Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
μετα το εφταμπαλο απο την Γερμανια ολη η Βραζιλια επρεπε να φυγει απο το παγκοσμιο και να μην ξαναπαιξει τυπε  :grin:
Για δικο μας διεθνη λεω φιλε , που ηθελε να εγκαταλειψει την Εθνικη και να φυγει μετα τον 2ο  αγωνα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ρε μαλάκες αυτοί του Παναιγιακού παίζουν ξύλο. 3 κάρτε έχουν φάει ενώ έπρεπε ν είχαν φάει το λιγότερο άλλες 2. Επίσης ο αγωνιστικός χώρος δείχνει χάλια.
Πάντως γαμώ το στριμιγκ μου γαμώ έχω δεί περίπου 20 λεπτά απ τα 45. Πάλι καλά που είδα το δοκάρι και το γκολ
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ρε μαλάκες αυτοί του Παναιγιακού παίζουν ξύλο. 3 κάρτε έχουν φάει ενώ έπρεπε ν είχαν φάει το λιγότερο άλλες 2. Επίσης ο αγωνιστικός χώρος δείχνει χάλια.
Πάντως γαμώ το στριμιγκ μου γαμώ έχω δεί περίπου 20 λεπτά απ τα 45. Πάλι καλά που είδα το δοκάρι και το γκολ

Αυτο θα κανουν το 80% των ομαδων της Β οταν θα παιζουμε μαζι
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε μαλάκες αυτοί του Παναιγιακού παίζουν ξύλο. 3 κάρτε έχουν φάει ενώ έπρεπε ν είχαν φάει το λιγότερο άλλες 2. Επίσης ο αγωνιστικός χώρος δείχνει χάλια.
Πάντως γαμώ το στριμιγκ μου γαμώ έχω δεί περίπου 20 λεπτά απ τα 45. Πάλι καλά που είδα το δοκάρι και το γκολ
Αυτες τις μαλακιες δεν μπορω να τις ακουω.Ποδοσφαιρο παιζουν και οχι μπασκετ.Αντρικο αθλημα η μπαλα.
Δες λατινικη αμερικη να δεις τι ξυλο πεφτει και ποτε δινουν φαουλ οι διαιτητες.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτο θα κανουν το 80% των ομαδων της Β οταν θα παιζουμε μαζι
Ναι ρε μαζί σου. Το θέμα είναι πως από τη στιγμή που παίζουν ξύλο ας δίνουν και οι διαιτητές τις κάρτες

Αυτες τις μαλακιες δεν μπορω να τις ακουω.Ποδοσφαιρο παιζουν και οχι μπασκετ.Αντρικο αθλημα η μπαλα.
Δες λατινικη αμερικη να δεις τι ξυλο πεφτει και ποτε δινουν φαουλ οι διαιτητες.
Τι λες ρε μαλάκαααααααααααααααααααααααα. Ξέρεις τι αγκωνίες πέφτουν στο μπάσκετ ΕΙΔΙΚΑ στη ρακέτα;
Ναι ειδικά οι Βραζιλιάνοι είναι γνωστοί για το σκληρό παιχνίδι των αμυνών τους. Η Εθνική τους είναι γνωστή ως μια από τις πιο σκληροτράχηλες αμυντικές ομάδες του κόσμου  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τραυματισμους να μην εχουμε μονο .
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Φαγωθηκες.  :grin: Πες μου ειλικρινα , Ποσες ειναι οι πιθανοτητες να παρεις κανονιερη που θα τον κρατησεις σιγουρα και για τα επομενα 2 χρονια . Και δεν εννοω οτι ειναι θεμα τα λεφτα για να τον παρεις αλλά να πειστει να ερθει φέτος.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Φαγωθηκες.  :grin: Πες μου ειλικρινα , Ποσες ειναι οι πιθανοτητες να παρεις κανονιερη που θα τον κρατησεις σιγουρα και για τα επομενα 2 χρονια . Και δεν εννοω οτι ειναι θεμα τα λεφτα για να τον παρεις αλλά να πειστει να ερθει φέτος.
Μπλάνκο ερχόταν τρέχοντας. Δε παίρνει δα και τα τρελλά λεφτά εκεί που παίζει. Πάντως μέχρι Γενάρη μ αυτό το ρόστερ θα πάμε και ότι μπορέσουν να κάνουν Ντακολ και Μπρεσε

Στο μπάσκετ αντέξαμε μέχρι το 3ο 10λεπτο. Μετά κλατάραμε. Η ομάδα είναι πολύ φρέσκια. Ελπίζω σιγά σιγά θα έρθουν και οι αντοχές.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Φαγωθηκες.  :grin: Πες μου ειλικρινα , Ποσες ειναι οι πιθανοτητες να παρεις κανονιερη που θα τον κρατησεις σιγουρα και για τα επομενα 2 χρονια . Και δεν εννοω οτι ειναι θεμα τα λεφτα για να τον παρεις αλλά να πειστει να ερθει φέτος.

Αυτος που εχουμε για προεδρο εχει καλα διαπραγματευτικα χαρτια τυπε  :grin:

URL]]
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
0-1 το αεκ

δεν βλέπω να πανηγυρίζει κανείς όμως
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
0-1 το αεκ

δεν βλέπω να πανηγυρίζει κανείς όμως

πηραμε μια τρομαρα την παρασκευη οταν εσκασε ο Τακης με τον κωλο κατω και δεν εχουμε κεφια για ποδοσφαιρο σημερα τυπε  :rolleyes:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ωραια φανελα η καινουργια παντως
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Αυτος που εχουμε για προεδρο εχει καλα διαπραγματευτικα χαρτια τυπε  :grin:

http://[URL unfurl="true"]www.markcuda.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/sw45mountaingun2.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Πάνε αυτά παίκτη. Αν μπεις στο γραφείο του και τον δεις να σε περιμένει χεζεσαι πάνω σου. Σκηνικό αλλά από την αρχική σκηνή του Νονού.

[QUOTE="Gun Club, post: 5795088"]
πηραμε μια τρομαρα την παρασκευη οταν εσκασε ο Τακης με τον κωλο κατω και δεν εχουμε κεφια για ποδοσφαιρο σημερα τυπε  :rolleyes:
[/quote]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
πηραμε μια τρομαρα την παρασκευη οταν εσκασε ο Τακης με τον κωλο κατω και δεν εχουμε κεφια για ποδοσφαιρο σημερα τυπε  :rolleyes:
Τέτοιο βλήμα που ειναι , πως δεν έσκασε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom