Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???
Απαράδεκτο ρε συ pleasure..αλλά αυτή η επιλεκτική σας ευαισθησία είναι το κάτι άλλο!Δεν σε έχω ακούσει ποτέ να την "λες" σε κάποιον δικό σου για χειρότερα ποστ!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τα έχω πει και θα τα ξαναπώ!!!!
Επιλεκτική μνήμη, όραση και ακοή σε ότι αφορά τον Ολυμπιακό !!!!
δυστυχώς....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ έχω ακούσει ότι σκοπίμως καλούνται οι αλλόθρησκοι...Αν έρθουν περισσότεροι από ένας πέφτει κλήρος και αυτός που κληρώνεται μαγειρεύεται και τρώγεται από τα χανούμια! Αυτή είναι η προβατίνα που υποσχέθηκε ο Νταρκ.

Στη σκεπαστή μπροστά θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!χεχεχεεχεεχεχε
Εγώ έχω ακούσει ότι σκοπίμως καλούνται οι αλλόθρησκοι...Αν έρθουν περισσότεροι από ένας πέφτει κλήρος και αυτός που κληρώνεται μαγειρεύεται και τρώγεται από τα χανούμια! Αυτή είναι η προβατίνα που υποσχέθηκε ο Νταρκ.

Στη σκεπαστή μπροστά θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!χεχεχεεχεεχεχε


Αυτό είναι το μήνυμα του romph.Προφανώς αστειεύτηκε στο ποστάρισμα του νίκου278 περί περίεργων πράγμάτων που γίνονται στις συναντήσεις.Ειρωνεύτηκε με αυτόν τον τρόπο το ποστάρισμα λέγοντας ότι τρώμε τους γαύρους που έρχονται.Δεν βλέπω κάτι κακό.Αν γραφόνταν δίχως λόγο κ αιτία πρώτος θα του την έλεγα όπως έχει γίνει κ στο παρελθόν.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχήν το σωστό σύνθημα που ξεκίναγε ο μέγιστος Τάνκερ ήταν το "Στη σκέπαστη μπροστά φτιάχνουμε πατσά από τα μυαλά κάθε γαύρου πουσταρά".
Φίλε Πλέζουρ δεν είναι δυνατόν να παίρνουμε τα συνθήματα που ακούγονται γενικά στα γήπεδα τοις μετρητοίς και κυρίως επί προσωπικού.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τα έχω πει και θα τα ξαναπώ!!!!
Επιλεκτική μνήμη, όραση και ακοή σε ότι αφορά τον Ολυμπιακό !!!!
δυστυχώς....

Αλέξανδρε δεν έχεις δίκιο. Να θυμηθούμε τα ποσταρίσματα του mclein που ακόμα υπάρχουν? Και άλλων φυσικά που με το photoshop έχουν εξευτελίσει πρόσωπα και ιδεολογίες. Μην τα βλέπετε όλα απο μια μεριά.........
 

Επισκέπτης
Αλέξανδρε δεν έχεις δίκιο. Να θυμηθούμε τα ποσταρίσματα του mclein που ακόμα υπάρχουν? Και άλλων φυσικά που με το photoshop έχουν εξευτελίσει πρόσωπα και ιδεολογίες. Μην τα βλέπετε όλα απο μια μεριά.........
ολοι εχουν τιμωρηθει για οτι εκαναν..τωρα ομως ειναι πλακιτσα..οκ..οτι πειτε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παιδία ο romph απλά ειρωνεύτηκε τα περί ακατανόμαστων πραγμάτων στις συναντήσεις με τον δικό μου τρόπο.

Βλέπω πάντως κ χαίρομαι για αυτό ότι καποιοι φίλοι μην έχοντας να πιαστούν από κάπου για την υγεία που εκπέμπει το θρέντ μας,αναλώνονται στο να δυιλίζουν τον κώνωπα για να μας την πουν κ καλά.

Είπα κ την λέξη ανόητος εγώ πριν σε γάυρο.Προκαλώ-προκαλώ.

ΒΑΝ-ΒΑΝ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ολοι εχουν τιμωρηθει για οτι εκαναν..τωρα ομως ειναι πλακιτσα..οκ..οτι πειτε..
ολοι εχουν τιμωρηθει για οτι εκαναν..τωρα ομως ειναι πλακιτσα..οκ..οτι πειτε..


Προφανώς πλακίτσα.Εκτός κ αν έχεις πρόβλημα κρίσεως....στο να κρίνεις κάποια πράγματα.Αν δεν ήταν πλακίτσα ΕΓΩ Ο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑ.
ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑΚΙΣ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
πλεζουρ εχουν δικιο...αστο σιγα...τοσα και τοσα εχουμε γραψει κι εμεις....μην το τραβας απ τα μαλια....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αλέξανδρε δεν έχεις δίκιο. Να θυμηθούμε τα ποσταρίσματα του mclein που ακόμα υπάρχουν? Και άλλων φυσικά που με το photoshop έχουν εξευτελίσει πρόσωπα και ιδεολογίες. Μην τα βλέπετε όλα απο μια μεριά.........
Μονο που ο mclein τιμωρηθηκε...
και ΔΕΝ το λεω για εσενα γιατι εσυ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εισαι αντικειμενικος!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ολοι εχουν τιμωρηθει για οτι εκαναν..τωρα ομως ειναι πλακιτσα..οκ..οτι πειτε..
Αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ εννοω ΟΛΟΙ εχουν δικαιωμα να "κανουν πλακα"
Εκτος απο Ολυμπιακους που οταν κανουν πλακα ειναι αλητες , υπαλληλοι , Τσατσοι του Κροκους και ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.448
Κριτικές
5
Like
67.388
Πόντοι
12.056
Νομιζω οτι σπαμαρουμε ανευ λογου.... :jerking: :jerking:
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ήμαρτον δεν είναι δυνατόν να γίνεται τόση φασαρία για ένα σύνθημα που στη τελική χιουμοριστικά το έγραψε ο άνθρωπος.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ήμαρτον δεν είναι δυνατόν να γίνεται τόση φασαρία για ένα σύνθημα που στη τελική χιουμοριστικά το έγραψε ο άνθρωπος.
Βεβαια δεν χρειαζεται να σου θυμησω τι εγινε 20 μερες για ενα συνθημα που εγραψε ο ΥΠΟΥΡΓΟΣ,....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σιγά ρε που τιμωρήθηκε.ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΆ είναι ως elvis.Είναι πασίγνωστο.Σχεδόν το παραδέχτηκε κ ο ίδιος.Και καλά έκαναν κ τον σούταραν ως mclein γιατί είπε πούστη τον Φιλόπουλο κ ότι καλά έπαθε.Απορώ πώς είσαι ευαίσθητος σε τέτοια μπουμπούκια;
a ξέχασα μας είπε κ όλους Τούρκους τους Αεκτζήδες
και σήκωνε την φανελλα της ΑΕΚ με την σημαία της Τουρκία ς πάνω.
Και μην το παίζεις στενοχωρημένος κ καλά κ αδικημένος.Το ξέρεις καλά ότι είναι εδώ μέσα ως elvis7.Αλλού αυτά.

Τώρα έλεγε ότι όσοι παίρνουν ναρκωτικά καλά κάνουν κ τα παίρνουν.Τετοια μπουμπούκια κρατάμε :jerking:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
πλεζουρ εχουν δικιο...αστο σιγα...τοσα και τοσα εχουμε γραψει κι εμεις....μην το τραβας απ τα μαλια....
τι αλλο να πω εγω.....

σονυπ για εμενα λεει....
εγω ειπα στον πλεζουρ οτι δεν το ειδα...
βεβαια ειπα και κατι αλλο.....αλλα αυτο γαργαρα......

τουλαχιστον ο πλεζουρ(που εκανε και την ερωτηση..) εβγαλε τα συμπερισματα του...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom