Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Ολυμπιακαρα ειμαστε αλλα να μαστε κι αντικειμενικοι.......Μας εχει καταξεκολιασει αυτη η ΑΕΚ......Ειδικα οι ανατροπες πονεσανε πολυ....Εκτος κυπελλου και πρωταθληματος μας εβγαλαν τα χανουμια.....με λιγα λογια μας κατεστρεψαν τη χρονια ολοκληρη.....Ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ απο μικρο παιδι και αυτη την περιοδο νιωθω σαν να ειμαι πουτανα.....ΚΑΝε κατι μΑρινακη γιατι δεν αντεχω αλλο....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Βασικά δε κάναμε μια νίκη. 3 έχουμε κάνει (και μια ισοπαλία στο σβηστό). 2 με ανατροπή (έτσι για να χαρείτε) και μια κανονική που στο τέλος σας αφήσαμε να σκοράρετε για να ελπίζετε και μετά τέλος.
Κατά τα άλλα ο Μποτία τι κάνει; Σταμάτησε το κλάμα;
Υ.Γ Βγάλε επιτέλους τη πούτσα από το στόμα γιατί έχεις ζαλιστεί και δε ξέρεις τι γράφεις

7 νικες 1 ισοπαλια και 3 ηττες σε 11 ματς κυπελλου και πρωταθληματος απο την εποχη της ανοδου και με μπατζετ της πλακας, αμα παιζαμε και στα ιδια οικονομικα μεγεθη, θα απαγορευε το ΕΣΡ την μεταδοση αγωνων  πριν τις 12 το βραδυ
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ολυμπιακαρα ειμαστε αλλα να μαστε κι αντικειμενικοι.......Μας εχει καταξεκολιασει αυτη η ΑΕΚ......Ειδικα οι ανατροπες πονεσανε πολυ....Εκτος κυπελλου και πρωταθληματος μας εβγαλαν τα χανουμια.....με λιγα λογια μας κατεστρεψαν τη χρονια ολοκληρη.....Ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ απο μικρο παιδι και αυτη την περιοδο νιωθω σαν να ειμαι πουτανα.....ΚΑΝε κατι μΑρινακη γιατι δεν αντεχω αλλο....
Τύπε το ποστ σου στη σελίδα του ΟΣΦΠ γιατί το έσβησες; Ή σου το έσβησαν;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Οι παίκτες της ΑΕΚ δέχτηκαν τη πρόσκληση του Μελισσάν και θα τζογάρουν 300χιλιάρικα έουρος. Βάση εσωτερικού κανονισμού η πρόκριση στους 32 προέβλεπε πριμ 300χιλιάρικα και ο Μελισσάν τους είχε πει να τα ποντάρουν. ΑΝ προκριθούν με τη Ντιναμό να πάρουν 1εκ έουρος αν όχι ΤΙΠΟΤΑ. Τα τσέπωσε τα 300χιλ ο Μελισσάν.
Έτσι και γίνει και περάσουν τον έχω ικανό να τους πει "διπλά ή τίποτα"
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
Οι παίκτες της ΑΕΚ δέχτηκαν τη πρόσκληση του Μελισσάν και θα τζογάρουν 300χιλιάρικα έουρος. Βάση εσωτερικού κανονισμού η πρόκριση στους 32 προέβλεπε πριμ 300χιλιάρικα και ο Μελισσάν τους είχε πει να τα ποντάρουν. ΑΝ προκριθούν με τη Ντιναμό να πάρουν 1εκ έουρος αν όχι ΤΙΠΟΤΑ. Τα τσέπωσε τα 300χιλ ο Μελισσάν.
Έτσι και γίνει και περάσουν τον έχω ικανό να τους πει "διπλά ή τίποτα"

έτσι όπως το πάνε, στο τέλος θα του χρωστάνε του Μελισσανίδη :Ρ
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Οι παίκτες της ΑΕΚ δέχτηκαν τη πρόσκληση του Μελισσάν και θα τζογάρουν 300χιλιάρικα έουρος. Βάση εσωτερικού κανονισμού η πρόκριση στους 32 προέβλεπε πριμ 300χιλιάρικα και ο Μελισσάν τους είχε πει να τα ποντάρουν. ΑΝ προκριθούν με τη Ντιναμό να πάρουν 1εκ έουρος αν όχι ΤΙΠΟΤΑ. Τα τσέπωσε τα 300χιλ ο Μελισσάν.
Έτσι και γίνει και περάσουν τον έχω ικανό να τους πει "διπλά ή τίποτα"

Θα τους πει κατακτηση γιουροπα και 1,5 μυριο η τιποτα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Θα τους πει κατακτηση γιουροπα και 1,5 μυριο η τιποτα  :2funny: :2funny: :2funny:
Όχι ρε. Για πρόκριση στους 16 θα τους πει 2εκ ή τίποτα. Μετά 4 ή τίποτα και στο τέλος θα πάμε στα 8 ή τίποτα.
 

Nik455

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
195
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Βασικά δε κάναμε μια νίκη. 3 έχουμε κάνει (και μια ισοπαλία στο σβηστό). 2 με ανατροπή (έτσι για να χαρείτε) και μια κανονική που στο τέλος σας αφήσαμε να σκοράρετε για να ελπίζετε και μετά τέλος.
Κατά τα άλλα ο Μποτία τι κάνει; Σταμάτησε το κλάμα;
Υ.Γ Βγάλε επιτέλους τη πούτσα από το στόμα γιατί έχεις ζαλιστεί και δε ξέρεις τι γράφεις
Άσε και λίγο μαλακια για κανένα άλλο χανουμάκι μην είσαι πλεονέκτης. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά και φέτος το πρωτάθλημα είναι του ΘΡΥΛΟΥ.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Άσε και λίγο μαλακια για κανένα άλλο χανουμάκι μην είσαι πλεονέκτης. Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά και φέτος το πρωτάθλημα είναι του ΘΡΥΛΟΥ.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΚΑι λες για μαλακία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα το διακινδυνέψω και θα σε ρωτήσω από που βγάζεις το συμπέρασμα;
Γιατί εγώ λέω ότι για το πρωτάθλημα τον πρώτο λόγο τον έχει ο ΠΑΟΚ
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΚΑι λες για μαλακία  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα το διακινδυνέψω και θα σε ρωτήσω από που βγάζεις το συμπέρασμα;
Γιατί εγώ λέω ότι για το πρωτάθλημα τον πρώτο λόγο τον έχει ο ΠΑΟΚ

Όταν ρώταγα αν όλοι οι γαύροι εδώ μέσα είναι μισοκαθυστερημένοι, πέσατε να με φάτε :ρ Να τα τώρα
 

Επισκέπτης
Το κύπελλο είναι των Βουλγάρων και το πρωτάθλημα του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ!!!! Άντε γεια!!!
Kαταρχάς δεν είμαι οπαδός καμμίας ομάδας ως τζογαδόρος, αλλά μια και τα ξέρεις όλα δεν πας να ποντάρεις υπέρ του ΟΣΦΠ να σε δω κουβά? :2funny:
Στα θρεντ των κοριτσιών πετάγεσαι συνέχεια σαν την πορδή, ε να πετάγεσαι κι εδώ μέσα ΔΙΧΩΣ να κατέχεις το άθλημα, ένα θα σου πω: σταμάτα να εκτίθεσαι!!!!!!! :jerking:
Συν τοις άλλοις, καλό είναι να προσέχεις το λεξιλόγιο σου, ΔΕΝ κολλάει η λέξη βούλγαροι για ελληνική ομάδα. Τα μίση στην άκρη σε πατριωτικά θέματα (κάτω από το αυλάκι είμαι παλιοτομάρι, αλλά ΠΟΤΕ δεν λέω τέτοιες λέξεις).
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Οι παίκτες της ΑΕΚ δέχτηκαν τη πρόσκληση του Μελισσάν και θα τζογάρουν 300χιλιάρικα έουρος. Βάση εσωτερικού κανονισμού η πρόκριση στους 32 προέβλεπε πριμ 300χιλιάρικα και ο Μελισσάν τους είχε πει να τα ποντάρουν. ΑΝ προκριθούν με τη Ντιναμό να πάρουν 1εκ έουρος αν όχι ΤΙΠΟΤΑ. Τα τσέπωσε τα 300χιλ ο Μελισσάν.
Έτσι και γίνει και περάσουν τον έχω ικανό να τους πει "διπλά ή τίποτα"
Τι σκεφθηκε ρε ο σατανάς. Και ποιος να τολμησει να αρνηθει? "Δεν πιστευεις στην προκριση" θα του λεγανε.

Το γλυτωσε το 300αρι ο τιγρης.
Ρε δεν γινονται αυτα. Σε λιγο θα βαλει στοιχημα με τους παικτες να του δωσουν εκεινοι 300 χιλιαρικα ή να τους δωσει αυτος 3 εκατομμυρια για την προκριση στους 8.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
[size=50pt]Αεξαρες ηρθε η ωρα σας![/size] :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Βγαλατε γλωσσα ρε αστεγα μουνια που επι μια 20ετια γυριζεις σαν τον γυφτο? Βγαλατε γλωσσα που πιστολιασατε οποιον μιλαει ελληνικα σε αυτη την χωρα?

[size=70pt]ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΑΣΑΝΣΕΡ ΕΓΩ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΩ!!![/size] :rockon: :rockon:

Σου γαμαμε ο,τι αγαπας ρε βλακα.

Ειμαστε αστεγοι και ειμαστε με την πουτσα μεχρι το λαρυγγι σας μεσα σας παμε κωλοφερατζα 100 χρονια.

Αν δεν ειχατε εσεις γηπεδο τοσα χρονια θα ειχατε βαρεσει διαλυση ρε πουτανας γιοι, πουτανοσπερματα γαμημενα κωλαρχιδα.

Τον πουλο και στο λαγουμι σου γαμω το μουνι που σας ξερασε ολους.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Το ξερεις καλα μεσα σου και το νοιωθεις, πως θα γινεις [size=70pt]ΒΑΖΕΛΟΣ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ!!![/size] :birdman: :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Tύπε με ποιον παιζει ο ΠΑΟΚ στην Ευρωπη την Πεμπτη?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
πουτανες παρτε το πρωταθλημα
και του χρονου εννοια σας θα σας γαμησουμε εμεις το κωλαρακι σας
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Το ξερεις καλα μεσα σου και το νοιωθεις, πως θα γινεις [size=70pt]ΒΑΖΕΛΟΣ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ!!![/size] :birdman: :grin:
Καλά πριν από 6 μήνες σε γάμησε και με 10 παίκτες. Κράτα λίγο πισηνή.
Υ.Γ ΑΝ το πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα και η ΑΕΚ το κύπελο δε θα μου κάνει καμία μα καμία εκπληξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom