Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μαγκες ο gatto ειναι πρακτορας του σωκρατη..τον δινω γιατι ημασταν συνεταιροι & μου εκρυβε οτι εχει 5εκ ευρω στον λογ/σμο του..
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν τον είπα ποτέ άχρηστο!!!!!!Αλλά δεν μπορώ να βλέπω να ενθουσιαζόμαστε με τέτοιου είδους μεταγραφές!!!ΕΛΕΟΣ...ΑΕΚ είμαστε...όχι Αχιλλέας! :headbang:
εσύ τι δουλειά έχεις με τον Αχιλλέα αφού είσαι ¨Ολυμπος Αν.....  Λέσβου στα μικρά.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
εσύ τι δουλειά έχεις με τον Αχιλλέα αφού είσαι ¨Ολυμπος Αν.....  Λέσβου στα μικρά.
Δεν ανεβαίνει και η Αιολικάρα να πάμε να κάνουμε κερκίδα!Αυτός ο Αιγέας τι έγινε ρε συ?
 

Επισκέπτης
πάντως οι ενημερωμένες ομάδες δεν έπεσαν στον λάκκο του επικοινωνιακού παιχνιδιού του σωφέρ με τον Σπυρόπουλο.
η πιθανή τιμή του 1,5 έως 2 εκ ευρώ. 
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
οι ποδοσφαιριστες κρινονται στα γηπεδα αλλα οι κινησεις των ομαδων μπορουν να κριθουν νωριτερα. οταν επειδη δεν παιζει ο ζηκος βαφτιζουμε αμυντικο χαφ τον τοζερ και οταν λειπει ο δελλας βαζουμε τον ενσαλιβα κεντρικο αμυντικο και το καλοκαιρι διωξαμε τσιριλο και μορα ποιος φταει?
 

Επισκέπτης
οι ποδοσφαιριστες κρινονται στα γηπεδα αλλα οι κινησεις των ομαδων μπορουν να κριθουν νωριτερα. οταν επειδη δεν παιζει ο ζηκος βαφτιζουμε αμυντικο χαφ τον τοζερ και οταν λειπει ο δελλας βαζουμε τον ενσαλιβα κεντρικο αμυντικο και το καλοκαιρι διωξαμε τσιριλο και μορα ποιος φταει?
η παραγκα του κοκκαλη..
 

Επισκέπτης
Δεν ανεβαίνει και η Αιολικάρα να πάμε να κάνουμε κερκίδα!Αυτός ο Αιγέας τι έγινε ρε συ?
εκεί τοπικό τον χειμώνα πετάνε αλλά της τελευταίες αγωνιστικές που είναι στην άνοιξη πλακώνουν στο Πλωμάρι οι Σουηδέζες και όλοι οι παικταράδες μας από το πήδημα το πολύ σέρνονται στο γήπεδο.

ο Σκοπελίτης του Ατρόμητου από εκεί ξεκίνησε.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
:rockon:
 

Συνημμένα

  • aek_agiasofia.jpg
    aek_agiasofia.jpg
    91,2 KB · Εμφανίσεις: 42
  • excursions (46).jpg
    excursions (46).jpg
    96,5 KB · Εμφανίσεις: 16
  • gipedo (2).jpg
    gipedo (2).jpg
    185 KB · Εμφανίσεις: 15

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.268
Πόντοι
12.056
Καλημερα ρεεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.268
Πόντοι
12.056
Oλγα καριολα  :boobies: :headbang:
Σε παραταω και φευγω 2ημερο Καλαμπακα με την μηχαναρα μου :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
καλημέρα  αδέλφιαααααααααααααααααααααααααααααααα
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
ολοι στο μπασκετ σημερα δεν χωρανε δικαιολογιες για απουσιες ολοι στο μπασκετ
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ξερει κανεις τι ρολο βαραει αυτος που πηραμε?δεν εχω προλαβει να ακουσω τιποτα απο χθες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom