Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
 :heavymetalbig:

[move][size=90pt]ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΑΥΡΕ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ!!![/size][/move]
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
εχουμε να δουμε ομορφιες και με το βαρ   :S :S

Eννοειται... Το βαρ θα είναι έγκλημα και δεν πρέπει να εφαρμοστεί στην Ελλάδα.. Δεν θα αλλάξει απολύτως τίποτα...
Το βαρ το μόνο που σου δείχνει είναι πχ αν η μπάλα ακούμπησε σε χερι... Από εκεί και πέρα είναι και πάλι στην κρίση του κόρακα αν αυτό το χέρι είναι πέναλτι ή όχι...
Αν και εκεί που θα δούμε όργια στην Ελλάδα με το βαρ είναι στα κορνερ με τα τζαρτζαρισματα και τα σκουντηγματα..
:heavymetalbig:
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
Eννοειται... Το βαρ θα είναι έγκλημα και δεν πρέπει να εφαρμοστεί στην Ελλάδα.. Δεν θα αλλάξει απολύτως τίποτα...
Το βαρ το μόνο που σου δείχνει είναι πχ αν η μπάλα ακούμπησε σε χερι... Από εκεί και πέρα είναι και πάλι στην κρίση του κόρακα αν αυτό το χέρι είναι πέναλτι ή όχι...
Αν και εκεί που θα δούμε όργια στην Ελλάδα με το βαρ είναι στα κορνερ με τα τζαρτζαρισματα και τα σκουντηγματα..
:heavymetalbig:

απλα θα ειναι αλλοθι για αυτον που ευνοειται

βλεπουμε τι γινεται και στις αλλες χωρες . μονο στο μουντιαλ που εφαρμοστηκε σωστα βοηθησε  

αλλα εδω θα γινει της κακομοιρας.μαζι με τους διαιτητες και τον παρατηρητη θα λεμε και ποιοι ειναι στο βαρ  :orchestra:

 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
112
Like
30
Πόντοι
1
Eννοειται... Το βαρ θα είναι έγκλημα και δεν πρέπει να εφαρμοστεί στην Ελλάδα.. Δεν θα αλλάξει απολύτως τίποτα...
Το βαρ το μόνο που σου δείχνει είναι πχ αν η μπάλα ακούμπησε σε χερι... Από εκεί και πέρα είναι και πάλι στην κρίση του κόρακα αν αυτό το χέρι είναι πέναλτι ή όχι...
Αν και εκεί που θα δούμε όργια στην Ελλάδα με το βαρ είναι στα κορνερ με τα τζαρτζαρισματα και τα σκουντηγματα..
:heavymetalbig:
Απο του χρονου οποιαδηποτε επαφη της μπαλας με το χερι ακομα κ με καραμπολα θα ειναι χερι δλδ παραβαση.
Το βαρ χρησιμοποιείτε σε συγκεκριμένες φάσεις κ οχι για κορνερ σκουντηματα κωλοδαχτυλα κτλ 
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Απο του χρονου οποιαδηποτε επαφη της μπαλας με το χερι ακομα κ με καραμπολα θα ειναι χερι δλδ παραβαση.
Το βαρ χρησιμοποιείτε σε συγκεκριμένες φάσεις κ οχι για κορνερ σκουντηματα κωλοδαχτυλα κτλ 

Mια από τις περιπτώσεις που χρησιμοποιειται το βαρ είναι σε ανατροπές εντός περιοχής... Οπότε με τα νορμάλ πάρα πολλά τραβήγματα που υπάρχουν σε κάθε κόρνερ, θα δούμε όργια στην Ελλάδα με το βαρ όταν το θέλει ο κόρακας...
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
Απο του χρονου οποιαδηποτε επαφη της μπαλας με το χερι ακομα κ με καραμπολα θα ειναι χερι δλδ παραβαση.
Το βαρ χρησιμοποιείτε σε συγκεκριμένες φάσεις κ οχι για κορνερ σκουντηματα κωλοδαχτυλα κτλ

το καταλαβαμε τυπε απο την πρωτη εφαρμογη στον τελικο με την χερουκλα που δεν δωθηκε τιποτα

οπως και με την φαση με τον λιβαγια που αποφασισανε να μην χρησιμοποιησουν το βαρ  :headbaning1:
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
112
Like
30
Πόντοι
1
Mια από τις περιπτώσεις που χρησιμοποιειται το βαρ είναι σε ανατροπές εντός περιοχής... Οπότε με τα νορμάλ πάρα πολλά τραβήγματα που υπάρχουν σε κάθε κόρνερ, θα δούμε όργια στην Ελλάδα με το βαρ όταν το θέλει ο κόρακας...

Αααα οκ.. Κατάλαβα τι εννοείς.
Θα δείξει φίλε.
Θα βοηθησει πάρα πολυ το βαρ αλλα εμένα άλλο μ' ανησυχήσει.
Οι επόπτες, στα οφσάντ.
Τι θέλω να πω.
Δεν θα πρέπει να το σηκώνουν το σημαιάκι αν δεν ειναι 1000/% σίγουροι, διότι αν σφυρίξει ο διαιτητης για οφσάντ κ δεν είναι, πάει η επιθεση-φαση-τετ α τετ. ΚΟΠΗΚΕ.
Οπότε αν κάποιος θέλει να την κάνει τη λαμογια το σηκώνει κ μετά τρέχα γυρευε.

Αρα καλο θα ηταν οι εποπτες να σηκωνουν μονο για πλαγια κ κορνερ.
 

blue8white8

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
112
Like
30
Πόντοι
1
το καταλαβαμε τυπε απο την πρωτη εφαρμογη στον τελικο με την χερουκλα που δεν δωθηκε τιποτα

οπως και με την φαση με τον λιβαγια που αποφασισανε να μην χρησιμοποιησουν το βαρ  :headbaning1:
Κοιτα κ τα δυο πέναλτυ ήταν.
Αντε για το χερι στη κριση του διαιτητη(μεχρι τωρα διοτι αλλαζει ο κανονισμος) αλλα για του Λιβαγια επρεπε να την υποδειξουν αφου δεν υπάρχει οφσάιντ κ υπάρχει ανατροπη
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.055
Πόντοι
2.696
Μιλάνε και οι γύφτοι για ιστορία...
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
Πως θα χωρέσουν όλα αυτά τα τρόπαια στην τροπαιοθήκη ενυδρείο σας δεν ξέρω ....
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Πως θα χωρέσουν όλα αυτά τα τρόπαια στην τροπαιοθήκη ενυδρείο σας δεν ξέρω ....
δεν πειραζει αρκει που χωρανε στα στοματα σας τυπε. το να εχεις γινει το πουτανακι μου και να μιλας κιολας εχει φαση παντως
 

loutsos21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2016
Μηνύματα
693
Κριτικές
11
Like
394
Πόντοι
296
δεν πειραζει αρκει που χωρανε στα στοματα σας τυπε. το να εχεις γινει το πουτανακι μου και να μιλας κιολας εχει φαση παντως

Δες λίγο την προϊστορία και μετά πες μου ξανά ποιος είναι το πουτανακι. Είστε  μια μικρομεσαία ομάδα που έκανε την υπέρβαση φέτος. Καλά κανείς και χαίρεσαι.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Δες λίγο την προϊστορία και μετά πες μου ξανά ποιος είναι το πουτανακι. Είστε  μια μικρομεσαία ομάδα που έκανε την υπέρβαση φέτος. Καλά κανείς και χαίρεσαι.
βρε πουτανακι ποια προιστορια και ιστορια μας λες τωρα. οπου βρεις παρηγορια βεβαια δικαιωμα σου. εσυ δες την προιστορια και αναρωτησου υπαρχει μεγαλυτερο πουτανακι απο σενα να χασει 3 σερι τελικους απο την ιδια ομαδα στους οποιους δν εκανε ουτε καν στο συνολο 10 τελικες και εβαλε ενα γκολ επειδη τοε βαλε μονος του ο αντιπαλος τερματοφυλακας? βρε με ομαδες β εθνικης να παιζαμε τους τελικους πιο ανταγωνιστικοι θα ηταν. ποσο μαλλον οταν η ομαδα πουτανακι θεωρει οτι ειναι κ μεγαλυτερο μεγεθος και την χυνει η μιρκοτερη ειναι η απολυτη καβλα. εσυ κοιτα την ιστορια και την προιστορια οσο εγω σε γλενταω σε καθε μεγαλο ματς που παιζουμε.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.663
Πόντοι
606
βρε πουτανακι ποια προιστορια και ιστορια μας λες τωρα. οπου βρεις παρηγορια βεβαια δικαιωμα σου. εσυ δες την προιστορια και αναρωτησου υπαρχει μεγαλυτερο πουτανακι απο σενα να χασει 3 σερι τελικους απο την ιδια ομαδα στους οποιους δν εκανε ουτε καν στο συνολο 10 τελικες και εβαλε ενα γκολ επειδη τοε βαλε μονος του ο αντιπαλος τερματοφυλακας? βρε με ομαδες β εθνικης να παιζαμε τους τελικους πιο ανταγωνιστικοι θα ηταν. ποσο μαλλον οταν η ομαδα πουτανακι θεωρει οτι ειναι κ μεγαλυτερο μεγεθος και την χυνει η μιρκοτερη ειναι η απολυτη καβλα. εσυ κοιτα την ιστορια και την προιστορια οσο εγω σε γλενταω σε καθε μεγαλο ματς που παιζουμε.
μεγαλο ματς με μικρη ομαδα?
ξεμπλεξε τα ζμπουτια σου.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
μεγαλο ματς με μικρη ομαδα?
ξεμπλεξε τα ζμπουτια σου.
οτι πουνε τα πελατακια μας χατηρι δεν χαλαμε. αντε και του χρονου για αλλον εναν ξεκουραστο τελικα ρε γιγαντες της β κ γ εθνικης!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
βρε πουτανακι ποια προιστορια και ιστορια μας λες τωρα. οπου βρεις παρηγορια βεβαια δικαιωμα σου. εσυ δες την προιστορια και αναρωτησου υπαρχει μεγαλυτερο πουτανακι απο σενα να χασει 3 σερι τελικους απο την ιδια ομαδα στους οποιους δν εκανε ουτε καν στο συνολο 10 τελικες και εβαλε ενα γκολ επειδη τοε βαλε μονος του ο αντιπαλος τερματοφυλακας? βρε με ομαδες β εθνικης να παιζαμε τους τελικους πιο ανταγωνιστικοι θα ηταν. ποσο μαλλον οταν η ομαδα πουτανακι θεωρει οτι ειναι κ μεγαλυτερο μεγεθος και την χυνει η μιρκοτερη ειναι η απολυτη καβλα. εσυ κοιτα την ιστορια και την προιστορια οσο εγω σε γλενταω σε καθε μεγαλο ματς που παιζουμε.


Πάλι ξύνεσαι να φας φάπες, δεν κρατιέσαι, ε;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
Πάλι ξύνεσαι να φας φάπες, δεν κρατιέσαι, ε;
βρε φαντασμενοι τι φαπες να δωσετε? ακομα τα ψωλοχυματα μου εχετε στις μαπες σας ειστε σε θεση κ να δινετε κ φαπες πιστευεις? μελανιασμενες ειστε ολες σας ασε τις μαλακιες και πες τι εχεις να πεις για τη συνεντευξη του αρχηγου του κομματος σου εχθες στον σροιτερ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom