Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειλικρεινά με τις επιλογές της ενδεκα΄δας σηκώνω τα χέρια ψηλα.

Δεν μας τα λες καλά κύριε Σέρα.Καθόλου καλά.

Θα μαι προφητικός:πάρουμε δεν πάρουμε τίτλο δεν τον βλέπω για του χρόνου τον Φερέρ.
γιατι θα την τελειωσει την χρονια??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Έχει κάνει πολλές περίεργες επιλογές και στο υλικό της ομάδας και στην διαχείριση του!
Θα επαναλάβω ότι η ομάδα με τους παίχτες που έχει από την μέση και μπροστά θα έπρεπε να έχει παίξει πιο ωραίο ποδόσφαιρο,άσχετα με τα αποτελέσματα!
Αν συμπεριλάβουμε και κάποιες αστείες δηλώσεις που έχει κάνει κατά καιρούς...νομίζω κι εγώ ότι μόνο αν πάρει το πρωτάθλημα θα είναι μαζί μας και μετά το καλοκαίρι ο Ισπανός!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
κάτι μου λέει ότι την νέα χρονιά θα έχουμε στην τεχνική ηγεσία της ομάδας έναν εκ των Λίνεν η Κάμπος.
Δυστυχώς είπε μια αλήθεια ο Γεωργίου...πιο εύκολο είναι να ψωνίσει ο Αστέρας από την ΑΕΚ παρά το αντίθετο!Έχουν φράγκα στην Τρίπολη...δεν είναι εφικτό να τους "αρπάξεις" ούτε παίχτη ούτε προπονητή!
 

Επισκέπτης
Έχει κάνει πολλές περίεργες επιλογές και στο υλικό της ομάδας και στην διαχείριση του!
Θα επαναλάβω ότι η ομάδα με τους παίχτες που έχει από την μέση και μπροστά θα έπρεπε να έχει παίξει πιο ωραίο ποδόσφαιρο,άσχετα με τα αποτελέσματα!
Αν συμπεριλάβουμε και κάποιες αστείες δηλώσεις που έχει κάνει κατά καιρούς...νομίζω κι εγώ ότι μόνο αν πάρει το πρωτάθλημα θα είναι μαζί μας και μετά το καλοκαίρι ο Ισπανός!
πέρσι ήταν ποιο ουσιαστικός εφέτος πολύ περίεργος, με μια καλύτερη διαχείριση του υλικού με το ξεκίνημα που έκανε εφέτος χωρίς την σπουδαία μπάλα μπορούσε να είναι μπροστά με 4 έως 5 βαθμούς.
 

Επισκέπτης
εγω ξερω οτι ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ κεντατε μεχρι τον δεκεμβρη & μετα αρχιζει η ελευθερη πτωση..το ειχα γραψει & οταν ειχα πρωτοποσταρει & απ' οτι φαινεται επιβεβαιωνομαι..το πως τα καταφερνετε να τα κανετε ολα μανταρα στον δευτερο γυρο,μονο εσεις το ξερετε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ακόμα pleasure δεν τέλειωσε τίποτε.Κάτσε να περάσουν 4-5 ματς κ βλέπουμε για τα περί μαντάρας στον Β' γύρο.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έχεις άδικο.Τα προηγούμενα χρόνια δεν ξεκινήσαμ καλά.Κάναμε κάποιες εξάρσεις,που καταρρακωθήκαμε στις αρχές του Β' γύρου.Μην ξεχνάς ότι πέρσι ξεκινήσμαε με 3/3 ισοπαλίες,οπότε τρέχαμε από την αρχή.
Και ακόμα ο Β' γύρος τώρα δεν ξεκίνησε.

Μπορεί την Κυριακή να είμαστε πάλι πρώτοι,αλλά έχω αρχίσει πια να μην είμαι πολύ αισιόδοξος ως προς την έκβαση του τίτλου.Αν ο γαύρος κατέβει υγιής στο ΟΑΚΑ με το υπάρχον υλικό που έχουμε,δε νομίζω ότι θα χουμε κ πολύ τύχη και έτσι όπως παίζουμε.Άντε καμμιά ισοπαλία όπως τα πέρσι δηλδή ήττα κατ'εμέ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
ρε φιλε δεν ειπα εγω οτι τελειωσε κατι..ομως καθε χρονο τα ιδια κανετε..εχω αδικο???
Έτσι όπως είναι το πρωτάθλημα στο Ελλάντα είναι δύσκολο για κάποιον από τους 3 "μεγάλους" να είναι εκτός διεκδίκησης του τίτλου από πολύ νωρίς!Επομένως αυτή η συμπεριφορά είναι πολύ φυσιολογική για αυτούς τους 2 που στο τέλος το χάνουν!
Με την ίδια λογική τα ίδια κάνατε κι εσείς την πέτρινη δεκαετία σας!Κάθε Σεπτέμβρη είσασταν πρωταθλητές και σιγά-σιγά ξεφουσκώνατε...
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αχ Φρόσω..............  :smitten: :smitten: :smitten:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
...και αν οριστεί κ κανένας ωραίος διαιτητάκος-χειρουργάκος όπως πάντα,εκεί να δεις πότε ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ.
 

Επισκέπτης
ρε φιλε δεν ειπα εγω οτι τελειωσε κατι..ομως καθε χρονο τα ιδια κανετε..εχω αδικο???
πέρσι απλά δυο παράγοντες είχαν παίξει ρόλο στην περιορισμένη χρονική δυνατότητα φορμαρίσματος της ΑΕΚ.
στην προετοιμασία δόθηκε μεγάλη σημασία στο φορμάρισμα της ομάδας για τα Ευρωπαϊκά  παιχνίδια και αυτό σε συνάρτηση με τα προβλήματα του αγωνιστικού χώρου στο προπονητήριο  των Θρακομακεδόνων που είχαμε πολούς τραυματισμούς λόγο της έντασης στον δεύτερο γύρο η ομάδα έπαθε αυτή την πτώση εφέτος υπάρχει σταθερότητα στην φυσική κατάσταση υπάρχει μικρό σταδιακό ανέβασμα ίσως και για αυτό τον λόγο η σχετική αδιαφορία σε ότι έχει σχέση με την Ευρώπη απλά έχουν γίνει στρατηγικά λάθη από τον Φερέρ.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
O "διπλή παράθεση" δεν το έχει δει ακόμα?????????? :)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166

Επισκέπτης
Έτσι όπως είναι το πρωτάθλημα στο Ελλάντα είναι δύσκολο για κάποιον από τους 3 "μεγάλους" να είναι εκτός διεκδίκησης του τίτλου από πολύ νωρίς!Επομένως αυτή η συμπεριφορά είναι πολύ φυσιολογική για αυτούς τους 2 που στο τέλος το χάνουν!
Με την ίδια λογική τα ίδια κάνατε κι εσείς την πέτρινη δεκαετία σας!Κάθε Σεπτέμβρη είσασταν πρωταθλητές και σιγά-σιγά ξεφουσκώνατε...
μονο που εμεις ειχαμε παιχταραδες & τοτε..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon:


Γιατί η ΑΕΚ τι είχε τότε;;;;ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ

Κάτι Μπορμπόκηδες,Κασάπηδες,Ζαγοράκηδες,Μανωλάδες,Τσάρτες κ.λ.π.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το χω δει αδελφέ μου.Αλλά τι να σου πω;;;
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.Μπουα,χα,χα,χα,χ,αχ,χα,χα

Εσύ Ενωσίτη θα αφήσεις τη Φρόσω μόνη όταν ο Σκοτεινός θα κηνυγάει την κίτρινη αρρώστια????
Μέχρι και εγώ θα πω ΟΧΙ τώρα!!!!!! :)

Υ.Γ. Έχω βαρέσει κάτι τσικουδιές από το πρωϊ απίστευτες!!!!  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom