Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Ο συμπολίτης σου έχει το πάνω χέρι. ΕΠΟ και ΚΕΔ είναι ΚΥΡΙΩΣ του Ιβαν, άρα παίζει για να σου κάνει και άλλη καζούρα να σε αφήσει και φέτος εκεί εκεί στη Β Εθνική,

Ναι έρχεται ο Τομ Παπαδόπουλος όπως ερχόντουσαν τόσα χρόνια δε ξέρω και εγώ πόσοι
βεβαια εχει το πανω χερι
με τον αλλο τον καβουρια που εχετε
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Κανένας γαμιάς του θα είναι μωρέ. Πάει ο λοχαγός του. Τώρα τρώει Ελληνοαμερικάνικη πούτσα...
μωρη πελοπονησια πορνη
στην τριπολη που ημουν στο κεντρο φανταρος
επειδη δεν ειχα λεφτα τοτε, γαμουσα κατι πουστρακια
παιζει να σε εχω σκισει τα κωλοβαρδουλα και να μην σε θυμαμαι
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
μωρη πελοπονησια πορνη
στην τριπολη που ημουν στο κεντρο φανταρος
επειδη δεν ειχα λεφτα τοτε, γαμουσα κατι πουστρακια
παιζει να σε εχω σκισει τα κωλοβαρδουλα και να μην σε θυμαμαι
1ον Δεν είμαι από την Πελοπόννησο. Είμαι από νησί και "άντρες" σα και σένα όσο και να μας παρακαλάνε δε τους γαμάμε.
2ον Εκεί υπηρέτησα εγώ, "άντρες" σα και σένα τους έπιανε ο διοικητής μας, και αφού τους έκοβε τ αρχίδια, τους έστεινε στον τοίχο και αφού τους γαμούσε μετά μας έλεγε να τους εκτελέσουμε γιατί χαλάνε το Ελληνικό έθνος.
3ον Το έχεις γράψει παλιότερα (3-4-5 χρόνια πίσω δε θυμάμαι) ότι σε πηδούσε λοχαγός
4ον Ήσουν μπατήρης και γαμούσες πουστράκια; Γιατί; Για να σου δώσουν λεφτά ή για να ξεχαρμανιάσεις;  :grin: :grin:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
Ενώ εσείς ε; Μερακλήδες. Γι αυτό έχετε κάτσει δε ξέρω και εγώ πόσα χρόνια στη Β. Γιατί έχετε ανοιχτοχέρηδες προέδρους.
εσυ αν ειχες ανοιχτοχερι ρε μαλακα
γιατι σε πηγε στην Γ';;;;
ΥΓ:ζουσα και εγω καποτε σε νησι
γαμουσα τις γυναικες ολων των καπεταναιων
στελναν αυτοι λεφτα και τα τρωγαν οι γυναικες τους μαζι μου

 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
1ον Δεν είμαι από την Πελοπόννησο. Είμαι από νησί και "άντρες" σα και σένα όσο και να μας παρακαλάνε δε τους γαμάμε.
2ον Εκεί υπηρέτησα εγώ, "άντρες" σα και σένα τους έπιανε ο διοικητής μας, και αφού τους έκοβε τ αρχίδια, τους έστεινε στον τοίχο και αφού τους γαμούσε μετά μας έλεγε να τους εκτελέσουμε γιατί χαλάνε το Ελληνικό έθνος.
3ον Το έχεις γράψει παλιότερα (3-4-5 χρόνια πίσω δε θυμάμαι) ότι σε πηδούσε λοχαγός
4ον Ήσουν μπατήρης και γαμούσες πουστράκια; Γιατί; Για να σου δώσουν λεφτά ή για να ξεχαρμανιάσεις;  :grin: :grin:
στα νησια παντως εχει πολλες αιμομιξιες
ο ξαδελφος με την ξαδελφη κτλ
για αυτο και συ βγηκες λιγο αυτιστικος και εγινες μουτσος;;;
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456

c3465e40330e2d7fae9dbd1d212a720c.jpg


πάμε γερά.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486

Συνημμένα

  • 133827-íåô ÃëÜñïé 0054.jpg
    133827-íåô ÃëÜñïé 0054.jpg
    41,5 KB · Εμφανίσεις: 17
  • Σούπα-ρύζι-αβγολέμονο.jpg
    Σούπα-ρύζι-αβγολέμονο.jpg
    137,6 KB · Εμφανίσεις: 31

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τεραστια νίκη σημερα. Το φοβομουν πολυ αυτο το ματς. Μετα τα τρια ματς με τον Ολυμπιακο και με την Ντιναμό να ακολουθεί, ήταν ισως το πιο "αβολο" παιχνιδι του προγραμματος.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τεραστια νίκη σημερα. Το φοβομουν πολυ αυτο το ματς. Μετα τα τρια ματς με τον Ολυμπιακο και με την Ντιναμό να ακολουθεί, ήταν ισως το πιο "αβολο" παιχνιδι του προγραμματος.

μεχρι την 26η αγωνιστικη τα παιχνιδια ειναι γαμησε τα, απο κει και περα ειναι της πλακας το προγραμμα(αν και μιλαμε για ΑΕΚ που ποτε δεν ξερεις ποτε θα σκασει η μαλακια)
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Τεραστια νίκη σημερα. Το φοβομουν πολυ αυτο το ματς. Μετα τα τρια ματς με τον Ολυμπιακο και με την Ντιναμό να ακολουθεί, ήταν ισως το πιο "αβολο" παιχνιδι του προγραμματος.
Γιατί το φοβήθηκες? Αφού ως είναι γνωστό αν δεν μπορείτε να κερδίσετε ένα ματς θα καθαρίσει η διαιτησία με μουφα πέναλτι....,όπως δηλαδή έγινε για πολλοστή φορά και σήμερα
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Γιατί το φοβήθηκες? Αφού ως είναι γνωστό αν δεν μπορείτε να κερδίσετε ένα ματς θα καθαρίσει η διαιτησία με μουφα πέναλτι....,όπως δηλαδή έγινε για πολλοστή φορά και σήμερα
και σε χαλασε εσενα που δε τα μπορεις αυτα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Γιατί το φοβήθηκες? Αφού ως είναι γνωστό αν δεν μπορείτε να κερδίσετε ένα ματς θα καθαρίσει η διαιτησία με μουφα πέναλτι....,όπως δηλαδή έγινε για πολλοστή φορά και σήμερα
Περαστικά στον κυρ Σάββα..  :2funny:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Αααααααααααααααα. Άλλος ένας μαλάκας δηλαδή που αντί να υποστηρίζει την ομάδα της πόλης του (που είναι μια καλή και σταθερή ομάδα) δηλώνει ΟΣΦΠ (ή ΠΑΟ ή ΑΕΚ ή ΠΑΟΚ) και Αστέρας (ή ΠΑΣ ή Ξανθη κτλπ)
δινουμε το γηπεδο στον ολυμπιακο καθε καλοκαιρι για προπονησεις
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Γιατί το φοβήθηκες? Αφού ως είναι γνωστό αν δεν μπορείτε να κερδίσετε ένα ματς θα καθαρίσει η διαιτησία με μουφα πέναλτι....,όπως δηλαδή έγινε για πολλοστή φορά και σήμερα
Καλωστονε....ΧΕΡΟΥΚΛΑ ΤΕΝΤΩΜΕΝΗ ητανε οχι χερι...Εκτος αν εσυ εχεις ποδια και στους ωμους.....Αντε μην αρχισω βραδιατικα...Αν ειχε γινει σε σας αυτη η φαση,θα τον ειχαν εκτελέσει επιτόπου τον αμυντικο....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Γιατί το φοβήθηκες? Αφού ως είναι γνωστό αν δεν μπορείτε να κερδίσετε ένα ματς θα καθαρίσει η διαιτησία με μουφα πέναλτι....,όπως δηλαδή έγινε για πολλοστή φορά και σήμερα
Και ως γνωστον εσεις οι ολυμπιακοι δεν ξερετε τιποτα απο αυτα και σοκαρεστε...


Υ.Γ. Καθαρο πεναλτυ με απλωμενο χερι ηταν. Να το παρετε αποφαση εσεις οι γαβροι οτι οι εποχες που κερδιζαν ο ολυμπιακος και το αιγαλεω και οι υπολοιποι γαμιοντουσαν τελειωσανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom