Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Φου φου...
Το πουτανοκεραμμυδόγατο ακούει??  :2on1: :2on1: :2on1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Ο πουθενας δεν βαζει μια παιδια μπεεεε
http://[URL unfurl="true"]www.newsbeast.gr/files/1/2010/09/16/provata/sheeps-red.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
νταξει αφου σας εριξε στην γ (η μοναδικη μεγαλη ομαδα που εχει υποστει τετοια ξεφτιλα), εδωσε 300.000 χιλιαρικα για κολοβετσιο....
αξιος!!!! μπεεεεεεεεεεεεεεεε
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
H AEK καλως επεσε στην Γ για να ξεχρεωσει απο τα υπερογκα χρεη της (και να τα χρεωθουμε οι υπολοιποι)
Κανενας σοβαρος επιχειρηματιας δεν θα τα πληρωνε απο την τσεπη του
Πρεπει ομως ο κοντος και οι μεγαλοεπενδυτες που εφερε μαζι του να κανουνε διαχειρηση τα προηγουμενα χρονια και ευθυνοντε για την οικονομικη καταντια της ομαδας... να πληρωσουν !!!
Η απο την τσεπη τους.... ή φυλακη !!! Και να πανε οι δημοσιογραφοι να τους κανουνε ρεπορταζ για το κελι των μπεκαμ !!!

Οσο για τα λεφτα που δωσανε στον Κολοβετσιο και εμενα πολλα μου φενοντε για τον συγκεκριμενο παιχτη
Αυτοι που τα δωσανε ομως κατι παραπανω θα ξερουν
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
8570_804805026203539_1343130567_n.jpg
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
παντως αν και τωρα δεν χτισετε γηπεδο, βρειτε καραβι να φυγετε...η καζουρα θα ειναι αβασταχτη...
ακομα θυμαμαι τις μπουλντοζες με τις κιτρινομαυρες σημαιες απο το προηγουμενο εγχειρημα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παντως αν και τωρα δεν χτισετε γηπεδο, βρειτε καραβι να φυγετε...η καζουρα θα ειναι αβασταχτη...
ακομα θυμαμαι τις μπουλντοζες με τις κιτρινομαυρες σημαιες απο το προηγουμενο εγχειρημα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Kαζουρα θα μας κανετε οταν εσεις θα εχετε δικο σας γηπεδο.Μεχρι στιγμης μιλατε για ιστορια και ειστε ρομα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
φιλαρακι το καραισκακη δεν μας το παιρνει ουτε ο θεος ο ιδιος.....
εχουμε γηπεδο και μην παραμυθιαζεσαι τζαμπα...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
φιλαρακι το καραισκακη δεν μας το παιρνει ουτε ο θεος ο ιδιος.....
εχουμε γηπεδο και μην παραμυθιαζεσαι τζαμπα...
Πως να σας το παρει την στιγμη που δεν σας ανηκει;Σε εταιρια ανηκει η εκμεταλευση στην οποια δινεται καποιο ποσο για την χρηση,και ο χωρος ανηκει στο κρατος.Στο νοικι ειστε στην ουσια.Εσεις παραμυθιαζεστε μαλλον.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16

Κοιταξτε...ο Τιγρης ειναι πανεξυπνος...δεν ειναι τυχαιο οτι ξεκινησε απο μια σχολη οδηγων να εχει τανκερ και αεροπορικες εταιριες

Τον κοντοπιθαρο που μας οδηγησε στην Γ, και μας φορτωσε τα χρεη του, θα τον κηνυγησει κανενας ή θα τον εχουμε μοστρα για πολυ καιρο ακομα ?
Ή μηπως φταιει ο Μαυρος για την οικονομικη καταντια ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κοιταξτε...ο Τιγρης ειναι πανεξυπνος...δεν ειναι τυχαιο οτι ξεκινησε απο μια σχολη οδηγων να εχει τανκερ και αεροπορικες εταιριες

Τον κοντοπιθαρο που μας οδηγησε στην Γ, και μας φορτωσε τα χρεη του, θα τον κηνυγησει κανενας ή θα τον εχουμε μοστρα για πολυ καιρο ακομα ?
Ή μηπως φταιει ο Μαυρος για την οικονομικη καταντια ?
Aπο ποιον περιμενεις να τον κυνηγησει;Απο το Ελληνικο δημοσιο;
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Aπο ποιον περιμενεις να τον κυνηγησει;Απο το Ελληνικο δημοσιο;

170 εκατομμυρια χρωστανε στο Ελληνικο Δημοσιο και τα φορτωσανε στον Ελληνικο λαο..ριξανε την ΑΕΚ στην Γ και καποιοι κανουνε ζωη μοστρα-Μπεκαμ
Πηγανε τον Μαυρο μεσα... ο μονος που δεν φταιει ... και κυκλοφορουνε εξω τα βυσματα των πολιτικων κομματων
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
170 εκατομμυρια χρωστανε στο Ελληνικο Δημοσιο και τα φορτωσανε στον Ελληνικο λαο..ριξανε την ΑΕΚ στην Γ και καποιοι κανουνε ζωη μοστρα-Μπεκαμ
Πηγανε τον Μαυρο μεσα... ο μονος που δεν φταιει ... και κυκλοφορουνε εξω τα βυσματα των πολιτικων κομματων
Ολοι περασανε απο την Ευελπιδων ρε,ο Μαυρος ειχε την ατυχια να μην προλαβαινει η ανακριτρια,και επρεπε
να περασει την νυχτα του κρατουμενος.Απο εκει και περα ειναι καθαρα στα χερια του δημοσιου,να εισπραξει απο τον καθενα
οτι του αναλογει απο χρεη και ατασθαλιες.Αλλα εδω δεν ειναι ικανο να τελειωσει την δικη του Ψωμιαδη και να παρει τα 45 εκ,θα το κανει στους αλλους;
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Ολοι περασανε απο την Ευελπιδων ρε,ο Μαυρος ειχε την ατυχια να μην προλαβαινει η ανακριτρια,και επρεπε
να περασει την νυχτα του κρατουμενος.Απο εκει και περα ειναι καθαρα στα χερια του δημοσιου,να εισπραξει απο τον καθενα
οτι του αναλογει απο χρεη και ατασθαλιες.Αλλα εδω δεν ειναι ικανο να τελειωσει την δικη του Ψωμιαδη και να παρει τα 45 εκ,θα το κανει στους αλλους;

Δεν θελουν...γιατι αν ηθελαν θα τους ειχανε παρει και τα σωβρακα
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Απο ζηλια εσεις μπορει να βαλετε καναν παπαγαλο μετα.

1ον δεν ζηλευω ερασιτεχνικα σωματεια
2ον να ζηλεψω τι? αυτο που εχουν κανει οι αλλοι χρονια πριν και να το πλασαρω σαν ιδεαρα?
3ο και βασικοτερο...ναι θα ζηλευα παρα πολυ να παραποιουν το σημα μου που υποτιθεται εχει και μια ιστορια και εναν συμβολισμο
απο εδω και περα εμεις δεν θα εχουμε κανενα κεφαλι μια που το ενα το καπαρωσατε εσεις, ο παο θα χασει ενα φυλλο και θα γινει διφυλος, ο οσφπ δεν θα φοραει στεφανι απο τον αρη θα παρουμε το βαθρο που καθεται ο θεος, απο τον ηρακλη θα παρουμε το ροπαλο και απο την λαρισα αντι για αλογο θα βαλουμε το μικρο μου πονυ :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
1ον δεν ζηλευω ερασιτεχνικα σωματεια
2ον να ζηλεψω τι? αυτο που εχουν κανει οι αλλοι χρονια πριν και να το πλασαρω σαν ιδεαρα?
3ο και βασικοτερο...ναι θα ζηλευα παρα πολυ να παραποιουν το σημα μου που υποτιθεται εχει και μια ιστορια και εναν συμβολισμο
απο εδω και περα εμεις δεν θα εχουμε κανενα κεφαλι μια που το ενα το καπαρωσατε εσεις, ο παο θα χασει ενα φυλλο και θα γινει διφυλος, ο οσφπ δεν θα φοραει στεφανι απο τον αρη θα παρουμε το βαθρο που καθεται ο θεος, απο τον ηρακλη θα παρουμε το ροπαλο και απο την λαρισα αντι για αλογο θα βαλουμε το μικρο μου πονυ :2funny:
Απο ερασιτεχνικο σωματειο προερχεσαι και εσυ,ασε που σε λιγο θα γινεις και εσυ ερασιτεχνικη ομαδα.
Εκτος και αν πληρωσει ο Ιβαν τα 32 εκ.Ποιος αλλος το εχει κανει στην Ελλαδα αυτο;
Το σημα σου εσενα ουτως η αλλως ειναι παραποιημενο,τι δουλεια εχει ο δικεφαλος του βυζαντιου με το σημα που εχεις εσυ;
 

studio69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.856
Like
2
Πόντοι
16
Απο ερασιτεχνικο σωματειο προερχεσαι και εσυ,ασε που σε λιγο θα γινεις και εσυ ερασιτεχνικη ομαδα.
Εκτος και αν πληρωσει ο Ιβαν τα 32 εκ.Ποιος αλλος το εχει κανει στην Ελλαδα αυτο;
Το σημα σου εσενα ουτως η αλλως ειναι παραποιημενο,τι δουλεια εχει ο δικεφαλος του βυζαντιου με το σημα που εχεις εσυ;

αυτο εχω απο την ιδρυση μου και δεν το εχω αλλαξει
ουτε θα κανω μαλακιες αλλων για να πουλησω μουρη
αμα το εκαναν αυτο σε εμας ο ιδιος θα το πυροβολουσα το καλωοπουλι
εχεις παπαριασει του τιγρη τα αρχδια απο το γλυψιμο τοσους μηνες λες και παιρνεις μεροκαματο
οτι μαλακια πει ο τιγρης εσυ σαν πουτανακι απο πισω να τρεξεις να υπερασπιστεις
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτο εχω απο την ιδρυση μου και δεν το εχω αλλαξει
ουτε θα κανω μαλακιες αλλων για να πουλησω μουρη
αμα το εκαναν αυτο σε εμας ο ιδιος θα το πυροβολουσα το καλωοπουλι
εχεις παπαριασει του τιγρη τα αρχδια απο το γλυψιμο τοσους μηνες λες και παιρνεις μεροκαματο
οτι μαλακια πει ο τιγρης εσυ σαν πουτανακι απο πισω να τρεξεις να υπερασπιστεις
Eλα πες οτι ζηλεψες και θα το γουσταρες και εσυ και ασε τα υπολοιπα. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom