Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
που ηρθε σαν ηρωας και εφυγε με ταληρα στο κεφαλι  :2funny:

Να  γελας  ξερεις  να απαντας  ομως  Ο Χ Ι............... ασε  ρε   συ    πηγαινε  αλλου  να  πουλησεις  τον  προλογο  σου.............
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Εγω  καταλαβαινω πολλα.......δεν εισαι υποχρεωμενος να  απολογησε  για  τον καθενα  ΑΛΛΑ μου  λες  ο  σαλιας απατεωνας  .....ΝΑΙ  σου  λεω ηταν...εκανε  ομως κατι.....ο   μουσατος  σας  διελυσε  ΤΑ  ΠΑΝΤΑ  στην αεκ.....και  σε  ρωταω ο  μελισσανιδης  ειναι  καθαρος  η  απατεωνας...........

ψαξε τα πιο παλια μου μυνηματα που λεω τον Κουροπαλατη Σκρουτζ και οτι δεν τον παω...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
ψαξε τα πιο παλια μου μυνηματα που λεω τον Κουροπαλατη Σκρουτζ και οτι δεν τον παω...

Σου  λεω................ειναι  απατεωνας  η  οχι  δε  με  νοιαζει  αν ειναι  καβουριας......
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Σου  λεω................ειναι  απατεωνας   η  οχι  δε  με  νοιαζει  αν ειναι  καβουριας......
Εσυ το εχεις παραδεχτει δηλαδη για τον κοκκαλη και θες να παραδεχτουμε για τον λαθρεμπορα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Να  γελας  ξερεις  να απαντας  ομως  Ο Χ Ι............... ασε  ρε   συ    πηγαινε  αλλου  να  πουλησεις  τον  προλογο  σου.............

Και εσυ πηγαινε πηγαινε πετα ροζ λαγους στους οπαδους του τουιτ τουιτ και παρατα μας...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Εσυ το εχεις παραδεχτει δηλαδη για τον κοκκαλη και θες να παραδεχτουμε για τον λαθρεμπορα  :jerking: :jerking: :jerking:

Ο  κοκαλλης  δεν ειναι  απατεωνας.......μωρη  λουλου.......ειναι.... ΓΚΑΝΓΚΣΤΕΡ......καταλαβες ;
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Και εσυ πηγαινε πηγαινε πετα ροζ λαγους στους οπαδους του τουιτ τουιτ και παρατα μας...

Καταλαβαινεις  γιατι  εισαστε  μικρη  ομαδα......γιατι  εισαστε  και  μικροι  οπαδοι.......

[move]καληνυχτα  σου..........[/move]
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καταλαβαινεις  γιατι  εισαστε  μικρη  ομαδα......γιατι  εισαστε  και  μικροι  οπαδοι.......

[move]καληνυχτα  σου..........[/move]
Πιο μικρη ομαδα απο την δικη σου δεν υπαρχει τυπε..Πες μας για το γηπεδο ποδοσφαιρου που ανηκει στον ολυμπιακο  :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Πιο μικρη ομαδα απο την δικη σου δεν υπαρχει τυπε..Πες μας για το γηπεδο ποδοσφαιρου που ανηκει στον ολυμπιακο  :2funny:

Δεν φταιει η ΠΑΕ αν το καθε ναυαγιο της ζωης εχει γινει οπαδος της
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Πιο μικρη ομαδα απο την δικη σου δεν υπαρχει τυπε..Πες μας για το γηπεδο ποδοσφαιρου που ανηκει στον ολυμπιακο  :2funny:

Ρε  σε  εχει  κανει  η  μαλακια.......να  μην  μπορεις  να  καταλαβεις  τι  λες..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  και  τι  κανεις......κοιτα  το γηπεδο  σας  .........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πες  μου  πυ  εχεις  διαρκειας......σττο  πεζοδρομιο  η  στην ταμπελα  πανω..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • images (12).jpg
    images (12).jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 20

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
οι κιτρινοι λαγοι αναζητουνται σε καθε λαγουμι της ελληνικης  επικρατειας :s&m_1: :s&m_1:

Μην μιλας για κιτρινους λαγους γιατι ετσι οπως πατε εσεις θα χτυπατε την πορτα του τιγρη του χρονου να σας πληρωσει τους μισθους των παιχτων σας  :2funny:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Καληνυχτα και μην ξαναμπεις σουρωμενος

Καυλωμενος  ειμαι  οχι  σουρωμενος  αλλα  εσυ  ενας  μαλακας  απο  τους  πολλους  εδω μεσα  πουλας  τσαμπα  οπαδηλικι........χωρις  να  λες  κατι  ουσιωδες.....απλα  προσπαθεις  να  βγεις  απο  πανω με  μαλακιες  και  οχι  με  γεγονοτα  και στοιχεια......εισαι  πολυ  χειροτερος  απο  το  μαστερ.......σε  λυπαμαι....!!!!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε  σε  εχει  κανει  η  μαλακια.......να  μην  μπορεις  να  καταλαβεις  τι  λες..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  και  τι  κανεις......κοιτα  το γηπεδο  σας  .........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πες  μου  πυ  εχεις  διαρκειας......σττο  πεζοδρομιο  η  στην ταμπελα  πανω..........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μαλλον εσυ δεν μπορεις να καταλαβεις,και λογικο μιας και εισαι ο αρχων της βλακειας.Στο ΟΑΚΑ παιζει η ΑΕΚ,σε δημοσιο γηπεδο.
Στο καραισκακη παιζει η μικρη ομαδα σου,δημοσιο γηπεδο με παραχωρηση σε ιδιωτικη εταιρια για 49 χρονια.
Προσπαθησε λιγο να καταλαβεις,ξερω οτι ειναι δυσκολο να το επεξεργαστεις ολο αυτο,αλλα προσπαθησε.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Καυλωμενος  ειμαι  οχι  σουρωμενος  αλλα  εσυ  ενας  μαλακας  απο  τους  πολλους  εδω μεσα  πουλας  τσαμπα  οπαδηλικι........χωρις  να  λες  κατι  ουσιωδες.....απλα  προσπαθεις  να  βγεις  απο  πανω με  μαλακιες  και  οχι  με  γεγονοτα  και στοιχεια......εισαι  πολυ  χειροτερος  απο  το  μαστερ.......σε  λυπαμαι....!!!!

στον ΟΚΑΝΑ η στο 18ΑΝΩ εισαι τυπε?
 

realtruth13

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
275
Like
0
Πόντοι
1
Μην μιλας για κιτρινους λαγους γιατι ετσι οπως πατε εσεις θα χτυπατε την πορτα του τιγρη του χρονου να σας πληρωσει τους μισθους των παιχτων σας  :2funny:
δεν υπαρχετε φιλε μου απλα. δεν ασχολουμε με την ομαδα σου, ποτε δεν το εκανα. και που εγραψα σχολιο εδω το εκανα προσωπικα για σενα γιατι εισαι πολυ εριστικος. καταλαβετο εισαι αεκ. εισαι η 4 ομαδα στην ελλαδα με αιωνιο αντιπαλο τον πανιωνιο. ρωτα εναν πανιωνιο και θα σου πει ποιον εχει για αιωνιο αντιπαλο.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
δεν υπαρχετε φιλε μου απλα. δεν ασχολουμε με την ομαδα σου, ποτε δεν το εκανα. και που εγραψα σχολιο εδω το εκανα προσωπικα για σενα γιατι εισαι πολυ εριστικος. καταλαβετο εισαι αεκ. εισαι η 4 ομαδα στην ελλαδα με αιωνιο αντιπαλο τον πανιωνιο. ρωτα εναν πανιωνιο και θα σου πει ποιον εχει για αιωνιο αντιπαλο.

δεν υπαρχουμε δεν υπαρχουμε αλλα τα αρχιδια μας ζαλιζετε 24 ωρες το 24ωρο....ε αφου δεν υπαρχουμε ασχολησου με την αποθεραπεια του Μπεργκ εσυ και παρατα μας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom