Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Προς ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΕΚτζήδες που ψήφισαν ΝΔ (ξέρετε ποιοι είστε). Τα μάθατε τα νέα; Προσωπικός φίλος του Μαρινάκη ο νέος υφυπουργός αθλητισμού. Ετοιμαστείτε για μέρες προ 2017. Αλλά ΕΣΑΣ ειδικά έτσι και σας δω να γράφετε τίποτα για "παράγκες" κτλπ κτλπ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΑΙΜΑ. Γιατί ΞΕΡΑΤΕ τη στενή σχέση της ΝΔ με τον Μαρινάκη (ο γιος του χοντρού πήγε χθες στη Πειραιώς και κλείστηκε στα γραφείο του Κούλη για 30 λεπτά. Του μετέφερε τις διαταγές του πατέρα του). Ότι παραγκιά φάμε να ξέρετε ότι ΕΣΕΙΣ τη χτίσατε. Το νου σας το λοιπόν. Από δω και στο εξής ότι πουστιά από τον ΟΣΦΠ και να γίνει ΕΣΕΙΣ θα λέτε ότι είναι όμορφα αγγελικά πλασμένο. Ή ακόμα καλύτερα δε θα λέτε τίποτα
Σωστος ρε Gregory στο οτι θα ζησουμε εποχες πριν το 2017 απλα εχω μια ελπιδα λογο VAR και ξενων διαιτητων
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Δεν ηξερα οτι εχεις σε εκτιμηση τον Λουτσεσκου.
Ενας γραφικος ηταν, που όποτε ανοιγε το στομα του γελαγαμε.

Μπας και νομιζεις οτι ο ΠΑΟΚ πηρε το πρωταθλημα χαρη σε αυτον?
Ελπιζω να παρει ο Π Α Ο Κ και αλλα πρωταθληματα αητητος και χωρις τον Λουτσεσκου.Τι σχέση εχει η γραφικωτητα με την προπονητικη αξια;Και γιατι δεν πηρε ο Ιβαν και αλλα πρωτάθληματα με αλλο προπονητή;
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
Προς ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΕΚτζήδες που ψήφισαν ΝΔ (ξέρετε ποιοι είστε). Τα μάθατε τα νέα; Προσωπικός φίλος του Μαρινάκη ο νέος υφυπουργός αθλητισμού. Ετοιμαστείτε για μέρες προ 2017. Αλλά ΕΣΑΣ ειδικά έτσι και σας δω να γράφετε τίποτα για "παράγκες" κτλπ κτλπ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΩ ΑΙΜΑ. Γιατί ΞΕΡΑΤΕ τη στενή σχέση της ΝΔ με τον Μαρινάκη (ο γιος του χοντρού πήγε χθες στη Πειραιώς και κλείστηκε στα γραφείο του Κούλη για 30 λεπτά. Του μετέφερε τις διαταγές του πατέρα του). Ότι παραγκιά φάμε να ξέρετε ότι ΕΣΕΙΣ τη χτίσατε. Το νου σας το λοιπόν. Από δω και στο εξής ότι πουστιά από τον ΟΣΦΠ και να γίνει ΕΣΕΙΣ θα λέτε ότι είναι όμορφα αγγελικά πλασμένο. Ή ακόμα καλύτερα δε θα λέτε τίποτα

τυπε την επο την εχουν οι γαυροι του βορρα οσο και να χτυπιουνται οι γαυροι του νοτου

μεχρι να γινουν παλι διεργασιες το πιο πιθανο ειναι το κουλο το τσιρκο του και τα ζαβα που τον ψηφισανε να εχουν ηδη σκουπιδιαστει    :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ΠΡΟΣ ΜΑΛΑΚΕΣ που τρύπαραν από τα ναρκωτικά και νόμιζαν πως ΑΝ αλλάξει η αρκούδα θα τρώμε με χρυσά κουτάλια και ψήφισαν ΝΔ. Μετά τον ΚΟΛΛΗΤΟ του Μαρινάκη για υφυπουργό Αθλητισμού γγΑ μπήκε άνθρωπος των διοικήσεων Σαρρή και Γκιρτζίκη. ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ. ΚΟΥΒΕΝΤΑ. Ο χοντρός την ετοιμάζει την παράγκα του με τη ψήφο σας.... ΜΑΛΑΚΕΣ. Συνένοχοι είστε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Είδα λίγο από το φιλικό, Εντάξυ δε περίμενα να δω και μπαλάρα, αλλά όχι και αυτό το χάλι. Το παιχνίδι που θέλει να παίξει η ομάδα ο Πορτογάλος με το υπάρχον ρόστερ (ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ) ούτε μετά από 10 χρόνια προετοιμασίας δε το παίζει. Προβλέπω μέχρι τις πρώτες 10-12 αγωνιστικές να είμαστε 10 πόντους μακριά από τη κορυφή και ένας ακόμα μαθητευόμενος μάγος να φύγει αφού έχει κάνει εξάσκηση στην ομάδα. Και η συνέχεια γνωστή. Μανώλο να σώσει ότι σωζεται και όταν πάλι στο τέλος δε τα καταφέρει να φύγει γιατί "δε παίζει μπάλα η ομάδα"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είδα λίγο από το φιλικό, Εντάξυ δε περίμενα να δω και μπαλάρα, αλλά όχι και αυτό το χάλι. Το παιχνίδι που θέλει να παίξει η ομάδα ο Πορτογάλος με το υπάρχον ρόστερ (ΟΛΟΥΣ ΟΜΩΣ) ούτε μετά από 10 χρόνια προετοιμασίας δε το παίζει. Προβλέπω μέχρι τις πρώτες 10-12 αγωνιστικές να είμαστε 10 πόντους μακριά από τη κορυφή και ένας ακόμα μαθητευόμενος μάγος να φύγει αφού έχει κάνει εξάσκηση στην ομάδα. Και η συνέχεια γνωστή. Μανώλο να σώσει ότι σωζεται και όταν πάλι στο τέλος δε τα καταφέρει να φύγει γιατί "δε παίζει μπάλα η ομάδα"
Αρα μαλλον δεν θα φταιει ο Αυγενακης που θα ειμαστε 10 βαθμους πισω στο τελος του πρωτου γυρου.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Υπάρχουν πολίτες (συγνώμη μαλάκες ήθελα να πω) που επιλέγουν κόμμα και ψηφίζουν στις εκλογές με βάση το συμφέρον ή την εύνοια της ποδοσφαιρικής ομάδας που υποστηρίζουν?
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αρα μαλλον δεν θα φταιει ο Αυγενακης που θα ειμαστε 10 βαθμους πισω στο τελος του πρωτου γυρου.
Ξαναλέω. Μαλάκα τον έχεις τον Μελισσάν; Δεν έχει καταλάβει τι παίζετε; Δεν υπάρχει κανένας λόγος από τη στιγμή που ο χοντρός έβαλε σε θέσεις κλειδιά στη κυβέρνηση.
Ο Αυγεράκης σε τι να φταίει. Κολλητός του Μαρινάκη είναι του δίνει 8000+ για να κάνει το έργο του. ΕΣΥ φταις που πήγες και ψήφισες ΝΔ γιατί θεωρείς πως με ΝΔ; Καλύτερα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ξαναλέω. Μαλάκα τον έχεις τον Μελισσάν; Δεν έχει καταλάβει τι παίζετε; Δεν υπάρχει κανένας λόγος από τη στιγμή που ο χοντρός έβαλε σε θέσεις κλειδιά στη κυβέρνηση.
Ο Αυγεράκης σε τι να φταίει. Κολλητός του Μαρινάκη είναι του δίνει 8000+ για να κάνει το έργο του. ΕΣΥ φταις που πήγες και ψήφισες ΝΔ γιατί θεωρείς πως με ΝΔ; Καλύτερα
Οπως μου τα λες, και ο Μελισσανιδης ΝΔ θα ψηφισε για να μην χρειαστει να ξηλωθει για παικτες
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Υπάρχουν πολίτες (συγνώμη μαλάκες ήθελα να πω) που επιλέγουν κόμμα και ψηφίζουν στις εκλογές με βάση το συμφέρον ή την εύνοια της ποδοσφαιρικής ομάδας που υποστηρίζουν?
Εσύ τι λες; Πόσοι ΟΣΦΠούδες πήγαν και ψήφισαν ΝΔ γιατί ο χοντρός κύρηξε ανένδοτο στον ΣΥΡΙΖΑ;

Υπάρχουν πολίτες (συγγνώμη μαλάκες ήθελα να πω) που νομίζουν πως το κόμμα που ψήφισαν θα κυβερνήσει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τη χώρα χωρίς να υπακούει τις εντολές των ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ κέντρων αποφάσεων;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οπως μου τα λες, και ο Μελισσανιδης ΝΔ θα ψηφισε για να μην χρειαστει να ξηλωθει για παικτες
Ο Μελισσανίδης μπορεί να το έριξε και δαγκωτό στη ΝΔ. Υπάρχει όμως μια διαφορά. Η ΝΔ δεν ανοίκει στον Μελισσανίδη. Στον Μαρινάκη ανήκει. Εκτός αν πιστεύεις διαφορετικά, οπότε άστο γιατί βαριέμαι να σου παραθέτω άρθρα, βίντεο, συνεντεύξεις κτλπ.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Εσύ τι λες; Πόσοι ΟΣΦΠούδες πήγαν και ψήφισαν ΝΔ γιατί ο χοντρός κύρηξε ανένδοτο στον ΣΥΡΙΖΑ;
με λύπη μου διαπιστώνω πως υπάρχουν τόσο μαλάκες και μάλιστα δεν ντρέπονται να το παραδεχτούν και δημοσίως…
Υπάρχουν πολίτες (συγγνώμη μαλάκες ήθελα να πω) που νομίζουν πως το κόμμα που ψήφισαν θα κυβερνήσει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τη χώρα χωρίς να υπακούει τις εντολές των ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ κέντρων αποφάσεων; 
κέντρα αποφάσεων υπήρχαν και θα υπάρχουν… ενηλικιώσου
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Υπάρχουν πολίτες (συγνώμη μαλάκες ήθελα να πω) που επιλέγουν κόμμα και ψηφίζουν στις εκλογές με βάση το συμφέρον ή την εύνοια της ποδοσφαιρικής ομάδας που υποστηρίζουν?
Nαι φιλε υπαρχουν,ενα τετοιο μαλακα εχω στην δουλεια (γαυρος)ψηφισε κουλη γιατι ο Τσιπρακος εκανε νταντα τον προεδρο του
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
Ναι ρε φίλε ρητορικό είναι το ερώτημα. Και εγώ το ξέρω ότι υπάρχουν τέτοιοι.
Απλά μου φαίνεται αδιανόητο να βγαίνουν να το λένε κιόλας, ανεξάρτητα από το τι ψήφισαν.
Ο Γρήγορης πάει την κουβέντα σε κομματικό επίπεδο για να μας πει ότι ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ και ότι καλώς έπραξε κλπ. και αναφέρει ως μαλάκες όλους που ψήφισαν ΝΔ με επιχείρημα την άνοδο του χοντρού και του γαυρου.
Δεν τον κάνει μαλάκα το γεγονός ότι ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ, αν όμως ο λόγος που ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ είναι για να μην ωφεληθεί ο γαυρος ή για να ευνοηθεί η ΑΕΚαρα μας, τότε τι να σου πω, εμένα αυτή η επιλογή με ξεπερνά…
Δεν με ενδιαφέρει ποιο κόμμα υποστηρίζει κάποιος, αλλά αν ένα από τα βασικά κίνητρα της απόφασής του να επιλέξει αυτό το κόμμα (όποιο κι αν είναι αυτό) είναι το συμφέρον της ποδοσφαιρικής ομάδας που υποστηρίζει και μάλιστα βγαίνει να το πει και δημοσίως, ε ναι τότε είναι για κλάματα οι πολίτες-ψηφοφοροι που κάνουν αυτή την επιλογή
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ναι ρε φίλε ρητορικό είναι το ερώτημα. Και εγώ το ξέρω ότι υπάρχουν τέτοιοι.
Απλά μου φαίνεται αδιανόητο να βγαίνουν να το λένε κιόλας, ανεξάρτητα από το τι ψήφισαν.
Ο Γρήγορης πάει την κουβέντα σε κομματικό επίπεδο για να μας πει ότι ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ και ότι καλώς έπραξε κλπ. και αναφέρει ως μαλάκες όλους που ψήφισαν ΝΔ με επιχείρημα την άνοδο του χοντρού και του γαυρου.
Δεν τον κάνει μαλάκα το γεγονός ότι ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ, αν όμως ο λόγος που ψήφισε ΣΥΡΙΖΑ είναι για να μην ωφεληθεί ο γαυρος ή για να ευνοηθεί η ΑΕΚαρα μας, τότε τι να σου πω, εμένα αυτή η επιλογή με ξεπερνά…
Δεν με ενδιαφέρει ποιο κόμμα υποστηρίζει κάποιος, αλλά αν ένα από τα βασικά κίνητρα της απόφασής του να επιλέξει αυτό το κόμμα (όποιο κι αν είναι αυτό) είναι το συμφέρον της ποδοσφαιρικής ομάδας που υποστηρίζει και μάλιστα βγαίνει να το πει και δημοσίως, ε ναι τότε είναι για κλάματα οι πολίτες-ψηφοφοροι που κάνουν αυτή την επιλογή
1ον Λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων ΔΕΝ ψήφισα μιας και είμαι (ακόμα στο εξωτερικό)
2ον ΑΣΦΑΛΩΣ και ΔΕ θα ψήφιζα ΝΔ. Θα ψήφιζα ΚΚΕ, Ένωση Κεντρώων, ΚΙΝΑΛ, ΣΥΡΙΖΑ κτλπ. Και ΑΣΦΑΛΩΣ τα μόνα κριτήρια θα ήταν ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ. ΑΣΦΑΛΩΣ και γνωρίζω ότι η οικονομία της χώρας εξαρτάται 100% από το τι θα πουν οι Βρυξέλες και η Φραγκφούρτη. ΑΣΦΑΛΩΣ και ξέρω ότι το ΑΝ θα κατέβειο ΕΝΦΙΑ ή θα αυξηθεί η σύνταξη ή αν θα υπάρχει δωρεάν δημόσια υγεία για ολους ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ 100% από ανθρώπους που ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΕΙ ο Ελληνικός λαός. Το ίδιο και οι επενδύσεις κλτπ. Και να σου φέρω ένα παράδειγμα στον τομέα μου. Τα ναυπηγεία Σκαραμαγκά είναι στη θέση που είναι όχι γιατί δεν ήταν ανταγωνιστικά ή δε ξέρω και εγώ τι άλλο. Είναι κλειστά γιατί η ΕΕ ΑΠΑΙΤΕΙ να επιστρέψει ΑΜΕΣΑ 250εκ που και καλά πήρε παρανόμως ως επιδότηση από το Ελληνικό κράτος. Την ίδια ώρα όμως η ΙΔΙΑ η ΕΕ έκανε τα στραβά τα μάτια σε ανάλογες περιπτώσεις στην Ισπανία (το ναυπηγείο που είμαι το δημόσιο είναι μέτοχος, δίνει ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΑΤΕΣ τιμές -στην Ευρώπη πάντα- και τη χασούρα ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΛΟΙΟ ΕΧΕΙ ΧΑΣΟΥΡΑ τη καλύπτει το Ισπανικό κράτος -κερδίζει βέβαια σε άλλα πράγματα). Απλά η ΕΕ νοιάζεται πιο πολύ για την 3η 4η οικονομία της Ευρώπης παρά για την 10η (ξέρω εγώ που είμαστε). Οπότε ΜΟΝΟ ποδοσφαιρικά/αθλητικά κριτήρια. Γιατί ο ΣΥΡΙΖΑ προσπάθησε να ξεριζώσει το καρκίνο που λέγεται κόκκινη παράγκα και που για 20 και πλέον χρόνια ρουφούσε το αίμα. Τουλάχιστον εγώ δεν παραμυθιάζομαι και δε τρυπάρω από τα ναρκωτικά, με την ιδέα ότι το Χ,Ψ κόμμα θα μου φέρει περισσότερες δουλειές και καλύτερα αμοιβόμενες δουλειές  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Να στείλουμε ομαδικά μέηλ στη ΠΑΕ ΑΕΚ. Να μη τολμήσουν να καλέσουν τον όξω από εδώ τωρινό ΠΘ της χώρας στα εγκαίνια του γηπέδου. Θα μας το γρεμίσει με τη γκαντεμιά του.
Δύο λύσεις
1) Αναβολή μέχρι να πέσει η κυβέρνηση. Ο λαός αρχίζει να καταλαβαίνει για τι γκαντέμη μιλάμε, και τα πρώτα δείγματα δεν είναι ενθαρυντικά (η συμφωνία των Πρεσπών είναι πλέον καλή, στη Μορια όλα είναι καλά κτλπ κτλπ). Δεν έχει και πάρα πολυ χρόνο ζωής
2) Ας έρθει κάποιος άλλος. Ο Άδωνις πχ, ή ο πρόεδρος της Βουλής, ή ο Μειμαράκης ή ότιδήποτε άλλο υπάρχει. ΟΧΙ ΟΜΩΣ Ο ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΑΥΤΟΣ ΣΚΑΤΟΓΑΥΡΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ
 

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
:klapste: :klapste: :klapste: :klapste:
 

Συνημμένα

  • 66486717_802454823484331_6681930018253176832_n.jpg
    66486717_802454823484331_6681930018253176832_n.jpg
    81,8 KB · Εμφανίσεις: 18

ΠυρΚαυλος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
441
Like
1.052
Πόντοι
201
ΗΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΕΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ................
 

Συνημμένα

  • 67893656_1190845821101831_2899861665132576768_n.jpg
    67893656_1190845821101831_2899861665132576768_n.jpg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom