Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν έχει σημασια σε ποια σημεια συμφωνω και σε ποια διαφωνω μαζι σου. Η τελευταια σου φραση , ειναι όλα τα λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny:

Να σαι καλά . και Καλημερα
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δεν έχει σημασια σε ποια σημεια συμφωνω και σε ποια διαφωνω μαζι σου. Η τελευταια σου φραση , ειναι όλα τα λεφτα  :2funny: :2funny: :2funny:

Να σαι καλά . και Καλημερα
Αφού έτσι είναι. Άκου διαβασμένος ο Ρανιέρι; Πως διαβασμένος; Βάζοντας τον Τόρο αριστερά για να παίξει ο Βύντρα; Ακόμα και ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ μαλακία ο Τόρο μπορούσε να παίξει στα δεξιά και ο Βύντρα αριστερά που έτσι και αλλιώς το έχει κάνει 2-3 φορές στη Λεβάντε. Διαβασμένος πως; Με Μαυρία μέσα; Κρατώντας τον Σάμαρη δε θυμάμαι και εγώ πόσο; Αλλάζοντας ξαφνικά σε 3-5-2 ενώ δεν είχε τους παίκτες για να το υποστηρίξει;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Θέλω να διαβάσω τον πουτάνας γιο Νικολακόπουλο που όταν στο τελευταίο ματς Ελλάδα-Ρουμανία είχε γραψει πως αν ήταν ο Φορτούνης και ήταν στο πάγκο θ είχε τρελλάθει που δεν έπαιζε αυτός. Να δω θα γράψει Ο ΠΟΥΤΑΝΑΣ γιος "αν ήμουν ο Μάνταλος και έβλεπα τον Σάμαρη να παίζει θα είχα δαγκώσει το λαρύγγι του Ρανιέρη". Αλλά οι ΟΣΦΠΟύστηδες ΚΟΥΒΕΝΤΑ για το χάλι μαύρο του Σάμαρη. Μούγκα στη στρούγγα.
καλα ρε μαλακες πια...τοσο αρωστεια;εχετε τρελλαθει τελειως;χτες ηταν το στοιχημα κλαους η μητρογλου (μεταξυ μας τωρα κοινο μυστικο αν τραβαγε ο κλαους τελος ο μητρογλας και βουτυρο στο ψωμι ολων των αντιολυμπιακων γιατι ναι δυστυχως η εθνικη εχει μπολιαστει με το οπαδικο δηλητηριο και σε αυτο φταινει ΟΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΡΔ που μας ζαλισαν με χαρτακια ΄΄κοκκινης επο΄΄ σε ρανιερι{ψεματα;} ) και μετα απο την ΤΡΑΓΙΚΗ εμφανιση κλαους που ηταν θεατης χωρις εισητηριο εσταιαζεται ΟΜΑΔΟΝ παλι ολα τα αντιολυμπιακα μουνια στον σαμρα (προσπαθω με μανια να βρω γιατι ηταν ο χειροτερος και δεν μπορω μετα την εμφανιση κλαους ) και οτι τον σαμποταριζαν τορο και μανιατης;
αληθεια ρε μαλακες ειστε τοσο αρρωστοι;;ελεος ρε για την εθνικη μιλαμε...
μας ειχατε ζαλισει τα αρχιδια με φορμαρισμενο κλαους και ντεφορμε κωστα...
ε ωραια ο ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΟς ΚΛΑΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΠΟΝ ΝΤΕΦΟΡΜΕ ΚΩΣΤΑ...
που σημαινει με απλη λογικη οτι ΒΑΖΕΙΣ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΣΑΝ ΝΤΕΦΟΡΜΕ ΚΑΙ ΟΝΤΑΣ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΄΄ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΟ΄΄ ΚΛΑΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΑΠΛΑ ΝΑ ΦΟΡΜΑΡΙΣΤΕΙ...
σςωστα;οταν εχει δυο παιχτες ενα σε φορμα και ενα ντεφορμε και σου δινουν τα ιδια βαζεις τον ντεφορμεν περιμενοντας μιας ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...
απλα πραματακια...
ΥΓ.λω να σε προστατευσω ,ειναι οπως τα λεω ,θα εκτιμησω αν ΔΕΝ απαντησεις...για καλο δικο σου  ;)
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
καλη αρχη αεκαRα μου σε μπασκετ και ποδοσφαιRο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Nα υπενθυμισουμε οτι ο κυριος Μπουτζιωλης,συνοδευσε τον Μαρινακη και τον Σαββα στο ημιχρονο του τελικου αστερας-πουστης,στα αποδητηρια των διαιτητων ωστε να ευχηθουν οι εν λογω κυριοι....να παιξουν 50-50 στο δευτερο ημιχρονο.Το 50-50 ηταν 2 πεναλτυ και μια αποβολη που δεν δωθηκαν στον Αστερα και ενα πεναλτυ φαντασμα που δωθηκε στην ομαδα του πειραια.Αυτος ειναι ο κυριος Μπουτζιωλης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Nα υπενθυμισουμε οτι ο κυριος Μπουτζιωλης,συνοδευσε τον Μαρινακη και τον Σαββα στο ημιχρονο του τελικου αστερας-πουστης,στα αποδητηρια των διαιτητων ωστε να ευχηθουν οι εν λογω κυριοι....να παιξουν 50-50 στο δευτερο ημιχρονο.Το 50-50 ηταν 2 πεναλτυ και μια αποβολη που δεν δωθηκαν στον Αστερα και ενα πεναλτυ φαντασμα που δωθηκε στην ομαδα του πειραια.Αυτος ειναι ο κυριος Μπουτζιωλης  :2funny: :2funny: :2funny:
      επισης να υπενθυμισουμε οτι ο κυριος μπουτζιωλης ΗΤΑΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
:2funny: :2funny: :2funny:
επισης να υπενθυμισουμε στο σκουπιδι - μαστερ να κοψει κατι απο πεναλτυ και αποβολες...
ειπαμε αλλα αυτος το γαμησε  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Nα υπενθυμισουμε οτι ο κυριος Μπουτζιωλης,συνοδευσε τον Μαρινακη και τον Σαββα στο ημιχρονο του τελικου αστερας-πουστης,στα αποδητηρια των διαιτητων ωστε να ευχηθουν οι εν λογω κυριοι....να παιξουν 50-50 στο δευτερο ημιχρονο.Το 50-50 ηταν 2 πεναλτυ και μια αποβολη που δεν δωθηκαν στον Αστερα και ενα πεναλτυ φαντασμα που δωθηκε στην ομαδα του πειραια.Αυτος ειναι ο κυριος Μπουτζιωλης  :2funny: :2funny: :2funny:
επισης να υπενθυμισουμε οτι οι κκ μαρινακης και θεοδωριδης ΔΙΩΧΘΗΚΑΝ ΠΟΙΝΙΚΑ για αυτη τους την επισκεψη σε αντιθεση με τους κατωθι κυριους

ενώ κατέθεσαν πλήθος δημοσιευμάτων από περιστατικά όπου παράγοντες διαμαρτύρονταν έντονα έως και υβριστικά προς τους διαιτητές πχ. [size=30pt]Ζαβραδινός και Κωνσταντίνου [/size]που επισκέπτηκαν τον Μάνταλο στο Παναθηναϊκός - Πλατανιάς, διαμαρτυρίες του [size=30pt]Χρήστου Πανόπουλου[/size], του [size=30pt]Κώστα Πηλαδάκη[/size], του [size=30pt]Ζήση Βρύζα,[/size] φράσεις που ειπώθηκαν στο Άρης - ΟΦΗ και ενός αγώνα του ΠΑΟΚ.
 


:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μαστερ ποια η αποψη σου;τιμαει την αεκ με το καλημερα στη β εθνικη να αρχισου τραμπουκισμοι και απειλες στον προεδρο της ενωσης που προερχεται ο διαιτητης του αγωνα με το αιγιο;
αν ισχυουν βεβαια..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
      επισης να υπενθυμισουμε οτι ο κυριος μπουτζιωλης ΗΤΑΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
:2funny: :2funny: :2funny:
επισης να υπενθυμισουμε στο σκουπιδι - μαστερ να κοψει κατι απο πεναλτυ και αποβολες...
ειπαμε αλλα αυτος το γαμησε  :2funny:
Δες τις φασεις και πες μου τι να κοψω.Και τα 2 πεναλτυ δεν ηταν;Του Μανιατη που απλωνει το χερι,και η φαση πριν το φαντασμα που σας εδωσε;Ειναι η δεν ειναι πεναλτυ;Υπευθηνος ασφαλειας,που ΓΝΩΡΙΖΕ οτι κανεις παραγοντας δεν επιτρεπεται να παει στα αποδυτηρια των διαιτητων και αυτος οχι μονο δεν τους σταματησε αλλα τους συνοδευσε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μαστερ ποια η αποψη σου;τιμαει την αεκ με το καλημερα στη β εθνικη να αρχισου τραμπουκισμοι και απειλες στον προεδρο της ενωσης που προερχεται ο διαιτητης του αγωνα με το αιγιο;
αν ισχυουν βεβαια..
Η απαντηση σου ειναι εδω φιλε.
Να μας πει ποιος ακριβως απο την ΑΕΚ τον τραμπουκισε και τον απειλησε.Ονοματα.
Και επανερχομαστε.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
καλα ρε μαλακες πια...τοσο αρωστεια;εχετε τρελλαθει τελειως;χτες ηταν το στοιχημα κλαους η μητρογλου (μεταξυ μας τωρα κοινο μυστικο αν τραβαγε ο κλαους τελος ο μητρογλας και βουτυρο στο ψωμι ολων των αντιολυμπιακων γιατι ναι δυστυχως η εθνικη εχει μπολιαστει με το οπαδικο δηλητηριο και σε αυτο φταινει ΟΙ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΡΔ που μας ζαλισαν με χαρτακια ΄΄κοκκινης επο΄΄ σε ρανιερι{ψεματα;} ) και μετα απο την ΤΡΑΓΙΚΗ εμφανιση κλαους που ηταν θεατης χωρις εισητηριο εσταιαζεται ΟΜΑΔΟΝ παλι ολα τα αντιολυμπιακα μουνια στον σαμρα (προσπαθω με μανια να βρω γιατι ηταν ο χειροτερος και δεν μπορω μετα την εμφανιση κλαους ) και οτι τον σαμποταριζαν τορο και μανιατης;
αληθεια ρε μαλακες ειστε τοσο αρρωστοι;;ελεος ρε για την εθνικη μιλαμε...
μας ειχατε ζαλισει τα αρχιδια με φορμαρισμενο κλαους και ντεφορμε κωστα...
ε ωραια ο ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΟς ΚΛΑΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΠΟΝ ΝΤΕΦΟΡΜΕ ΚΩΣΤΑ...
που σημαινει με απλη λογικη οτι ΒΑΖΕΙΣ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΠΟΥ ΣΑΝ ΝΤΕΦΟΡΜΕ ΚΑΙ ΟΝΤΑΣ ΙΔΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΄΄ΦΟΡΜΑΡΙΣΜΕΝΟ΄΄ ΚΛΑΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΑΠΛΑ ΝΑ ΦΟΡΜΑΡΙΣΤΕΙ...
σςωστα;οταν εχει δυο παιχτες ενα σε φορμα και ενα ντεφορμε και σου δινουν τα ιδια βαζεις τον ντεφορμεν περιμενοντας μιας ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...
απλα πραματακια...
ΥΓ.λω να σε προστατευσω ,ειναι οπως τα λεω ,θα εκτιμησω αν ΔΕΝ απαντησεις...για καλο δικο σου  ;)
1ον Αν μου πεις πρώτα που έγραψα ότι ο Σαμαρής ήταν Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ της Εθνικής. Εγώ έγραψα ότι ήταν ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ του κέντρου.
2ον Αν μου πεις ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΟΦΟΔΟΤΗΘΗΚΕ ο Κλάους από τοςυ συμπαίκτες του (εγώ μέτρησα ΜΟΛΙΣ μία. Εννοώ να πάρει μπάλα εκεί που είναι η θέση του ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ και όχι ξέρω γω στο κέντρο του γηπέδου)
3ον Αν μου πεις ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ το γκολ της Εθνικής

τότε ναι δε θα σου απαντήσω  :grin:


Υ.Γ Μιας και τώρα διάβασα ότι ο Ρανιέρη θέλει να περάσει ή το 4-4-2 ή το 3-5-2. Οπότε μη σκας. Μήτρο και Κλάους θα παίζουν ΚΑΙ οι 2 βασικοί. Οπότε άκυρος ο συναγερμός για τ όπλα που έβγαλε η πλατεία.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
1ον Αν μου πεις πρώτα που έγραψα ότι ο Σαμαρής ήταν Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ της Εθνικής. Εγώ έγραψα ότι ήταν ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ του κέντρου.
2ον Αν μου πεις ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΡΟΦΟΔΟΤΗΘΗΚΕ ο Κλάους από τοςυ συμπαίκτες του (εγώ μέτρησα ΜΟΛΙΣ μία. Εννοώ να πάρει μπάλα εκεί που είναι η θέση του ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ και όχι ξέρω γω στο κέντρο του γηπέδου)
3ον Αν μου πεις ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ το γκολ της Εθνικής

τότε ναι δε θα σου απαντήσω  :grin:


Υ.Γ Μιας και τώρα διάβασα ότι ο Ρανιέρη θέλει να περάσει ή το 4-4-2 ή το 3-5-2. Οπότε μη σκας. Μήτρο και Κλάους θα παίζουν ΚΑΙ οι 2 βασικοί. Οπότε άκυρος ο συναγερμός για τ όπλα που έβγαλε η πλατεία.

ενταξει αμα παιζει ο Μητροπετροβας και ο Σαντα Κλαους την εχουμε σιγουρη την προκριση  :rockon: :rockon: :rockon:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ενταξει αμα παιζει ο Μητροπετροβας και ο Σαντα Κλαους την εχουμε σιγουρη την προκριση  :rockon: :rockon: :rockon:
Παίκτη, άσχετα με το γεγονός ότι δεν έχει η Εθνική τους παίκτες για 3-5-2, φαντάζεσαι να παίζουν Κλάους και Μήτρο μαζί; Εγώ έχω ικανούς κάποιος στο μπου ΑΝ βάλει ο Κλάους γκολ να φωνάζουν ότι ήταν από θέση οφσάιντ, ή αν βάλει γκολ ο Μήτρο να λένε ότι η φάση ξεκίνησε από φάουλ. Μιλάμε για τρελλή αρρωστια


Υ.Γ Και ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Παίκτη, άσχετα με το γεγονός ότι δεν έχει η Εθνική τους παίκτες για 3-5-2, φαντάζεσαι να παίζουν Κλάους και Μήτρο μαζί; Εγώ έχω ικανούς κάποιος στο μπου ΑΝ βάλει ο Κλάους γκολ να φωνάζουν ότι ήταν από θέση οφσάιντ, ή αν βάλει γκολ ο Μήτρο να λένε ότι η φάση ξεκίνησε από φάουλ. Μιλάμε για τρελλή αρρωστια

Στο μπου τυπε μου ειμαστε ολοι αντικειμενικοι στην μπαλα  :cool2:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ενω οι παικτες ε? Παραμεριζουν τα συναισθηματα τους μπροστα το καλο της Εθνικης. Εκεινη η ιστορια που βγηκε για διεθνη που απειλουσε να φυγει απο την Βραζιλία , ραδιο αρβύλα ? :grin:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ενω οι παικτες ε? Παραμεριζουν τα συναισθηματα τους μπροστα το καλο της Εθνικης. Εκεινη η ιστορια που βγηκε για διεθνη που απειλουσε να φυγει απο την Βραζιλία , ραδιο αρβύλα ? :grin:

μετα το εφταμπαλο απο την Γερμανια ολη η Βραζιλια επρεπε να φυγει απο το παγκοσμιο και να μην ξαναπαιξει τυπε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom