Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Που να δεις όταν της είπα αδελφέ-μπεκρή ,ότι θα πάω Κούβα το καλοκαίρι.Τρελλάθηκε. :idiot:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ενημέρωσα το γραφείο ότι είμαι άρρωστος σήμερα και πήγα με κάτι φίλους σε ένα σπίτι και ψήσαμε κρέας, κρασί 5 χρονών και 2-3 κιλά τσικουδιά μέχρι να γίνει το φαϊ. Απορώ ΠΩΣ στον πούτσο θα πάω για bowling σε λίγο που έχουμε αγώνες!!!! Xaxaxaxaxaxaxaxaxa
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Aδέλφια μου μεθυσμένα κ μη καλό απόγευμα σε όλους.Με τη νίκη-εξιλέωση-πρόκριση σήμερα στην Ξάνθη.

Πάω να βρω την Μαντώ ,την αδελφή της Φροσούς.
 

Επισκέπτης
Aδέλφια μου μεθυσμένα κ μη καλό απόγευμα σε όλους.Με τη νίκη-εξιλέωση-πρόκριση σήμερα στην Ξάνθη.

Πάω να βρω την Μαντώ ,την αδελφή της Φροσούς.
ρε πινοκιο Renata Daninsky λεγεται η κοπελλα,ποια αδελφη της φροσως???αντε τραβα καμια αληθινη φωτο να μας ποσταρεις εδω & ασε τα παραμυθια σου..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Υποκλίνομαι στις γνώσεις σου pleasure... :thumbsup:
Άρα την άλλη την λένε Froso Daninsky!!!
:2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πινόκιο??????????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Pinochiotelllie.jpg
    Pinochiotelllie.jpg
    44,6 KB · Εμφανίσεις: 19

Επισκέπτης
Ενημέρωσα το γραφείο ότι είμαι άρρωστος σήμερα και πήγα με κάτι φίλους σε ένα σπίτι και ψήσαμε κρέας, κρασί 5 χρονών και 2-3 κιλά τσικουδιά μέχρι να γίνει το φαϊ. Απορώ ΠΩΣ στον πούτσο θα πάω για bowling σε λίγο που έχουμε αγώνες!!!! Xaxaxaxaxaxaxaxaxa
σε βλέπω να βαράς τα βυζόμπαλα της Φρόσως.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Ρε δεν αφήνετε τη Φρόσω και την αδερφή της την Π@@@@άνάρα,να δούμε τι θα κάνουμε σήμερα.Άντε μπράβο γιατί αύριο προβλέπω δικαστήρια και το Σερα να τα μαζεύει....
[move][size=15pt]Ηρθε η Ώρα του Αραμπατζή????????[/size][/move]
 

Επισκέπτης
Ρε δεν αφήνετε τη Φρόσω και την αδερφή της την Π@@@@άνάρα,να δούμε τι θα κάνουμε σήμερα.Άντε μπράβο γιατί αύριο προβλέπω δικαστήρια και το Σερα να τα μαζεύει....
[move][size=15pt]Ηρθε η Ώρα του Αραμπατζή????????[/size][/move]
γεια σου ρε ναυαρχε πιπινολατρη καμηλιερη..ειδες τι ποσταρα στο θρεντ "πιπινια"???
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Αεκάρες ελπίζω να δούμε κανένα νέο μωρό στην πίστα σήμερα να βγάζει μάτια επιτέλους(κατα προτίμηση χετεμάι, λαγός)!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Εδώ που τα λέμε δεν θα με χάλαγε να πάθουμε και κανένα κλύσμα σήμερα..Μπας και σφιξουν λίγο οι κώλοι..
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα αδερφια.εγω προσωπικα δε θα το δω το ματς για να μην εκνευριστω παλι.θα ενημερωνομαι απο το θρεντ μας για τον αγωνα. >:(
 

Επισκέπτης
Εδώ που τα λέμε δεν θα με χάλαγε να πάθουμε και κανένα κλύσμα σήμερα..Μπας και σφιξουν λίγο οι κώλοι..
αμαν & εισαι & γκαντεμης..ποιος τον ακουει αυριο τον σκοτεινο αμα χασετε..εχεις να ακουσεις τα πουστριλικια της ζωης σου μαυρογατα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
αμαν & εισαι & γκαντεμης..ποιος τον ακουει αυριο τον σκοτεινο αμα χασετε..εχεις να ακουσεις τα πουστριλικια της ζωης σου μαυρογατα.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έχω όμως πανηγυρίσει Ιστορική πρόκριση μέσα στη Φιλαδέλφεια με QPR!!!!!!!!!Από τότε έχω να πανηγυρίσω έτσι... :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Καλά δεν το πιστεύω ότι ξεκίνησε με τη ρουφήχτρα πάλι!!!!!!!!!Τι διάολο,τον πηδάνε οι Βραζιλιάνοι και δεν τους ακουμπάει????????????????????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Επισκέπτης
Έχω όμως πανηγυρίσει Ιστορική πρόκριση μέσα στη Φιλαδέλφεια με QPR!!!!!!!!!Από τότε έχω να πανηγυρίσω έτσι... :headbang: :headbang: :headbang:
τι πρόκριση ήταν αυτή τότε φαντάρος στην Λήμνο και ήταν η εποχή που είχαν αποσφραγίσει τα  καζάνια και έβγαζαν φρέσκο τσίπουρο. εκεί να δεις γλέντια μέχρι τον παπά του χωριού τον ανεβάσαμε σε ένα τραπέζι και χόρευε τσιφτετέλια. 
 

Επισκέπτης
Καλά δεν το πιστεύω ότι ξεκίνησε με τη ρουφήχτρα πάλι!!!!!!!!!Τι διάολο,τον πηδάνε οι Βραζιλιάνοι και δεν τους ακουμπάει????????????????????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
αυτός δεν είναι τερματοφύλακας ανεμιστήρας είναι, μήπως  έχει πάρει καμιά επιδότηση ο παππούς από την ΕΕ για εγκατάσταση ανεμογεννητριών?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom