Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
βρε φαντασμενοι τι φαπες να δωσετε? ακομα τα ψωλοχυματα μου εχετε στις μαπες σας ειστε σε θεση κ να δινετε κ φαπες πιστευεις? μελανιασμενες ειστε ολες σας ασε τις μαλακιες και πες τι εχεις να πεις για τη συνεντευξη του αρχηγου του κομματος σου εχθες στον σροιτερ?


Ο Κύριος Ευάγγελος Μαρινάκης ενεπλάκη ύπουλα και βρώμικα από το γελοίο συφερτό των κομμουνοσυμμοριτών και είναι αναγκασμένος να απαντήσει στα ψέματα και τη λάσπη του.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Ο Κύριος Ευάγγελος Μαρινάκης ενεπλάκη ύπουλα και βρώμικα από το γελοίο συφερτό των κομμουνοσυμμοριτών και είναι αναγκασμένος να απαντήσει στα ψέματα και τη λάσπη του.
χαχαααχ αυτο το λες εσυ η το εκανες κόπυ παστέ απο το γραφειο τυπου του ?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
χαχαααχ αυτο το λες εσυ η το εκανες κόπυ παστέ απο το γραφειο τυπου του ?



Αυτό το λέει η λογική με την οποία είσαι μαλωμένος.


Γράψε μας σε παρακαλώ και μια γραμμή για τον Επισημο Υποστηρικτή του Αλέξη.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Αυτό το λέει η λογική με την οποία είσαι μαλωμένος.


Γράψε μας σε παρακαλώ και μια γραμμή για τον Επισημο Υποστηρικτή του Αλέξη.
μιλα μας εσυ για λογικη ρε κουλη! μπροστα στον κυριακο ο αλεξης οχι πουτιν θυμιζει .. μη σου πω κ αβρααμ λινκολν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
μιλα μας εσυ για λογικη ρε κουλη! μπροστα στον κυριακο ο αλεξης οχι πουτιν θυμιζει .. μη σου πω κ αβρααμ λινκολν


Έτσι μπράβο, βαθιά υπόκλιση στο ρούβλι. Σε χαίρομαι.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Έτσι μπράβο, βαθιά υπόκλιση στο ρούβλι. Σε χαίρομαι.
το αυτονοητο λεμε αυτο που βλεπουν ολοι που δν ειναι κομματοσκυλα κ απλα γελανε με την πολιτκη σκηνη της χωρας. αμα εισαι στημενος στα 4 τυπε μου δν βλεπεις καλα σε καταλαβαινω. ο ενας μιλαει και ξεγελαει ανετα τους κουτους (που ειναι κ η πλειοψηφια), ο κουλης μιλαει και γελαει η πλαση με τις βαθυστοχαστες μαλακιες που λεει. εσυ τελικα εισαι νουδου ρε τυπε η κουλης μεχρι το κοκκαλο ? γιατι αν ειναι το 2ο εχεις σοβαρο προμπλεμα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
το αυτονοητο λεμε αυτο που βλεπουν ολοι που δν ειναι κομματοσκυλα κ απλα γελανε με την πολιτκη σκηνη της χωρας. αμα εισαι στημενος στα 4 τυπε μου δν βλεπεις καλα σε καταλαβαινω. ο ενας μιλαει και ξεγελαει ανετα τους κουτους (που ειναι κ η πλειοψηφια), ο κουλης μιλαει και γελαει η πλαση με τις βαθυστοχαστες μαλακιες που λεει. εσυ τελικα εισαι νουδου ρε τυπε η κουλης μεχρι το κοκκαλο ? γιατι αν ειναι το 2ο εχεις σοβαρο προμπλεμα


Εγώ είμαι με όποιον θα διώξει τα ΑΛΗΤΑΡΙΑ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ στον αγύριστο. Και αυτή τη στιγμή είναι ο Κούλης και η παρέα του. Πες του Ιβάν να κλάψει.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Εγώ είμαι με όποιον θα διώξει τα ΑΛΗΤΑΡΙΑ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ στον αγύριστο. Και αυτή τη στιγμή είναι ο Κούλης και η παρέα του. Πες του Ιβάν να κλάψει.
χαχαχα περιμενουμε τις φωτισμενες δυναμεις της δημοκρατιας, ειδικα αδωνη και βοριδη να ερθουν κ να βαλουνε τη χωρα στα προτυπα της Αθηνας του Περικλη τυπε. θα του τα πεις εσυ του ιβαν οταν ερθει η ωρα εισαι και στη γειτονια. εγω απο εδω απλα παρακολουθω την κωμωδια με τους πρωταγωνιστες και τους κομπαρσους εν υπηρεσια
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Όλοι οι γαύροι, του πειραιά και της νότιας μακεδονιας να πάνε παραδίπλα..
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
αυτο το Αλεφ γιατι το κραταει?  :headbang:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Εγώ είμαι με όποιον θα διώξει τα ΑΛΗΤΑΡΙΑ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ στον αγύριστο. Και αυτή τη στιγμή είναι ο Κούλης και η παρέα του. Πες του Ιβάν να κλάψει.
Η παρέα του Κούλη (που ΑΝ κάποιος δεν ήξερε πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είναι και πως αν δεν τον έλεγαν Μητσοτάκη ούτε για να βάζει σφραγίδες δε θα τον είχαν, αρκεί να ακούσει την ατάκα "Εκτιμώ πως το αποτέλεσμα Τσίπρας-Μητσοτάκης θα είναι 1-0 τη Κυριακή και θα καταλάβαινε) είναι ο ΒΟΡΙΔΗΣ και ο ΑΔΩΝΙΣ; Αυτή η παρέα θα διώξει τα φασισταριά που λες; Ειλικρινά τώρα, πες μας με τοπ το 10 πόσο κομματόσκυλο είσαι;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.535
Πόντοι
2.356
Ο Μανόλο Χιμένεθ ενημερώθηκε το Σάββατο (25/5) από την ΑΕΚ ότι δεν θα είναι προπονητής της και την επόμενη σεζόν.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Αλλαξε την κατσαρόλα χωρίς να βάλει υλικά και θέλει να βγεί φαγητό και μάλιστα νόστιμο.
Ασε μας ρε τίγρη.
Τα πιο σωστά που είπες ήταν οτι η προτεραιότητα σου είναι να φτιάξεις το γήπεδο και τα προπονητικά κέντρα καθώς και οτι όσα τα έσοδα της παε τόσα θα είναι και τα έξοδα της.
Τα λέγαμε εμείς με άλλους δυο-τρείς εδω και τρια χρόνια στο φόρουμ και μας λέγανε διάφορα.
Ολοκληρωτικό ποδόσφαιρο είναι η φιλοσοφία του καινούργιου (με αυτούς τους παίχτες).... ας καγχάσω τρις.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Με καταμετρημένο το 100% των ψήφων στον Δήμο Νέας Φιλαδέλφειας-Νέας Χαλκηδόνας, ο Γιάννης Βούρος ήρθε πρώτος, συγκεντρώνοντας ποσοστό 29.47%, εξασφαλίζοντας 10 έδρες.

Στον δεύτερο γύρο θα αντιμετωπίσει τον Άρη Βασιλόπουλο που ήρθε δεύτερος, με ποσοστό 22.97% και πήρε 7 έδρες.

Ακολούθησαν Παντελής Γρετζέλιας (17.49%), Χαράλαμπος Τομπούλογλου (13.09%), Νικόλαος Σερετάκης (7.99%), Αναστάσιος Κωνσταντινίδης (5.37%) και Χρήστος Κοπελούσος (3.62%).
[URL unfurl="true"]https://ekloges.ypes.gr/current/d/home/municipalities/9193/[/url]
 

AthensFinest

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Like
68
Πόντοι
0
Ο Τίγρης δεν βάζει λεφτά , ποτέ δεν έβαζε . Και στην πρώτη του θητεία χάσαμε Μπάγιεβιτς,  Μπατίστα , Αλεξανδρή λόγω τσιγγουνιάς .
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ο Μανολο ειναι ο καλυτερος.
Πηρε περυσι πρωταθλημα απ'το πουθενα,εβλεπε οτι η ομαδα δεν τραβαει για Ch.League ζητησε μεταγραφες-
κι αφου δεν του εδωσαν ικανο μπατζετ την εκανε για Ισπανια.
Γυρισε φετος,συμμαζεψε την ΑΕΚ,παραλιγο να παρει κυπελλο,ζητησε παλι μεταγραφες-
δεν του ξαναδινουν μπατζετ την κανει παλι.
Του χρονου την ανοιξη τον βλεπω να επιστρεφει  :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Τίγρης δεν βάζει λεφτά , ποτέ δεν έβαζε . Και στην πρώτη του θητεία χάσαμε Μπάγιεβιτς,  Μπατίστα , Αλεξανδρή λόγω τσιγγουνιάς .
Και εγώ που τόσα χρόνια που νόμιζα πως έφυγε επί Τραχανά....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ο Μανολο ειναι ο καλυτερος.
Πηρε περυσι πρωταθλημα απ'το πουθενα,εβλεπε οτι η ομαδα δεν τραβαει για Ch.League ζητησε μεταγραφες-
κι αφου δεν του εδωσαν ικανο μπατζετ την εκανε για Ισπανια.
Γυρισε φετος,συμμαζεψε την ΑΕΚ,παραλιγο να παρει κυπελλο,ζητησε παλι μεταγραφες-
δεν του ξαναδινουν μπατζετ την κανει παλι.
Του χρονου την ανοιξη τον βλεπω να επιστρεφει  :grin:
Όταν θα αποδειχθεί και ο Καρντόσο ότι είναι ένας Πορτογάλλος Ουζουνίδης, τότε τέλη του 2019, αρχές του 2020 θα τον ξαναφέρουν...
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
0a016ae93891e127d322231763ef0a4e_659835.jpg

index.php
index.php
index.php
index.php
https://www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=220.0;attach=656630;image[/img[/URL]]
[img]http://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/15/03/08/143940.jpg Στα τσακίδια την πρώτη Κυριακή στον αγύριστο τώρα
smilie_schal3.gif
smilie_schal3.gif
smilie_schal3.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom