Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Εσεις τι να δειτε...Κλαρινο θα κανετε!!! 1-3 Η' 1-2..Οβερακι θα ειναι καλο!!!Θυμησου το σκορ..
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Εσεις τι να δειτε...Κλαρινο θα κανετε!!! 1-3 Η' 1-2..Οβερακι θα ειναι καλο!!!Θυμησου το σκορ..

  Ποιο  καναλι  μας  δειχνει  εμας.......μπορεις  να  μαθεις  να  μου  πεις  ....και  τι  ωρα ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
  Ποιο  καναλι  μας  δειχνει  εμας.......μπορεις  να  μαθεις  να  μου  πεις  ....και  τι  ωρα ;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Aμα παιξει παλι το φαντασμαγορικο ποδοσφαιρο που επαιξε με τον παναιτωλικο μαλλον ο σειρινακης θα το δειξει το ματς.
θα την λιωσει την ατλετικο.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
κατι ακουσα οτι η αεκ θα παρει αθανασιαδη μαστερ γνωριζεις κατι δικε μου :think:
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Και  ο  κουβαρντας  αμεσα  θα  ανταποκριθει  βαζοντας  το  χερι  στην  τσεπη..................

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • ruiz+mesa.jpg
    ruiz+mesa.jpg
    113 KB · Εμφανίσεις: 10

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Και  ο  κουβαρντας  αμεσα  θα  ανταποκριθει  βαζοντας  το  χερι  στην  τσεπη..................

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εικονες,μπαλλες και φανελες με τα διακριτικα της ΑΕΚ ζηταει, οχι χρηματα... Αλλα πανω στη καψα να πουμε τη θεαρεστη μαλακια μας, ουτε το κειμενο που διαβαζουμε δεν αντιλαμβανομαστε...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Εικονες,μπαλλες και φανελες με τα διακριτικα της ΑΕΚ ζηταει, οχι χρηματα... Αλλα πανω στη καψα να πουμε τη θεαρεστη μαλακια μας, ουτε το κειμενο που διαβαζουμε δεν αντιλαμβανομαστε...


Και  ποιος  ρε  βλακα  θα  τα  πληρωσει  ολα  αυτα.........ο  φουφουτος ;

Αλλα  οταν  εισαι  βλακας  πως  να  αντιληφθεις  τη  μαλακια  που  κουβαλας... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και  ο  κουβαρντας  αμεσα  θα  ανταποκριθει  βαζοντας  το   χερι  στην  τσεπη..................

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τώρα γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ, και το ξέρεις. Δηλαδή ΕΑΝ έστελνε ένας παλιός παίκτης του ΟΣΦΠ (είχε περάσει ένας από Αργεντινή νομίζω που έπαιξε ένα χρόνο) μια επιστολή στον Μαρινάκη και του έλεγε έφτιαξα ακαδημία μ τ όνομα ΟΣΦΠ στείλε μου παρελκόμενα και εγώ θα σ βοηθήσω να βρεις λαυράκια ο Μαρινάκης θα έτρεχε να στείλει ότι του ζήτησε;  :idiot: :idiot: :idiot:
Μη λέμε και ότι θέλουμε.
1ον Μπορεί να μην τον ενδιαφέρει τον Μελισσανίδη να βρει νέους παίκτες από την Αργεντινή γιατί μπορεί να πιστεύει ότι είναι πιο οικονομικό να βρει στην Ελλάδα
2ον Δε πιστεύεις ότι θα πρέπει πρώτα να το ψάξει;
3ον Εκτός και αν ξέρεις από μέσα, δε μπορείς να ξέρεις τι εντολές ΜΠΟΡΕΙ ν έδωσε.
4ον Πες μου ότι ΚΑΙ εσύ έχεις πιστέψει τη δήλωση Μαρινάκη "έβαλα 100εκ από τη ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ περιουσία"  :headbang: :headbang:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
κατι ακουσα οτι η αεκ θα παρει αθανασιαδη μαστερ γνωριζεις κατι δικε μου :think:
ΑΝ όντως ήθελε να το πάρει (ως ελεύθερο υποθέτω) ΔΕ ΘΑ Τ ΑΚΟΥΓΕΣ ΚΑΝ. Θα γινόταν αθόρυβα. Εξάλλου ο παίκτης κοιτάει να τα βρει στο οικονομικό. ΑΝ είχε ήδη συμφωνήσει με την ΑΕΚ δε θα κουβέντιαζε καν, θ έλεγε ένα "είναι νωρίς ακόμα".
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Τώρα γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ, και το ξέρεις. Δηλαδή ΕΑΝ έστελνε ένας παλιός παίκτης του ΟΣΦΠ (είχε περάσει ένας από Αργεντινή νομίζω που έπαιξε ένα χρόνο) μια επιστολή στον Μαρινάκη και του έλεγε έφτιαξα ακαδημία μ τ όνομα ΟΣΦΠ στείλε μου παρελκόμενα και εγώ θα σ βοηθήσω να βρεις λαυράκια ο Μαρινάκης θα έτρεχε να στείλει ότι του ζήτησε;  :idiot: :idiot: :idiot:
Μη λέμε και ότι θέλουμε.
1ον Μπορεί να μην τον ενδιαφέρει τον Μελισσανίδη να βρει νέους παίκτες από την Αργεντινή γιατί μπορεί να πιστεύει ότι είναι πιο οικονομικό να βρει στην Ελλάδα
2ον Δε πιστεύεις ότι θα πρέπει πρώτα να το ψάξει;
3ον Εκτός και αν ξέρεις από μέσα, δε μπορείς να ξέρεις τι εντολές ΜΠΟΡΕΙ ν έδωσε.
4ον Πες μου ότι ΚΑΙ εσύ έχεις πιστέψει τη δήλωση Μαρινάκη "έβαλα 100εκ από τη ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ περιουσία"  :headbang: :headbang:

Ρε μαλακα  ασταδιαλα  :grin: :grin: :grin: :grin:  ουτε  πλακα  δε  με  αφηνεις  να  κανω........

Αααααα!!!!!  και μη  το  ξεχασω  ,,,,,,  η  οθονη  ηρθε    :rockon: :rockon: :rockon: οι  κινεζοι  ειναι καλοι  ανθρωποι  και  μας  αγαπανε.......170 ευρω  στην  ελλαδα.....60  ευρω  απο κινα  και  η  γνησια  παρακαλω..........
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Εδώ και τρεις μήνες γράφουμε ότι σ’ αυτή τη φάση ο Δ. Μελισσανίδης δε θέλει να κατασκευάσει το γήπεδο-εμπορική επιχείρηση στη Νέα Φιλαδέλφεια, γιατί δεν έχει τα απαιτούμενα κεφάλαια, και ότι χρησιμοποιεί την «υπόθεση γήπεδο» για να παραμυθιάζει τους οπαδούς της ΑΕΚ, που φλέγονται απ’ αυτό τον πόθο, για να τους έχει δεμένους στο άρμα του και να τους πουλάει πανάκριβα τα «διαρκείας», ώστε μέσω των χρημάτων που συγκεντρώνει να λειτουργεί το ποδοσφαιρικό τμήμα, χωρίς ο ίδιος να χρειάζεται να βάλει κεφάλαια από τα ταμεία του επιχειρηματικού ομίλου του. Γι’ αυτό, άλλωστε, απαίτησε να πέσει η ιστορική ομάδα στη Γ’ Εθνική. Για να την πάρει χωρίς χρέη, να τη λειτουργήσει τα πρώτα χρόνια χωρίς να επενδύσει δεκάρα τσακιστή και να δει μετά τι θα κάνει, ανάλογα με τα γενικότερα επιχειρηματικά του σχέδια (ας μην ξεχνούν οι φίλαθλοι της ΑΕΚ πως ο Μελισσανίδης πούλησε την ομάδα στον Τροχανά, για να ξεκινήσει έκτοτε μια μακρά περίοδος παρακμής).
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
Δεν ξεχναμε τιποτα φιλε ουτε χαμπαριαζουμε με τον τιγρη ..ενα λαμογιο ειναι που βγαζει χρημα με οποινδηποτε τροπο ..αλλα ξερεις κατι εχουμε αφησει εκει τη τελευταια μας ελπιδα για γηπεδο....και μην ανησυχεις ..ο χρονος τελειωνει...r21
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Βουλωμενο γραμμα διαβαζετε.... :jerking:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
δυσκολη νικη σημερα  :knockinb:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
«Με την παραπάνω σχετική αίτηση, κατατέθηκε φάκελος από την “ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ 1924” ΑΕ, που αφορά στην χορήγηση Εγκρισης & Αδειας Δόμησης για την κατασκευή ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΝΗΜΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ “ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ” στον Δήμο Νέας Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας Αττικής.

Προκειμένου η Υπηρεσία μας να προβεί σε περαιτέρω έλεγχο, σας γνωρίζουμε ότι είναι απαραίτητο να προσκομιστούν τα δικαιολογητικά με τα οποία τεκμηριώνεται το δικαίωμα υποβολής της παραπάνω σχετικής αιτήσεως»

Οι ελεγκτές της ΔΟΚΚ έχουν κατεβάσει τα μολύβια. Από τη μια περιμένουν απάντηση από την πολιτική ηγεσία και τους αρμόδιους υπηρεσιακούς παράγοντες και από την άλλη αρνούνται ν’ ασχοληθούν μ’ έναν άδειο φάκελο, ο οποίος δεν περιλαμβάνει ό,τι πρέπει να συμοδεύει μια αίτηση για έκδοση Εγκρισης και Αδειας Δόμησης. Ζητώντας «τα δικαιολογητικά με τα οποία τεκμηριώνεται το δικαίωμα υποβολής της αιτήσεως»
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
«Με την παραπάνω σχετική αίτηση, κατατέθηκε φάκελος από την “ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ 1924” ΑΕ, που αφορά στην χορήγηση Εγκρισης & Αδειας Δόμησης για την κατασκευή ΚΕΝΤΡΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΝΗΜΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ “ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ” στον Δήμο Νέας Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας Αττικής.

Προκειμένου η Υπηρεσία μας να προβεί σε περαιτέρω έλεγχο, σας γνωρίζουμε ότι είναι απαραίτητο να προσκομιστούν τα δικαιολογητικά με τα οποία τεκμηριώνεται το δικαίωμα υποβολής της παραπάνω σχετικής αιτήσεως»

Οι ελεγκτές της ΔΟΚΚ έχουν κατεβάσει τα μολύβια. Από τη μια περιμένουν απάντηση από την πολιτική ηγεσία και τους αρμόδιους υπηρεσιακούς παράγοντες και από την άλλη αρνούνται ν’ ασχοληθούν μ’ έναν άδειο φάκελο, ο οποίος δεν περιλαμβάνει ό,τι πρέπει να συμοδεύει μια αίτηση για έκδοση Εγκρισης και Αδειας Δόμησης. Ζητώντας «τα δικαιολογητικά με τα οποία τεκμηριώνεται το δικαίωμα υποβολής της αιτήσεως»
Πες και την πηγη φιλε.Ειναι το ιδιο σαιτ που ελεγε οτι δεν προκειται να γινει μητροπολιτικο το παρκο της ν.φ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom