Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως Αρίωνα έχει δίκιο ο pleasure σε αυτό που σου λέει.Ή αν θες την γνώμη μου κάνε δίαιτα.Εχω έναν γνωστό μου διαιτολόγο-πασίγνωστο κιόλας κ ΑΕΚΤΖΗΣ που μπορώ να στον συστήσω κ να σε παρακολουθεί.Αν κάνεις ότι λεέι κ κόψεις τις μασαμπούκες σε 4 μήνες δεν θα αναγνωρίζεσαι.Αν θες σου φέρνω τα στοιχεία του στην συνάντηση.Εγω έχω χάσει 25 κιλά με αυτόν.Και με 30' τρέξιμο την ημέρα ή έστω περπάτημα θα σου φύγουν νερό.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως μας τιμάει που κάποιοι με το πρώτο τους post μπαίνουν στο ΑΕΚΤΖΗΔΙΚΟ αντί να πάνε να τα πούνε λίγο με τους σύνγαυρους.
 

Επισκέπτης
Πάντως Αρίωνα έχει δίκιο ο pleasure σε αυτό που σου λέει.Ή αν θες την γνώμη μου κάνε δίαιτα.Εχω έναν γνωστό μου διαιτολόγο-πασίγνωστο κιόλας κ ΑΕΚΤΖΗΣ που μπορώ να στον συστήσω κ να σε παρακολουθεί.Αν κάνεις ότι λεέι κ κόψεις τις μασαμπούκες σε 4 μήνες δεν θα αναγνωρίζεσαι.Αν θες σου φέρνω τα στοιχεία του στην συνάντηση.Εγω έχω χάσει 25 κιλά με αυτόν.Και με 30' τρέξιμο την ημέρα ή έστω περπάτημα θα σου φύγουν νερό.
οι διαιτες ειναι δυσκολη κατασταση..ας αρχισει με γυμναστη ο οποιος ΣΙΓΟΥΡΑ μπορει να του δωσει & καποια διαιτα & αργοτερα οταν εχει μπει στο πνευμα της ασκησης,μπορει να δει & καποιον ποιο επαγγελματια..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μία η άλλη pleasure.Το ίδιο λέμε.Κ γω παρακολούθηση λέω.Απλώς ο διαιτολόγος είναι εργομετρικό κατά βάθος κ θα του κάνει αναλύσεις αίματος κ.λ.π. ώστε να του δώσει βασικά αυτό που πρέπει για τον οργανισμό του.

Το μυστικό είναι 1:ΘΕΛΗΣΗ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέρφια καλό απόγευμα κ καλό Σ/Κ

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 16.45 ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,στο ματς με τα σουβλάκια.

Η καθιερωμένη συνάντηση κανονικά στο ημίχρονο του ματς.

Εσύ pleasure(γιατί αν περιμένω από τον Κρητικό βράσε όρυζα)θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΝΗ;;; :tickedoff:

[move]AEK ΓΕΡΑ-ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ[/move]
 

Επισκέπτης
Αδέρφια καλό απόγευμα κ καλό Σ/Κ

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 19.00
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,στο ματς με τα σουβλάκια.

Η καθιερωμένη συνάντηση κανονικά στο ημίχρονο του ματς.

Εσύ ΣΚΟΤΕΙΝΕ(γιατί αν περιμένω από τον Κρητικό βράσε όρυζα)θα αφήσεις την ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΜΟΝΗ;;; :tickedoff:

[move]ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ[/move]
 

Επισκέπτης
Πάντως Αρίωνα έχει δίκιο ο pleasure σε αυτό που σου λέει.Ή αν θες την γνώμη μου κάνε δίαιτα.Εχω έναν γνωστό μου διαιτολόγο-πασίγνωστο κιόλας κ ΑΕΚΤΖΗΣ που μπορώ να στον συστήσω κ να σε παρακολουθεί.Αν κάνεις ότι λεέι κ κόψεις τις μασαμπούκες σε 4 μήνες δεν θα αναγνωρίζεσαι.Αν θες σου φέρνω τα στοιχεία του στην συνάντηση.Εγω έχω χάσει 25 κιλά με αυτόν.Και με 30' τρέξιμο την ημέρα ή έστω περπάτημα θα σου φύγουν νερό.
συμφωνώ ρε αδελφέ κατ αρχήν για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά πρώτον έχω υποθυρεοειδισμό  που ευνοεί την αύξηση του βάρους, κάνω τακτικά εξετάσεις και παίρνω το ανάλογο χάπι καθημερινά, πριν 7 με 8 χρόνια είχα πάει σε ένα ενδοκρινολόγο και πέρα από την βασική διάγνωση μου είχε δώσει μια δίαιτα και σε 3 μήνες είχα χάσει τότε 27 κιλά.
και τώρα το βασικό είναι ότι ξεκινώ πάλι δίαιτα που έχω πάρει από τον ίδιο γιατρό όπως πριν αλλά αν θέλεις φέρε μου και τα στοιχεία αυτού που μου έγραψες σαν ποιο ιδικού.
τώρα για τον διάδρομο απλά λόγο ότι οι ώρες μου είναι λίγο χάλια λόγο εργασίας την στιγμή που έχω και το υπέροχο άλσος της ΝΦ δίπλα μου όμως οι ώρες μου δεν ενδείκνυται για άθληση εκεί  ενώ ο διάδρομος μέσα στο σπίτι είναι ποιο προσιτός και μπορώ να κάνω περπάτημα με αυτόν και δυο η τρεις φορές την ημέρα.   
 

Επισκέπτης
συμφωνώ ρε αδελφέ κατ αρχήν για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά πρώτον έχω υποθυρεοειδισμό  που ευνοεί την αύξηση του βάρους, κάνω τακτικά εξετάσεις και παίρνω το ανάλογο χάπι καθημερινά, πριν 7 με 8 χρόνια είχα πάει σε ένα ενδοκρινολόγο και πέρα από την βασική διάγνωση μου είχε δώσει μια δίαιτα και σε 3 μήνες είχα χάσει τότε 27 κιλά.
και τώρα το βασικό είναι ότι ξεκινώ πάλι δίαιτα που έχω πάρει από τον ίδιο γιατρό όπως πριν αλλά αν θέλεις φέρε μου και τα στοιχεία αυτού που μου έγραψες σαν ποιο ιδικού.
τώρα για τον διάδρομο απλά λόγο ότι οι ώρες μου είναι λίγο χάλια λόγο εργασίας την στιγμή που έχω και το υπέροχο άλσος της ΝΦ δίπλα μου όμως οι ώρες μου δεν ενδείκνυται για άθληση εκεί  ενώ ο διάδρομος μέσα στο σπίτι είναι ποιο προσιτός και μπορώ να κάνω περπάτημα με αυτόν και δυο η τρεις φορές την ημέρα.   
μαλακιες..κρεμαστρα θα τον κανεις..εγγυηση..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
καλισπερα συναγωνιστες. Διαβασα στο contra.gr οτι τα τυπικα μενουν μονο για την ολοκληρωση της μεταγραφης επιθετικου απο πορτογαλλια. στα στοιχεια του δινει 14 γκολ σε 5 σεζον. αν αυτη ειναι η ενισχυση που περιμενε ο προπονητης τοτε μπορουσε να παει μεχρι τον αονφ ή τον αχιλλεα κατω αχαρνων. το πρωταθλημα περα απο παικτες με ορεξη και <αντερα> θελει και ταλεντο .
 

Επισκέπτης
καλισπερα συναγωνιστες. Διαβασα στο contra.gr οτι τα τυπικα μενουν μονο για την ολοκληρωση της μεταγραφης επιθετικου απο πορτογαλλια. στα στοιχεια του δινει 14 γκολ σε 5 σεζον. αν αυτη ειναι η ενισχυση που περιμενε ο προπονητης τοτε μπορουσε να παει μεχρι τον αονφ ή τον αχιλλεα κατω αχαρνων. το πρωταθλημα περα απο παικτες με ορεξη και <αντερα> θελει και ταλεντο .
ο ΑΟΝΦ φίλε ονομάζεται Άτταλος και το πρώτο του όνομα ήταν Αναμενόμενος Πυρσός,
ο Αχιλλέας πριν γίνει επίσημη ομάδα το 68 με 69 ονομαζόταν Αχιλλέας και όταν έγινε επίσημη ομάδα Φοίνικας ΚΑΧ. και μετά την ΧΟΥΝΤΑ ονομάσθηκε πάλι Αχιλλέας.
τα ονόματα  ΑΝ. ΠΥΡΣΟΣ  και  ΦΟΙΝΙΚΑΣ δόθηκαν υποχρεωτικά από την ΧΟΥΝΤΑ για να γίνουν επίσημες ομάδες, και τα πρώτα χρόνια της παρουσίας των ομάδων αυτών σε επίσημα πρωταθλήματα τα παιχνίδια ανάμεσα στους ήταν ομηρικές μάχες. 
 

Επισκέπτης
ο ΑΟΝΦ φίλε ονομάζεται Άτταλος και το πρώτο του όνομα ήταν Αναμενόμενος Πυρσός,
ο Αχιλλέας πριν γίνει επίσημη ομάδα το 68 με 69 ονομαζόταν Αχιλλέας και όταν έγινε επίσημη ομάδα Φοίνικας ΚΑΧ. και μετά την ΧΟΥΝΤΑ ονομάσθηκε πάλι Αχιλλέας.
τα ονόματα  ΑΝ. ΠΥΡΣΟΣ   και  ΦΟΙΝΙΚΑΣ δόθηκαν υποχρεωτικά από την ΧΟΥΝΤΑ για να γίνουν επίσημες ομάδες, και τα πρώτα χρόνια της παρουσίας των ομάδων αυτών σε επίσημα πρωταθλήματα τα παιχνίδια ανάμεσα στους ήταν ομηρικές μάχες. 
καλη η ιστορικη αναδρομη αλλα το παλληκαρι αλλο λεει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom