Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Θα με παρετε κ μένα που είμαι φαν του Πλωμαρίου,του ούζου εννοώ και ας είμαι κ Μανιατάκι;
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Θα με παρετε κ μένα που είμαι φαν του Πλωμαρίου,του ούζου εννοώ και ας είμαι κ Μανιατάκι;
Μεσα και εσυ, αν και εγω δεν πινω ουζο και με κραζουν ολοι οταν κατεβενω στην Μυτιληνη, Πλωμαριτης και να μην πινει ουζο. :idiot:
 

Επισκέπτης
Μεσα και εσυ, αν και εγω δεν πινω ουζο και με κραζουν ολοι οταν κατεβενω στην Μυτιληνη, Πλωμαριτης και να μην πινει ουζο. :idiot:
από το χωριό σου καταγόταν ένας μεγάλος μπουρδελιάρης έχει πάει στον ουρανό εδώ και αρκετά χρόνια μόνο το μικρό του όνομα γράφω Βαγγέλης και ήταν λίγο κουφός μιλάμε δεν πρέπει να υπάρχει άτομο που δεν τον ήξερε.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
από το χωριό σου καταγόταν ένας μεγάλος μπουρδελιάρης έχει πάει στον ουρανό εδώ και αρκετά χρόνια μόνο το μικρό του όνομα γράφω Βαγγέλης και ήταν λίγο κουφός μιλάμε δεν πρέπει να υπάρχει άτομο που δεν τον ήξερε.
Δεν πρεπει να τον ξερω.

Ο Βρασίδας είναι κ μας γράφει από τον Θεό :2funny:
Το ακουσα αυτο. :grin:

 

Επισκέπτης
Ο Βρασίδας είναι κ μας γράφει από τον Θεό :2funny:
η αδελφη της φροσως.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
14.jpg
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Μανούλα μου.Για αυτό μου την κρύβει τόσο καιρό κ καλά είναι στο χωριό τους στα ορεινά Γρεβενά.Θα το σκοτώσω το βρωμοπουτ....
Κάπου θα κάνει καρριέρα κ αυτή.Μαντώ την λένε για την ιστορία.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να ρωτησω κι εγω τωρα κατι ?

πρεπει να ειμαι καποια ομαδα (π.χ. αεκ), για να με κοιταξει η συνιφαδο-κουμπαρο-νυφη του dark ???? :grin:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Περιμένω τον pleasure να μου βρει κ την(κατάλληλη) μάνα-milf των αδερφών Φρόσω. :rockon:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Για τον Παυλη παντος επειδη ειναι απο τα Λουτρα και τον ξερει ενα φιλαρακι κολλητος μου εχουν και οικογενιακες σχεσεις, πριν απο κανα δυο χρονια ηθελαν να τον πανε να δοκιμαστη στον Ολυμπιακο αλλα ο πιτσιρικας δεν ηθελε γιατι ειναι Αεκτζης.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αυτή είναι η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΑΕΚΤΖΗ.Μπρος στην καρριέρα του προτίμησε να μείνει προς το παρόν,τότε,στην αφάνεια ,παρά να πάει στον γαύρο.
 

Επισκέπτης
Για τον Παυλη παντος επειδη ειναι απο τα Λουτρα και τον ξερει ενα φιλαρακι κολλητος μου εχουν και οικογενιακες σχεσεις, πριν απο κανα δυο χρονια ηθελαν να τον πανε να δοκιμαστη στον Ολυμπιακο αλλα ο πιτσιρικας δεν ηθελε γιατι ειναι Αεκτζης.
αφού ήταν οργανωμένος στην ορίτζιναλ Μυτιλήνης και η ορίτζιναλ τον έφερε εδώ.
επίσης από το Πλωμάρι σχεδόν από την Πλαγιά είναι ο Καράς που με τον Μελισανίδη είχαν την ΑΕΚ και επίσης ένα σέντερ φορ που έπαιζε στο Αιγάλεω είναι από το Πλωμάρι. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δεν είναι αυτή η κυριά Τασούλα η μαμα΄της Φρόσως κ της Μαντώς.Βρες πια είναι.Είναι δυνατόν τέτοια μπουμπούκια να βγήκαν από τέτοιο χάλι.Εντάξει έχει κατι το τσοπανίστικο η κυρά Τασούλα από όσο έχω δει αλλά είναι πιο μιλφάρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom