολυ ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ!!!
Παω για διαβασμα....


edit: στην ψηφοφορια βαλτε και την θεση του προπονητη.... :)
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Είπαμε ότι δεν μπορούν να μας πιάσουν σε κα΄τι εδώ μέσα δυιλίζουν τον κώνωπα.Αλλά μας δίνουν και αξία έτσι.Τώρα όσον αφορά τα συνθήματα που λένε οι Αεκτζήδες προφανώς κ δεν με βρίσκουν σύμφωνο όλα κ ειδικά τα εμετικά γιατί έχω δικιά μου κρίση κ αυτή ακολουθώ.Όσον αφορά το ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΟ θρεντ που ας πούμε έχω κάποια δικαιοδοσία αν μου επιτρέπεται ,δεν αφήνω να γίνεται κώλος με βρισιές κ προκλήσεις όσο ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ.
Το τι έχει ακουστεί στο γήπεδο της ΑΕΚ ποσώς με νοιάζει.Με νοιάζει τι κάνω εγώ εδώ όση δικαιοδοσία κ αν έχω.
αυτο τωρα ειναι λιγο στρουθοκαμηλισμος νομιζω,δεν μπορεις στο ιντερνετ να εισαι ευθικτος και στο γηπεδο να σφυριζεις αδιαφορα(γενικοτερα μιλαω)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ελα ελα μην νευριαζεις γιατι κοντα εισαι να βγαλεις τον Πραγματικο σου εαυτο.....
οσο για τον αν τους προτρεπεις η οχι μην με αναγκασεις να ψαξω τα ποσταρισματα γιατι θα τα βρω και θα εκτεθεις ΠΑΛΙ!!!!

Δηλαδή εσύ που με ξέρεις απόπαλιά,κ με έχεις δει κιόλας,ξέρεις ποιος είναι ο εαυτός μου;ή μήπως σε ξέρω εγώ τι είσαι;
Έχεις πραγματικά πα΄θει κρίση έτσι;Και σε ευχαριστώ για την μόνιμη αξία που μου δίνεις αφού κατ'εξακολούθηση με παρακολουθείς τι γράφω κ τι ποσττάρω ενώ για μένα μου είσαι πλήρως αδιάφορος.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ.Τώρα γιατί τόνισες το κομμουνσιτής δεν ξέρω αλλά τέλος πάντων
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Οταν μπαινουμε σε τετοιες συζητησεις ρε παιδια μα την Παναγια νιωθω οτι ειμαστε ολοι μας  παρα μα παρα πολυ ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΙ!!!
Παω για διαβασμα....


Ότι σωστότερο γράφτηκε σήμερα.Σας αφήνω κ εγώ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αλέξανδρε για να τα λέμε και σωστά, δεν νομίζω να αισθάνεσαι αδικημένος αν κρίνω από το μπανεράκι που έχεις ως υπογραφή σου ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τέλος ο Σέζαρ

Το τελευταίο εξάμηνο της θητείας του στην ΑΕΚ διανύει ο Ζούλιο Σέζαρ. Ο Βραζιλιάνος άσος ενημερώθηκε μέσω του μάνατζέρ του, Πάουλο Μπαρμπόσα, πως η «Ένωση» δεν προτίθεται να του ανανεώσει το συμβόλαιο, που λήγει το καλοκαίρι. Έτσι, ο 28χρονος μεσοεπιθετικός είναι ελεύθερος να συμφωνήσει από τώρα με την ομάδα της αρεσκείας του είτε για το καλοκαίρι, είτε ακόμη και για τώρα, αν βρει πρόταση μέχρι την Παρασκευή και ικανοποιείται η «Ένωση» από αυτή. Για τον Σέζαρ, που φέρεται πικραμένος από το γεγονός ότι δεν του μίλησε κανείς από την ομάδα για το μέλλον του, υπάρχει ενδιαφέρον τόσο από την Ελλάδα (Λάρισα και πιθανώς ΠΑΟΚ), όσο και από το εξωτερικό (η ελβετική Σιόν).


To ξαναβάζω για να σχοληθούμε λίγο με την ομάδα γιατί φύγαμε πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom