Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
γειά σας συναγωνιστές. Τι βλάκες είμαστε που δεν πήγαμε στην Αχαρνών να πάρουμε φορ για Back up του Μπλάνκο?
Ντέμη ακούς? Τζάμπα λεφτά.
Εγώ τα έγραψα και εχθές. Η ομάδα είναι πρώτη, έχει πιο πολλούς ετοιμοπόλεμους παίκτες από κάθε άλλη που διεκδικεί πρωτάθλημα και εμείς στην γκρίνια!! Τι να πώ!!!




αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.ακουσα πριν λιγο οτι ο σπυροπουλος πηγε στον βαζελο και εμεινα ξερος.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
αγαπητε για τον αχιλλεα δεν μπορω να απαντησω ( ειμαι πολυ νεώτερος ). τον αθλητικο ομιλο νεας φιλαδελφειας τον γνώρισα πριν αρχίσει να μπαινει παντου στην περιοχη το ονομα ατταλος. αλλα και παλι δεν μου ειπες αν σε ικανοποιει η μεταγραφη αυτη. p.s. τα ονοματα δεν τα γραφω με κεφαλαια διοτι βαριεμαι την εναλλαγη με το caps lock.
 

Επισκέπτης
καλη η ιστορικη αναδρομη αλλα το παλληκαρι αλλο λεει..
μια και είσαι ΟΣΦΠ άκου την συνέχεια.
στον Αν.  Πυρσό έπαιζε ποδόσφαιρο στην θέση του σέντερ φόρ ο αδελφός του Τάσου Μητρόπουλου.
πήγαινε ο Τάσος και παρακάλαγε να του βγάλουν δελτίο και τον έδιωχναν αφού δεν του έβγαζαν αυτοί στην συνέχεια ήλθε στον τότε Φοίνικα πάει στο ταμεία της ομάδας (ήταν και γαύρος και τον φωνάζαμε Γουλανδρή και ήταν μπακάλης)και τον παρακαλούσε να του κάνουν δελτίο, και του απαντά ο ταμίας άντε ρε να παίξεις μπάσκετ,τελικά ο αδελφός του Τάσου πήρε μεταγραφή στον Άρη Πετρουπόλεως τον ακολούθησε ο Τάσος του έκαναν δελτίο χάριν του αδελφού του δούλεψε πολύ είχε θέληση και από τον Άρη πήγε στον Εθνικό και συνέχεια στον ΟΣΦΠ.
 

Επισκέπτης
μια και είσαι ΟΣΦΠ άκου την συνέχεια.
στον Αν.  Πυρσό έπαιζε ποδόσφαιρο στην θέση του σέντερ φόρ ο αδελφός του Τάσου Μητρόπουλου.
πήγαινε ο Τάσος και παρακάλαγε να του βγάλουν δελτίο και τον έδιωχναν αφού δεν του έβγαζαν αυτοί στην συνέχεια ήλθε στον τότε Φοίνικα πάει στο ταμεία της ομάδας (ήταν και γαύρος και τον φωνάζαμε Γουλανδρή και ήταν μπακάλης)και τον παρακαλούσε να του κάνουν δελτίο, και του απαντά ο ταμίας άντε ρε να παίξεις μπάσκετ,τελικά ο αδελφός του Τάσου πήρε μεταγραφή στον Άρη Πετρουπόλεως τον ακολούθησε ο Τάσος του έκαναν δελτίο χάριν του αδελφού του δούλεψε πολύ είχε θέληση και από τον Άρη πήγε στον Εθνικό και συνέχεια στον ΟΣΦΠ.
ωραια ρε μαστορα..ευχαριστω για την πληροφορηση..ομως ο ομοθρησκος σας,αλλο ειπε..
 

Επισκέπτης
αγαπητε για τον αχιλλεα δεν μπορω να απαντησω ( ειμαι πολυ νεώτερος ). τον αθλητικο ομιλο νεας φιλαδελφειας τον γνώρισα πριν αρχίσει να μπαινει παντου στην περιοχη το ονομα ατταλος. αλλα και παλι δεν μου ειπες αν σε ικανοποιει η μεταγραφη αυτη. p.s. τα ονοματα δεν τα γραφω με κεφαλαια διοτι βαριεμαι την εναλλαγη με το caps lock.
κάποτε ο Αχιλλέας είχε ένα πολύ καλό σέντερ φορ τον Βρύνιο τον οποίο τον ήθελε στην ΑΕΚ ο Τσαικόφσκι αλλά από ένα ψιλοπρόβλημα μάλλον υγείας στάθηκε άτυχο το παλικάρι αλλά έπαιξε σε Α Εθνική σε Χαλκίδα. Ηρακλή,και Αθηναικό, και σε β εθνική στον Αχαρναικό.

μιλάμε το σέντερ φορ, μιλάμε για πολύ μεγάλο ταλέντο αλλά άτυχο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Και επειδή είμαστε πρώτοι δεν μπορούμε να κάνουμε κριτική φίλε liako?Τέτοιες μεταγραφές κάνει η Βέροια και η Καλαμαριά!!!Μακάρι να είναι παιχταράς...
 

Επισκέπτης
Και επειδή είμαστε πρώτοι δεν μπορούμε να κάνουμε κριτική φίλε liako?Τέτοιες μεταγραφές κάνει η Βέροια και η Καλαμαριά!!!Μακάρι να είναι παιχταράς...
οχι ρε δεν μπορεις να κανεις..να πας να ποσταρεις κανα ξωβυζο..ουστ..
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
ρε αριον πηρες διαδρομο ΧΩΡΙΣ να με ρωτησεις....?
 

LIAKOSS

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
1.055
Like
0
Πόντοι
16
Και επειδή είμαστε πρώτοι δεν μπορούμε να κάνουμε κριτική φίλε liako?Τέτοιες μεταγραφές κάνει η Βέροια και η Καλαμαριά!!!Μακάρι να είναι παιχταράς...
Φίλε μου δεν είπα σε κανέναν να μην κάνει κριτική. Αλλά τι σοι κριτική είναι αυτή σε κάποιον που δεν έχεις δει? Δεν καταλαβαίνω. Οταν πήραμε τον Μπλάνκο, κάποιοι έλεγαν ότι παίρνουμε παίκτη Β' Εθνικής Αργεντινής. Τι λένε τώρα?
Ας τον δούμε πρώτα! Η δική σου κριτική είναι κακόπιστη. Τον λες άχρηστο πρώτα και μετά λες μακάρι να είναι παιχταράς.
και ξαναγράφω για πολλοστή φορά. Οι ομάδες χτίζονται το καλοκαίρι. και η ΑΕΚ δόξα το Θεό έχτισε το καλοκαίρι.  



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και τα ταλεντα σημερα βρισκονται σε πολυ μικροτερη ηλικια
 

Επισκέπτης
Και επειδή είμαστε πρώτοι δεν μπορούμε να κάνουμε κριτική φίλε liako?Τέτοιες μεταγραφές κάνει η Βέροια και η Καλαμαριά!!!Μακάρι να είναι παιχταράς...
τα στατιστικά να τα χέσω αν δεις την Σετουμπάλ νομίζω δεν είναι και η κορυφή και αν αυτός δίπλα του είχε συμπαίκτες τσαπατώρια τι να τα κάνεις τα στατιστικά μπορεί να έρθει εδώ και να είναι Θεός, εδώ στο παρελθόν ήρθαν ονόματα και έφυγαν σε δυο βραδιές σαν παλτά, και ήρθαν άσημα παικτάκια  και άφησαν εποχή.

οι ποδοσφαιριστές κρίνονται στα γήπεδα.
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
οκ τοτε..
οταν (και αμα αποφασισεις) βρεις τι θα παρεις θα μου πεις τι βρηκες σε τι τιμη και τι χαρακτηριστικα και θα σου πω αν θα τον παρεις η οχι...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Φίλε μου δεν είπα σε κανέναν να μην κάνει κριτική. Αλλά τι σοι κριτική είναι αυτή σε κάποιον που δεν έχεις δει? Δεν καταλαβαίνω. Οταν πήραμε τον Μπλάνκο, κάποιοι έλεγαν ότι παίρνουμε παίκτη Β' Εθνικής Αργεντινής. Τι λένε τώρα?
Ας τον δούμε πρώτα! Η δική σου κριτική είναι κακόπιστη. Τον λες άχρηστο πρώτα και μετά λες μακάρι να είναι παιχταράς.
και ξαναγράφω για πολλοστή φορά. Οι ομάδες χτίζονται το καλοκαίρι. και η ΑΕΚ δόξα το Θεό έχτισε το καλοκαίρι.  



αεκ γερά πρωτάθλημα ξανά
Εγώ δεν τον είπα ποτέ άχρηστο!!!!!!Αλλά δεν μπορώ να βλέπω να ενθουσιαζόμαστε με τέτοιου είδους μεταγραφές!!!ΕΛΕΟΣ...ΑΕΚ είμαστε...όχι Αχιλλέας! :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom