Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πολυ ασχολουνται οι γαυροι με ομαδα β εθνικης παντως :grin:
ο αιωνιος εφτυσε λαδια και ψαχνουν νεα ομαδα να βριζουνε στις οπαδικες μαλλον  :grin:
Εγώ γελάω με το Αεκάκι τύπε πάντως  :grin:
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
πολυ ασχολουνται οι γαυροι με ομαδα β εθνικης παντως :grin:
ο αιωνιος εφτυσε λαδια και ψαχνουν νεα ομαδα να βριζουνε στις οπαδικες μαλλον  :grin:
και που να δεις απ το καλοκαιρι τη θα γινει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγώ γελάω με το Αεκάκι τύπε πάντως  :grin:
1.png

Και εμεις με εσας. :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τωρα βεβαια αμα πας και μου κανεις καμια εμφανιση οπως με τον Ατρομητο θα γερνει το γηπεδο....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και φταιει ο προπονητης? Δηλαδη το συστημα που βαζει τους πακτες? Αυτο θες να πεις?
Όταν βάζει Τόρο ΑΡΙΣΤΕΡΑ για να βάλει τον Βύντρα (τον ΠΟΙΟΝ;;; ) δεξιά ποιος φταίει; Η Μαρία η πενταγιώτισσα; Όταν βάζει Μαυρία (ποιος ήρθε;;; ) βασικό και κρατάει έξω Σαλπι (που ναι μεν είναι μεγάλος ηλικιακά αλλά δε νομίζω να υπάρχει κανένας που να αμφιβάλει ότι θα σκιζόταν και στο γκολ που φάγαμε δε θα ήταν πίσω για να βοηθήσει αμυντικά) ή τον Φετφα ποιος φταίει; Ο φουφουτός; Όταν ο Σάμαρης ΑΠΛΑ δε τραβάει και τον κρατάει δε ξέρω και γω πόσο ποιος φταίει; Η Λουκοζέιτ; Όταν δε μπορεί η ομάδα ν αναπτυχθεί σωστά και δε βάζει έναν οργανωτή να κάνει παιχνίδι ποιος φταίει; Ο γαμιάς της γειτονιάς; Ότνα Σε 3 περιπτώσεις (2 Τόρο, 1 Μανιάτης) είναι ο Κλάους σε καλύτερη θέση και ελεύθερος και αυτοί αντί να του δώσουν τη μπάλα τη στέλνουν σε μία από τις χίλιες λίμνες της Φιλανδίας ποιος φταίει; Όταν είναι 3 μήνες προπονητής ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ για να δει πράγματα καταστάσεις και να κάνει τους πειραματισμούς του παρά μόνο τα κάνει σ ΕΠΙΣΗΜΑ παιχνίδια της Εθνικής ποιος φταίει; Ο γαλατάς;
Η επιλογή Ρανιέρι μέχρι τώρα δε δικαιολογεί ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ τους πανυγυρισμούς των ΚΑΙ ΚΑΛΑ αντι-ΟΣΦΠ εφημερίδων (λέγε με γκολ και Σπορ ντει).
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Θέλω να διαβάσω τον πουτάνας γιο Νικολακόπουλο που όταν στο τελευταίο ματς Ελλάδα-Ρουμανία είχε γραψει πως αν ήταν ο Φορτούνης και ήταν στο πάγκο θ είχε τρελλάθει που δεν έπαιζε αυτός. Να δω θα γράψει Ο ΠΟΥΤΑΝΑΣ γιος "αν ήμουν ο Μάνταλος και έβλεπα τον Σάμαρη να παίζει θα είχα δαγκώσει το λαρύγγι του Ρανιέρη". Αλλά οι ΟΣΦΠΟύστηδες ΚΟΥΒΕΝΤΑ για το χάλι μαύρο του Σάμαρη. Μούγκα στη στρούγγα.
 

Επισκέπτης
Μπα.. ο Σαμαρης τωρα εγινε κακο παιδι... εχει προτυπο τον κατσουρανη  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μπα.. ο Σαμαρης τωρα εγινε κακο παιδι... εχει προτυπο τον κατσουρανη  :2funny:  :2funny:  :2funny:
Δε πα ν έχει και πρότυπο τον Αδόλφο στον πούτσο μου. Εγώ από αυτό που είδα (με κακό στριμιγκ) είναι πως από τους 3 του κέντρου ο Ταχ έκανε ότι μπορούσε, ο Μανιάτης κάθε 3 και λίγο ήταν όλο παράπονα στον διαιτητή και ο Σάμαρης ήταν αλλού γι αλλού. Και ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ότι απουσία του Κονέ ο Σάμαρης θα είχε το δημιουργικό κομμάτι του κέντρου. Και είναι ο Ρανιέρη και τον βλέπει ότι επί 50 λεπτά είναι ΚΑΚΙΣΤΟΣ. Γύρνα στον πάγκο ρε πούστη μου. Γάμα τον τον Μάνταλο. Δεν έχει παιχνίδια στα πόδια του, παίζει στη Β Εθνική, η μάπα του είναι χάλια, βρες ότι στον πούτσο δικαιολογία θες. Έχεις και τον Φέτφα. Μπορεί να παίζει καλύτερα στα φτερά αλλά και στον άξονα έχει ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ δυνατότητες από τον ΧΘΕΣΙΝΟ Σάμαρη. Έχει ταχύτητα, μπουκαδώρος, έχει τεχνική, βγάζει και μια σέντρα της προκοπής. Βάλτον γαμω το κερατό σου μέσα. Α! Έχει και παιχνίδια στα πόδια του.
Και διαβάζεις στο Γκολ άρθρα του στυλ "Η ισοπαλία δεν είναι αποτυχία", "χρυσός βαθμός, διαβασμένος ο Ρανιέρη" και λες ότι το σύμπαν δεν είναι αρκετό για να πάρεις φόρα για να χτυπήσεις το κεφάλι σου στον τοίχο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom