Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.448
Κριτικές
5
Like
67.388
Πόντοι
12.056
Το κερατας σε πειραξε εσενα?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
φιλαρακι δεν μπορω να γνωριζω αν εχει ερθει
σε οτι εχω ιερο σου το λεω αυτο
και στο ξαναλεω
αυτο που μου εκανε εντυπωση επειδη δεν το εχω αυτο το μηνυμα ειναι η φραση
οτι πολλοι απο εδω πιθανοτατα να ειναι μελη της υποθεσης λαυριου
οπως και πιστευω οτι επειδη δεν μιλαω γενικα με πμ
αυτος ο φιλος θα το πει μονος του αν οχι δημοσια με καποιο πμ
φιλαρακι δεν μπορω να γνωριζω αν εχει ερθει
σε οτι εχω ιερο σου το λεω αυτο
και στο ξαναλεω
αυτο που μου εκανε εντυπωση επειδη δεν το εχω αυτο το μηνυμα ειναι η φραση
οτι πολλοι απο εδω πιθανοτατα να ειναι μελη της υποθεσης λαυριου
οπως και πιστευω οτι επειδη δεν μιλαω γενικα με πμ
αυτος ο φιλος θα το πει μονος του αν οχι δημοσια με καποιο πμ



Εντάξει φίλε άστο,είσαι αλλού για αλλού.Εγώ έφαγα τον Φιλόπουλο.ΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΑ.Λοιπόν πήγαινε στο γάυρικο που από ότι βλέπω άνοιξε να συζητήσετε για την ομάδα σας κ για τις κούπες που θα σηκώσετε για όλους τους υπόλοιπους αιώνες.Αν δεν έχεις σκοπό να πείς ποιος στο είπε άσε μας.Και Νίκο αδερφέ μου νην ασχολείσαι να μάθεις.Πραγματικά το παιδί θέλει ε κάτι να σχοληθεί.Όποιος θέλει να δει τα αίσχη που γίνονται μπορεί να έρθει με αστυνομία κ να με συλλάβει κιόλας.Έκτός κ αν τα αίσχη ήταν ότι έφαγα το φαί του dfwk.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε γιγαντα το φορουμ εχει 30οοο μελη......
καποιος δεν θα ειναι κλεφτης-ψευτης-οπαδος που ητανε στην λαυριου...?
σε συναντηση ΑΕΚΤΖΗΔΩΝ το μονο κακο που εχει γινει ειναι τα φαει ολα τα κοψιδια ο τερασ.....και να πεινασει ο πιτσιλιστις.....
ολα τα αλλα ειναι παπαριες....
αλλα να σου πω και το αλλο ετσι για να σκεφτεις λιγακι.....
εγω καλω γαβρους στην συναντηση....πως ξερω οτι δεν ειναι αληταρας και οτι δεν θα ερθει με "παρεα" γαβρους απο την λαυριου να κανουν μανουρες..?
εμας μας σκεφτηκες...?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
ειναι απιστευτο πως μια γενικη αερολογια που <καταθετει> μπορει να αποπροσανατολισει τοσο κοσμο. και οχι μονο σημερα αλλα και γενικα αφου θα υπαρχει γραμμενη στο αρχειο
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οχι dark!!!
νομιζω οτι ο νικος278 ειναι απλα μπερδεμενος!!!
δεν τον θεωρω παπαρα!!!!
παπαριες του ειπανε και προφανος τσιμπισε!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
οχι φιλε δεν ρετσινιαζω
οπως και δεν ειπα σε συνατισεις της αεκ
ειπα συναντησεις σκετο
οχι φιλε δεν ρετσινιαζω
οπως και δεν ειπα σε συνατισεις της αεκ
ειπα συναντησεις σκετο


Από την στιγμή που δεν σου είπε για τις συναντήσεις των Αεκτζηδων το ποστάρισμα σου ήταν ατυχές για εδώ μέσα.Σε διαβεβαιώ ότι δεν έχει γίνει τίποτα,αλλά δεν στο λέω για να έρθεις,εκτός κ αν θες,αλλά για να διαφυλάξω το κύρος των συναντήσεων μας.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εντάξει φίλε άστο,είσαι αλλού για αλλού.Εγώ έφαγα τον Φιλόπουλο.ΤΟ ΛΕΩ ΔΗΜΟΣΙΑ.Λοιπόν πήγαινε στο γάυρικο που από ότι βλέπω άνοιξε να συζητήσετε για την ομάδα σας κ για τις κούπες που θα σηκώσετε για όλους τους υπόλοιπους αιώνες.Αν δεν έχεις σκοπό να πείς ποιος στο είπε άσε μας.Και Νίκο αδερφέ μου νην ασχολείσαι να μάθεις.Πραγματικά το παιδί θέλει ε κάτι να σχοληθεί.Όποιος θέλει να δει τα αίσχη που γίνονται μπορεί να έρθει με αστυνομία κ να με συλλάβει κιόλας.Έκτός κ αν τα αίσχη ήταν ότι έφαγα το φαί του dfwk.
κοιτα τα πμ σου
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τέλος ο Σέζαρ

Το τελευταίο εξάμηνο της θητείας του στην ΑΕΚ διανύει ο Ζούλιο Σέζαρ. Ο Βραζιλιάνος άσος ενημερώθηκε μέσω του μάνατζέρ του, Πάουλο Μπαρμπόσα, πως η «Ένωση» δεν προτίθεται να του ανανεώσει το συμβόλαιο, που λήγει το καλοκαίρι. Έτσι, ο 28χρονος μεσοεπιθετικός είναι ελεύθερος να συμφωνήσει από τώρα με την ομάδα της αρεσκείας του είτε για το καλοκαίρι, είτε ακόμη και για τώρα, αν βρει πρόταση μέχρι την Παρασκευή και ικανοποιείται η «Ένωση» από αυτή. Για τον Σέζαρ, που φέρεται πικραμένος από το γεγονός ότι δεν του μίλησε κανείς από την ομάδα για το μέλλον του, υπάρχει ενδιαφέρον τόσο από την Ελλάδα (Λάρισα και πιθανώς ΠΑΟΚ), όσο και από το εξωτερικό (η ελβετική Σιόν).

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Γεια σου ρε φίλε Ζούλιο, γουστάρω να πας αλλού και να έρθεις ΟΑΚΑ και να μας το καρφώσεις γιατί ΤΟΣΟ μαλάκες είμαστε (όχι οι φίλαθλοι)!!! Ποιος θα ξεχάσει το συστημένο τεμάχειο που έστειλε πέρυσι στον Dida........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Άκυρος ο συναγερμός σχετικά με τις συναντήσεις.Προφανώς μπερδεύτηκε σε κάποια κουβέντα του κ άλλα κατάλαβε ή διαφορετικά του τα είπαν.Πάντως αν θέλει αυτός η οποιοσδήποτε άλλος να 'ρθει είναι καλοδεχούμενος.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ποτε θα φυγει το warn  απο τον σονυπ?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Άκυρος ο συναγερμός σχετικά με τις συναντήσεις.Προφανώς μπερδεύτηκε σε κάποια κουβέντα του κ άλλα κατάλαβε ή διαφορετικά του τα είπαν.Πάντως αν θέλει αυτός η οποιοσδήποτε άλλος να 'ρθει είναι καλοδεχούμενος.
οχι dark!!!
νομιζω οτι ο νικος278 ειναι απλα μπερδεμενος!!!
δεν τον θεωρω παπαρα!!!!
παπαριες του ειπανε και προφανος τσιμπισε!!!
α ρε nik30 για αλλη μια φορα πιπωσες τον σκοτεινο!!!!
 

Επισκέπτης
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Γεια σου ρε φίλε Ζούλιο, γουστάρω να πας αλλού και να έρθεις ΟΑΚΑ και να μας το καρφώσεις γιατί ΤΟΣΟ μαλάκες είμαστε (όχι οι φίλαθλοι)!!! Ποιος θα ξεχάσει το συστημένο τεμάχειο που έστειλε πέρυσι στον Dida........
κι εκτος αυτου ειναι και πολυ καλο παιδι...τον εχω γνωρισει προσωπικα...πολυ σεμνος ο ζουλιο...γαμω τα παιδια!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.448
Κριτικές
5
Like
67.388
Πόντοι
12.056
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???


Aφου δεν υπαρχει σκεπαστη τι φοβασαι εσυ???χχαχααχαχαχαχαχ
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???

Που είναι? Αν και έχετε ποστάρει χειρότερα, όπως και φώτο, μην είμαστε τόσο επιλεκτικά ευαιρέσθητοι.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???
πλεζουρ σοβαρα σου μιλαω δεν το εχω δει!!!

ειναι απαραδεκτο ποστ!!!
ρομπυ ανακαλεσε!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???
σκοτεινε,nik30,sonyp900 το συνθημα "Εξω απ' τη σκεπαστή θα κάνουμε Πατσάαα από τα μυαλά κάθε Γαύρου κερατάαα!!!" που ποσταρισε ο r0mph,το θεωρειτε αστειακι???


Και γω έψαξα χιλιάδες φορές να βρω το δίκιο μου σε ανάλογα σας ποστ περί Τούρκων,Τουρκιά,φανέλες της ΑΕΚ με το σήμα των Τούρκων κ για διάφορα όμορφα τέτοια κ εξέλαβα ειρωνεία.Κ όπως λες εσύ δεν υπάρχει λίγο ή πολύ πούστης.Και αν είδες καλά το ποστ που αναφέρεις ήταν καθαρά χάρην αστειεισμού σε κάτι άλλο που απάνταγε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom