Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Και  ποιος  ρε  βλακα  θα  τα  πληρωσει  ολα  αυτα.........ο  φουφουτος ;

Αλλα  οταν  εισαι  βλακας  πως  να  αντιληφθεις  τη  μαλακια  που  κουβαλας... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Πανιβλακας εισαι εσυ και ολο σου το σοϊ σκατογαβρε. Δε περιμενα βεβαια να εχεις το ελαχιστο μυαλο να αντιληφθεις τι διαβαζεις. Αλλο ζηταω χρηματα,αλλο ζηταω υλικο. Πως θα γινει, εχει μια διαφορα το γαμημενο. Οι ομαδες συνηθιζουν να προμηθευουν υλικο ακαδημιες και σωματεια που συνεργαζονται. Σιγα το τεραστιο κοστος για μερικες φανελες,μπαλλες και λαβαρακια. Αλλα ειπαμε,προκειμενου να πεις τη μαλακια σου...
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Ξερεις κανεις να μας πει αμα παρει εισητηρια η αεκ με τον πανηγιαλειο? ...εχω την εντυπωση οτι μετακινησεις μπορει να γινουν μονο σε κυπελλο και αν..?
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
13-09-1978  Α.Ε.Κ. - ΠΟΡΤΟ 6 - 1   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: !!!!

ΑΕΚ - ΠΟΡΤΟ 6-1 1978 - YouTube
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πανιβλακας εισαι εσυ και ολο σου το σοϊ σκατογαβρε. Δε περιμενα βεβαια να εχεις το ελαχιστο μυαλο να αντιληφθεις τι διαβαζεις. Αλλο ζηταω χρηματα,αλλο ζηταω υλικο. Πως θα γινει, εχει μια διαφορα το γαμημενο. Οι ομαδες συνηθιζουν να προμηθευουν υλικο ακαδημιες και σωματεια που συνεργαζονται. Σιγα το τεραστιο κοστος για μερικες φανελες,μπαλλες και λαβαρακια. Αλλα ειπαμε,προκειμενου να πεις τη μαλακια σου...
Το παλικαρακι χανει απο ολες τις παντες,αμαρτια να το βριζεις.Αστο να κανει την καυλα του και να λεει την μαλακια του.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Το παλικαρακι χανει απο ολες τις παντες,αμαρτια να το βριζεις.Αστο να κανει την καυλα του και να λεει την μαλακια του.
Προσπαθω να μην ασχολουμαι μαζι τους αδερφε μου. Το εχω κοψει εδω και καιρο γιατι χαλιεμαι χωρις λογο. Αλλα με ξεπερασε η μαλακια που διαβασα. Εγω δεν τον χαρακτηρισα απλα ειπα οτι εγραψε μαλακια. Μαλακιες εχουμε πει ολοι μας, αλλοι λιγες αλλοι πολλες. Αυτος θεωρησε σωστο να με βρισει στη συνεχεια. Για πες μου, βρισκεις ακρη? Θα πρεπει να καθομαι να βριζομαι επι ωρες εδω μεσα σα 15χρονο ή να κλεινω ραντεβου για μπουνιες? Πριν 7 χρονια που ξεκινησα να μπαινω στο forum,τα πραγματα ηταν πιο καλα. Κυριως οι ΑΕΚτζηδες λεγαμε τα δικα μας,καναμε πλακα και χαβαλε. Τωρα εχει γεμισει εδω μεσα βαρυμαγκες γαβρους και δε ξερω τι αλλο, με 20κιλα αρχιδια απο τη τεστοστερονη.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Σουπερ μια χαψια θα την κανει την Ατλετικο  :rockon:
ρε παπαρι για χτες λεω...γαμησε την την ατλετικο...αλλο ματς αυτο...τι σχεση εχει ο οφη με τους ισπανους σαν ομαδες;; :headbang:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εισαι αστειος πολυ....
Θα ανεβετε φετος???
εχει πονηρεψει ο μαστερ επικινδυνα...παει αυτος που ξερατε...η τον εχουν χακαρει η τον μαγεψε καμμια νεραιδα στον υπνο του  :2funny:...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom